Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

Εμένα μάλλον έχει πάθει πατατράκ από τα πέρα δωθε και ξύπνησε 5.30 κοιμήθηκε 6.30 μετά από γάλα,ξύπνησε 7.00 :angry: και κοιμηθηκε πάλι στις 11.30πμ Τώρα τον άρπαξε για όση ώρα σας διάβαζα και ξύπνησε πάλι.Ευτυχως είναι με τον άντρα μου τώρα, ο οποίος μου την είπε το πρωι γιατί τον έφερα στο κρεβάτι στις 7.00 το πρωι, ακούς Νανούκα;Καλά σου λέει η Καλυψώ!Αχ!Πετρήδες δεν υπάρχουν πολλοί!

Καλωσορίζω την Αλέκα1 που νόμιζα ότι ήταν Αλέκα234 με τις εξυπνάδες της Σωσώς.Μήπως είναι και συνομίληκα τα μωρά μας,όπως με τη Σόφη;13 Οκτώβρη κι εσείς;

Φωτούλα γεια σου, δε σε θυμάμαι,λέω θα έκανε λάθος χιχι.

Λατρεία :kiss

Κορίτσια :kiss::kiss: Πάω Κωτσόβολο κι επανέρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τελικά άκυρος ο Κωτσόβολος!Πάει μόνος του ο άντρας μου γιατί έπρεπε να δωσω κρεμα στον μικρό.

Βαγκ θα ήθελα καποια στιγμή να μιλήσουμε γιατί αντιμετωπίζω το ίδιο θέμα με τη μανα μου, μάλλον αρχή μεσαίου σταδίου πρέπει να είναι. :( Της αφήνω και τον μικρό για κανα δυο ώρες το πολύ, γιατί νιώθω ότι η αίσθηση ευθύνης της κάνει καλό αλλά με την ψυχή στο στόμα.Τελοσπάντων, όποτε μπορείς,δεν ξέρω αν έχεις και σκάιπ ή τηλεφωνικώς,σου στέλνω το τηλ μου με πμ

Σουζανίτα,Χρυσούλα,Μαράκι,Φρόσω,Σόφη,Αλέκα -τι εννοείς γλυκάνισο στο γάλα για βραχνάδα;για εξήγα παρακαλώ- :kiss::kiss:

Σωσώ :P μαρή ρουφιάνα τώρα θα λες και πότε έχω περίοδο;

Α!Δε σας είπα.Στο εξοχικό πέρασα και δυο μέρες ή μάλλον νύχτες ονειρεμένες τι να σας πω!Εκανα αερα με χαρτόνι στο μικρό να κοιμηθεί λόγω ζέστης 3 ώρες!Σαν τον αράπη! :blink::blink: Κι εγώ κορίτσια ένα πράγμα δεν αντέχω στον ύπνο τη ζέστη!Ολα τα άλλα,θόρυβο,φως δε με νοιάζουν, η ζέστη όμως με σκοτώνει.Καταλαβατε;Εσείς κανατε σεξ ον δε μπιτς όταν εγω έκανα τον αράπη!Αντε μην προβω σε αλλους συνειρμους με τον αράπη!Με φάγατε παλιορουφιάνες με το εξοχικο μου και τη Γλυφαδα μου και τα λεφτα μου!Η μαρκερ η ρουφιάνα και τωρα εξαφανιστηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Ντομ... μπορώ να σε διαβάζω με τις ώρες!!!

Καλά μωρή... τόσα λεφτά έχεις, δεν μπόρεσες να βάλεις 1 έηρ κοντίσιον;

χαχαχα!!!

Σου αρέσουν οι αράπηδες μαρή κουφαλίτσα;

Σα δεν ντρέπεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα έγραψε:

Καλά μωρή... τόσα λεφτά έχεις, δεν μπόρεσες να βάλεις 1 έηρ κοντίσιον;

χαχαχα!!!

quote]

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Καληνυχτα Νανούκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntom εισαι μεγαλη ΜΑΡΚΑ...

τι ν ΣΕ ΠΩ..καλα σε λεει η νανα ...τοσα λεδτα;εξοχικα...;;;τεσπα..

