Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ετσι φτιαξε μας το κεφι με την κουκλιτσα σου αν ειμασταν κοντα ολο θα ερχομουν να την ζουργουλεψω :woohoo: :woohoo: κουκλα κουκλα ειναι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo και breeze σας ευχαριστώ πολύ, αλλά δυστυχώς εγώ δεν είμαι καθόλου έτσι. η μικρή έχει πάρει εντελώς τα χρώματα του μπαμπά της και έχει συνδυάσει όλα τα καλά στοιχεία και από τους δυο μας! αφού καμιά φορά απορούμε με τον άντρα μου πώς βγήκε τόσο όμορφη....! χα χα χα χα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσακια μου!!!

Αννουλα εισαι κουκλα!! φτου φτου!!! Και τα μικρα πανεμορφα!

Λες και ειναι δικα σου!

Μαρακι τελεια!!!! Ολα καλα λοιπον με τα αποτελεσματα!!

Ειρηνακι αν δεις τον μπαμπα μας θα αλλαξεις γνωμη! :lol:

Ιδιοι ειναι!! :)

Σε λιγο πρεπει να ανοιξουμε αλλο θρεντ ε;; Πλησιαζουμε τις 100

σελιδες! Ποια θα το κανει;;;Πως να το ονομασουμε λετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΑΤ μου και ΛΕΝΑΚΙ κουκλες οι κορακλες σας σε οποιον και αν μοιαζουν :):)

τωρα νομιζω θελω και μια κορη ;) :laugh: :laugh:

αν το πω στον αντρα μου θα πει εγω ειμαι ετοιμος οποτε θες :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενάκι μου σε ευχαριστώ πολύ, αλλά και η κοράκλα σου θεά είναι! αν ποτέ βρεθούμε θα στην φάω, στο λέω από τώρα!!! να είναι πάντα γερή και να την χαίρεσαι!!

breeze είμαι πολύ χαρούμενη για τα καλά σου αποτελέσματα!

ειρήνη σε ευχαριστώ και εσένα πολύ!

κορίτσια μου ανεβάσατε πολύ την διάθεση σήμερα και σας ευχαριστώ όλες πολύ, γιατί τις τελευταίες μέρες είμαι λίγο down! Εύχομαι σε όλες μας να είμαστε γερές και να γεννήσουμε με το καλό και άλλα νινάκια για να ομορφύνει ο κόσμος όλος!!!

Σας φιλώ όλες, θα τα πούμε αργότερα γιατί η μικρή μου γκρινιάζει και θέλει βόλτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κοριτσάκια για τα καλά σας λόγια!!Η αλήθεια είναι ότι όταν βγαίναμε βόλτα με τα παιδάκια,όλοι νόμιζαν πως είναι δικά μου!!Χαχαχαχα :P bibibo και lenaki,να χαίρεστε τα κοριτσάκια σας!Είναι τέλειες!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι κουκλιτσες που εχετε να τις χαιρεστε! ειναι για ζουπηγμα.

καμια δεν εχει να βαλει αγορακι να προετοιμαζομαστε οι αγορομανες;

δεν πειραζει θα βαλουμε εμεις με το καλο οταν γεννησουμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΟΥΛΑ κουκλιτσα και εσυ και μικρουλα κοριτσακι μου :)

αχ ναι βρε κοριτσια να ειμαστε ολες γερες και με το καλο να ερθουν τα νινακια μας :):)

υπαρχει πιο ομορφη εικονα απο ενα ευτυχισμενο παιδι?

ολες οι μανουλες να τα χαιρεστε και να ειναι παντα γερα και χαρουμενα :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!!!!!!

Το κανετε?Ενα πρωινο δε μπηκα και γεμισατε τοσες σελιδες πολυλογουδες μου!!!!!!

Σημερα πηγα για καφε με μια πολυ καλη μου φιλη που γνωρισα εδω στο μαμμυ.Περασα καταπληκτικα!!!!!!!!!

