Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμένα, για να σας δώσω λίγο κουράγιο, οι κόρες μου δεν ξυπνάνε καθόλου το βράδυ και ας εχουν κοιμηθεί και το μεσημέρι

είναι αναλογα τα παιδάκια

μην απελπίζεστε, θα στρώσουν τα πράγματα!

ο δον ακόμα μπιμπερό Φρόσω?

εμένα η μικρή εμαθε να ρουφάει απο το καλαμάκι απο ενος χρονών, οπως έκανε και η αδερφή της

τώρα κάνουμε προσπάθειες να κόψουμε την πάνα..

ναι ακόμα δεν την κόψαμε και το Σεπτέμβρη πάει παιδικό

αλλο μανίκι και αυτό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

markat έγραψε:

εμένα, για να σας δώσω λίγο κουράγιο, οι κόρες μου δεν ξυπνάνε καθόλου το βράδυ και ας εχουν κοιμηθεί και το μεσημέρι

είναι αναλογα τα παιδάκια

μην απελπίζεστε, θα στρώσουν τα πράγματα!

ο δον ακόμα μπιμπερό Φρόσω?

εμένα η μικρή εμαθε να ρουφάει απο το καλαμάκι απο ενος χρονών, οπως έκανε και η αδερφή της

τώρα κάνουμε προσπάθειες να κόψουμε την πάνα..

ναι ακόμα δεν την κόψαμε και το Σεπτέμβρη πάει παιδικό

αλλο μανίκι και αυτό..

Από καλαμάκι ρουφάει από μηνών. Αλλά μας είπε η παιδίατρος να μην τα κόψουμε λόγω των μωρών.

Πάντως όταν γενήθηκαν τα μωρά ο δον πέταξε την πάνα μόνος του και χρησιμοποιεί την τουαλέτα κανονικά.

Ούτε γιογιο ούτε στεφάνι τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ!!!

Πόσα γράψατε;

Πώς να σας προλάβω... εγώ... η ΣΚΛΗΡΑ εργαζόμενη- γυναίκα- μάνα- σύζυγος- νοικοκυρά;

χαχαχα!!!

Ρε Σούζαν... δεν είναι τίποτα σπουδαίο αυτή η επιτροπή!!!

Πιο πολύ για αγκαρία μου κάνει εμένα...

Φακές κι εγώ δίνω!

Άντε ρε Καλυψώ... σου στείλανε πμ για να ψηφίσεις;

Τι γυφτιά!!!

Και να σου πω... τις τρελίτσες μου τις έκανα μέρα μεσημέρι!!!

Είμασταν φοιτητάκια, όμως, ρε κορίτσια...

Όλα διακαιολογούνται τότε...

Μαρκάτ, εγώ είχα κόψει κομμάτι από υο μπούτι του αδερφού μου!!!

Ναι... ναι... από δάγκωμα!!!

Ναι ρε Χρυσούλα!

Να τα χαιρόμαστε τα αντράκια μας τα όμορφα!!!

10 ολόκληροι μήνες!!!

Ο Ανθιμούλης μου δεν ξύπνησε καθόλου κατά τη διάρκεια της νύχτας!!!

Τελικά έχω πολύ καλό παιδάκι!!!

χαχαχα!!!

Ρε Ντομ...

Έχεις τόσο καιρό να μας επισκεφθείς... πες τα νέα σου... πώς πέρασες... πόσες φορές έκανες σεξ...

πόσα κιλά έχασες...

τί έτρωγες όλες αυτές τις μέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.myshoe.gr/index.php?main_pag ... 20a&page=3

τ 6ο ειναι πολυ χαλια;;;ρε παιδια δεν εχω ιδεα...

ρε φροσω..δεν εχει λιλα εσωρουχα..ολο κοκκινα και ασπρα ειναι...χαχα..

εφυγε το πεθερι..

η ννα κοιταει τον υπολογ του απεναντι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααααααααα

εμεις ειμαστε πιο καλα σημερα, το μπουκωμα παραμενει.

ισμηνη κουραγιο, μετα απο μια καταιγιδα ερχεται η λιακαδα. να εισαι γερη, και δυνατη τωρα ο αντρας σου σε χρειαζεται σιγουρα, οταν πεθανε η μαμα μου, αν δεν ηταν ο αντρας μου διπλα μου δεν ξερω πως θα το ξεπερνουσα.

και να κανονισουμε για καφε αλλα οχι πρωινα αν γινεται, γιατι απο δευτερα παω για δουλεια. απογευματακι μπορω ,οπου σας βολευει.

ντομμμμμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα θα σας σχολιασω μετα...

Καταρχας Ισμήνη τα συλληπητηριά μου !Λυπάμαι πολύ..... :(

Και δευτερον...

Κάνει να βράζετε το βρεφικό γάλα????????????Νομίζω πως απαγορεύεται.Ούτε καν να ζεσταθεί σε θερμαντήρα δε κάνει.Γι'άυτο και ζεσταίναμε νεράκι και οχι όλο το γάλα.

Και πάλι δεν είμαι σίγουρη γιατί είναι 2ης βρεφικής ηλικίας.

Τα λέμε μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι δεν ειμαι σιγουρη αν το ρωτας που λεμε οτι τρωνε το βραδυ...

δεν το βραζουμε...ασε που εγω πλεον του το φτιαχνω εντελως χλιαρο αλλιως δεν το πίνει... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε παιδια αληθεια δεν κανει να βρασει;;πειτε μου να ξερω...

και ξανα ρωταω..θα σας πρηξω..οτν γινω κουραστικη μου λετε...

λοιπον..τα βαφτιστικα σκεφτομαι να μην τα παρω απο μαγαζι με βαφτιστικα..λεω να παρω 1 φορεματακι..