εμενα η μικρη γκρινιαζε σημερα ολη μερα..μαλλον επειδη ειχει πυρετο τις προηγουμενες μερες..τι να πω..ελπιζω να ειναι ετσι..

κοιμηηκε το πουλακι μου..

αλεκα 234 τι λενε πραγματικα...

σουζαν ετοιμαζεσαι μηπως;;

εκανε καλε κανεις τι σιμιγδαλοκρεμα;;

αυριο το πρωι εχουμε παιδιατρο..θα παω να δω και για βυζοθηκες και βρακα..

ε και να παρω δε θα σας το στειλω στο μειλ..ειπαμε...χαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mε έχετε εκπλήξει!!!!!!

Ξυπνάνε τα μωρα σας μέσα στην άγρια νύχτα και χρονομετράτε;

Μπράβο! :P

Εγώ ποτέ δεν είδα ώρα.

Ο δον σήμερα μου έσπασε-του έσπασα τα νεύρα.

2 ολόκληρες ώρες έκλαιγε 2-4 το μεσημέρι (χα χρονομέτρησα κι εγώ) με ουρλιαχτά. Μέχρι και το κεφάλι του χτυπούσε στον τοίχο.

Πολύ με κούρασε. Δεν ήθελε λέει να κοιμηθεί ήθελε να παίξει με τα τρένα του. Μου το κάνει τα τελευταία μεσημέρια και λαλώ.

Τέρμα του λέω σήμερα νάνι.

Κι ο καημένος πώς να κοιμηθεί που 3 χρόνια σχεδόν κοιμάται με το γάλα του και την πιπίλα του.

Του έβαλα γάλα και συνέχεια μου έλεγε δεν μου αρέσει αυτό το ποτήρι θέλω το τάδε. Το έφερνα. Α όχι δεν μου αρέσει αυτό θέλω εκείνο. Τελικά λερώσαμε όλα τα ποτήρια και γάλα δεν ήπιε. Μέχρι και ξυλιές έφαγε. Μέχρι και που τον κλείδωσα στο δωμάτιο του. Απελπίστηκα....

Α καινούργιο. Όταν κοιμάται βγάζει την πάνα του και κάθεται τσίτσιδος.

Κι όταν θέλει τσίσα πηγαίνει μόνος του στην τουαλέτα κι επειδή δεν φτάνει το φως ανοίγει του διαδρόμου και ξυπνάει τα μωρά. :huh:

Α να ρωτήσω και κάτι:

έχω ένα notebook. Αν το πάρω στο χωριό πώς μπορώ να έχω ίντερνετ;

Υπάρχουν κάτι κάρτες ξέρετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνέχεια χαχαχααα.

Μας έφερε μια φίλη μια περπατούρα της κίκο και ντάπηκα να της πω πώς δεν κάνει για τα μωρά. Την ανοιξε και βάλαμε μέσα τον Χριστόφορο, ο οποίος χοροπηδάει μέσα κι έτσι προχωράει.

Την βλέπει ο Φίλιππος πάει σφαίρα μπουσουλώντας. Προσπαθούσε να σκαρφαλώσει πάνω, δεν μπορούσε. Αρχίζει να σπρώχνει το Χριστόφορο και να του ρίχνει χαστούκια, νταντά του έλεγε :blink: .

Τελικά πάει από πίσω σηκώνεται όρθιος και περπατάει σπρώχνοντας τον Χριστόφορο. Κι έτσι πάνε όταν τον βάζω.

Σήμερα τους αφήνω λίγο να πάω ξέρετε που και είχαν βγει στην βεράντα και μασούλαγαν φύλλα από τις γλάστρες :laugh: :blink::S .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Φρόσω τι γίνεται με το Μήτσο το χταπόδι;Μπαίνει στη θάλασσα τωρα;

Ο Χριστόφορος είναι σαν το φίλο του Γουίνι τον Τίγρη που προχωρά χοροπηδώντας στην ουρά του.

