Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

Έλεος ρε!!!

50 ευρώ έχει...

Αλήθεια, τι έλεγε στο πμ;

Πολύ γυφτιά!!!

Τεσπα...

Ρε Σωσώ... ότι θέλεις παίρνεις για βαφτιστικά... αρκεί να μην κρυώνει το μωρό... και αρκεί να μην είναι μαύρα!!!

Δε σε είπα να γίνεις λατέρνα ρε Σωσώ!!!

Απλά, επειδή έχω γίνει πολύ έξπερτ... έλεγα αν ήθελες να σου φτιάξω 1 μαργαριταρένιο βραχιολάκι σε χρώμα μωβ.

Σκέψου το!!!

Είναι πολύ όμορφο!!!

Χρυσούλα μου, κι εγώ πάω για νάνι για να μη φάω!!!

Πεινάω σα λύκος και θέλω να φάω γαριδάκια :woohoo:

Οπότε, καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να σαι καλα ρε νανα μονο που το ειπες..δε ξερω..δε τα μπορω αυτα..μαργαριταρι ειναι εκεινο το ασπρο σα μπιλια;;;που ειναι διπλα διπλα ολα μαζι;;

εγω εφαγα τη πιτουλα μου αλλα δε σας το λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα τωρα διαβασα το σχολιο σου για τον διαγωνισμο και ειδα οτι ειναι ποιηματακι το ειπα στην Λενα κιολας...αποφευγει το θεμα λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα το ξεφτυλισα...Αυριο νηστεια.

Σωσω ελπιζω να μην κανετε πυρετο το βραδυ...να εχετε μια ησυχη νυχτα βασικα χωρις πολλα ξυπνηματα.

Εμεις κλασσικα κανουμε πρωταθλημα στο παρκο,κατακορυφο,καμψεις,γεφυρες....Ασε τι να πεις της λεω Μπουμπουλα θα κοιμηθουμε?και μου λεει...φεεεεεταααααααααα!!!!!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofibell έγραψε:

Σημερα το ξεφτυλισα...Αυριο νηστεια.

Σωσω ελπιζω να μην κανετε πυρετο το βραδυ...να εχετε μια ησυχη νυχτα βασικα χωρις πολλα ξυπνηματα.

Εμεις κλασσικα κανουμε πρωταθλημα στο παρκο,κατακορυφο,καμψεις,γεφυρες....Ασε τι να πεις της λεω Μπουμπουλα θα κοιμηθουμε?και μου λεει...φεεεεεταααααααααα!!!!!!! :blink:

Ρε Σόφη έτσι με πάει κι εμενα ο συνομίληκος όοοοοολη μερα!Είναι ακομα το σπίτι κώλος!

Η Σωσω ζαμπονοτυρόπιτα εφαγε σας το καρφωνω!Για να μαθει να με κοροΙδευει οτι δεν ξερω απο παππουτσια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

μαργαριταρι ειναι εκεινο το ασπρο σα μπιλια;;;που ειναι διπλα διπλα ολα μαζι;;

:ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::blink::blink::blink:

Νανούκα φτιαχνεις τετοια πραγματα ρε θηρίο;!!Μπράβο!!!

Πες ναι μωρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντομ εισαι θεα.. ..τελος..

καταρχην δε το εχω δει..ρε νανα αυριο που θα ξυπνησεις πες περιπου τι εννοειες..η στειλε φωτο..να το αγορασω ρε αδερφε..αν με αρεσει..αλλα δεν μπορω..θα παω με 1 φιλη λεμε θεσ νικη να παρουμε κατι για το λαιμο..ειμνια του ιδιου στυλ και αυτη..

αλεκα ..νουντσ,ε;;ρουφανα..

ντομ εισαι καρφι..εγω ειπα απλα πιτα.

μπραβο σουζαν..για το ποιηματακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

εισαι ελεεινη!!!

