Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No14


Recommended Posts

Επέστρεψα και είδα ότι πιάσατε το αγαπημένο μου θέμα :(:( τα κιλάκια. Εγώ είμαι στα 17 μέχρι τώρα και θεωρώ ότι θα φτάσω τα 20. Κι εμένα ο γιατρός με ττρομοκρατούσε στην αρχή αλλά τώρα δε λέει τίποτα. Κι εγώ δεν το σκέφτομαι το θέμα, ούτε προσέχω αλλά ούτε κάνω και υπερβολές, συνήθως :P Θέλω να πιστεύω ότι τα κιλά μας είναι και λόγω μεγάλης κατακράτησης (κλοκαίρι γαρ). Και από στήθος, ένα θα σας πω: Η "la vache qui rit" με έχει κλείσει για την επόμενη διαφημιστική της καμπάνια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Μπέλλα μου ξέχασα να σου πω ότι χαίρομαι που σε ακούω πιο χαλαρή. Τώρα που πήρατε και θέση... όλα καλά θα πάνε και θα πάρετε και κιλάκια. Χαλαρά που λέμε κι εμείς οι βόρειες, ξέρεις εσύ ;)

Πάω να κάνω το φαγάκι μας και επιστρέφω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Είχα κάποια κιλά παραπάνω σαν νιόπαντρη και εγώ. Πιστεύω οτι μου το λέει για να φοβηθώ και να το ράψω λίγο.

Εχει και διαιτολόγο στο γραφείο του που σε παρακολουθεί...Αλλο βασανο και εκεί!!Την τελευταία φορά που με είδε της είπα οτι αρέσω στον άντρα μου πιο πολύ ετσι γεματούλα σε αυτα τα κιλα και σκοπευω να τα διατηρήσω μετά την γέννα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Με κοιτούσε με ένα ύφος απορίας... :blink::blink:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Την έστειλες τη γυναίκααα!!!!!! χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

Επέστρεψα και είδα ότι πιάσατε το αγαπημένο μου θέμα :(:( τα κιλάκια. Εγώ είμαι στα 17 μέχρι τώρα και θεωρώ ότι θα φτάσω τα 20. Κι εμένα ο γιατρός με ττρομοκρατούσε στην αρχή αλλά τώρα δε λέει τίποτα. Κι εγώ δεν το σκέφτομαι το θέμα, ούτε προσέχω αλλά ούτε κάνω και υπερβολές, συνήθως :P Θέλω να πιστεύω ότι τα κιλά μας είναι και λόγω μεγάλης κατακράτησης (κλοκαίρι γαρ). Και από στήθος, ένα θα σας πω: Η "la vache qui rit" με έχει κλείσει για την επόμενη διαφημιστική της καμπάνια :P

Αχ κι εμέναααα!!! Θα συμπρωταγωνιστήσουμε μάλλον Αννούλα!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι πλάκα έχουμε!! Υπό άλλες συνθήκες θα κλαίγαμε με μαύρο δάκρυ έστω και για 2-3 κιλάκια :(:(:(

Δεν πειράζει, ηθικόν ακμαιότατον και όταν έρθει εκείνη η ώρα βλέπουμε τι θα κάνουμε.

Γυναικολογο που να έχει και διαιτολόγο στο γραφείο του πρώτη φορά ακούω!! Εξελιγμένα πράγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες χρύσα μου εξελίξεις...Μου έδινε η καημένη και διατροφή αλλα πεινούσα αν έτρωγα μόνο αυτά.Ασε που δεν έβαζε ούτε ένα γλυκό :angry:

Κορίτσια πότε έχει casting η la vache qui rit να παρευρεθώ?

Εχω τον ρόλο στο τσεπάκι... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoylinaki έγραψε:

xronia sas polla tweete............

kai emeis exoyme shmera epeteio 7 xronia pisteyw shmera na perasoyme kala kai na ksexastoyme ligaki ....kalhmera se oles.......... kai polles eyxes gia thn kyoyla kai to mwraki .....tha perimeno nea tis kai egw an kapoia mathei na mas pei.....polla filia se oles

,

Βερόνικα μου να ζήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι και αγαπημένοι. Του χρόνου σου εύχομαι τέτοια μέρα να έχεις ένα σποράκι στην κοιλίτσα. Μικρό ή μεγάλο δεν έχει σημασία..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Ευχαριστώ για τις ευχές σας κοριτσάκια μου...

