Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα!!!!

Ισμηνη λυπαμαι πολυ για ολα..να ειστε καλα και τα παιδια πολυ πολυ γερά!!!

Σωσω να ειναι καλα και η Μαρθουλα..τι ταλαιπωρια αυτη κατακαλοκαιρο??/

Αλεκα μη στενοχωριεσαι καθολου για τη μικρη...εσυ ξερεις καλυτερα οτι οσο ειναι να παρουν θα παρουν και οσο ειναι να φανε θα φανε...φαντασου καποτε να μη την προλαβαινεις τη Χριστινα στο φαγητο!!! ;)

Ελενη και εσενα η μικρη να ειναι καλα..φαση ηταν και περασε..

Εμεις τα ιδια..ξυπνημα στις 7 παιχνιδι στο παρκο, λγη γκρινια για αγκαλιες..εφαγε φρουτα και κοιμηθηκε..να πιω και εγω εναν καφε..

εχω κανει τις απειρες δουλειες από το πρωι και παλι σαν να μην εχω κανει τιποτα..ευτυχως που ο αντρας μου δε δουλευει τα καλοκαιρια :P:P

τελικα θα φυγουμε Αυγουστο ξανα..

Καλημερα Φροσω ,Νανουκα και Σουζαν!!!!

Χαρααα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΩΣΩ έγραψε:

αλεκα ευτηχως δε τρωω μουσακα..

παιδια η ντομ ειναι στο τσατ ΑΛΛΑ ΔΕ της μιλαω..ας μας διαβασει ...έτσι και της μιλησω θα τα παρει κρανιο και θα μπλοκαρει!!!χαχα

quote]

Ωστε ετσι ε;;;;;

Δε φταιει κανεις αλλος αλλα εγω που το πρωτο πραγμα που εκανα με το που μπήκα στο μαμυ ηταν να δω το ονομα σου και χωρις να ξερω καλα καλα τι διαγωνισμος ηταν, αμεσως να σε ψηφισω!Με το παιδι στην αγκαλια με πανα κατουρημενη βαρους 1 κιλου και χωρις να του εχω μαγειρεψει!Αλλα επρεπε ο διαγωνισμος να ειναι οχι για μπανακια αλλα ¨ψηφιστε την αγαπημενη σας χοντρούλα¨ να σε φτιαξω εγω με χρυσο μετάλλιο!Και δεν τρως και μουσακά!Τον βασιλια των φαγητων!Εχε χαρη που ειμαι στην αναγκη σου-περίληψη!

Κοριτσια γυρισα!Καλως σας βρήκα!

Ισμήνη θερμα συλληπητηρια!Τι ξαφνικό ήταν αυτό;;;Περυσι ο πεθερος μου στο Ωνασειο,παραλιγο,στο τσακ τη γλιτωσε.Τι να πω!Κουραγιο!

Τι κανετε καλεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παμε παλι....

ισμηνη...τα ειδες...

φροσω..παλευει με τα σκουπιδια τηε διλανης..τα αφησε στο μπαλκονι η μαμαζελ και κανει διακοπες..ψεκασε η φροσω..πηγαν δικοπες..περασανε καλα..κανανε μπανιο στηη πισσινα..τους βοηθουσαν ολοι..μεχρι και οι πραδτικοι εβαλαν 1 χερακι..

ευη..χαμενη..μπαινει λεει,βγαινει..

χρυσουλα..πηγαν οταλια..περασαν καλα ..ηταν χωρις το μωρο..φυγαν οι δικοι της διακοπες και τη κακοφαινεται γιατι τους ειχαν συνηθησει εκει..χρυσουλα διορθωνε..

καλυψω..επιασε δουλεια σε 1 ουριστικο..διωχνει τους πελατες για να μην εχει δουλεια..η μικρη την εχει η πεθερα..δεν αλλαξε κατι απο τα βραδυα τους..θα το εγραφε σε καινουργιο θρεντ στο μαμυ..μ τιτλο..επιετελους κοιμηθηκε νον στοπ..