Αλέκα1 κι εσείς Τρίτη και 13;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα τα τρωει τα φυλλα.λες να φωτοσυνθεσει τωρα;;;

χαχα..εκανα πεπονι γλυκο του κουταλιου..σουπερ..και καρπουζι προχτες..τελεια μιλαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello τσουπρες

φροσω εγω ενα στικακι αγορασα απο την vodafone και εκανα ενα συμβολαιο για 2 μηνες με 10 εορω τον μηνα. το στικακι 39 ευρω. ετσι εχω internet στην χαλκιδικη.εχει βγαλει και η cosmote κατι αναλογο πανε ρωτα στα γρεβενα αφου δεις οτι εχεις σημα στο κινητο σου.

οσον αφορα τον γλυκανισο περνω σε σπορακια και το βραζω (1κουτ.γλ.)μαζι με το νερο της. το κρυωνω και σε αυτο διαλυω την γαλοσκονη.δεστε στο internet για το τι κανει ο γλυκανισος.

η μικρη σημερα πηρε τελικα σταγονιτσες σολντεζανιλ(κορτιζονη) και πανταντολ γιατι πηγαιναμε για λαρυγγυτιδα.

αυριο φευγουμε για καψοχωρα με σταση μεχρι το απογευμα στην γομενιτσα του δημητρη. μας-τους λειψαμε.

καλε χρυσουλα πες μου κανα καλο βιβλιο.ρωτα την μαμα σου(ξερεις εσυ)

εχω ξεμεινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ θα μας κερασεις εαν ερθουμε!

Φροσω κ διδυμομανουλα? αντεχης πολλα περισσοτερα απο μας,μπραβο!!!

Ναι,Τριτη κ 13 ...δεν ειμαστε κ κοντα ολες να κανουμε σουπερ μεγαλο παρτυ :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια εμεις πριν καμια ωρα γυρισαμε απο την βολτα στο ξενοδοχειο...πριν παμε τον κουρεψα κιολας..ξεραθηκε το πουλακι μου στον δρομο που ερχομασταν...αργισα να σας γραψω γιατι γραφω κατι τοιμολογια-αποδειξεις...τα πραγματα ειναι σχεδον ετοιμα αυριο θα πλεινω και λιγα ρουχα και ειμαστε ετοιμοι για τις διακοπουλες μας.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βεβαια Σωσω αυτο κατεχω καλυτερα να μην το πω/????αμαρτια απο το θεο να μην πω τα καλοπιστικα μου χαχαχαχαχα το παιδακι μου ηταν τοσο ησυχο οταν τα εβαφα αυτο επαιζε στο κρεβατακι και εγω τα εβαφα..μονη μου εννοιτε δεν πολυ εμπιστευομαι τις κωμμοτριες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε και εγω το ηξερα για να πω την αληθεια αλλα ρωτησα πλλα ατομα που ηξεραν...καλυτερα που μπορω γιατι μεχρι του χρονου θα ειχαν φτασε μεχρι την μεση..χιχιχι...σε ευχαριστω πολυ βρε....αλλα μαλλον θα μπω και αυριο σαββατο μεσημερακι φευγουμε...καληνυχτα...φιλια.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Φρόσω μου, κάνατε την περπατούρα για δίδυμα... χαχαχα!!!

Σουζανίτα καλές διακοπές!!!

Κι εγώ κούρεψα τον Ανθιμούλη μου!!!

Λίγο στις άκρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!

Εμεις κοιμηθηκαμε 1και 20 με τεντωσε για τα καλα.Αλλα πλεον δεν παραπονιεμαι γιατι κατα τα αλλα το κοριτσακι μου ειναι πολυ καλο παιδακι!Ξυπνησαμε 8παρα.Ελεος.Κλεινουν τα ματια μου.

Εχθες σιδερωνα 2 ωρες μεσα στην ζεστη.Φουλ το αιρ κοντισιον αλλα τι να το κανεις ολος ο ατμος πανω μου ερχοταν.Δεν αφησα ουτε καλτσα!Μου'φυγε ενα βαρος.

Σημερα χαλαρα αφου ξεπατωθηκα εχθες.

Μαρακι 78 καλη πορεια ,ελπιζω να περασετε ωραια μηνυματα και να φτασουν στα αυτια αυτων που πρεπει.

Λοιπον παω να φαω τα κορν φλεικς μου και επανερχομαι!

Αν δεν ξανακοιμηθουμε γιατι την βλεπω και τριβεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...