Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ αννουλα κ συ μοναχη θα κοιμηθεις ε?κ γω μια απο τα ιδια!γλυκα μου κοριτσακια εγω θα σας καληνυχτισω.παω να βαλω φαγητο στην μικρη μου κ μετα να κανουμε μπανακι κ ξαπλα στα κρεβατια μας!αυριο εχει να παμε εκλησια κ εχει πρωινο ξυπνημα!καλο σας βραδυ κ ονειρα γλυκα!πολλα φιλακια στις κοιλιτσες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο βραδυ Βασια!!!!!!!!!

Ολες στο ιδιο καζανι βραζουμε.

Εγω σημερα θα κοιμηθω με τον αντρουλη μου,αλλα αυριο και μεθαυριο θα κοιμηθω μονη μου.Ευτυχως εχω τη Λαιδυ μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα καλημερα σε ολες :):)

χρονια πολλα σε ολες και ειδικα στις εορταζουσες :)

εγω πηγα εκκλησια και κοινωνησα μολις γυρισα .

τωρα θα απολαυσω τη μερα με βολτα καφεδακι και φαγητο εξω

φιλακια πολλα πολλα και γλυκα σε ολες τις κοιλουμπιτσες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera omorfoules!!

sory gia ta greklish alla alaksa laptop kai den exw katevasei akoma to ellhnko plhktrologio den mporw na to vrw!!!

kale ta antrakia sas doyleyoyn poly!!!

emena doyleyei apo to prwi mexri 10 to brady,dikh toy doyleia opote kathete ws arga!!alla to brady ton diwxnw apo to krebbati roxalizeiiiiiiiiii :woohoo:

to mikraki moy einai yperkinhtiko olo strifogyrizei to kalo moy,mexri kai o antroylhs moy to eniwse.

exw koyrastei aytes tis meres me tajidia kai oikogeneia kai eidika me to agrimh to anhpsaki moy!moy katebase olo to spiti :laugh: :laugh: xalali toys :)

filakia se oles,apo thn allh bdomada tha eimai pio energh epeidh tha eimai pali monaxoyla moy.

balte me oti tha gennhsw kwnstantinoypolh :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα!! έχω πρόβλημα με τη σύνδεση εδώ και γι αυτό δεν πολυμπαίνω. Χρόνια πολλά στο Μαράκι μας και σε όσους και όσες γιορτάζουν σήμερα. Ελπίζω να είστε όλες καλά!!! Αύριο είναι η μεγάλη μέρα για μένα της άμνιο. Αν καταφέρω αύριο να μπω θα σας ενημερώσω. Μου λείψατε πολύ. Πολλά πολλά φιλάκια σε όλες!!! :kiss::kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γκαστρουιτσες μου!!!

Τι κανετε;; Ξυπνησατε;;

Χρονια πολλα στο Δεσποινακι μας και στο Μαρακι μας

που γιορταζουν σημερα! Και φυσικα σε ολα τα κοριτσια που γιορταζουν!

Εγω την εκκλησια την βλεπω απο την τηλεοραση αλλα κατι ειναι και

αυτο απο το τιποτα. :)

Ελενη ολα καλα θα πανε αυριο με την αμνιο.Η Παναγια μαζι σας.

Ρεββεκακι μου τι καλα που εχεις παρεα! Ποσο χρονων ειναι το

ανιψακι σου;; Πολλες ωρες δουλευει και ο δικος σου! Τι δουλεια κανει αν επιτρεπεται;;

Παω να μαγειρεψω κρεατακι στο φουρνο με πατατουλες!! Φιλακια

σε ολες!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες και από εμένα και χρόνια πολλά στις εορτάζουσες. και εγώ κορίτσια είμαι μοναχούλα όλη την ημέρα αφού ο άντρας μου είναι στην Σαντορίνη και δουλεύει, θα έρθει τον Σεπτέμβριο. πήγα για έναν καφέ στα village (ερημιά παντού), και τώρα γύρισα στο σπίτι να αράξω μέχρι να έρθει η κόρη μου από την εξοχή γιατί μόλις έρθει θα αρχίσει το τρέξιμο πάλι! εύχομαι σε όλες σας να έχετε μιά τέλεια μέρα και να περάσετε καλά. φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!! Χρόνια πολλά σε όλες και πιο πολύ στα κορίτσια που γιορτάζουν!!!

χθες είχα πάει για μπανάκι και μετά φαγητό και ήμουν όλη μέρα έξω. το βράδυ γύρισα πτώμα και έλιωσα στον ύπνο!!!