χαρα..τα ξερεις μωρη ρουφιανα τι να στα λεω..;;

μαρκερ;;δε ξερουμε..χαθηκε.νομιζω πηγε διακοπες..κι ξεκινησε δουλεια.προς το παρον τα παιδια τα εχουν πεθερα και αντρας της..

μια τρωνε μια οχι..απο σεπτ τα παει παιδικο..

βαγκ..καλα ειναι και αυτη τρελη..τους φορτωθηκε 1 νηπιαγωγος στο σπτι..της αρτας..εκεινο που δε τελειωνε ποτε..

αλεκα...βηχουν τα παιδια..χαλκιδικη διακοπες..τα εχει παιξει μονη..σαβ κα ερχεται ο αντρας τη..θα ξανα φυγουν..με τα πανω της και τα κατω της..

μαρακι 78..καλα και αυτη..ακου ρε συ ντομ..κανανε λλει τρελιτσες στη παραλια..το βραδυ..νυχτερινο μπανιο..ολα κανονικα..αισχος..μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε..

και το καλυτερο;;πεταγεται και η νανα και λεει και αυτοι την εμπειρια της..εχουμε ξεφυγει..

καλα και αυτη..δουλεια..δεν της επηξε η κρεμα παγωτο και τα πηρε..

ο πετρης καλα..πηγαν και αυτοι 1 3μερο..δεν καναν πολλα γιατι ειχαν και το παιδι λεει;..

τα αισχη στη παραλια 1 χαρα τα κανουν,το παιδι τους χαλασε..

γκρινιαζει λιγο με τη δουλεια της..αλλα οκ..

δεν εχει αγορασει τιποτα καινουργιο..ξερεις καμια εταζιερα..

ελενη σκ..παμε για μπανιο ποποτε μπορουμεμ ε τα μουλικα μας..

πηγαινει η ελενη στη δουλεια του πεθερου της..και την μικρη μαζι..

οφβαμαι μη την βαλουν στη βιτρινα και παει προς πωληαη η μικρη..

σουζαν..βγηκε καινουργιο κονσιλερ της κλινικ αλλα δε μπορει να το παρει για τι εχει ηδη...5

βαφεται ξεβαφεται στο νελευθερο της χρονο..

ακομα το παιδι της νομιζει οτι ειναι γατα..δεμ παινει στη θαλλσσα..

ποιον ξεχασα παλι;;

μαρκατ..

καλα ειναι και αυτη..απροβληματιστη και κουλ..γι αυτο την παω..

και εχουμε νιου εντρυ την αλεκα 234 απο αλονησο με 2 παιδια..αυτα::

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chrisoula να χαιρεσαι τον μικρο σου???σημερα εγινε 10 μηνων εε????Ντομ καλως ηρθες...πως περασατε????ο μικρουλης σου καλα???δεν σε ξεχασα για το μακιγιαζ βαφτισης αλλα ηθελα να ερθεις πρωτα και μετα να το κανω....πηρες φορεμα???αν οχι τι χρωμτα σου αρεσουν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chrysoyla έγραψε:

Καλημερα Ντομ!!!!!!

τι διακοπες διαρκειας ηταν αυτες???

τυχερες με τα εξοχικα σας!!!!!

καλα ο μικρος?????

Γεια σου Χρυσουλα!

Μην τα λες αυτα και με παρει παλι στο ψιλο η μαρκερ!

Καλα κι ο μικρος!Βαφτιση τελικά 4 Σεπτέμβρη 7.00μ.μ. Λίμνη Ευβοιας!

Ελάτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω εδω βοηθησε και εμενα η περιληψη...φαντασου τη Ντομ!!! :P:P:P

χαχα!!!οι δικοι μου φευγουν την Παρασκευη!!!!!

Πραγματικα ο μικρος εγινε 10 σημερα ...και ο Ανθιμος...

