Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

Πολύ γκρίνια ο σκατούλης μου...

Άλλη φορά δε θα του χαλάσω τον υπνάκο του!!!

Τώρα τον πήγε βόλτα με το καρότσι ο Πετρής.

Εγώ έχω να απλώσω πλυντήριο και να βάλω το επόμενο!!!

Μιλάμε για πολύ ζέστη!!!

43 βαθμούς!!!

Χθες είχαμε 46 :woohoo:

Σήμερα λέω να κοιμηθώ στο δωμάτιο του για να ανάψουμε το κλιματιστικό.

Είπα στον Πετρή να βάλουμε την ενδοεπικοινωνία και να κοιμηθεί ο καθένας στο δωμάτιο του, αλλά είναι ανένδοτος!!!

Μαρκάτ μου, καλύτερα να της πει ο άνδρας σου.

Να μη φανείς εσύ η κακιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια!

Αλέκα τα παιδιά σου έχουν γενέθλια τις ημερομηνίες που μου είχε δώσει ο γιατρός για ραντεβού για να γεννήσω (κι εγώ του έλεγα ότι καλύτερα 23 να είναι σκορπιός το παιδί παρά ζυγός-τι θα σκέφτεται για μένα ο άνθρωπος)και τελικά ο κύριος βιαζόταν και ξεμπούκαρε 13!

Σόφη φακές του έχω δώσει εδώ και κανα δυο βδομάδες.Ακου, όπως μου είπε και η παιδίατρος ξεκινάς με 1 κουτ.σουπας (εγώ έβαλα δύο)και συμπληρώνεις με πατάτα.Κάθε φορά προσθέτεις μια κουταλιά μέχρι τελικά να είναι μόνο φακές.Ρεβίθια συμπληρώνεις με ρύζι.Εγώ προχτές του έκανα φασολάδα!Καλά τα δέχτηκε όλα.Ούτε κολικούς,ίσως λίγο παραπάνω κακά στη φασολάδα,κατα τα άλλα καλά.

Τρέχω για τα προσκλητήρια κλπ.

Χαρά περαστικά ρε!Πάλι τρεχάματα γαμώτο!Καλή αρχή πάντως

Εμείς έχουμε συναχάκι εδώ και 4-5 μέρες.Δεν κάνω τίποτα.Χτες πήρα τη γιατρό και μου πε για οτρισαλίν κλπ. αλλά τίποτα δεν του δίνω,έχει χοντρό κόλλημα με τη μύτη,δε γουσταρει να του την πειραζουν μία!

Τα λέμε αργότερα!Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε βαγκ αληθεια εχει δοκιμασει τοσα πραγματα;;

ρε μαρκερ τα λες σα σιφουνας και ξεαφανιζεσαι..τι κλησαν δηλαδη;;απο το εξοχικο εννοεις;;

και ησασταν σπιτι..μεγεια το λαπτοπ..

μπραβο νανα για τις μετρησεις..εμεις με τη νυφη σας ειμαιστε καντες..ελενη ακους;;τελεικα δεν ειμαΙΣΤΕ 69,5 ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΑΛΛΑ 69..

χαχα..αλεκα μπορεις να μη σχολιασεις;;

εμενα παλι ντομ δε νεχει προβλημα εμ τη μυτη της..χωνεις οτι θελεις..

να δουμε και το προσκλητηριο,ε;;

που χαθηκες εσυ χθες και προχτεςς;;;

πηγα για μαπνιο με σουζαν..ηταν και ο νατρας της..και το μικρο της..1 χαρα ητανε..λλα...δε πηρα σειρα παιδια να μιλησω..αληθεια ομως..βεβαια δε λεει αρλουμπες αλλα μιλαει..με μπαταριες...

ο μικροςστης στο καροτσι..απιστευτο που καθοταν.η δικια μου αλωνιζε και ετρωγε αμμο..

1 χαρα..

αλλα ηρθε με ααφο νυχι.αισχος..

αληθεια λες νανα για την θερμικρα;σια;;;

χρουσουλα;;τρεχεις με τη πεθερα;;;

αλεκα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας το ειπα το καινουριο;;;δε καθεται να παιξει πολυ ωρα μονη της οπως παλια..ερχεται στα ποδια μου και κλαει σαπρακτικα για αγκαλια..απιστευτο..ποτε αλλοτε δε μου το εχει κανει..

