Μετάβαση σε περιεχόμενο

Arnitiko test!! :(


Recommended Posts

andria έγραψε:

Eimai poli klaitera apo extes k twra me tis diakopes 8a eimai akomi kalitera :woohoo: ...Sas filw :kiss::kiss:

Έτσι μπράβο,σήμερα καλύτερα,αύριο ακόμα καλύτερα,μετά έρχονται οι διακοπές και θα είσαι πολύ πολύ καλύτερα!!! :huh:

;) ;)

Όσο μπορείς να μην το σκέφτεσαι,χωρίς άγχος όλα θα γίνουν..

:kiss:

Καλημέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Άντρια μου να πας στην Αθήνα στην Αγία Ειρήνη τη Χρυσοβαλάντω..Πήγε και μια κουμέρα μου και πολλές κοπέλες και έγινε το θαύμα..Μην χάνεις την πίστη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου οι εκκλησίες που εχουμε στην Κύπρο είναι της Αγίας Ειρήνης της Χρυσοβαλάντω? Δεν το ήξερα!! Όταν πάω στην πεθερά μου στην Πάφο θα της πω να με πάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki mou to 3erw evaga 2 fores to milaraki tis k tin 1i emeina alla itan e3wmitrio..Exw k tin eikonitsa Tis ston komondino mou k ka8e vradaki proseuxome...Pistevw poli stin sigkekrimeni Agia...Skeftomaste gia a8ina Oktwvri/Noemvri gia na pame stin Moni Tis..Elate na pame mazi :)..Opws eipe k o Giwrgakis 8a pame k simera stin ekklisia tis ston Madkiati..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

vivianka mou meta apo ka8e apotixia auta einai anamenomena aplws meta prepei na maze4oume k pali tis dinameis mas k tin antoxi mas k na 3ekinoume pali ton agwna..Auti tin stigmi se auti tin fasi eimai...Eimai poli klaitera apo extes k twra me tis diakopes 8a eimai akomi kalitera :woohoo: ...Sas euxaristw OLES para poli...

Sas filw :kiss::kiss:

andria, σε καταλαβαίνω απόλυτα. Γιατί έχω μία αδελφή... Προσπαθούσε ούτε που θυμάμαι πόσα χρόνια. Έκανε 9 εξωσωματικές και σίγουρα μία αποβολή μετά την 14η εβδομάδα. Είχε φτάσει τα 45 και είχε δώσει μια περιουσία στις προσπάθειες. Ως κι εγώ η υπεραισιόδοξη που ως τότε την ενθάρρυνα, της έλεγα 'σταμάτα πια θα χαλάσεις την υγεία σου με τις ορμόνες, γιατί δεν υιοθετείς ένα μωράκι;' Και τότε, στην τελευταία της προσπάθεια κι ενώ είχε ξεκινήσει τη διαδικασία υιοθεσίας, στα 47 της χρόνια έμεινε έγκυος. Μια άψογη εγκυμοσύνη... Και τώρα έχει τον ανηψούλη μου.

Σου εύχομαι από την καρδιά μου, όλα να πάνε καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστούμε καλή μου. Αυτό χρειάζεται- θέληση και καθόλου άγχος, διώξε το άγχος όσο πιο μακριά μπορείς, εμποδίζει το μωράκι σου να έρθει να σε βρει!

Είμαι σίγουρη ότι κάποια στιγμή θ' ακούσω τα ευχάριστα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΅Εισαι νεα ακομα! Θα ερθει το μπεμπακι σου εκει που δεν το περιμενεις! Μην καταπιεζεσαι. Ζησε την ζωη σου κανονικα κι οταν ειναι να ρθει θα ρθει ανεξαρτητα απο το αν βγαινεις, κανεις δουλειες κτλ. Εγω ξερεις τι εκανα πριν μαθω οτι ειμουν εγκυος? ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!! Κι ο παιδαρος μου τιποτα δεν επαθε! Αντε θα τα καταφερεις!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...