Α ρε Νανα το ξεχασες!!!!σε εφαγε το κυπριακο δημοσιο και οι επιτροπες!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Ντομ η Λίμνη μου αρεσε πολυ οταν ειχα παει πριν απο 10 χρονια περιπου...φανταζομαι τωρα θα εχει εξελιχθει καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα Σωσω ξεραθηκα στα γελια με την περιληψη...η αληθεια ειναι οτι αν και εχω πολλα καλλυντικα παραγγειλα χθες κι αλλα της avon πηρα κι αλλο κονσιλερ που ειναι το πιο καινουργιο που κυκλοφορει...χαχαχαχα δεν το κανω για μενα για τους φουκαριαριδες μου πελατες,τα δοκιμαζω πρωτα εγω και μετα τους το προτεινω να τα αγορασουν κι αυτοι...χαχαχαχααα ααααααααν δεν σας ειπα χθες η πεθερα μου παραγγειλε ενα σωρο καλλυντικα...χωρις καν να δει το περιοδικο avon απλα μου ελεγε θελω αυτο κι αυτο κι αυτο και να διαλεξω το καλυτερο....αυτη δεν βαφεται καθολου...μου ειπε οτι θα παει θεσσαλονικη για αυτο τα θελει ολα αυτα και οτι θα αρχισει να βαφεται....γιουπιιιιιιιιιιιιιι...μπαινει στον ισιο δρομο χαχαχαχαχα...Σωσω σου εχω ενα μαυρο μανο τελειο της avon..το θες????χιχιχιχιχιχιιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μας.

Ισμηνη συλληπητηρια...ο καιρος σε αυτες τις περιπτωσεις ειναι ο καλυτερος γιατρος.Θα περασει τα παιδακια σας ειναι η δυναμη σας.

Σωσω ελπιζω σημερα να κανει τον κυκλο του ο πυρετος και να σας αφησει επιτελους.

Εμεις ειχαμε ενα βραδυ απιστευτο...ξυπνουσε καθε μια ωρα για να φαει και καθε 2 λεπτα στριφογυρνουσε στο κρεβατι της και επεφτε πανω μου.Εχω κοιμηθει ελαχιστα και ο αντρας μου δουλευει απογευμα δεν ξερω πως θα την παλεψω.

Εχω και ενα εκατομμυριο δουλειες.....δεν μπορω αλλο...νιωθω ξαφνικα πολυ κουρασμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε σωσω με τις περιληψεις σου...καλα γελαω σαν τη χαζη μονη μου στπ γραφειο...θα λενε το κακομοιρο το κοριτσακι το βαρεσε η δουλεια...

αυτα που λες για τα βραδινα μπανια της μαριας κ της νανας τα εχασα....καλα κανανε βραδινο σεξ στην παραλια????ντροπηηηηηη!!!!

ντομ που εισαι ρε παιδι??????

σοφη δε θελω να σε στενοχωρησω αλλα εδω κ 3 μερες η αγγελικη ξυπναει μονο 1 φορα κ μετα αλλη μια για γαλα...λες να αλλαξε???????μπααααα..απλα λεει κατσε να κοιμηθει 2μερουλες η μανα μου γτ κατι λεει συνομωτικα με τον μπαμπα οτι θα με πουλησουν.....χαχα!!!!!ο αντρας μου λεει οτι θα πιασει 2εκατομμυρια!!!!!τοσα πολλα???????να το σκεφτω σοβαρα αν ειναι!!!! :woohoo: χαχα ουτε για αστειο....απλα εχει γινει κωλοπαιδακι..ζωη να'χει...

υπομονη βρε σοφακι....πιες κανα καφε..

χαρααααα......

χρυσουλααααααα.....τι ωρα εφαγε ο φαγανας το βραδυ??εμενα 4.30...fuck...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ!Με την ψυχη στο στομα σας διαβαζω!Ωραια η περίληψη και πικάντικη!!! ;) Αυτά είναι τα ωραία!Ετσι έτσι!