δε ξερω..αν συνεχιστει...την εκατσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

καντες..ελενη ακους;;τελεικα δεν ειμαΙΣΤΕ 69,5 ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΑΛΛΑ 69..

χαχα..αλεκα μπορεις να μη σχολιασεις;;

εμενα παλι ντομ δε νεχει προβλημα εμ τη μυτη της..χωνεις οτι θελεις..

εγω φταιω τωρα αν απαντησω?

επισης τι σελιδα γραφω? τυχαιο?????? δεν νομιζω.... χεχεχεχχεχε

σωσωκα πες αλευρι... το 69 σε γυρευει

ασε και μενα δεν καθεται στο παρκο της αν δεν μπει και ο δημητρης μεσα ή αν δεν ειναι εξω στην αυλη.

επισης τπ χειροτερο δεν κοιμαται πλεον μονη της θελει καποιον διπλα ή να της τραγουδαω. αλλα κολπα

νομιζω οτι το ξωτικο ειναι το πιο αδυνατο εδω μεσα.

σωσω και εσεις μας περασατε

7700 ηταν την προηγουμενη βδομαδα και 73 ποντους

ισμηνηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

μαρκερ τι σκ.... κολησατε?

μαρκατ νηπια εσεις ε? και ο ορεστακος επισης ακομα μια χρονια "ελευθεριας", μια χαρα.

εμεις πρωτη φετος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις κατεβηκαμε απο την Χωρα κ μπανιαρισα ,ταισα κ κοιμουντε τωρα!Ε

χει συναυλια ο Γερασιμος Ανδρεατος (Στα ιδια μερη θα ξανα βρεθουμε...τα χερια θα περασουμε στους ομους....}πολυ κοσμος χαμος!)ειναι κ δωρεαν}...εχει σπιτι εδω στο νησι.

Τωρα στο θεμα ιατρος εχουμε κ λεμε...καθε μηνα ερχετε απο το νοσοκομειο Βολου παιδιατρος κ ναι!ακουστε κ αυτο απο τις 9 μεχρη τις 12¨30 !!!!!!τον αλλο μηνα παλι!!!!!!!! εγω εχω παιδιατρο στο Βολο ,μου εχει γραψει την σειρα των εμβολειων κ τα κανω εδω ,ομως εαν συμβει κατι παω κεντρο υγειας μου κανουν διαγνωση .μετα περνω τον γιατρο στο Βολο του κανω αναμεταδωση κ βλεπουμε...αλλα εμενα οι γονεις μου ειναι Βολο εχω σπιτι κ εαν κατι δεν παει καλα την κανω...τι να πουνε αλλες κοπελες που πανε σε ξενοδοχειο! Τον χειμωνα εχει ενα δελφινι καθε πρωι 6΄30κ 80ευρουλακια πηγενε-ελα κ 3 ωρες ταξιδι..ασε ειναι να μην σου τυχη κατι!!! Να πω κ κατι καλο εχουμε ενα κεντρο υγειας με εναν γενικο παθολογο (ντοπιος ειναι)2 γιατρους που κανουν αγροτικο ,νοσοκομα κ ευτυχως ο Γιατρος μας εδω τρεχει για ολους μας,μωρα,παιδια,μεγαλους,γεροντακια να ειναι καλα ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!!!

Η Μαρια μου θα παει προνηπιο..πως περνανε τα χρονια κοριτσια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Άβαφο νύχι η Σούζαν;

Ε όχι!!!

χαχαχα!

Ρε Αλέκα, ζόρι αυτό με τους γιατρούς!!!

Μακάρι να είστε πάντα καλά και να μην τους χρειάζεστε!!!

Ναι ρε Σωασώ... για πολύ ζέστη λέμε...

Ότανμ βγαίνεις έξω, δεν μπορείς να αναπνεύσεις...

Χθες του ανάψαμε το κλιματιστικό και κοιμηθήκαμε στο δωμάτιο του για να τον ακούμε...

Πάλι ξυπνούσε συνέχεια...

Λέτε να είναι τα δοντάκια;

Αφού ήρθα στη δουλειά και όλοι μου λένε οτι φαίνομαι άυπνη...

Ξέρετε πόσο κονσίλερ έβαλα;

Μάπα η κριστιαν διόρ...

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...

Κάπως καλύτερα σήμερα..

Αποφάσισα να ασχοληθω με τις φωτο της βάπτισης..

Πωπω νανα απίστευτες θερμοκρασίες..