μαρακ που σκ...εισαι;;

εχω βρει και ενα αλλο πιο "light" να το βαλω?

δεν περασαμε ομως τις 12 οποτε ασε καλυτερα

θα μας κανουν μηνυση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχα;ριστω πολυ αλλα δεν εκανα τιποτα...δεν μ'αρεσει καθολου η αδικια...αυτο μπορεσε αυτο εγραψε η Νανουκα..δεν ειναι και ο Σεφερης...δεν λεω ενα μπανακι ειναι αλλα η κοπελα εχασε τον χρονο της για να γραψει ενα στιχο..ελεος πια...κι αν το προσεξατε αποφευγεται η συζητηση περι αυτου..ας με διαγραψει η Λενα δεν πειραζει...αλλα θα εσκαγα αν δεν το ελεγα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ μετά από συζητηση το πρωι με τη λατρεια διαβασα τα ποστ που με περιμενατε χτες βραδυ!Συγκινηθηκα βρε Νανουκα, ειδικα εσυ που κλεινουν τα ματακια σου νωρις να με περιμενεις!Αλλα κι εγω ενα κικεωνα ειχα!Και παγωτα απο την Αλεκα για να με δελεασετε και η Μαρκατ με 4 παιδια να περιμενετε τη γαιδαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει Σωσω αν δεν θες να βγουμε...αλλα εμενα αυτη ειναι η αποψη μου κι αν θελει να με σβησει ας με σβησει...κι αν δεν θελει καμια να βρεθει μαζι μου δεν πειραζει ειμαι ηδη χαλια ψυχολογικα δεν γινεται παραπανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ!Σουζανίτα!Τι λες; :silly: :silly: Αυτή κανει πλάκα!Κι εσυ το πηρες σοβαρά; :blink::blink: Κατι αλλο οικογενειακο τρέχει έτσι; :dry:

Πες της καλέ Σωσώ της κοπέλας και θα νομίζει ότι είσαι ψώνιο!Που είσαι :) , αλλά όχι σε τέτοια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χεχε!Τι σου λενε βρε σουζανα εδω τα κοριτσια;Γιατι εισαι χαλια ψυχολογικα κουκλιτσα μου;

Εγω σε ψηφισα καλε!Μια και καλη(ψηφο) πηρες!Τοσα καλα σου ειπα τις προαλλες για τα ποιηματακια σου!Δε το πιασες? ;)

Εγω παντως ψηφισα με κριτήριο τα ποιηματακια.Πραγματικα μου αρεσε η Σουζανιτα.Και η Σωσω σουπερ!

Ε καλα εκανες και της το ειπες Σουζαν!

Εγω εδω με γονεις!Καταλαβαινετε!Τοσο καιρο που ειχα να τους δω!Γι'αυτο χαθηκα!

Ντομ!Που εισαι ρε ψυχη!χαχαχαχχαα!

Σωσω.Το παπουτσι δεν ειναι για τη περισταση μωρε.Ενταξει το ξερω τι κι αν εισαι ροκ....χεχε!Βαλε μια απλη γοβα!Δατς ολ!Χειμωνας θα ειναι.Μπορεις να βρεις και πιο χαμηλη.

Νανουκα ξεχασα!Αυτο με τα γκουντυς δεν επρεπε να το κανεις!Με πλιήγωσες...........(προσεξε το ι σε παρακαλω,το αξάν)

Γι'αυτο και γω εφαγα ενα πυτογυρο μουρλια πριν απο λιγο!

Λοιπον!Την Παρασκευη ειναι η πορεια με τα κοριτσια!Πολυ γελιο!Να δουμε θα μαζευτουμε?Αλλιως θα γραψω στο φεισμπουκ στο στατους ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΟΣ ΔΕ ΦΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ!χαχαχαχχαχαχα !

Θα τυπώσουμε και μπλουζακια!Μαμάδες εν δράσει!Καλό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...