Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Sωσω το παπουτσι ειναι ωραιο.Αληθεια σου λεω.

Σου ειπα με κριτηριο το δικο σου στυλ και οτι θα αισθανεσαι ανετα ειναι σουπερ.

Εμεις εδω τα ιδια.Δεν ξερω τι θα κανουμε το απογευμα μαλλον θα βολταρουμε.

Μαγειρεψα κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο.

Σουζαν αντε καλα να περασετε στις διακοπουλες σας,βρε θηριο παλι καλλυντικα ψωνισες? :P Εγω τα εχω ψιλοαπομυθοποιησει.Εχω απειρα καλλυντικα και ολα μαρκες ,εχω βαφτει απειρες φορες,εχω ξεβαφτει αλλες τοσες επισης αλλα τωρα κουραστηκα λιγακι.

Βεβαια ποτε αμακιγιαριστη εξω αλλα καποιες φορες βαριεμαι...Αλλα αμα το εχεις το ψωνιο παιδι μου με αυτα δεν σου φευγει ποτε!Και 'μενα ακομα το ματι πανω στα προιοντα μακιγιαζ πεφτει και ασ εχω ενα εκατομμυριο λογω δουλειας.

Φροσακι μου αυριο φευγετε?αντε καλο survivor που λεει και η Σωσω :P καλα να περασετε.Ποσο θα καθησετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα με εχει πιασει κριση οργανωσης.

Ρε κοριτσια το παθαινετε αυτο?Ενω τα εχω ολα τακτοποιημενα με πιανει μανια και ολο κατι κανω και τα ξαναφτιαχνω...και..και..και...

Εχω τρελα με την ταξη αλλα αυτο νομιζω ειναι μαλ@κια που με πιανει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωκα..

μη μου πεις οτι εβαλες τη μικρη να φωτογραφίζει τα παπουτσια σου!!!

Είναι ομορφα πάντως..

Θα προτιμουσα με ψηλότερο τακουνάκι, αλλά αν δεν μπορείς να τα περπατησεις καλύτερα αυτα..

Πάω να ταισω κι επανερχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofibell εχω χαλασει και συνεχιζω να χαλαω απειρα λεφτα σε καλλυντικα..εχω και εγω του κοσμου τα προιοντα...ο αντρας μου με κοροιδευει..λεει να ανοιξω μαγαζι.. :P:) Σωσω πολυ ωραια τα παπουτσια..εμενα απο το πρωι σκατα ολα...τελικα δεν θα ερθουν σημερα τα καλλυντικα λογω κωλοαπεργιας βυτιοφορων τα νευρα μου.... :angry: και το χειροτερο ειναι οτι μου εσπασε ενα νυχι...μου ρχεται να βαλω τα κλαματα :angry::angry: ..Σωσωμην με κοροιδεψεις... :(:angry::angry::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι...οσον αφορα την οργανωση...εχω 1 θεμα..δεν εχω προβλημα με την ακταστασια..αλλα αν με πιασει..

βασικα εχω και 1 αλλα θεμα..πεταω οτι δε χρειαζομαι..το σπιτι μου εχει πολυ λιγα πραγματα..πραγματικα οτι δε χρησιμοποιω η το βαρεθω το πεταω..οποτε δεν εχω πολυ πραγμα για συμαζεμα..θελω το σπιτι να εχει λιγα πραγματα και καλα..

δλδ αν θελετε να σας συμαζεψω..πολυ ευχαριστως.μπορω να γεμισω και 2 μαυρες σακουλες..ετσι και με τα ρουχα..οτι αγοραζω ,1,2,3 πραγματα αλλα τοσα πεταω..χαριζω βασικα..δε μπορω να τα πεταξω..δε μου παει η καρδια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια στο θεμα με τον διαγωνισμο απανταω δεν κρατιεμαι...χαχαχαχα Σωσω ελα και απο εδω...ο αντρας μου ειναι ρακοσυλλεκτης δεν πεταει τιποτα...χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουζαν μην ασχολεισαι..αστους ρε..για το διαγωνισμο λεω..

να ρθω...μετα χαρας μου!γινομαι σαν αυτες που μαζευουν στο σκαι και καθαριζουν σπιτια..απλα εγω δε καθαριζω..μονο πεταω..