Παιδιά έχω πρόβλημα με τον μικρό..

Μου βγηκε πολύ ψώνιο..

Μιλαγα πριν με τη μαμα μου..

Της ειπε δεν θελει να πάει σχολειο γιατι όλα τα κορίτσια τον αγαπάνε και το πιέζουν..

Ε του λέει η μαμα μου σ'αγαπάνε επειδη είσαι καλό παιδί..

Όχι γιαγιά λεει..μ'αγαπάνε επειδη ειμαι πολύ όμορφος..

Ο πιο όμορφος σε όλο το σχολείο!

Παναγιά μου τι θα τον κάνω????

Καληψώ ο Στεργιου έχει γλυκάκια με 1 ευρω αλλά σκέψου το γιατί ο κωσταντινίδης που είναι σούπερ έχει το παγωτό 1.60..

Πραγματικά αξίζει..θα σου βάλω φωτο να δεις το αυτοκινητο που εστειλε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΑΣΤΡΙΤΙΔΑ ΣΕ ΣΥΜΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΠΑΛΛΙΔΡΟΜΗΣΗ.

ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΣΥΡΟΠΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΛΑ..

ΜΑΣ ΜΕΤΡΗΣΕ ΚΙΟΛΑΣ..

ΕΙΜΑΣΤΕ 69 ΚΑΙ 7900...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΗ ΣΩΣΩ ΠΟΥ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΚΕΙ..

ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ...

ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΣΟΥΖΑΝ..

Α ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΣΩΣΩ ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΕ ΣΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ..

ΦΙΛΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Βαγκ δεν καταφέραμε να μιλήσουμε το Σάββατο.Πήγα με τη μαμά να βαφτούμε και να κουρευτούμε. :) Ολο να σε ρωτησω θέλω κι όλο το ξεχνάω.Οταν εκνευρίζεσαι και βρίζεις βγαίνουν στο ποστ κατι @#%!~* Οντως βρίζεις τόσο αισχρά και τα βγάζει το σύστημα έτσι ή γραφεις αυτά για να μη γράφεις αισχρά;Για να δοκιμάσω κι εγώ! Αρχίδια μαλάκας μουνί αντε γαμήσου Για να δω θα το αλλάξει; :)

Λατρεία πες μας το βράδυ πώς πήγες πρώτη μέρα δουλειά και πώς παει ο Στεφανακος;

Σωσώκα έχεις πάρει τα απαντα της Αργυρως και μας το παιζεις η χρυση κουταλα;Σημερα εφτιαξα τηγανια,ρυζι,γλυκο καρπουζι-καλα αυτο το πιστεψα επειδη ειπες εχωσες κοσμο για τα φλουδια,αληθεια τι εννοεις ''εχωσες κοσμο'';φανταζομαι ουρα να σχηματιζεται στο κατωφλι σου-σιμιγδαλοκρεμα που υποχρεωτικα επρεπε να φτιαξουμε κι εμεις.Δε φτιαχνω τιποτα ρε!Βαλε μου απουσία!Α!Τα παπουτσια γαματα!Το στυλ σου,ασημί ειναι έτσι;Αλλά βαψε στο γαμο εστω τα δυο νυχια που φαίνονται.

Νανούκα,Ισμήνη,Χρυσουλα,Σουζαν,Μαρκερ-καλωσηρθες!-Ελένη,Αλέκες,δυναμικό Μαράκι,Σόφη Φιλιάααααααα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Ποιές ξέχασα πάλι γαμώτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntom eisai θεα...και εγω που βριζω δεν συμβαινει κατι στις λεξεις παντως..τι στομα παναγια μου...

οσο για το φλουδια..με ζηλευεις..

ελενη θα σε παρω στο σπιτι σε λιγο..δε πηγες δουλεια;ςαυτες ειναι δουλειες αν κοιμασαι με το αφεντικο..

σηκωθηκαμε 8 και ..πηγαμε λαικη..

σε λιγο τραπεζα,το απογ μπανιο..

εκλεισα δωματιο σοτν αγ νικολαο για πμπτη..1 μερα..δε μπορουμε παραπανω..

δε πειραζει..1 χαρα..