Λεω αν θα ανοίξει ο καιρός να αρχίσω να πλένω απο αύριο τα ρουχαλάκια μας... Εσείς τι απορρυπαντικό πήρατε?

Χρόνια σας πολλά Tweety μου. The gift is on the way..... B)

Εγώ πήρα Persil. Μου άρεσε. ;)

Λέω να δοκιμάσω και Proderm αλλά και το Planet. Έστι να έχουμε μέτρο σύγκρισεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου επεστρεψα!φαγαμε κιολας!

Αννουλα μου οντως δεν θεωρειται πεισματαρα το κοριτσακι μου αδικα της βγηκε το ονομα! :( το απογευμα μαλλον θα παμε στον γιατρο να μ'εξετασει απο κατω και τρεμωωωωωωω :blink::blink:

μακαρι με το που γεννηθει η καραμελιτσα μου να μην θυμαμαι τπτ..να παθω μια+καλη αλτχαιμερ απο αυτο το γεγονος!υπαρχει και αλτσχαιμερ μετα τη γεννα?κοιτα τι μαθαινει κανεις!!!τα νευρα σου ειναι φυσιολογικα!καλα πανε καλα???ασε δεν συνεχιζω για να μην σε τσιτωσω πιο πολυ!γιατι να ποναει τοσο πολυ ο φτ? :dry::(

Χρυσα μου γιατι αγχωνεσαι με την επισκληριδιο?να σου πω την αληθεια νομιζω πως θα ειναι η πρωτη φορα που δεν θα με νοιαζει το φαγητο. :silly: :silly: το μονο που θελω ειναι να νιωθω καλα και να μην ποναω τα υπολοιπα..ερχονται πολυ δεύτερα.γιατι εκανες απο την αρχη καισαρικη?σ'εχω ζαλισει ε? :blush: οσο για τα κιλα..θα τα χασεις αμεσως!

Μιτσι να χαιρεσαι την μανουλα σου!να περασετε υπεροχα!!!

Σταυρουλα μου να περασετε τελεια οτι και να κανετε σημερα!

εδω δεν υπαρχουν ιδιωτικες κλινικες γι'αυτο και αναφερω νοσοκομειο.ολες εκει γεννανε και ναι εχεις δυνατοτητα να επιλεξεις επικληριδιο.οταν πριν απο ενα μηνα πηγαμε στη μαια μας ρωτησε αν εχουμε καποια επιθυμια κατα τον τοκετο και ειπαμε πως θελουμε να κανω επισκληριδιο.στην Ελλαδα ακομα τα παντα υπολειτουργουν..δεν υπαρχει ουτε παιδεια,ουτε υγεια ουτε αλλληλεγγυη!τπτ,δυστυχως.. :(

Αννα μου σ'ευχαριστω πολυ που με σκεφτεσαι! :kiss::kiss: θα σας πω το απογευμα τι θα γινει με την παρτυ μου :lol::lol: δυσκολη νυχτα και εσυ ε?? :blink: τι τραβαμε!

Ελπιδα ελπιζω να ειναι η τελευταια εξεταση που κανεις ως εγκυουλα!υπομονη!! :)

Ντορα μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τι να πω με αυτο το παιδι..θα με σκασει!ευχομαι το απογευμα να μας πει ο γιατρος οτι εχει ανοιξει ο τραχηλος..αν ναι..ειμαστε σε πολυ καλο δρομο!!! :)

Αγγελικη μου ευχαριστω!και γω αυτο θα κανω!

