Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια μολις τωρα ειδα στην τηλεοραση οτι στην ρουμανια επνιξε ενας παπας ενα βρεφος κατα την διαρκεια της βαφτισης...σοκαριστηκα γαμωτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά μου, στο ξαναλέω...

Όλες είμαστε δυνατές!!!

Κι επίσης σου ξαναλέω οτι θα σου κάνει πολύ καλό η δουλειά!!!

Το μόνο κακό είναι οτι δε θα μπορείς να μπαίνεις στο μάμμυ... χαχαχα!!!

Βρήκα δέλεαρ!!!

Ελάτε στην Κύπρο και θα σας φτιάξω όσα βραχιολάκια θέλετε!!!

Ρε Σόφη... τι ακριβώς σου γράφει στο πμ;

Το ’χω απορία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρεσ μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μου λειψατε ρε γαμωτο....σε δεκα μερεσ ερχεται το ιντερνετ επιτελουσ....τωρα ηρθα επισκεψη στην μαμα μου κ ευτυχωσ ο αδερφοσ μου εχει συνδεση....τι μου κανετε....?εμεισ μεγαλωνουμε...πηγαμε στο σπιτι μασ τωρα μπορω να πω οτι βολευτηκαμε γι αυτο αρχισαμε κ τσ βολτεσ γιατι γινοταν ενα μπαχαλο...οσο για την μικρη...μεγαλωσε πολυ...ολη την μερα ειμαστε με ενα μαμ στο στομα ακομα κ την φραπε μολισ παιρνω στα χερια μου μαμ μου λεει...βγαλαμε 2 δοντακια τωρα ετοιμαζονται τα πανω...ειναι τοσο πρισμενα που την λυπαμε...λεμε λεξουλεσ σηκωνομαστε...περπαταμε κρατωντασ τα επιπλα(και κανωντασ τα παντα μεσα στσ δαχτυλιεσ...τι τα θελα τα βεγκε τα επιπλα με μωρο η τρελη...)πανω κατω παμε στην θαλασσα κ δν θελει να φυγει..σαν τρελη κανει μεσα στο νεροαυτα....την βαφτιση μασ την μεταφεραμε για 5 σεπτεμβρη...σε λιγο το μωρο θα παει μονο του να βαφτιστει..θα περπαταει σιγουρα πραγματα....ολο ατυχιεσ..πεθανε ο παππουσ του κουμπαρου κ μασ ζητησε να περασουν τουλαχιστον οι 40 μερεσ...τεσ.πζ...σημερα θα κατσω στην μανουλα μου μεχρι το απογευματακι κ μολισ δροσιζει θα παω σπιτι..γιατι το σπιτι μου ειναι ακριβωσ στην αντιθετη κατευθυνση..απο την μια ακρη του χωριου στην αλλη....τωρα που θα ερθει κ το δικο μου ιντερνετ,ξερετε θα ξεκινησουν τα γνωστα ξενυχτια..μπασ κ καταφερω κ σασ διαβασω κ μαθω τα νεα σασ αααααχχχχχχχ ποσο μου λειψατε....φιλια σε ολεσ..να καλοσωρισω κ τσ καινουριεσ...εγω ειμαι παλια καραβανα εδω του τρλοκομειου θα με γνωρισετε σε λιγο καιρο...ειμαι κυριωσ βραδινοσ τυποσ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μένα μου στείλανε πμ για να ψηφίσω για αυτό το μπανάκι

και με παρακαλεί να την ψηφίσω

τι να πω βρε κορίτσια

εγω θα ντρεπόμουν να το κάνω

ε εντάξει ενα μπανάκι είναι μόνο..

Χαρά μου μην αγχώνεσαι, θα τα καταφέρεις σίγουρα

οπως όλες οι εργαζόμενες μανούλες

να δεις κιόλας που θα σου κάνει και καλό

θ' αλλάξεις παραστάσεις, θ' αλλάξει και η ψυχολογία σου

ολα καλά θα πάνε

γεια σου Φωτούλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο μενα!

Ετοιμαζομαι για τη πορεια!γι'αυτο χαθηκα!χαχαχαχχαχαχα!

