Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

Σωσω να χαιρεσαι την κορακλα σου..εγω τωρα εκατσα μετα απο πολλες δουλειες...παραγγειλα κινεζικο..και σουσι που θα φαω πρωτη φορα...ωραι ειναι Σωσω???/τα πηρα με γαριδα..μετα θα ισιωσω και τα μαλλια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σουζανίτα, σήμερα κι εγώ παρήγγειλα 2 σκιές από την αισθητικό μου.

1 ροζ και 1 γαλάζια...

Έχει τα artdeco.

Κούκλες, σας αφήνω...

Πάω να χαλαρώσω και μετά να κάνω νάνι...

Ο Πετρής μου θα έρθει στις 12...

Από χθες έχω κάνει συμφωνία μαζί του...

Το ΣΚ θέλω να κοιμηθώ!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αυριο ειναι η μεγαααααααααααααλη μερα...οποτε θελετε να βρεθουμε παρε με τηλ....δεν θα μπορεσω να μπω εδω..οταν θα παμε στο ξενοδοχειο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδακια την κανω και εγω..ξεπουπουλιασα το ποδι μεχρι το γονατο..το αλλο αυριο..

περιεμνω να μου πειτε τι ψρια δινετε στα μικρα σας..οσες δινετε..καλο βραδυ να εχουμε..

σουζαν καλο ταξιδι..τα λεμε απο κοντα...συναντηση..κορυφης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφη καλημερα!!!!

αν σηκωθω , δεν μπορω να ξανακομηθω...το μεσημερι τωρα και αν..

γμτ απειρες και οι δουλειες αλλα θα βγουμε για καφε ..δεν μπορει ο μικρος καθολου μεσα..αφηνιαζει...καθε βραδυ που βγαινουμε βολτα κοιμαται εξω μια χαρα..και οταν τον παμε πρωι για καφε ειναι ηρεμος ολη μερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα εγω Χρυσουλα μου αμα ξανακοιμηθει,που θα ξανακοιμηθει σε λιγο θα την πεσω μαζι της.

Ετσι και αλλιως ο μπαμπας μας θα σχολασει στις 3 και μετα θα παμε θαλασσα.Ευτυχως δεν εχω δουλειες εκανα εχθες.Τα καθημερινα τα τελειωσα μολις τωρα οποτε μπορω να κοιμηθω χωρις τρυψεις!

Χρυσουλα μου ολο το ξεχναω να σε ρωτησω εστειλες φωτο απο την βαφτιση?γιατι αν ναι εγω δεν ειχα παρει τιποτα.Ποτε φευγετε για Κυλληνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Τώρα τι νω πω...

Ότι ξύπνησε στις 7, τον θήλασα και τον πήρε ο Πετράκης μου κγια να κοιμηθώ;

Δεν το λέω... γιατί θα μου την πείτε... χαχαχα!!!

Εεε μια φορά κι ο Άρης!!!

Κορίτσια, φέρτε γυναίκες να σας βοηθάνε στις δουλειές!!!

Μεγάλη ανακούφιση!!!

Εγώ μόνο συμμαζεύω... πιάτα... πλυντήρια... και φουγγαρίζω!!!

Χρυσούλα κι εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα παλιά...

Τώρα... μια χαρά ξανακοιμάμαι!!!

Σήμερα θα πάμε θάλασσα.

Πρωί πρωί ήρθε η Κυρία...

Α στο καλό... θα βάλω ταμπόν.

Μια φορά είχα ξαναπροσπαθήσει και δεν τα είχα καταφέρει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα καλημερα!

Να σε ρωτησω θηλαζεις και σου ηρθε περιοδος?Ποτε?Γιατι εγω ακομα τιποτα.Οχι οτι με χαλαει κιολας.

Νανα μου εσυ δουλευεις οποτε δικαιωματικα εχεις και κοπελα για τις δουλειες.Εγω που ειμαι σπιτι νομιζω θα ηταν υπερβολη.Οχι οτι δεν κουραζομαι ομως μην νομιζεις ολο κατι κανω ρε γαμωτο ωρες ωρες νομιζω πως θα πεσω κατω.

Απλα παλια χωρις το μωρο τελειωνα μια και καλη τωρα ξεκιναω να κανω κατι και θα με διακοψει 30 φορες οποτε μεχρι το βραδυ παλευω να τελειωσω.

Θουλη για ξαναριχτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα συντρόφισσες!

χαχα!

Ολα καλά χθες!Πολυ ωραία ήτανε!Δεν ήμαστε πολλές....Σκεφτείτε και η κουμπάρα μου δεν ηρθε! :lol: Λίγες και καλές που λεει και η Σωσω.Αλλα θα το ξανακανουμε και θα μαζευτουμε πιο πολλες γιατι θα το κανουμε πιο οργανωμενα.Επιτηδες το ειχα αφησει λιγο φλου.Οτι μαζευτηκε απο φεισμπουκ δηλαδη.Για να δω πως θα παει αν θα εχει απήχηση κλπ.