Ζαχαρενια μου :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: σ'ευχαριστω πολυυυυ πολυυυυυυυυυυ!!!!!εισαι πολυ πολυ πολυ σουιτ!!!!!θα σου πω οταν με το καλο γεννησω και πω αυτο που ειπες τι εχει να γινει!!λες να παρω κανα κουτι χαρτομαντηλα μαζι? :laugh: :laugh: :laugh:

Μπελλα μου την γλιτωσες!χαρηκα που πηρε θεση το παλικαρακι σου αλλα αυτο δεν σημαινει οτι βιαζεται..εμενα εχει παρει θεση εδω και 2,5 μηνες?βλεπεις να εχω τπτ στα χερια μου???ακομα τουρλα ειμαι!! :P:ohmy::lol::lol:

το θεμα με τα κιλα κοριτσια μην σας αγχωνει!!!θα τα χασουμε!εγω ειμαι στα +11.εχουμε να ριξουμε ξενυχτια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Είδες χρύσα μου εξελίξεις...Μου έδινε η καημένη και διατροφή αλλα πεινούσα αν έτρωγα μόνο αυτά.Ασε που δεν έβαζε ούτε ένα γλυκό :angry:

Κορίτσια πότε έχει casting η la vache qui rit να παρευρεθώ?

Εχω τον ρόλο στο τσεπάκι... :silly:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

έλεος, ούτε ένα γλυκάκι!! Αν είναι δυνατόν!

Νομίζω θα μαζευτούμε πολλές για την διαφημιστική καμπάνια! Εγώ έφτασα αισίως το 8 και νομιζω πάω για 9... Μήπως γι' αυτό ποναει η πλάτη μου :huh::huh::huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια διαβαστε αυτο..το βρηκα μεσα στο φορουμ σε ενα ποστ και ειπα να το βαλω εδω να το διαβασετε ολες!αξιζει τον κοπο πραγματικα!!!!!

διαβαστε το με προσοχη!

Ειναι απο το Αγιο Ορος. Διαβαστε το, αξιζει το κοπο!!!

Μια νυχτα καποιος ανθρωπος, ειδε ενα ονειρο. Ονειρευτηκε πως περπατουσε στην ακρογιαλια με τον Θεο. Στον ουρανο αστραψαν σκηνες απο τη ζωη του.

Σε καθε σκηνη εβλεπε δυο ζευγαρια πατημασιες πανω στην αμμο.

Το ενα ανηκε σ΄ αυτον και το αλλο στον Θεο.

Οταν και η τελευταια σκηνη του ελαμψε μπροστα, κοιταξε πισω στις πατημασιες στην αμμο.

Παρατηρησε πως πολλες φορες στο δρομο της ζωης του υπηρχε μονο ενα ζευγαρι πατημασιες.

Παρατηρησε ακομη πως αυτο συνεβαινε στις πιο δυσκολες και θλιμμενες στιγμες.

Αυτο πραγματικα τον πειραξε και ρωτησε τον Θεο.

Θεε μου, οταν αποφασισα να σε ακολουθησω ειπες πως θα βαδιζουμε μαζι αυτον τον δρομο. Αλλα παρατηρησα πως στις πιο δυσκολες στιγμες της ζωης μου, υπαρχει μονο ενα ζευγαρι πατημασιες.

Δεν καταλαβαινω, γιατι οταν σε χρειαζομουν πολυ, εσυ με αφηνες?

Και ο Θεος απαντησε

Πολυακριβο μου παιδι, σε αγαπω και δε σε αφησα ποτε.

Ομως στις στιγμες της δοκιμασιας και του πονου(που βλεπεις μονο ενα ζευγαρι πατημασιες)....

ΣΕ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΑΓΚΑΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη ευχαριστώ για τις ευχές σου.Στο πρόχειρο γκάλοπ που έκανα κερδίζει το προδέρμ μέχρι τώρα.

Αναστασία θα έρθει η μαμά σου μετά την γέννα?Για να έχεις και βοήθεια τις πρώτες μέρες!!

Ποια θα ενημερώσει η Κατερίνα για να μάθουμε και εμείς τα νέα?Από το πρωι εκει είναι το μυαλό μου...

Κορίτσια έρχεται ο αντρούλης μου σε λίγο και θα ετοιμαστώ για να βγουμε.