Αντι για μολοτωφ θα πεταμε τις πανες των μωρων!χαχχ;αχαχαχαα!Ωχ παναγια μου!Λεω και καμια βλακεια να περασει η ωρα!

Νανουκα δεν ειχεις και φεισμπουκ να παρακολουθησεις τη δραση μου!χαχαχαχαχαχα!

Βασικα θα μαζευτουμε μερικες μανουλες και θα κανουμε μια συμβολικη βολτα στο κεντρο της πολης.

Να δουμε θα μαζευτουμε? :dry:

Εμενα πμ δεν μου στειλανε.Αλλα μηπως πρεπει η Λενα να παρέμβει?υποτίθεται οτι ψηφίζουμε με άλλα κριτηρια....Αν θέλουμε να είμαστε δίκαιοι....

Φοτουλα μου που εισαι εσυ βρε?αχχαχα!

Νανουκα θελω και γω βραχιολακι!χιχιχιχιχχι!

Σωσω καλυτερα η μικρουλα ε?μπραβο!!!!!!!!!!

Σι γιου λειτερ.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρελη ξεφτιλα...εμενα δε μου στειλανε...χαχα..θα ειναι τρελος θρασος να μου στειλουνε και μενα..

φοτυ δτου η ικια μου δεν ανεβασε πυρετο.πηγαμε λιντλ..νυσταζω..οχι σα τη μαρκερ αλλα νυσχσταζω..

αντε ωραιο ο γαμπρος ειναι καλα..μη τον παρουμε μισοριξια..χωρις παρεξηηση φροσω..μην αρχισεις τα κουλα της σουζαν..

καλα ρε σουζαν..ολες τισ αποχρωσεις σε ειπε η νανα και εσυ θελεις ροζ κουφετι;;και μετα λες να μη σε σχολιαζω..;;;

χαρα δε σε φοβαμαι..

1 χαρα θα ειναι..το κακο που λεει ειναι η νανα εινια οτι δε θα μπαινεις μαμυ.

μαρακι θα μαζευτουν λιγες και καλες..να μασταν και μεις εκει..

χαμος λεμε..για ποτε ειπες εινα;;

φωτουλααααααααα............αντε ρε που εισαι;;στο χωριο της φροσως μενεις και δε νεχει σημα εκει;;;και ιντερνετ;;χαχα..αλλη φορα θα στα εξηγησω..

φωτουλα εσυ με ψηφισες 18η;;;χαχα

μαρακι με κριτηριο γνωριμιων και συμπαθειων ψηφιζουμε..παιζει να εισαι και η μονη που ψηφισες βασει ποιηματακιου..(πως τα λεω).

ετσι ειναι αυτα..αγαθιαρω..καλα σε λεω εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε παρακαλω ψηφισε με για το μπανακι!

Επι λεξη.καταλαβατε.

Που εισαι ρε Φωτουλα?????Αντε μας ελειψες βρε ψυχη.

Εμενα μολις κοιμηθηκε.Παω να φαω καρπουζι με τυρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μαράκι... πες και για ποιο λόγο θα διαδηλώσετε...

Ένα ένα στα βγάζω!!!

Αχ, τέλεια!!!

Θα έρθεις κι εσύ στην Κύπρο!!!

χαχαχα!!!

Φωτούλα!!!!!!!!!!!

Πού είσαι βρε παιδί μου;

Το σπιτάκι σας εντάξει;

Άντε, να το χαρείτε όσο περισσότερο μπορείτε!!!

Και η μικρή μια χαρά ακούγεται!!!

Ούτε εμένα μου στείλανε πμ...

Όταν μου έστειλε η Λένα για συγνώμη, της το ανέφερα...

Της το είπανε κι άλλα άτομα...

Αλλά τι μπορεί να κάνει γι’ αυτό;

Είπε οτι στους επόμενους διαγωνισμούς θα βάλει όρους!

Σωσώκα, εύχομαι να μην ξανακάνει πυρετό!!!

Μωρή!!!

Είδες τι πέραση έχουν τα βραχιολάκια μου κι εσύ τα σνομπάρεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ψηφισες;;;ε θα κανω σαν τις αλλες..ψηφισε με...χαχαχα..