Ολα τελεια!Μεχρι τις 9¨30 ημασταν εξω!Μας ζητησανε φωτο απο τα τοπικα μεσα και ολοι μας ρωταγανε διφορα στο δρομο!Μπραβο μπραβο μας λεγανε!χαχα!

Αυτα....

παω να ταισω και ερχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Μαρακι και Νανουκα...

ακομα και με ελαχιστο κοσμο καποιες δραστηριοποιησεις αξιζουν...

Μαρακι θα μπορουσες να ασχοληθεις και με τα κοινα οταν μεγλαωσει λιγο ο μικρος...

Νανουκα εγω αν δεν ειχα τη Μιρελλα δεν θα τα εβγαζα περα..ερχεται καθε 10 από τοτε που μετακομισαμε στο καινουριο...

Σοφη δεν μπορω να ξανακοιμηθω..το εχω προσπαθησει και μετα ειμαι χειροτερα...ξανακοιμηθηκε τωρα στις 10 οποτε οκ..πραγματικα νομιζω οτι εχει ρολοι στον κ...!!!!δεν αλλαζει το προγραμμα του ο,τι και να γινει..ομκως ετσι προγραμματιζω και εγω καλυτερα τη μερα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον..εμενα κοιμηθηκε απο τισ 8 μεχρι τις 9 τοιδιο και εγω..και 1 χαρα...

εγω δε μπορω να παρω γυναικα..το θεωρω..υπερβολη..προσ το παρον..ασε που ο λευτ δε θελει με τιποτα..αφου κανουε και οι 2 δουλειες..και μας φτανει ο χρονος..δεν ειμαστε και σχολαστικοι..

αυτη γκρινιαζει λιγο..σκατα..ολο κλαιει εκει πο καθεται..μολις παω και γω κατω μαζι της σταματαει..τι σκατα;;παρεα θελει;;ως τωρα επαιζε μονη της.μ

μαρακι συγχαρητηρια και παλι..θελουμε φωτο...ελπιζω να αλλαξει κατι..

αν οχι ξανα τα ιδια..

θελω να παω θαλασσα το απογ.βαριεμαι εδω.μπορει να παω μονη.θα δουμε..σε λιγο θα παμε σουπερ.

αδερφουλα μου τι ηθελες να πεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα..περασα να σας πω ενα γεια...τα ξανα λεμε σε καμια βδομαδα....Σωσω και Ελενη ελπιζω να βρεθουμε...περιμενω τηλ....φιλακια κοριτσια καλα να περασετε και εσεις με τα μικρακια σου να κανετε πολλες βολτες και μπανια..... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που πηγε το κειμενο μου? :angry::angry:

ελεγα καλημερα..

σας φαγαμε ολους..εμενα ξυπνησε απο της 6.30 :angry:

σορυ που μπηκα :blush::angry:

ρε γωγω απο τωρα ψαρι θα δωσεις?

μερεντα ποτε??????????? :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από μενα!

εμείς σήμερα ξυπνήσαμε 9!

δεν ξερω πως εγινε αυτό..

συνηθως είμαστε απο τις 7 στο πόδι..

τα τάισα και ο μεγάλος ξανακοιμήθηκε, ο μικρός ενοχλεί τα κορίτσια που παίζουν

πολύ γέλιο..

και αυτες νευριάζουν..

σε λίγο θα πάμε σούπερ μαρκετ

σουζαν καλες διακοπες, καλά να περάσετε!

τα λέμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Γεωργια!!!!

Σουζαν καλες διακοπες!!!

Θουλη καλημερα!!!!καλε τι ζητας συγγνωμη????

Σιγα μη δωσει μερεντα!!!!χαχχαχαχχα!!!!!θα την τρωει η ιδια του παιδιου!!!! :P:P:P:P

με τα μπανακια τι εγινε??? :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ///αδερφουλα μου εχουμε αλλη παιδιατρο..τι να κανω.που μου ειε να της ξεκινησω ψαρι..ξανα ρωταω ..τι ψαρι δινετε;;

πηγαμε σουπερ..γυρισαμε..τρωω κουλουρι..

χρυσουλα να πω την αληθειαδεν ειμαι φαν της μερεντας..και γενικα των γλυκων.αντε να φαω κανενα γλυκο του κουταλιου..η ζελε..μεχρι εκει..

αντε και κανενα παγωτο..

αν ηταν ομως για πιτες και μακαρονια και ψωμαρες..μεσα..

ποιος ερχεται για μπανιο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...