Τα λέμε το βραδάκι...

Φιλάκια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα μου η μαμα μου δεν θα ερθει καθολου,δυστυχως.θα ερθει η πεθερα μου και η κουνιαδα μου κατα τον σαραντισμο.ηθελαν να ερθουν για τη γεννα αλλα επειδη δεν ξερουμε ποτε θα γεννησω ακομα δεν θελαμε να χασουν μερες απο τη μπεμπουλα και ετσι τους κλεισαμε εισιτηριο για τοτε.καλυτερα να σου πω γιατι θελω να περασουν υπεροχα εδω και αν εχει περασει λιγο ο καιρος θα ειμαστε πιο χαλαροι+θα εχουμε μπει σε καποιο ρυθμο.

να περασετε υπεροχα σημερα!!!!!φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

Αγγελικη μου τι να πω ποια με αυτο το μωρο..μ'εχει τρελανει!παντως αν ο πονος ειναι σαν τον χθεσινο,θα ζητησω με το που παω στο νοσοκομειο επισκληριδιο..α!δεν μπορω να τη φαω τη πατατα ολη!ποναει πολυ!

βρε κοριτσακια μου,να ρωτησω κατι?εχω παρατηρησει πως τους πολυ εντονους πονους τους εχω :1) απο το απογευμα και μετα ειδικα τα βραδια αφου εχω παει για περπατημα.2) οταν το μωρο κουνιεται πανικοβλητο στην κοιλια με πιανουν τρελοι πονοι.αν ειναι ησυχο,δεν ποναω.τωρα εχει ηρεμησει,δεν κουνιεται σαν να εχει σεληνιαστει για πχ και δεν ποναω.ξερει να μου πει καμια γιατι συμβαινει αυτο?

Αναστασία μου έχεις πολύ πλάκα έτσι όπως τα περιγράφεις..... :P

Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Πάντως πιστεύω ότι άμα δεν έχεις αίμα ή άλλα υγρά και η καραμελίτσα σου είναι ζωηρούλα δεν έχεις κανέναν λόγω να ανησυχείς.

Ο γιατρός μου το μόνο που επιμένει είναι να είναι ζωηρό το παιδί και να το ακούω συχνά κατά την διάρκεια της ημέρας. Τα διάφορα πονάκια ή λίγα υγρά που έχω δεν τον ανησυχούν καθόλου.

Φαντάζομαι ότι αν φτάσουμε στις εβδομάδες τις δικές σου θα πονάμε αρκετά και θα νοιώθουμε όλα μας κοκαλάκια και τα σωθικά μας να μας πιέζουν. Αλλά ειλικρινά νομίζω ότι είναι φυσιολογικό

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsi1985 έγραψε:

καλημερα κοριτσια μου! σημερα γιορτΖΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ μου κ θα παμε εκει να φαμε,εχει κ πανηγυρι απο κατω!!!

κ εγω ποναω συχνα μεσα στη μερα ειναι προπαρασκευαστικες συσπασεις κ ο γιατρος μου λεει να μη πολυβγαινω τωρα,να παρει το μωρο οσο μπορει μην εχουμε τιποτα προωρο!σας αγαπω πολυ κ μαρεσει που σε λιγο θα μας συνδεει ολες κατι μαγικο,,,η μητροτητα!

Να χαίρεσαι την Μανούλα σου....

Καλά να περάσετε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

Καλημέρα, αν και καθυστερημένα κι από εμένα. Δύσκολη νύχτα η χθεσινή, λίγο η καταιγίδα, λίγο η συχνοουρία, λίγο τα όνειρα δεν έκλεισα μάτι.

Τουλάχιστον όμως δρόσισε πολύ και πήραμε μια ανάσα :)

Μεγάλη μέρα σήμερα! Για μία ή για δύο εγγυούλες, για να δούμε :)

Αναστασία μου, άντε κοριτσάκι μου, από χτες έχω την έννοια σου.