Σήμερα γιορτάζει ο πεθερούλης μου και θα πάμε να φάμε πιο μετά.

Μάλλον είμαι η πιο μεγάλη γκαστρούλα του Μαίου.. αφού είμαι κλεισμένα 33!!

αα είδα τις κοιλίτσες!!! τέλειες!! Δεσποινούλα εγώ είμαι πιο κοντά στην δική σου κοιλίτσα... δυστυχώς όμως δεν έχω καλώδιο για να μεταφέρω τις φωτο στον υπολογιστή και δεν μπορώ να τις περάσω για να δείτε την κοιλίτσα μου. Θα προσπαθήσω από του άντρα μου μήπως κάνω κάτι..

Αννούλα που μένεις??

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γκαστρουλιτσες!!!!!!!!!!

Χρονια πολλα σε ολους.Ειθε η Παναγια να προσεχει και να φυλα τα μωρακια μας και ολα τα παιδια του κοσμου.

Εγω ακομα δεν εχω ιδεα τι θα κανουμε,αφου πριν απο λιγο ξυπνησα και ο αντρουλης μου ακομα κοιμαται.

Ρεββεκακι μου απολαυσε τους τωρα γιατι μετα παλι θα σου λειψουν.

Γεμισε τις μπαταριες με οικογενεια!!!!!!!!!

Ελενη μου καλη επιτυχια αυριο με την αμνιο.

Ολα καλα θα πανε!!!!!Θετικη ενεργεια απο ολες μας.

Λενακι μου εγω ουτε στην τηλεοραση δεν ειδα εκκλησια.

Πατατουλες με κρεατακι στο φουρνο,ε??Μιαμ μιαμ...

dat τι δουλεια κανει ο αντρας σου???Αν επιτρεπεται.

Αννα μη σε παιρνει απο κατω,εχεις εμας παρεακι.

Δεν ειμαστε αρκετες???

Ζωουλα να χαιρεσαι τον πεθερουλη σου.Κι εμενα γιορταζει η πεθερα μου.

Μακαρι να μπορεσεις να βαλεις κι εσυ τη δικη σου κοιλιτσα φωτο!!!!!

Το απλωσα παλι το σεντονακι μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geozouli έγραψε:

Σήμερα γιορτάζει ο πεθερούλης μου και θα πάμε να φάμε πιο μετά.

Μάλλον είμαι η πιο μεγάλη γκαστρούλα του Μαίου.. αφού είμαι κλεισμένα 33!!

αα είδα τις κοιλίτσες!!! τέλειες!! Δεσποινούλα εγώ είμαι πιο κοντά στην δική σου κοιλίτσα... δυστυχώς όμως δεν έχω καλώδιο για να μεταφέρω τις φωτο στον υπολογιστή και δεν μπορώ να τις περάσω για να δείτε την κοιλίτσα μου. Θα προσπαθήσω από του άντρα μου μήπως κάνω κάτι..

Αννούλα που μένεις??

:kiss::kiss:

Χαιδάρι μένω!!Εσείς κορίτσια?Άντε κάνε κάτι να δούμε και τη δική σου κοιλίτσα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU έγραψε:

Καλημερα γκαστρουλιτσες!!!!!!!!!!

Χρονια πολλα σε ολους.Ειθε η Παναγια να προσεχει και να φυλα τα μωρακια μας και ολα τα παιδια του κοσμου.

Αννα μη σε παιρνει απο κατω,εχεις εμας παρεακι.

Δεν ειμαστε αρκετες???

Το απλωσα παλι το σεντονακι μου!!!!!!

Φυσικά και απολαμβάνω την παρέα σας κοριτσάκια μου γλυκά αλλά που και που θέλω να βγω λίγο έξω τώρα που είναι καλοκαίρι και έχει καλό καιρό και δεν έχω βαρύνει ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula1987 έγραψε:

Φυσικά και απολαμβάνω την παρέα σας κοριτσάκια μου γλυκά αλλά που και που θέλω να βγω λίγο έξω τώρα που είναι καλοκαίρι και έχει καλό καιρό και δεν έχω βαρύνει ακόμα...

Αννουλα μου εγω σε καταλαβαινω.Οι αντρες μας μαλλον δε μας καταλαβαινουν που δε μας βγαζουν και πολυ εξω. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είμαστε λίγο μακριά :( εγώ μένω Δάφνη!

Πρέπει να κανονίσουμε μια συνάντηση κι εμείς που είμαστε Αθήνα κάποια στιγμή.. ε κοριτσάκια? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...