Μετάβαση σε περιεχόμενο

καλησπερα!!!


tzenakii

Recommended Posts

γεια σασ κοριτσια.. ειμαι στον τριτο μηνα προσπαθειασ... κ θα ηθελα τη γνωμη σας...εχω σταθερο κυκλο 28 ημερων στις 23 ιουνιου μου ηρθε η περιοδος ..σαββατο 3 ιουλιου καναμε ελευθερα κ μετα ξανα στις 8 ιουλιου αλλα απ΄οτι καταλαβα δεν ειναι γονιμεσ? βασικα απο χθεσ δεν μπορω να φαω πολυ νομιζω οτι το στομαχι μου ειναι παντα γεματο εχω κατι τραβιγματα στισ σαλπιγγεσ κ κραμπεσ στα ποδια ..αυτα ειναι συμτωματα εγκυμοσυνησ? περιμενο περιοδο στις 20...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα tzenakii! η ελευθερη επαφή στις 3 και στις 8 θα μπορούσαν φυσικά να φέρουν το επιθυμητό αποτέλεσμα!

Πολλές γυναίκες έχουν συλλάβει ακόμη κι αν δεν ήρθαν σε επαφή γόνιμες μέρες, διότι το σπέρμα μπορεί να επιζήσει για κάποιες μέρες κ να γονιμοποιήσει το ωάριο, όταν γίνει η ωορρηξία.

Όσο για τα συμπτώματα που αναφέρεις, θα ήμουν της γνώμης να μην τα λαμβάνεις τόσο υπόψη και χαλαρά, χωρίς άγχος, όταν με το καλό έρθει η καθυστέρηση, διαπιστώνεις τότε τα ευχάριστα!

Με το καλό σε ένα νινάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κ παλι εχθες περιμενα περιοδο κ δεν μου ηρθε ακομα εχω αγχος η αληθεια ειναι κ παρακαλαω να μην ερθει κ τωρα αυτη τη στιγμη εχω πονοκεφαλο κ αυπνια μαλλον αν κ δουλευω στισ 6.30 απο χθεσ εχω παει 800 φορες στιν τουαλετα σορρυ κιολας..για να βλεπω αν μου ερθει η οχι..ελπιζω να μην ερθει. καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κ πάλι! αν ο κύκλος είναι απόλυτα σταθερός στις 28 μέρες, τότε ένα τεστ ή μια χοριακή μπορούν να δείξουν! καλά κ θετικά αποτελέσματα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου και ευχαριστω πολυ που μου απαντασ σε ευχαριστω πολυ... τωρα αυτη τη στιγμη που σου γραφω ειμαι πολυ στεναχοριμενη εκανα το τεστ clearblue το ψηφιακο κ μου εβγαλε οχι εγγυοσ αλλα εγω πιστευα οτι ειμαι..κ εχω ακομα ανακατοσουρεσ...το τεστ αυτο μπορει να κανει κ λαθοσ?ειναι η πρωτη μερα καθηστερισεισ κ χθεσ το βραδυ δεν μπορουσα να κοιμηθω νομιζα θα σκασει το στομαχι μου αλλα ακομα δεν μου ηρθε η περιοδοσ...ειμαι ανυπομονη το ξερω...κ παλι σε ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα πάντα μπορούν να γίνουν! κ τα τεστ φυσικά δεν είναι αλάνθαστα.έχω διαβασει εδώ στο φόρουν ότι αρνητικά τεστ βγαίνουν ακόμη κι αν η καθυστέρηση είναι πιο πολλών ημερών!τι ώρα το έκανες? πρέπει κανονικά να είναι με τα πρώτα πρωινά ούρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ,,το εκανα στισ 11.30 επειδη δουλευα κ εκανα 2 ωρες να παω τουαλετα γιατι ετσι μου ειπαν αλλα απο χθεσ μεχρι σημερα στισ 9 το πρωι πηγαινα συνεχεια στην τουαλετα ειαμι λιγο καλυτερα τωρα ξεσπασα για λιγο ..απλα ελπιζω να μη μου ερθει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν ο κύκλος είναι απόλυτα σταθερός στις 28 μέρες, είναι καλό που δεν σου έχει έρθει ως τώρα! απο τεστ να σου πω την αληθεια, μόνο το self clear έχω κάνει.όμως κ πάλι η αξιοπιστία δεν είναι δεδομένη.αν κ αύριο δεν εχει κάνει την εμφάνισή της η "κυρία", τότε μία χοριακή στο μικροβιολόγο θα είναι η πιο αξιόπιστη λύση. μακάρι κοπελα μου! στο εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...