Kuo μου, έχεις τόσο κόσμο να σε σκέφτεται και να εύχεται για εσένα σήμερα που όλα θα πάνε τέλεια!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σταυρούλα και Βερόνικα, χρόνια σας πολλά και εύχομαι για το κάθε ζευγάρι να είναι πάντα αγαπημένοι και αργότερα ή πιο γρήγορα να δεχτούν και το αγγελούδι τους.

Χρύσα, έφτασε κι ο δικός σου ο καιρός :huh: Μην αγχώνεστε βρε κορίτσια, όχι πως δεν έχετε λόγο, αλλά γιατί κι εμείς από εσάς παίρνουμε κουράγιο και παράδειγμα. Με το καλό κοριτσάκι.

Γιούλη, που χάθηκες εσύ; Υπομονή 4 μερούλες ακόμα και μετά...διακοπούλες και προσμονή :kiss:

Αννούλα μου σε σκεφτόμουν! Περάσατε ωραία στις διακοπούλες σας??

Άστα σχετικά με την δουλειά.... Δεν αντέχω άλλο αλλά κάνω υπομονή γι ατο παλικαράκι μου.Όσες μέρες δουλεύω τώρα θα τις χαρώ μαζί του μετά...

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Αννούλα μου, κι εμείς δωρεά θα κάνουμε στο Παπανικολάου. Την Τετάρτη έχω ραντεβού για ενημέρωση και για να πάρω το υλικό συλλογής. Το έχω κλείσει το ραντεβού εδώ και περίπου ένα μήνα. Αν θες κάνε υπομονή μέχρι τότε και θα σε ενημερώσω. Φαντάζομαι ότι θα ισχύουν λίγο πολύ τα ίδια πράγματα.[/quote:1h3fkhnw]

Αννούλα μου και εμείς δωρεά θα κάνουμε και λέγαμε να πάρουμε αύριο τηλέφωνο μπας και μας δεχτούνε την επόμενη Τετάρτη. Ο ανδρούλης μου είανι ήδη σε άδεια και εγώ από εβδομάδα που κάθομαι θα έχω χρόνο.

Σε παρακαλώ πες μου τα νέα σου όταν επιστρέψετε από την ενημέρωση...

Να ξέρεις ότι το Διαβαλκανικό χρεώνει την συλλογή (140€ νομίζω) εκτός και αν πρόκειται για δωρέα (σαν εμάς καλή ώρα). Πάλι θα μας το χρεώσουν αλλά αν τους πάμε το χρατί από το Παπανικολάου πριν βγει ο λογαριασμός τότε δεν θα χρεωθεί... Ελπίζω να τα εξήγησα κάπως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Γιουλι μου τι να κανω????ειπα να το ριξω στο γιαλο αφου το καλο δεν ερχεται ακομα..ανησυχω για το ποτε θα κανει την εξοδο της καταλαβες?οταν φτασετε στη δικη μου εβδομαδα θα γλυκαθειτε για τα καλα!χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Αννούλα μου, κι εμείς δωρεά θα κάνουμε στο Παπανικολάου. Την Τετάρτη έχω ραντεβού για ενημέρωση και για να πάρω το υλικό συλλογής. Το έχω κλείσει το ραντεβού εδώ και περίπου ένα μήνα. Αν θες κάνε υπομονή μέχρι τότε και θα σε ενημερώσω. Φαντάζομαι ότι θα ισχύουν λίγο πολύ τα ίδια πράγματα.[/quote:2uownfgb]

επείδή με ενδιαφέρει κι εμένα το θέμα για το Παπανικολάου μήπως έχεις κάποιο τηλ.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou i kuoula mas ti wra tha pigaine sto giatro????

lete na exei gennisei mexri twra?? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

anastasia mou polu sigkinithika me to post sou, anatrixiasa :unsure:

makari o theoulis na mas filaei oles kai mas kai ta mwrakia mas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

γυρισα,τελικα δεν ειδε τον τραχηλο,τεταρτη μου εκλεισε ραντεβου για 2ο ντομπλερ,καλυτερα λεει να μου δει εκεινος τον τραχηλο,δεν ηθελε να με πειραξει μην προκαλεσουμε και τιποτα,το καλο ειναι πως πηρε θεση ο μαγκας!προφανως καποιος βιαζεται!αχ! κατσε λιγο ακομη ρε σκατουλι..