ισμηνη ψωνιστηκε λες;;αντε ρε..της ηλικιας ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

εμας ο Σπυρος 1-1 μας παει... παλι παρτυ αποψε! τι να γινει;; και τα δικα μου τωρα θελουν να με βλεπουν οταν παιζουν. νεα φαση μαλλον. ο Σπυρος δε με τραβαει απο τη βερμουδα να τον αγκαλιασω. και συνηθως νευριαζει που φυσικα τον αφηνω κατω να παιζει και σηκωνεται ορθιος στον καναπε και χτυπαει τα χερια του δυνατα ή εξφενδωνιζει παιχνιδια. ο αντρας μου λεει αν πετυχει την καινουρια τβ θα τον πεταξει απο το παραθυρο!

Ελενη επιτελους ξερεις τι εχει η μικρη και μπορεις να το αντιμετωπισεις!

αλεκα234 ειναι αδικια αυτο που συμβαινει στους κατοικους των νησωιων μας και οχι μονον, με τους γιατρους. εγω περισυ, στον 7ο μηνα, πηγαμε διακοπες Παργα. με τσιμπησε μια μελισα στην παραλια στο μικρο δαχτυλο του χεριου, δεν εδωσα πολυ σημασια, μονο αμινια εβαλα και το βραδυ που κοιμομουν τουμπανιασε ολη η παλαμη! με πηγε ο αντρας μου στο κεντρο υγειας ης περιοχης, και αφου περιμεναμε ποση ωρα τον αγροτικο γιατρο να τελειωσει την κουβεντα με μια κοπελια, ερχεται, με βερμουδα, σαγιοναρα και χαϊμαλια στο λαιμο και τιμου λεει!!! κοιτα, επιδη εισαι και εγκυος (λες και δεν το ηξερα) δε μπορω να σου δωσω κατι. τριψε το σημειο με κρεμμυδι και ξυδι να περασει ή αν θες πανε στο νοσοκομειο της Πρεβεζας που εχει πολλους γιατρους εκει! αυτα του μαθαιναν 6 χρονια στην ιατρικη!!! θυμαστε βρε κοριτσια! τελικα πηρα τηλ το γυναικολογο μου, και αφου γελασε μου ειπε να παρω μια αντιβιωση και ολα οκ!

Νανα το ειδα στο ζαπιγκ στο ΡΙΚ οτι ειναι "καμινι η Κυπροσ". καλο κουραγιο. και εμεις ως την Πεμπτη θα ανεβει ως 38 λενε.

Σωσω και εμενα η μικρη δε θελει να την ακουμπαει κανενας στο προσωπο! ποσο μαλλον στη μυτη! τα παιρνει κρανιο! αν μπει κρεμα στη μυτη οταν τρωει και παω να τη σκουπισω νευριαζει και μπορει να σταματισει να τρωει! αλλα και εγω απο μικρη ως και τωρα, δε μπορω ουτε οτριβιν μα βαλω στη μυτη μου. αηδιαζω! για να το κανω οταν ειμαι μπουκωμενη, συγκεντρωνομαι λες και θα τρεξω στο παγκοσμιο, οπως λεει ο αντρας μου, για να κανω το ψιτ. τυχαιο;;; δε νομιζω...

Γεια σου ρε Αλεκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!!!!!!

χθες ηταν μια απιστευτα κουραστικη μερα...ευτυχως τελειωσε το συνεργειο χθες γιατι αν συνεχιζαν και σημερα θα ημουν νεκρη στο τελος της μερας...αν δεν ελεπαν ο γονεις μου και κρατουσαν το παιδι θα ηταν ολα οκ αλλα τωρα... :(:(:(

ευτυχως κοιμηθηκε σερι 6 ωρες απο΄τις 9 και αλλες 4 μετα...

μας εχουν κοψει το νερο από τις 9 το πρωι :angry::angry: δεν παιρνω να ρωτησω γιατι φοβαμαι μην αροαξω κανεναν ή καμια στη δημαρχια και δε λεει γιατι εδω ειμαστε ολοι γνωστοι μεταξυ μας...

Ντομ δεν τα αλλαξε.. :P:P αντε θα μεναμε με την απορια τι ελεγες :lol::lol:

Ισμηνη εχει δικιο ο Ορεστης...ειναι ομορφος και το ευχαριστιεται!!!

Μαρια επρπε να ειχες παει νωριτερα στο εξοχικο να δεις τι χρειαζεται..τελος παντων..κοιτα να χαρεις την αδεια σου!!!

Νανα θα ειχα λιωσει με τετοιες θερμοκρασιες... :woohoo:

Ελενη ολα περαστικα θα ειναι..