ειχαμε πυρετο 3 μερες..σημερα 4η..ελπιζω να μην ειναι τιποτα!που δε θα ειναι.

ρε νανα δε σνομπαρω τις δημιουργιες σου..

απλα δεν ειμαι...σουζαν!ε δε μπορω να μη δε το πω..θα σκασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!! πρωτα απο ολα περαστικα στα μωρακια σας !! Εμεις ολη μερα τρεχουμε, το πρωι τα καθημερινα ψωνια ,μετα φαι,μετα να κοιμηθει η μπουμπου μας,μετα μπανιο στην θαλασσα η βολτα κ μαζευομαστε 9 το βραδυ μπανιο ,γαλα κ υπνο ομως εγω εχω κουραστη κ νομιζω οτι θα πεσω ξερη καμια μερα ...τις τελευταιες μερες βαζω την Μαρια για υπνο κ κοιμαμε μαζι της κ ξυπναω 3 το πρωι κ ψαχνομαι ,που ειμαι ,τι ωρα ειναι κ αλλα τετοια!!!

Α! δεν εχω ψηφιση ακομα γιατι δεν εχω διαβαση κανενα ακομα ...προλαβενω η τελειωσε ..μην με παρεξηγητε εχω χαση παλλα επεισοδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα..δε δουλευω σημερα...

η μικρη ξυπνησε μονο στις 4 αλλα ηθελε να φαει..καινουργιο χουι αυτο..εγω προσπαθησα να την καθυστερησω να ξανακοιμηθει...μπουρου μπουρου συνεχεια,μου λεει ο αντρας μου η μικρη ειναι ξυπνια,του λεω το ξερω,μου λεει τι θα κανεις για αυτο???κ πηγα κ την σηκωσα κ την ταισα...

οπως καταλαβατε εγω εχω αναλαβει κ τα βραδινα...για να σηκωθει εκεινος ουτε λογος...

ακους νανα???εμενα ο αντρας μου δεν σηκωνεται το βραδυ να παει στο μωρο!!!!

σωσω το ιδιο ωραριο ειχαν τα παιδια μας αποψε..κ εμεις 8 ηωρα ειχαμε εγερτηριο...τωρα μεσημερι κοιμαται 2.30 ωρες...παλι καλα...

κ εμενα μου στειλανε πμ για το μπανακι...αλλα δε μπαινω στη διαδικασια να μπω στο θεμα...θα σφαχτουνε παλι..

μαρακι μακαρι να παει καλα η πορεια!!!

ντομ μας ελειψες...

χαρα χαιρομαι που ειναι καλα ο μικρος...θα δεις τι καλο που θα σου κανει η δουλεια...κ του μικρου ο παιδικος...

εμενα η μικρη εχει γινει πολυ κωλοπαιδακι..παιδικος κ παλι παιδικος...

θελω να την βρισω την πεθερα μου αλλα δε θα καταλάβει κ παλι.....

ανεπιδεκτη μαθησεως...

αλεκες γεια σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω... δεν τα διαβασα ολα, αλλα γραφω για να προλαβω και οχι σαν χθες που διαβαζα και η μαμα μου με το ροχαλιτο και το βηχα ξυπνησε τη Μαριαννα και την ανεβασα πανω να μην ξυπνησει ο σπυρος, ο οποιος μας εκανε ταντελα παλι το βραδυ!!!! 3:30-6:30 ενω κουτουλουσε και τον κουνουσμε ανα μισαωρο με τον αντρα μου, δεν κοιμοταν το σκασμενο! ο αντραςμου τα πηρε κρανιο... εγω προσπαθουσα να τους ηρεμισω και τους 2, να λεει θα τον παμε σε παιδοψυχολογο γιατι αλλιως εμεις θα παμε σε ψυχιατρο! να πω πως λεει ψεματα;;; δεν μπορω...

κατα τα αλλα... ειμαι κομματια... πηγα σημερα και τη μαμα μου σπιτι της. overdose επαθα. φτανει! απο βδομαδα πρεπει παλι να ερθει για να βαψει ο αντρας μου τα καγκελα μας.

οσο για σας!!!!!