Άντε Μπέλλα ευχάριστα τα νέα σου.....

Καλά πολύ μαγκιά μας πουλάνε τα χαζούλικα μας. Ο δικός δεν βιάζεται αλλά θέση έχει πάρει εδώ και έναν μήνα.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το τηλ του Παπανικολάου είναι 2313307419. Μην το καθυστερείτε γιατί γίνεται χαμός με τα ραντεβού και ακυρώνουν και κάποιες συνεδρείες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giouli30 έγραψε:

anna10019 έγραψε:

Αννούλα μου σε σκεφτόμουν! Περάσατε ωραία στις διακοπούλες σας??

Άστα σχετικά με την δουλειά.... Δεν αντέχω άλλο αλλά κάνω υπομονή γι ατο παλικαράκι μου.Όσες μέρες δουλεύω τώρα θα τις χαρώ μαζί του μετά...

:P[/quote:17te3ny8]

Γιούλη μου καλά περάσαμε. Οικογενειακά. Ήμασταν μια στη μαμά και μια στην πεθερά μου. Ξεκούραση κυρίως και λίγα μπανάκια. Εσείς κλείσατε; Πότε φεύγετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε?

Εγώ είμαι όλη μέρα σαν το ζαβλακωμένο κοτόπουλο :blink:

Οι ευχές για βροχούλα και δροσούλα έπιασαν αλλά τώρα μια από τα ίδια και χειρότερα καθότι ζέστη+υγρασία = ότι χειρότερο!!! :woohoo:

Χρόνια πολλά για τις επετείους και τις γιορτές! Να περάσετε υπέροχα όλες!

Σήμερα είναι της Αγίας Παρασκευής και αύριο του Αγίου Παντελεήμονος.

Όλα καλά να έχουν πάει και με την Κατερίνα μας και απ' ότι είδα ετοιμάζεται και η Χρύσα.

Μπέλα μου καλά τα πάτε και εσείς μέχρι τώρα :kiss:

Αναστασία με κατα λιγούρεψες πριν με φαγητά και γλυκά! Πήρε το μάτι μου κάτι για λουκουμάδες και κρέπες μμμμμμ και μετά ανοίγετε και θέμα για τα κιλά πάλι :S

Εγώ είμαι +14 μέχρι τώρα (με τόσα γέννησα την Έλλη μου) ελπίζω τώρα να μην πάρω περισσότερα. Όσο για τον θηλασμό, ναι βοηθάει αλλά προσέξτε γιατί ανοίγει και την όρεξη (εγώ εκεί την πάτησα και μετά άργησα να χάσω).

Ελπίδα ξετρελάθηκα με το δωμάτιο σας! Είναι πανέμορφο :woohoo:

Γιούλη άντε και κοντεύει η άδεια..... Για την δωρεά γιατί πρέπει να κλείσεις ραντεβού μαζί τους? Εγώ ενώ τώρα δεν σκοπεύουμε να τα κρατήσουμε δεν έχω κάνει καμιά κίνηση να ενημερωθώ πως γίνετε η δωρεά ακόμη :blush:

μμμμμ τι άλλο λέγατε :dry: ?

αααα και όσο για το αλτσχαιμερ του τοκετού ισχύει.....λειτουργεί λέει ένας μηχανισμός στην γυναίκα ώστε μετά τον τοκετό να μην θυμάται ακριβώς τους πόνους για να θελήσει να το ξανακάνει (ισχύει επιστημονικά αυτό που σας λέω). Και εγώ τα θυμάμαι όλα τα του τοκετού και ότι παρά την επισκληρίδιο κάποια στιγμή όταν πέρασε η δράση της πονούσα αλλά έτσι γενικά και αόριστα, αν μου ζητήσεις να σου περιγράψω πως ακριβώς ήταν και πως ένοιωσα ντεν θυμαμαι καρδιά μου.... παράγετε λέει μια ορμόνη που είναι υπεύθυνη γι' αυτό ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...