Μου πηρε δωρο κι ενα καταπληκτικο ημερολογιο για τη μπεμπα.Εχει τα παντα μεσα,γραφεις απο την ημερα που μαθαινεις οτι εισαι εγκυος μεχρι σχεδον ολη του τη ζωη.Ειναι πανεμορφο.Εσεις εχετε κανει ημερολογιο?Εγω σκεφτομουν να παρω ενα αλλα με προλαβε.Πηρε κι ενα φυλαχτο για μενα!!!!!!

Τι πανεμορφες φατσες εχετε βαλει!!!!!!!!!!!!!

Κορτιτσια να χαιρεστε τις γυναικαρες σας.Μην τις δημοσιοποιειται ομως και πολυ γιατι βλεπω απο τωρα να κανουν ουρα εξω απο το σπιτι οι γαμπροι.

Bibibo ετσι τα δημοσια νοσοκομεια.Ενα τετοιο θαυμα το παιρνουν τελειως αναισθητα.Δεν καταλαβαινουν τη λαχταρα της μαμας. :dry:

Μαρακι μακαρι να μπορεσεις να ερθεις κι εσυ τη Δευτερα.

Και οποια αλλη κοπελα,μακαρι να μαζευτουμε πολλες πολλες εγκυουλες!!!!

Φιλακια!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου??Που έχετε χαθεί όλες???Είμαι πολύ χαρούμενη!!!Επιτέλους μετά από πολύ καιρό,θα βγούμε σήμερα το βράδυ!!Όσο αφορά την συνάντηση της Δευτέρας,συζήτησα με τον άντρα μου και μάλλον θα δουλεύει και συν αυτού,θα πάω να κάνω γενικές αίματος να δω αν ανέβηκε ο αιματοκρίτης μου...οπότε δύσκολα τα πράγματα...κρίμα!!Ελπίζω πάντως πως μόλις τελειώσουν οι ζέστες,να κανονίσουμε να βρεθούμε όσες είμαστε Αττική!!Φιλάκια πολλά σε όλες σας!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου που ειστε ολες γυρνατε ? :blink: καλα κανετε :laugh: :laugh:

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ θα προσπαθησω να αλλαξω το ραντεβου ;) μακαρι να μπορεσω .ειδες που βρηκες φιλεναδιτσα? και μαλιστα πολυ γλυκεια .πολυ ωραια ιδεα το ημερολογιο :):)

περιμενω τον αντρουλη μου να με παει για καφεδακι εδω στη γειτονια δεν αντεχω αλλο μεσα και ξαπλα :woohoo:

κοριτσακια γλυκα καλο βραδυ ,φιλακια πολλα πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κι εγω!!!!!!!!!

Την εκανα τη βολτα μου για σημερα.

Μαρακι μακαρι να μπορεσεις να αλλαξεις την ωρα.Ειναι ευκαιρια να βρεθουμε!!!!!!!!!Την εχω τη φιλεναδιτσα,αλλα μενει μακρια και μενει να κανονισουμε να βρεθουμε περνα ο καιρος.Να φανταστεις,ειχαμε ξαναβρεθει πριν απο 8 μηνες. :blink:

Αννα καλα θα ηταν να μπορουσες να ερθεις αλλα αφου δε γινεται καποια αλλη φορα.Θα κανονισουμε ολα τα αττικο-κοριτσια!!!!!!!!!

Καλα να περασετε και οι δυο σας στους καφεδες σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και από εμένα κορίτσια. εγώ πριν 1 ώρα γύρισα από το σινεμά με την μικρή (τα τσάκισα τα ποπ κορν), την έκανα μπάνιο και τώρα μαγειρεύω γιουβαρλάκια για αύριο γιατί μου τα ζήτησε η πριγκίπισσα μου! Είναι τα αγαπημένα της! Τι να κάνω, η επιθυμία της, διαταγή....!

Μακάρι τον Σεπτέμβριο να μπορέσουμε να βρεθούμε όλες μαζί για καφεδάκι να γνωριστούμε και από κοντά να συγκρίνουμε κοιλίτσες! Πολύ θα το ήθελα να σας δω και από κοντά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια!!!!

Να'μαι και εγω, βραδινη με την δροσούλα γιατι την ημερα με την ζέστη δεν την παλευω... :):) Ο αντρουλης μου ειναι παλι βραδινος και θα την περασω μοναχούλα...