ας αρχησω με τα θερμα μου συλυπητηρια στη Ισμηνη. τι να πω... τα αποτομα ειναι ισως πιο δυσκολα. τουλαχιστο δεν ταλαιπωρηθηκε η καημενη η γυναικα... ενω εμεις με το μπαμπα μου, τον περιμεναμε τοσα χρονια, οποτε δε μας ηρθε νταμπλας, αλλα σιγουρα ταλαιπωριωταν και ας μην μπορουσε να επικοινωνισει μαζι μας (τελικο σταδιο Alzhaimer)

Ντομ!!!! :kiss::kiss::kiss: μας ελειψες!!!!! με το καλο η βαφτηση!

και ποσα αλλα ηθελα να πω... να δω τι θυμαμαι....

μακαρι τα μωρακια ολα να γινουν περδικια, και να κοιμουνται το βραδυ! καλα, θα μας πουν, το αλλο με τον Τοτο το ξερετε;;; :silly:

εγω με τα μπανακια δεν ασχολουμαι πια. ψηφησα σωσω, τελος. ευτυχως δε μου εστειλε καμια να την ψηφισω.

Α! Σωσω το φουστανι με αρεσε, τα παπουτσια οχι. θα προτειμουσα κατι σκετο και με λιγο τακουνι. γενικα με τα φυτα σε παπουτσια κλπ δεν τα παω καλα! γενικα δεν παω καλα θα μου πειτε, αλλα τελος παντων... δικιο θα'χετε...

αρχισε και το Πανευρωπαϊκο Στιβου! σκασιλα σας θα μου πειτε, αλλα εγω τοσα χρονια τα παρακολουθουσα κολημενη στον καναπε! φετος.... εχασα την πρωτη μερα γιατι ξεχασα που ξεκινησε και ο αντρας μου αν και ειδε τα πρωινα αγωνισματα στη δουλεια, ξεχασε να με τηλ να μου το θυμισει! τα ακουσε κανονικα...

θα διαβασω λιγα ακομα απο τα νεα σας και επανερχομαι...

αν δεν ξυπνησουν τα θερια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω ειδα ενα απο τα mail που μου εστειλες, φωτο με εναν πολυ χοντρο στο αεροπλανο που ο μισος κρεμοταν στο διαδρομο... ε λοιπον μου εχει τυχει!

Καλοκαιρι, πηγαιναμε αεροπορικως Μηλο διακοπες. Θεσ/νικη Αθηνα με κανονικο αεροπλανο. μετα ανεβαινουμε στο λεωφοριακι να μας παει στο αλλο αεροπλανο για Μηλο και σταματαει μπροστα σε ενα μικρουλι, Ντορνιε. 13 επιβατες επαιρνε, και 2 πιλοτους που χωριζοταν με κουρτινα απο την καμπινα! θεσεις 5 δεξια, 5 αριστερα και 3 γαλαρια! οι πλατες απο τα καθησματα εκλειναν προς τα μπρος αν δεν ακουμπουσες για να χωρας να παιρνας.και ερχεται και καθεται μπροστα μου ενας... ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ!!! που ηταν και ιδρωμενος και... θα πεθαινα! ερχεται ο συγκυβερνητης και τον λεει, ευγενικα να αλλαξει θεση... τον πηγε στη μεση της γαλαριας και εφερε εξτρα ζωνη να δεθει! ηταν και 2 παιδακια με τους γονεις απο Αυστραλια και τα εβαλε 1 σε λαθε πλευρα. δε μου πολυαρεσε αυτο... μετα οταν ειδα πως ο αριστερος ελικας δεν επαιρνε μπρος μονος του και προσπαθουσαν να τον ξεκινησουν απο εξω με το χερι!!!!! ειπα να κατεβω!!! αλλα τελικα ειπα να το διασκεδασω! ειχε τρελες φασεις με τα κενα στη διαδρομη και οταν προσγειωθηκαμε ενας κοντεψε να φιλησει το χωμα απο τη χαρα του!

τι με θυμησες παλι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόφη μου, δε θέλω να σε πληγώσω... αλλά... έχω τη γυναίκα να μου καθαρίζει και σε λίγο θα τη βάλω να μου σιδερώσει!!!