Χρυσούλα Νανούκα να χαίρεστε τα παιδάκια σας!Γεια σου ρε Νανούκα,τι γίνεσαι ρε ψυχή;

Σωσώ τι μύξα ήταν αυτή στο κομμάτι;;;Σε μια φωτο είναι σαν τη μπιγκ μπαμπλ!!!Μα τι γελιο εριξα!Σορυ κιόλας,εσυ παιδευεσαι κι εγω κοροϊδευω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψωωωωω

από τις 10 που κοιμηθηκε ξυπνησε στις 3 και στις 6 :(:(:(:(

ολοκληρωτικα στις 7!!!!τι τον κρατησε το γαλα στις 6????

φαινοταν οτι πεινουσε...

να δεις που δεν θα το κοψουν πριν τα 3....του παιδιατρου ο μικρος σηκωνοταν μεχρι τα 4 και φωναζε φτιαξτε γαλα :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσουλα δηλ εφαγε κ στις 3 κ στις 6??????με νερακι δεν ξεχνιεται να κοιμηθει λιγακι????να φαει μια κ καλη πιο αργα???

αν υποψιαστω οτι θα κανω να κοιμηθω 3 χρονια ακομα θα πεθανωωωωωω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα..χρυσουλς ..πολυ γελιο...φτιαξτε γαλα;;

χρονια πολλα χρυοσουλα και νανα..

ανθιμο και ταναση...

αντε και με 2 καλα γκομενακια..καλυψω εχασες σου λεω!οργια σου λεω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψώωωωωω γεια!

Κουράζεσαι ε; Υπομονή μάλλον κι αυτός ο μήνας θα πάει έτσι και μετά θα χαλαρώσετε.

Ντομ καλώς την να κι ας άργησε!

Λίμνη Ευβοίας ε; Τέλεια θα είναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Α δεν σας είπα εμείς φεύγουμε την Παρασκευή για χωριό.

Αλλά τα σχέδια παγώσανε λόγω απεργίας των βυτίων.

Θα γυρίσω μετά τον 15 Αύγουστο και δεν έχω όχι ιντερνετ ούτε ρεύμα καλά καλά. Αφού όταν ανάβουμε θερμοσίφωνα κλείνουμε τα φώτα μην καεί η ασφάλεια.

Αύριο πάω Αττικό τον Χριστόφορο σε παιδοπνευμονολόγο και Παρασκευή την κάνω.

Σκέφτομαι και το ταξίδι 6 ώρες οδήγηση με 3 μωρά και την μάνα μου να μου την λέει συνέχεια. Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalypso έγραψε:

χρυσουλα δηλ εφαγε κ στις 3 κ στις 6??????με νερακι δεν ξεχνιεται να κοιμηθει λιγακι????να φαει μια κ καλη πιο αργα???

αν υποψιαστω οτι θα κανω να κοιμηθω 3 χρονια ακομα θα πεθανωωωωωω!!!!!!

Επαναλαμβάνω λέω......

Ο δον ξυπνάει ακόμα για γάλα 2 φορές.

Επίσης ξυπνάει για : κατούρημα, χέσ....., για γκρίνια, γιατί είδε όνειρο, γιατί θυμήθηκε το τρενάκι του, γιατί είδε μια σκιά, γιατί είδε ένα φως, γιατί ζεσταίνεται, γιατί κρυώνει, γιατί δεν του αρέσει η πυτζάμα του, γιατί δεν θέλει πάνα, γιατί θέλει να πάω στο κρεβάτι του, γιατί θέλει να έρθει στο δικό μου το κρεβάτι, γιατί θέλει νβγει στη βεράντα, γιατί έτσι... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

φροσω ενα ενα μας τα βγαζεις;;φευγεις,ε;;;

το σαρβαιβορ γυρνατε στο χωριο;;;

χαχαααα ναι πράγματι.