Τι ομορφες πριγκιπησες ειδα στις φωτογραφίες???? :woohoo: :woohoo: :woohoo: φτου φτου μην τις ματιασω... :woohoo: :woohoo:

εμεις οι αγορομάνες σας ετοιμαζουμε τους γαμπρους!!! :lol:

Breeze, dat, irene εχετε δικιο...αλλη φορα δεν θα τα κραταω μεσα μου...αλλα ευχομαι να μην υπαρξη επομενη φορα που να με παρει απο κατω... συνεχιζω με ηθικο ακμαιο!!! (την μουρμουρα και την γκρινια την τρωει ο αντρας μου!! χιχιχι :silly: :silly: )

Φιλακια σε ολα τα κοριτσάκια!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα ξανα!!!!!

Σιδερωσα κατι ρουχα που ειχα,εφαγα και 2 τοστακια και να'μαι.

Ο αντρας μου παλι κολλημενος στον υπολογιστη με ενα παιχνιδι που κατεβασε εχθες.Ολη μερα με αυτο ασχολειται :angry:

Ντατ γιουβαρλακια,ε?Μιαμ μιαμ μιαμ

Εγω αυριο λεω να κανω μακαρονια με κιμα.

Ποιο εργο ειδατε?

Βικυ παλι μονη?Ειμαστε εδω εμεις να σου καναμε παρεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινουλα,

και εγω 2 τοστακια εφαγα αλλα λιγο ενισχυμενα και με ζοριζουν στην χωνεψη...( εβαλα λιγο μαγιονεζα μεσα και λιγο καλαμποκι :blush::blush::blush: )

καλα τι φατσα ειναι αυτη???????? :woohoo: :woohoo: λατρευω σκυλακια και γατακια!!! και γενικα ολα τα ζωακια!!!! εγω εχω εναν γατουλι (ο οποιος μου εχει λειψει τρελλα) αλλα τον εχω αφησει στην μαμα μου στην Θεσσαλονικη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη λατρευω την ψυχη μου!!!!!!!!!Δε μπορω να την αποχωριστω με τιποτα.

Αφου να φανταστεις κοιμομαστε αγκαλιτσα!!!!

Κι εγω εβαλα μαγιονεζα (Light) αλλα δεν πολυχορτασα :P

Και η αλλη μου αγαπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vickoulini έγραψε:

To Silvoulini μου... :silly: :laugh: :silly: (ελπιζω να το καταφέρω και να μπει η φωτο) silvo.jpg

Ειναι πολυ φατσα.

