Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

χρυσουλα ομορφα παπουτσια αλλα ειναι 12ποντα πως περπατας καλε;

εγω μια φορα προσπαθησα να περπατισω και μου γυρισε το ποδι χαχααχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι ποστ έκανες ρε Σωσώ και δεν το είδα;

Εγώ είδα τα μπαλαρινάκια και α το νυφικό από το μέηλ...

Χρυσούλα μου άρεσαν πλύ αυτά με το τριαντάφυλλο

Τα πρώτα!!!

Είδες ρε Ντομ...

Η αλήθεια είναι οτι με εκνεύρισε που δεν είπε ούτε 1 sorry και απλά προσπέρασε...

Έτσι κι αλλιώς, αν το κέρδιζα, θα το έκανα δώρο στην κολλητή μου που είναι 22 εβδομάδων...

Δε βαριέσαι...

Ρε Ντομ, είναι 4η ηΣωσώ...Ρε Σωσώ... η Θούλη δεν μπορεί να ανει κανά κονέαπό το εξπρές;

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela re nana...ti agxvnesai...δε πειραζει..σιγα το πραγμα..

νανα εσυ ειχες γραψει ποιηματακι;;;αληθεια;;για βαλε να το ω..δεν εν=κανα ποστ..

αν εγραψες,επρεπε να εισαι μεσα..

ρε κοριτσια πραγματικα σας ευχαριστω και για τη ψηφο αλλα και για τα παπα..αλλα μαλλον δε καταλαβατε οτι ..δε μπορω να τα βαλω αυτα..

αντε καλε..να κανει η θουλη..αυτα που κοροιδευω..

δικαια θα το παρουμε,αν το παρουμε τελικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι εσυ καλε;;τελειωσες τισ δουλειες;;ξεκουραστηκες;;εγω κομματια..θα περιμενω το βραδυ να πεσω νωρι..εκτος και αν με ξεμυαλισετε..

α αυτο που ηθελα να πω..

φροσω εγω θα γουσταρα που σε αυτο το ψωριο..χωρις φως..μπαλκονι,μπυριτσα,παρεα..δε με νοιαζει τιποτα..

σαρβαιβορ γιατι οχι;;ειμαι τρελη καμπερ αλλωστε..βεβαια δε ξερω αν α με αρεσε με 3 παιδια..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλα τι απίστευτα παπούτσια!!

αλλά πανήψηλα βρε παιδί μου

και εγω εχω ενα κόλλημα με τα παπούτσια..

εμένα Σωσω οπως σου γράφω και στο μαιλ μου άρεσαν τα παπούτσια..

αλλά αυτό το 6ο που λες, απο το σάιτ που εβαλε η Φρόσω, είναι για τη μαμα μου βρε παιδί..

θα ψάξω και εγω τώρα που έχω ευκαιρία και θα σου πω τη γνώμη μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα ρε μαρκατ..

ελενη ερχεται η σουζαν το σαββ για 5 μερες..θα πιουμε καφε,ε;;κανενα απογ..

παιδια ξανα ανεβαζει...φακ..και θα παμε και βολτα..οτνα κατεβει ...εγω μεσα δε καθομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chrysoyla έγραψε:

Γιατι να βρασεις παιδι μου το γαλα????το νερο βραζεις!!!!

Φροσω τι γαλα δινεις τωρα στον Αλεξ ???

Γεωργια εσυ στα κοριτσια???

εμενα το συγκεκριμενο παπουτσι δε μου αρεσε αλλα εγω στα παπουτσια ειμαι πολυ ιδιοτροπη....οταν κοιμηθει το καμαρι θα σου βαλω να δεις τι μου αρεσει...

αν και δεν ρωτηθηκα μια που εχω και γω μεγαλο παιδι και μαλιστα το πιο μεγαλο εδω :PPPPPPPPPP θα απαντησω

δινω κουκακι ή ολυμπος

σωσω δεν ειδα τα παπουτσια, τα εσωρουχα ομως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ δίνω στα κορίτσια Δωδώνη και στα αγόρια Neslac της Nestle φρέσκο ή εβαπορέ, τα πίνουν και τα δύο

πολύ τακούνι βρε κορίτσια

θυμάμαι και εγω είχα παιδευτεί ή μαλλον απογοητευτεί οταν εψαχνα για νυφικά παπούτσια, γιατί δεν ηθελα πολύ ψηλό τακούνι

σωσω εχει Μπουρνάζο στο Ηράκλειο?

εγώ εκει είχα βρει αυτό ακριβώς που έψαχνα

βάζει και πολύ καλές προσφορές

Φρόσω απο το ebay είσαι ευχαριστημένη?

πόσο έκαναν για να σου τα στείλουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ti kanete koritsares?