Καλυψούλα, να μην είμαι αχάριστη... ο Πετράκης μου, βοηθάει... όταν θέλει... χαχαχα!!!

Σωσώ να δεις που στο τέλος, θα γίνεται κολλητές με τη Σούζαν... χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε μου λετε...

εχει καμια σας mail yahoo;;;

γιατι εχει λιγο καιρο, καποιοι στελνουν διαφημηστικα μαιλ σε ολες τις επαφες του αντρα μου αυτοματα! και μας ηρθε και ενα απο εναν αλλο συναδελφο που εχει yahoo και αυτος! ενω εγω που εχω gmail δεν εχω τετοιο προβλημα, ακομα... πως μπαινουν στο μαιλ;;;; σπανε κωδικους;;; αν ξερει καποια κατι ας με πει, γιατι σκεφτομαστε να ρωτησουμε στο Τμημα Ηλεκτρονικου Εγκληματος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα βρε νανα δε ντρεπεσαι;;;

το Σοφακι λιωνει στο σιδερο και εσυ βλεπεις τη γυνακα να σου κανει δουλεις και σερφαρεις;;;

γμτ... παλι ξυπνησε στη 1 ωρα η μικρη!!! συνηθιο της εγινε@@@@##$%$%$@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα!!!!

ωραια μερα σημερα..

Καλυψωωωωωω στις 5 κατευθειαν ο δικος μου και φυσικα παλι στις 7..

καθως τιποτα απο δουλειες σημερα πηγαμε παραλια για καφε, ο μικρος κοιμηθηκε μια χαρα , φαγητο στη μαμα μου και υπνος ενα 2ωρο!!!!

τωρα ακουει με τον μπαμπα μουσικη ξαπλα...

τι να πρωτοσχολιασω..

δε μου εστειλαν εμενα πμ..αν το εκαναν παντως θα εβγαζα εκει τα νευρα μου..χαχαχαχ!!!!

τετοιοι διαγωνισμοι ριχνουν λαδι στη φωτια παντως...

εγω τα ποηματακια δεν τα διαβασα και ουτε προκειται...ψηφισα αναξιοκρατικα και μου αρεσει...

Σωσωωωωωω ερχεται αλλη μια εβδομαδα σαν εκεινη την "καλη"!!!!ξερεις εσυ...τετοιες εβδομαδες σε κανουν και αναρωτιεσαι γιατι μερικα πραγματα "κακα" συμβαινουν σε αλλους ανθρωπους...και ετσι αμαρτανεις... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrysoyla επειδη τωρα ξυπνησα δε καταλαβα την τελευταια παραγρααπο.

παιδια η μικρη σημερα κοιμαται ολη μερα..δε θελω να σας την σπασω..αλλα εχει κοιμηθει τουλαχιστον 4 -5 ωρες απο το πρωι που σηκωθηκε..

και γω κομηθηκα αλλο 1 2ωρο..

βαγκ σε καταλαβαινω με το στιβο..να ερθεις να το βλεπεις με τον αντρα μου.!!

ηταν να παμε επισκεψη αλλα δε θα παμε..σιδερο εγω το βραδυ..εχω να κανω και σιλκ και πιλ..ξερετε μεχρι το γονατο..

βαγκ δε ξερω για το γιαχου..δεν εχω..

ρε καλυψω τι εγινε παλι με το πεθερι;;τη χωλη βγαζεις;;παλι τη κακομαθαινει;;η ετσι απλα σου την σπαει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χεχεχε...

είμαι μουλαρίτσα;

να σας πω...

πάντα τη βοηθάω στις δουλειές...

σιδέρωσα και τα ρούχα του μωρού...

είμασταν στο κρεβάτι με τον Άνθιμο...

Δίπλωνα τα εσώρουχα κι αυτός έπαιζε...

Κάνει μια ξαφνική κίνηση... τον έπιασα από τα πόδια και το μισό του σώμα ήταν κάτω απ΄το κρεβάτι!!!

Στο τσακ τον πρόλαβα!!!

τώρα τρώει 1 παλιό φορτιστή...

Βαγκ εγώ έχω yahoo.

τι διαφημίσεις εννοείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...