Αλλα να σου πω την αληθεια τις φοβαμαι τις γατες γιατι δεν εχω αντισωματα στο τοξοπλασμα και δεν τις πολυπλησιαζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο Toy Story 3 πήγαμε και της άρεσε της μικρής πολύ. Αλλά εγώ είμαι ένα πτώμα! Εν τω μεταξύ μου έχει κόψει εντελώς τον μεσημεριανό ύπνο και μου ξυπνάει κάθε μέρα στις 04.30 για τσίσα, και βρε κορίτσια παρόλο που είμαι πολύ κουρασμένη με παίρνει ο ύπνος ξανά κατά τις 07.00! Και φυσικά μετά από μια ώρα ξυπνάει για τα καλά και δεν με αφήνει με τίποτα να κοιμηθώ. Γενικώς τώρα τελευταία έχω ένα θεματάκι με τον ύπνο, εσείς κοιμάστε καλά? Πάντως βρε κορίτσια κουράζομαι πολύ, είμαστε και όλη μέρα έξω με την μικρή, πραγματικά δεν ξέρω πώς την παλεύω! Φουσκώνω και κάθε μέρα πιο πολύ.... ουφ τέρμα η γκρίνια, όλα καλά απλά μου λείπει πολύ ο άντρας μου και νιώθω ότι τον χρειάζομαι πολύ! Πάντως μου κάνει πολύ καλό να μιλάω μαζί σας! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Βρε κορίτσι μου όλα φυσιολογικά είναι αν δεν υπάρχει πόνος! Ηρέμησε λίγο... Αν δεν μπορείς καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να σου φύγει το άγχος!!!
    • Να σου ζήσουν λοιπόν οι κορούλες σου!!γτ το βλέπεις σαν τελευταία ευκαιρία..;; Όπως είπες έστω κ με αυτό το σπέρμα έμεινες έγκυος 3 φορές, επομένως ποτέ δεν ξέρεις μην χάνεις τις ελπίδες σου!!! Και εμάς το σπέρμα είχε θέμα κινητικότητας και μορφολογίας ( είναι ο δεύτερος σύζυγος μου , είχε κιρσοκήλη αλλά παρόλα αυτά έχει ένα κοριτσάκι από τον πρώτο του γάμο.... έπειτα αφού ήμασταν μαζί αποφασίσαμε να κάνουμε εξετάσεις και να προχωρήσει σε χειρουργική επέμβαση για την κιρσοκήλη καθώς δεν εμένα έγγυος 3 χρόνια προσπαθειών!! Μετά το χειρουργείο περίπου 3 χρόνια έμεινα έγκυος αλλά το έχασα στο 6 εβδ! 😢 Δεν ξανά έκανε εκείνος εξετάσεις! Είναι κ λίγο περίεργος σε αυτό το θέμα...δεν πάει εύκολα! )  Τι θέμα έχει εσένα στο σπέρμα;;
    • Κορίτσι μου καλησπέρα!  Σου εξήγησε ο γιατρός γιατί συνέβη αυτό; Εγώ δύο φορές που έκανα πρόκληση απλά καθυστέρησε να γίνει η ωορρηξία(αντί για 32-36 ώρες που γίνεται μετά την ένεση εμένα πχ μου έπαιρνε 40 ώρες). Ίσως την επόμενη φορά που θα το δοκιμάσεις να πρέπει να κάνεις και έναν υπέρηχο 1-2μερες μετά την ωορρηξία (έτσι όπως θα έχει υπολογιστεί με βάση την πρόκληση) για να δείτε ότι όντως έσκασε το ωοθηλακιο και έκανες ωορρηξία.  
    • Κορίτσι μου, κι εγώ είχα περάσει ένα τέτοιο εφιαλτικό βράδυ. Μάλιστα η κοιλιά μου ήταν σκληρή και για αρκετή ώρα και έκανα ακριβώς τις ίδιες σκέψεις με σένα. Από τότε ανά διαστήματα μπορεί να την αισθανθώ να σκληραίνει και μετά από λίγο να μαλακώνει. Αλλά όταν μίλησα με τον γιατρό ήταν καθησυχαστικος. Είτε μεγαλώνει η μήτρα, είτε κάνει συσπάσεις ή μπορεί απλά το μωρό να είναι σε τέτοια θέση που η κοιλιά να σκληραίνει σε εκείνο το σημείο που βρίσκεται. Αυτά μου είπε  Πάντως και άλλες φίλες μου που ρώτησα μού είπαν ότι κι αυτές το είχαν αυτό. Και στην εφαρμογή εγκυμοσύνης που έχω το παρουσιάζει ως κάτι απολύτως φυσιολογικό. Αλλά φυσικά πάνω απ' όλα κρατάω ότι μου το επιβεβαίωσε και ο γυναικολόγος μου. Παρόλα αυτά αν αγχώνεσαι στείλε ένα μνμ στον γυναικολόγο σου, για να σου επιβεβαιώσει ότι όλα καλά!! ☺️
    • @Melikara86 για το 3ο. Εχω δυο κοριτσάκια 7 και 5. Ημουν εγκυος τ καλοκαιρι π μας περασε και εκανα διακοπη στην 11η βδομαδα. Τωρα τ μωρακι μου θα ηταν 40 ημερων. Εχει 2 κυκλους π ξεκινησαμε αλλα δ εχω αμαν ελπιδες. Έχουμε θεμα με το σπερμα. Απο παντα. Βεβαια εμεινα 3 φορες εγκυος αλλα πιστευω οτι αυτο τ μωρο π εφυγε ηταν η τελευταία μας ευκαιρια. Ειπαμε θα προσπαθησουμε μέχρι τέλος του χρόνου. Αν ρθει καλως, αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...