Εγω χτυπησα μια "εχεις γαλα?φτιαξε κρεμα γιωτης"με γευση σοκολατα.Παγωμενη τελεια θα εσκαγα αν δεν ετρωγα.

Και το βραδυ θα ψησουμε μπουγατσακια.Σημερα παρεκτραπηκα απο το προγραμμα.Υπογλυκεμια τρελη.

Σωσω τα παπα δεν με ενθουσιασαν αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι αν βαλεις κατι αλλο δεν θα εισαι εσυ.Οποτε οτι εξυπηρετει εσενα καλυτερα.Εγω παντως θα εβαζα αυτα που ειπε και η Χρυσουλα!Τρελα!!Ονειρεμενα!!

Το νυφικοφορεμα νομιζω οτι σε αντιπροσωπευει πληρως.Λιτο,ομορφο,χωρις πολλα πολλα.Οπως το ηθελες.Τον σταυρο δεν μου τον εστειλες.

Το βραδυ θα προσπαθησω να σας στειλω μειλ με φωτο. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τα είχα φτιάξει τα παπούτσια μου.

Είχα πάει ύφασμα από το νυφικό μου.

Ματά... η σχεδιάστρια που έραψε το νυφικό είχε σχεδιάσει τη δαντέλα που είχε το νυφικό και πρόσθεσε σβαρόφσκι πετρούλες.

Τα είχα κάνει 8 πόντους τακούνι.

Σωσώ;

Στο λαιμό και στα χέρια τι θα βάλεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται τιποτα...δε θα με αφησουν αλλα δε ψηνομαι με τιποτα ομως..εγω λατερνα δε γινομαι..

ασε πυ α βαλω και τιραντες..ννειτια..ργω τσιτσια να κρεμονται δεν αφηνω..δε νιωθω καλα..

ρε παδια δε μου ιπατε για τα βαφτιστηκα..τα χειμερινα κοριτσιστικα ειναι κοντομανικα η μακρυμανικα;;

σοφη θα στο στειλω καλο μου..

σουζαν γραψε μου και συ το μειλ σου..μη σε εχουμε στην παεξω..αλλα αμα δε σε αρεσει μη σβησεις το μειλ με μολυβι ματιων.χαχαχα.

ειχε 1 ωρα 38-38,2 και της εδωσα αντιπυρετικο..αφου ηταν γκρινιαρουλα..τωρα επεσε..αντε να δουμε το βραδυ..

πηγαμε σουπερ..

εφαγα εργολαβο..αυτα που δινουν στι κηδειες..αμυγδαλωτο..πως το λενε..

και να δω τι θα τσιμπησω το βραδυ..

παω να μαζεψω τη μικρη που μου μαδησε το φυτο.και δε φτανει που το μαδαει,το τρωει κιολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια πριν λιγο γυρισαμε....πηγαμε βολτα και μετα στο ξενοδοχειο...τελικα τζαμπο δεν πηγαμε..εβαλε παλι το χερακι της η πεθερα... :angry: Σωσω με εκανες παλι και γελασα....θα σου το στειλω με πμ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω τι κανει η μικρη???ειναι καλυτερα??

επεσε ο πυρετος??

σημερα ολη την ημερα την περασαμε σπιτι :(:(:(

τραγικο...ο μικρος κοιμηθηκε τωρα από τις 7 το πρωι που ειχε ξυπνησει..δεν ξερω γιατι αφου ολα τα γευματα τουτς τα εκανε στις σταθερες του ωρες..δεν ηθελε να κομηθει γιατι περανει ωραια μαζι μας μαλλον χαχχαχαχα :laugh: :laugh: :laugh:

τωρα ομως ειμαι κομματια...ενω πεναω υπερβολικα εφαγα μονο ενα τοστ και ενα φρουτο , παω για μπανιο και μετα το βιβλιαρακι μου και υπνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι καλε με πμ;;μη το δει η κλινικ και σε παρει απο την αιβον;;;περενθεση δε με νοιαζει κιολας αλλα η μαρβελ που προηγειται,στελνει σε κοπελες πμ να την ψηφισουν..αφου το πηρε το μπανακι;;τι αλλο θελει;;εστειλε στη θουλη πμ!λες να στειλει και σε μενα;;;χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβαζεις κιολας,ε;;

ναι επεσε..κοριτσια ναστε καλα που ρωτατε..ελπιζω το βραδυ να μην ξανα ανεωβασει γιατι θα της σπασω το κεφαλι...χαχα..

νυσταζω..αλλα εχω ραντεβου με ντομ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω σας εχει φοβηθει το ματι μου μην με πειτε φεικ χαχαχαχα susana_s3@hotmail.com αυτο ειναι το μειλ μου...καλα αυτο να στελνουν μηνυματα για ψηφο ειναι ντροπη...εγω ακομα δεν ξερω ποια μοναδικη με ψηφισε και ουτε θα μαθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...