παιδια η μικρη ειναι μαστουρακι..τελος..κοιμαται παρα πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω αυτο το παπουτσι πολυ καλυτερο! εννοειται βεβαια πως θα βαψεις νυχι! οσο για το τακουνι, καλυτερα χαμηλο και να περπατας ομορφα, γιατι οταν βλεπω γυναικες με τακουνι τοσο ψηλο που δε μπορουν να περπατησουν και πανε σα χεσμενες με λυγισμενα γονατα γελαω πολυ!!! αφου δεν μπορεις κυρα μου, ασ'το!!! στο κεφαλι τι θα κανεις; πεπλο, δε νομιζω. θα βαλεις κανενα στρασακι; πως πανε τα σπυρακια της μικρης; αντε να ξεμπερδευετε! μια πυρετο, τωρα σπυρια!

Μαρακι τι μπαμπουλας νομαρχεσσα ειναι αυτη; θα τη δειχνω στη Μαριαννα αν δεν τρωει! καλη επιτυχια στην πορεια! ασε και εδω ο Παπαγεωργοπουλος τον αλλαξε τα φωτα τοσα χρονια το Δημο! εφτιαξε και καινουριο Δημαρχειο! Τεραστειο!!! το εφτιαξε στο μερος που ηταν ισως το μοναδικο ελευθερο παρκιγκ κοντα στην παραλια! ηθελε να βλεπει και θεα το πουλακι μου! και επιδη δε θα τον ξαναβαλουν για δημαρχο, αγχωνεται ποτε θα κουβαλισουν να παει να το χαρει το καινουριο!

Ντομ αυριο ο αντρας μου θα δουλευει το πρωι. 10-10:30, αν ακολουθισουν τα θερια το προγραμμα, θα ειμαι ελευθερη για κουβεντα.

Νανα, στο μαιλ ξεκινανε με Hi! ή Hallo! και συνεχιζουν σαν να στελνω εγω το μαιλ σε φιλους, οτι ταχα βρηκα ενα πολυ ωραιο σάιτ και ψωνισα και σου το συστηνω και σε σενα κλπ. πως μπαινουν και το στελνουν αυτοματα σε ολες τις επαφες δεν ξερω!!! :ohmy:

Σουζαν καλες διακοπες! καλα εχεις και νυχια με το μωρο και τις δουλειες;;; εμενα ολο σπανε ή φοβαμαι μη γρατζουνισω κανενα μωρο ετσι που τα αρπαζω ολλες φορες να τα γλυτωσω απο πρτωσεις ή μαλλιοτραβηγματα ή κανονκο ξυλο που αρχισαν να κοπανιουνται, στο κεφαλι!

Φροσω μηπως τα μωρα ηθελαν σαλατα;;; χιχιχι!

Καλα να περασετε στις διακοπες! οταν με το καλο γυρισατε θελουμε οοολες τις τρελλες φασεις με τον Δον και τα μωρα!!! γιατι δεν τα γραφεις βιβλιο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ εχω και ετοιμο τιτλο για το βιβλιο!!!!!

Ο Δον και οι περιπετειες του με τον Μητσο το χταποδι!Ή με τον Γιαννη το μπαρμπουνι!χαχαχαχχα!τελειο?

Φάγαμε ψαράκι 1 φορά σήμερα!Παιδιά το τσάκισε!χαχαχαχχαα!Χαμοοοοος!

Τωρα ξυπνησε μόλις ηπιε μπολικο νερακι και παιζει με το μπαλονι που του πηρε ο μπαμπας μου!ΠΟλυ γελιο!

"Μαρακι τι μπαμπουλας νομαρχεσσα ειναι αυτη; θα τη δειχνω στη Μαριαννα αν δεν τρωει!"

Βαγκ σου θυμιζει κατι η κυρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε φτυστες (ηθελα να πω για φτυσιμο...) ειναι!!! μοιαζουν πιο πολυ απο τα διδυμα μου!!! :laugh: :laugh: :laugh:

οσο για το μπαρμουνι, Βαγγελη το λενε! μη σ' ακουσει ο Δον και τα παρει καρανιο και κάηκε η δολια η Φροσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο χαιρομαι βρε κοριτσια για σας, οταν διαβαζω οτι πατε εξω βολτες με τα μωρα σας, για φαγητο, και ειναι ησυχα!!!

εμενα για να ειναι και τα 2 σε φαση να κατσουν ησυχα στο καροτσι και να μην κινειται το καροτσι, αλλα να παμε καπου να κατσουμε... δυσκολα!!