τα χειμωνιατικα βαφτιστικα ειναι μακρυμανικα;;η 1 κοντομανικο με ζακετακι;;

σας το ρωταω αμα ειναι να τα παρω τωρα..τι λετε;;

νανα αυτα ξανα λεω ειναι για το γλεντι..

για το γαμο λεω να βαλω κανενα φαρδυ τακουνι..σας αρεσε αυτο που εγραψα εδω στο μαμυ;;απο της φροσως το σαιτ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λατρεία!!!!

Κουτουλάω από τη νύστα!Πριν μισή ώρα την έπεσε αυτός κι ενώ έχω ένα σπίτι κώλο σκέφτομαι να την πέσω κι εγώ λιγάκι!Ολο έτσι λέω και ποτέ δε γίνεται...

Σωσώκα είσαι τρίτη στην ψηφοφορία ή μου φαίνεται;3 δε βγαίνουν;

Ρε Νανούκα κι εσύ είχες ποιηματάκι και δε μπήκες στην κλήρωση,και δε σου απαντησε η Λένα που της είπες ότι έγραψες ποίημα. :dry: Δεν το πρόσεξε φαίνεται το ποστ σου.

Μαράκι ζακυνθινακι :kiss:

Ποια ρωτησε πόσες φορές έκανα σεξ,μη χέσω!Με δουλεύετε κι από πάνω!Στη Λίμνη με τα πεθερικά δίπλα και στο εξοχικό με τους γονείς δίπλα! Μηδέν εις το πηλίκο!Γιαυτό μη μου κολλάτε πολύ γιατί είμαι κι αγάμητη! :laugh:

Σωσώ ωραίο το νυφικό, το παπούτσι είναι φλατ ή δε φαίνεται το τακούνι;

Καλυψούλα,Φρόσω,σόφη,σουζανίτα,ποιά ξέχασα πάλι-δε ξέρω και ποιες φύγανε διακοπές-Φιλιάαααααα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι να βρασεις παιδι μου το γαλα????το νερο βραζεις!!!!

Φροσω τι γαλα δινεις τωρα στον Αλεξ ???

Γεωργια εσυ στα κοριτσια???

εμενα το συγκεκριμενο παπουτσι δε μου αρεσε αλλα εγω στα παπουτσια ειμαι πολυ ιδιοτροπη....οταν κοιμηθει το καμαρι θα σου βαλω να δεις τι μου αρεσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσουλα περιμενω..

ρε συ χρυσουλα για να βρασει με το σιμιγδαλι πρεπει να παρει 1 βραση..δε μπορει να γινει πηχτο με το νερο και μετα να προσθεσω σκονη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι!!!!!

θελω να παω για καφε, με ισμηνη,και φροσω.

στην προηγουμενη συναντηση δεν ειχα παει,και το θελω πολυ.

γεωργια! ωραιο το παπουτσακι,και για το γαμο; στειλε φωτο.

εγω πίστευω οτι ειναι νωρις, να τα παρεις απο τωρα για τον νοεμβρη, θα εχει αλλαξει το παιδι μεχρι τοτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Τώρα ειδα το ποστ σου Σωσώ!Καλα κανεις και βαζεις αυτα για το χορο,για πιο ανετα.Το χοντρο τακουνι της γιαγιας μου τι το θελεις τωρα;Βαλε στο γαμο παιδι μου ενα ωραιο πεδιλο, πέντε πόντους περίπου αν δε θες ψηλο,θα βγει και στη φωτογραφίες να ξερεις.Μόλις βγαινεις από το αμαξι ο φωτογραφος παει πανω στο ποδι που έχεις βγάλει-το άλλο είναι ακόμα μεσα στο αμαξι-και το φωτογραφιζει.Ε τι θες τώρα να δεις στις αναμνηστικες φωτο του γαμου σου;Τα προπολεμικά χοντροτακουνα;Ενταξει,ένα μυστηριο είναι θα περάσει,δεν έχεις βάρδια στο νοσοκομείο 8 ώρες, να βάλεις τα τσόκαρα Dr Scholl.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω ουτε και εμενα μ'αρεσαν τα παπουτσια...πηγανε σε κανενα καλο μαγαζακι και μην ψαχνεις μεσω ιντερνετ...απο κοντα ειναι διαφορετικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

/www.ladieswall.com/lookbook/bridal-shoes-fashion/

www.ladieswall.com/lookbook/lookbook-pa ... ollection/

αυτα τα παπουτσια με κανουν να θελω να ξαναπαντρευτω...

ειναι εντελως απλησιαστα μεν αλλα εκλπηκτικα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
    • Προσωπικά να μην κάνεις άλλη χοριακη, να πας για υπέρηχο.  Αχ δεν μπορώ να θυμηθώ το ψευδώνυμο της φίλη μου να την έκανα ταγκ. Είναι στο θέμα εξωσωματικη 2022 Έκανε χοριακες είχε κάτι παρόμοιο με εσένα κραταει την κορούλα της στην αγκαλιά της. Και η μικρή μας είναι σχεδόν 2 Χρ     
    • Σοφία μ με το καλο το μωρακι σ! Ναι εγω κανω συσπάσεις απο 19 εβδ περίπου κ παίρνω μαγνήσιο. Ελα στην ομαδα που σ ειπε η @Tonakiv ειμαστε αρκετά κορίτσια εκει
    • Αυτό πιστεύω κ εγώ ότι θέλει κανένα μήνα τελικά να πέσει...ότι είναι να γίνει θα γίνει θα δείξει κ ο υπέρηχος μωρέ...κ όλα καλά θα πάνε την επόμενη φορά πιο σίγουρα κ χωρίς μικρόβια!!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...