Βαγκ ουτε εμεις εχουμε βαφτιστηρι :(

Αλεκα1 καλο το νησι αλλα εχει τα ζορια του :side:

Αλεκακι αν δεν ξεκινησεις την 69 δεν μπορεις ε??κατι παθαινεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Ντομ δεν παιζεσαι!!! απλα βριζω απο μεσα μου! μη μας ακουν και τα μωρα! χιχιχι! αν και απο τοτε που γεννησα εγινα πολυ κοτα. ολο νιαου νιαου ειμαι. αν με γνωριζες πριν 2-3 χρονια που εβγαινα και περιπολικο και ημουν πολυ συχνα σκοπος κρατητηριων... ασε... θυρα4 και νταλικιερης μαζι! να δω τι θα γινει οταν ξαναπαω δουλεια... ο αντρας μου λεει θα επιμενει να ειμαι μονο σε γραφειο για να ειμαι καθως πρεπει και οχι οπως παλια για μα μην κυνδυνευουν τα παιδια!!! τι νομιζει το Γιαγκουλα παντρευτηκε; μια χαρα κοριτσι ειμαι;;; ε;;;; δεν ειμαι;;;

Σωσω ποσο μ΄αρεσει ο Αγιος Νικολαος.....!!!!!! να περασετε τελεια!!!

καλε αληθεια τρωει αμμο η μικρη;;;

και τωρα που το θυμηθικα... ποια ειπε οτι οταν δινει στο παιδι φασολαδα κανει περισσοτερα κακα;;; η Ντομ;;; βρε καλη μου εσυ οταν τρως φασολαδα τι κανεις;;;; γιατι στο σπιτι μας σε τετοια περιπτωση.... χημικος πολεμος!!!! ασε που κοντεβει να γεμισει ο βοθρος!!! ναι, ακομα βοθρους εχουμε στα Λαγυνα!!! 12χλμ απο το κεντρο της Θεσσαλονικης εν ετη 2010!!! ασχετο.-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειναι τα γονιδια Βαγκ!!!!

και εμενα ο μικρος εχει πολλα χαρακτηριστικα και αντιδρασεις...χαχαχαχχα

πχ δεν μπορει να κοιμηθει αν υπαρχει φως στο δωματιο...ο,τιδηποτε φως...

σουφρωνει τα φρυδια οπως και εγω..κοιμαται στο πλαι βαζοντας χερια ποδια οπως εγω...και αλλα!!!

οσο μεγαλωνει μου μοιαζει και στο προσωπο..

ο Νικος δεν το παραδεχεται αλλα ουτε και αναφερει τιποτα..

το σωμα ομως ειναι καθαρα δικο του ευτυχως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vagman έγραψε:

ρεκαι τωρα που το θυμηθικα... ποια ειπε οτι οταν δινει στο παιδι φασολαδα κανει περισσοτερα κακα;;; η Ντομ;;; βρε καλη μου εσυ οταν τρως φασολαδα τι κανεις;;;; quote]

περισσότερες κλανιες μεθανίου!Τίποτα παραπάνω!Το κόψιμο μονο με μπαμιες μου ερχεται εμενα!χαίρομαι που ειμαστε τοσο μπαρμπι!Τι κομψα που μιλάμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίταξε Ισμήνη...

Οτι είναι κούκλος ο Ορεστάκος μας... είναι!!!

Όμως... και η ωραιοπάθεια δεν είναι καλό πράμα...

Αλλά τι κάνει κι αυτός αν τον κυνηγάνε όλες οι τσούπρες;

Έχει πάνω από 1 ώρα που ξεκίνησα να γράφω αυτό το μήνυμα...

Είδατε... δουλεύουμε κι εμείς... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τώρα που σας διάβασα, συνεχίζω...

Ελένη μου!!!

Τι ωραίο ύψος που έχετε;

χαχαχα!!!

Ελπίζω να σας περάσει γρήγορα η γαστρίτιδα...

Η παλινδρόμιση πότε ξεκίνησε;

Ρε Ντομ...

Ντροπή!!!

Δεν ταιριάζουν στην κλάση σου τέτοιες λέξεις!!!

Αλλά, δεν είσαι μια απλή ΘΕΑ... είσαι ΘΕΑΡΑ!!!

Χαρά μου!!!

Περιμένουμε νέα!!!