δεν ξερω αν εχω κανει εγω καπου λαθος, πιθανο, αλλα δεν ξερω ποσος καιρος ακομα θα περασει για να το τολμισουμε... και να πω οτι δεν τα εβγαζα εξω;;; αν θυμαστε, με το που ζεστανε ο καιρος τα φορτωνα στο καροτσι και καναμε το γυρο του χωριου! πραγμα που δεν ξανακανω, γιατι ακουστηκαν 2 περιπτωσεις που μια αγορι και μια κοριτσι, γυρω στα 10 χρονων, προσπαθησαν με βια να το βαλουν σε αμαξι!!!! το κοριτσακι του εσπασαν και το χερι! που; στο Λαγυνοχωρι!!! που νομιζαμε οτι ολα ειναι ηρεμα! Σικαγο γιναμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μολις γυρισαμε απο το βενζιναδικο...βαγκ εδω και κανα μηνα εχω νυχια...δεν τον εχω γρατζουνισει ακομα...προσεχω πολυ να μην τον γρατζουνισω....αλλα διστυχως σημερα μου εσπασε το ενα αλλα ευτυχως μου μακραινουν ευκολα...μεχρι να μακρυνει θα ειμαι με ενα νυχακι λιγοτερο... :(:( για το σπαιμο των νυχιων σου προτεινω να τα βουτας καθε μερα σε χυμο λεμονιου για 15 μερες αν θυμαμαι καλα...γιατι με πειραξε και η ζεστη σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά αποφάσισα να μην φύγουμε αύριο λόγω βενζίνης.

Θεωρητικά μας φτάνει το ντεπόζιτο αλλά αν δεν μας φτάσει;

Που θα ξεμείνουμε με 3 παιδιά;

Πήρα την τροχαία και μου είπαν ότι δεν έχει πουθενά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις γυρισαμε...μωρη ελενη πες οτι πηγαμ για μπανιο..

πηγαμε για μπανιο που λετε..τρελα κυματα..αλλα 1 χαρα..ολα καλα..αυτα..φροσω και ποτς θα πατε τελικα;;

τι ψαρι δινουμε;;

τι πεπλο καλε;;εδω για χαιμαλια δε ξερω αμα θα αλω ακομα..

ισως κατι αδημενιο στο λαιμο..αλλα οχι αλυσιδα..αυτο το μονοκοματο..δε ξερω πως το λενε..το ακαμπτο..με καμια μαλακια μπροστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ κι εγώ έχω λάβει τέτοια μηνύματα...

Για να είμαι ειλικρινής, νόμιζα οτι όντως μου το στέλνουν τα παιδιά από τις επαφές μου...

Σήμερα έκλεισα τα εισιτήρια για Ελλάδα!!!

5- 19 Σεπτεμβρίου!!!

Γιούπι!!!

Ελπίζω μόνο να μην είχει απεργίες...

Η θεία μου είναι αισθητικός και της είπα να με επισκευάσει!!!

Δικαιούμαι να κάνω αποτρίχωση με παλμικό φως ενώ θηλάζω;

Ξέχασα να τη ρωτήσω...

Θα κάνω και κανά μηχάνημα για αδυνάτισμα...

Αύριο θα πάμε θάλασσα.

Πάω να κάνω 1 ντουζάκι και επανέρχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να σας πω;;αυτη κοιμηθηκε..ασχετο..γεμισε το προσωπο τη..το μισο βεβαια..

παντως τα παπα δεν αρεσαν σε κανα 2 ατομα.τα θελαν πιο γκρι.οχι ασημενιο..λεει δεν παει..και οχι αυτο το στυλ..

δε ξερω.μαλλον δε θα τα βαλω..θα τα κρατησω ομως μαλλον για αλλη περισταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια... σας είπα οτι είχα αγοράσει κάτι κρέμες από την αισθητικό μου... για τις ραγάδες;

Είδα μεγάλη βελτίωση!!!

Είναι της gernetic.

Είναι 2 κρέμες...

Τη 1 τη βάζεις σε όλη την επιφάνεια και την άλλη μόνο πάνω στις ραγάδες.

Και οι 2 κοστίζου 80 ευρώ!!!

Βέβαια, οι ραγάδες ήταν κόκκινες..

Σωσούλα, χρόνια σας πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...