Αρέσει λεέι στη μάνα μου να είμαστε έτσι.

Φαντάσου το χειμώνα ζεσταινόμαστε με το τζάκι και μια.....ξυλόσομπα.

Γι΄αυτό και δεν πάμε ;) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και πάλι

Ισμήνη μου συλλυπητήρια, οπως είπαν και τα κορίτσια ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός

λυπάμαι και για τη δουλειά του άντρα σου

τι να πω βρε κοριτσάκι μου

υπομονή

θα το ξεπεράσετε για χάρη των παιδιών σας

Φροσω στην ιδια μοίρα είμαστε..

οχι τόσο η μεγάλη μου αλλά η μικρή

τώρα άρχισε και δαγκώνει

ευτυχώς οχι ακόμα τα μωρά, αλλά την αδερφή της

ρε παιδιά της εκανε μια δαγκωνιά στο μπράτσο, αφού μελάνιασε

πόσες τιμωρίες να βάλω Θεε μου δεν καταλαβαίνει τπτ

ξεροκέφαλο παιδί..

εε ντομ κοριτσάκι!

τι κάνει το χαμογελαστό αντράκι σου?

Σόφη τι να πω για το καμάρι σου..

οταν κοιμηθεί κοιμήσου και συ να ξεκουραστείς και ασε τις δουλειές για αλλη ωρα..

Χρυσούλα και Νανα να χαίρεστε τα αντράκια σας

Σωσω ελπίζω να είναι καλύτερα η μικρή

η πεθερά εφυγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρκατ εσύ τα περνάς εις διπλούν.

Θα μεγαλώσουν πού θα πάει;

Πάντως η μεγάλη σου πρέπει να έχει πάθει φρίκη.

Με το έρχεται κι άλλο μωρό στο σπίτι και πάει να το συνηθίσει σκάνε μύτη και τα επόμενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φροσω τρελο ταξιδι θα κανεις......δε ζηλευω καθολου!!!!!!φανταζομαι τι θα γινει στο αμαξι......αλλα τουλαχιστον θα πατε διακοπες...κ αυτο εχει σημασια...κ ας πλυθειτε κ στη σκαφη που λεει ο λογος!!!! :woohoo:

οσο για τον υπνο του δον...δε θα σχολιασω......απλα θα πω.....οτι πρεπει να το ριξουμε ολες στα σκληρα!!!!!!!εσυ,εγω,η σοφη,η χρυσουλα...

κ η μαρκατ....μην ξεχνιομαστε...μια φορα να ξυπνησει καθε παιδι....παει ο υπνος!!!!!!

σωσω πρεπει να διαβασω τα προηγουμενα για να βρω τα οργια των κυριων!!!!!οχι τπτ αλλο να παρω καμια ιδεα!!!!!! B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μεγάλη μου μπορώ να πω οτι είναι πολύ ωριμο παιδάκι, αναγκαστικά μάλλον..

φρίκη είχε πάθει οταν ειχαμε φέρει στο σπίτι την αδερφή της

με τα μωρά μια χαρά, πολύ καλά μπορώ να πω

τα προσέχει πολύ και δεν τα πειράζει καθόλου

ο μικρός είναι και η αδυναμία της κιόλας

ναι εχει και προτιμήσεις χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω εφαγε και τις δυο φορες από 100ml

Καλυψω δεν ξεγελιεται με νερο..οσες φορες του εχω δωσει νερο ξαναξυπναει στο μισαωρο...

παρτο αποφαση Καλυψω την πορεια του δον ακολουθουν τα καμαρια μας..δε βαριεσαι..ολα μια συνηθεια ειναι και μια ιδεα..

Φροσω και αυτα τα χωρια εχουν τη χαρη τους...ειδικα τα ορεινα...

Γεωργια καλημερουδια και ευχαριστω για τς ευχες!!!

Νανα τι κανεις ολη μερα σημερα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...