Η πρώτη βδομάδα είναι ΄δύσκολη, μετά όλα στρώνουν...

Ρε Χρυσούλα, γιατί δεν περίμενες τη μαμά σου να γυρίσει;

Γιατί βιάστηκες;

Ο δικός μου πάλι, είναι πολύ τρυφερός!!!

Μας χαϊδεύει, ακουμπάει το μαγουλάκι του στο δικό μας... μας φιλάει...

Η Ντομ μπορεί να το έλεγε και πουτανιάρη... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia soy e ρε βαγκ..εμεις ταιριαζουμε νομιζω..αλλα πριν μεινεις εγκυος...και γω εχω 1 στομα...σολα αου λεω..αφου λεω το παιδι θα μαθει πρωτα το γαμωτο και μετα το μαμα..

βοθρο βαγκ,ε;;

ωστε δουλευετε νανα,ε;;

καθε τριτη;;χαχα..

μαρακι που εισαι;;

χρουσουλα..γιεα σου..

αρε αλεκα 234...κουραγιο οσον αφορα τους γιατρους..φανταζομαι συνιθησατε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω με εχει αλλαξει πααααρα πολυ αυτο το πραμα μητροτητα ρε παιδακι μου! δε με αναγνωριζω! και δεν το περιμενα με τιποτα οτι θα αλλαξω ετσι. ουτε ο αντρας μου. ποτε θα στρωσουν οι @#$#$ορμονες μου και θα γινω νορμαλ;; βουρκωνω για χαζα πραγματα. και μονο που θα σκεφτω κατι για τα παιδια ή διαβασω ή δω κατι σχετικο. θα το ρωτησω στο γιατρο οταν παω. σκεφτομαι τωρα που σε λιγες μερες κλεινω τα 35, αλλα δε μου φαινεται, δε θελω χαζα!, να παω να μου γραψει καμια μαστογραφια. λενε πως απο τα 36 πρεπει να κανουμε. τωρα ιδιως που το ... αυτο που μοιαζει, τελος παντων, με το στηθος μου, ειναι σαν ξεφουσκωτο μπαλονι, ολα θα φαινονται. εχει κανει καμια;;

Ντομ αν κατα την εξαγωγη του μεθανιου, αναψεις στο σημειο ενα σπιρτο, ξερεις τι γινεται;;;;; ΜΠΟΥΡΛΟΤΟ!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Νανα καθως πρεπει, καθως πρεπει... τα πετας και εσυ που και που!!! :P

Χρυσουλα γερα τα γονιδια... η μικρη κοιμαται μπρουμιτα μονο, οπως εγω. ιδρωνουν τα χερια και τα ποδια της, οπως εγω (κακο αυτο που το πηρε). Ο Σπυρος τα νευρα και το οτι εχει σκουληκια στον κωλο του και γυρναει σαν τη σβουρα... τα πηρε απο τον αντρα μου. αποδεδειγμενα! το παραδεχεται και η πεθερα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρα σας, τι κανετε? ειμαι αθηνα και δεν εχω ιντερνετ και δεν σας εχω διαβασει τις τελεθταιες 2 εβδομαδες. Καναμε τη βαπτιση μας και ηταν ολα πολυ ωραια, απο τελος αυγουστου επιφυλασσομαι να στειλω φωτο. Το απογευματακι φευγουμε για ιταλια, επλιζω να τα καταφερει ο αντρας μου με το παιδι.... Η μικρη εχει ξεσαλωσει, κανει φωνουλες, πιανεται απο τα τραπεζια και περπαταει, κανει κουνια... απλα δεν τρωει και θηλαζει συνεχεια, οπως παντα.... φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου δημητρα....καλη επιτυχια στις εξετασεις σου!!!

θα τα καταφερει μωρε..

καοφωτιστη η μικρη...νανα εσυ που κρατας σημειωσεις.πως την λενε τη μικρη;;;αααααααααααα ναι αλικη...χαχα...

κανω γεμιστα..

δεν εκανα μαστογραφια..μικρη ειμαι ακομα..εμενα το παιδι δε ξερω παντως που εχει μοιασει τι..

δε οτ πολυ παρατηρω...και να πω..α ναι ετσι το κανω εγω..

εγω παλι πιστευω οτι δικο του χαρακτηρα 8α εχει..και μεγαλωνοντας οτι βλεπει πολυ πιθανον να μιμηθει κατι..

σας ξενερωσα,ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...