Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θα το νιωσεις κι εσυ το μπεμπακι σου Αννα.

Ειναι τελεια αισθηση.Αφου πολλες φορες,κοιταω τον αντρα μου με ενα περιλυπο υφος και του λεω:"Στεναχωριεμαι για σενα,που δε μπορεις να την νιωσεις να κοινιεται".

Εμενα η δικια μου (φτου μην τη ματιαξω),οταν ειμαι καθιστη δε λεει να ησυχασει.Κουνιεται συνεχεια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου φτου.μια ομορφη ολοστρογγυλη κοιλιτσα.στα ιδια επιπεδα ημαστε δεσποινακι.χαχαχα.εφυγε 6 η ωρα το πρωι κ θα ρθει αυΡιο γυρω στις 9 το πρωι μου ειπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα σε ολες σας

κοιλιτσες εξω βλεπω και μ αρεσει :cheer::cheer:

τι κανετε και εσεις μεσα βλεπω .εγω εχθες και σημερα δεν ειχα καθολου καλη διαθεση ολα μου εφταιγαν και ολο σκεφτομουνα βλακειες .μαλλον γιατι ελειπε και ο αντρας μου ολη μερα και μενα και ημουνα μονη .τωρα τον περιμενω να γυρισει να παμε καμια βολτα παραλια .ολο τον ταλαιπωρω αλλα τι να κανω μπαφιασα μεσα .

δεσποινακι τι καλα που μενετε εξω απο την αθηνα .εγω μενω κεντρο σχεδον αλλα αν πανε ολα καλα λεμε του χρονου να παμε θρακομακεδονες και εμεις .

και εγω ετσι ελεγα πριν μεινω εγκυος οτι βαρεθηκα να δουλευω και τι καλα που θα ηταν να καθομουνα αλλα τωρα κοντευει να μου στριψει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν θυμαμαι καλα μετα τη 15η βδομαδα αρχισα να τη νιωθω σα φτερουγισμα.

Τωρα εχει καμια βδομαδα που τη νιωθω τοσο δυνατα.

Το ποτε θα νιωσεις το μωρο ειναι τελειως υποκειμενικο και παιζουν πολλα ρολο.

Πωπω βρε Βασια,πολλες ωρες.Ειναι τουλαχιστον "ξεκουραστη" η δουλεια του?Εμενα τουλαχιστον δουλευει 8ωρα,εκτος απροοπτου παντα.

Βαλτε κι εσεις καμια φωτο να δουμε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα σε ολες σας

κοιλιτσες εξω βλεπω και μ αρεσει :cheer::cheer:

τι κανετε και εσεις μεσα βλεπω .εγω εχθες και σημερα δεν ειχα καθολου καλη διαθεση ολα μου εφταιγαν και ολο σκεφτομουνα βλακειες .μαλλον γιατι ελειπε και ο αντρας μου ολη μερα και μενα και ημουνα μονη .τωρα τον περιμενω να γυρισει να παμε καμια βολτα παραλια .ολο τον ταλαιπωρω αλλα τι να κανω μπαφιασα μεσα .

δεσποινακι τι καλα που μενετε εξω απο την αθηνα .εγω μενω κεντρο σχεδον αλλα αν πανε ολα καλα λεμε του χρονου να παμε θρακομακεδονες και εμεις .

και εγω ετσι ελεγα πριν μεινω εγκυος οτι βαρεθηκα να δουλευω και τι καλα που θα ηταν να καθομουνα αλλα τωρα κοντευει να μου στριψει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BREEZE καλησπερα.Που ειναι η δικη σου κοιλιτσα????????

Τι να κανουν κι αυτοι οι καημενοι.Αυτοι θελουν να ξεκουραστουν,εμεις απο την πολλη ξεκουραση κουραστηκαμε.Να δουμε που θα παει αυτη η κατασταση.

Το καλο ειναι οτι εδω εχουμε ησυχια και ειναι κοντα και η θαλασσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ εγω δε μπορω να βαλω φωτο.η φωτογραφικη μηχανη ειναι στο αμαξι μεσα..δεν ειναι ξεκουραστη δουλεια καθολου αλα τι να κανει!μπριζ μια μια μαζευονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω προσπαθησει να βαλω φωτο αλλα τιποτα εντελως αχρηστη :silly: :silly:

αλλα που θα παει θα το βρω τι κανω λαθος ;)

α

εγω ακομη τιποτα δεν εχω καταλαβει απο το νινακι μου .λες να συμβαινει τιποτα ολο κατι τετοια σκεφτομουν εχθες . :blush:

δεσποινακι παρε τηλεφωνο τις κοπελες να βγειτε μην το πολυσκεφτεσαι ευκαιρια να γνωριστειτε και καλυτερα .

και μενα δουλευει αρκετα ο δικος μου αλλα τουλαχιστον την κυριακη και τις αργιες ειναι σπιτι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πανε αποστολη αρχειου,αναζητηση,επελεξε τη φωτο που θελεις,κλικ στο ανοιγμα,μετα κλικ στο %7Boption%7D και μπηκε η φωτο!!!!!!!!!

BREEZE δισταζω να τις παρω γιατι αυτες τωρα ειναι με τους αντρες τους.Σιγα μη τρεχουν με μενα για καφε.

Βασια τουλαχιστον εχει μια δουλιτσα.Ετσι που εχουν γινει οι καιροι,η δουλεια ειναι πολυτελεια για να την εχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακι το καταλαβαινω αυτο που λες αλλα αμα κανεις την αρχη και το προτεινεις μπορει να μην κατσει με την πρωτη αλλα μπορει να γινει μια αρχη .

και εγω την ιδια βλακεια εχω κανει δεν εχω παρει διπλωμα αλλιως θα πηγαινα οπου ηθελα τωρα ολο αγγαρευω τον αντρα μου .οντως ετσι ειναι παλι καλα που εχουν και δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα χρειαζομαστε ιδιαιτερα ;):lol::lol:

κοριτσακια μου ηρθε ο αντρουλης μου παω να τον καλοπιασω :cheer::cheer:

πολλα πολλα και γλυκα φιλακια σε ολες και στις κοιλουμπιτσες σας :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μηπως ειναι πολυ μεγαλη η φωτο σου?Αν ειναι μεγαλη δε θα σου τη βγαλει,θα πρεπει να τη μικρυνεις πρωτα.

Πολλες δεν εχουμε διπλωμα τελικα,ε?Κι εγω που νομιζα οτι ημουν η τελευταια των Μοϊκανων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BREEZE έγραψε:

αννουλα χρειαζομαστε ιδιαιτερα ;):lol::lol:

κοριτσακια μου ηρθε ο αντρουλης μου παω να τον καλοπιασω :cheer::cheer:

πολλα πολλα και γλυκα φιλακια σε ολες και στις κοιλουμπιτσες σας :kiss::kiss:

Καλες βολτουλες!!!!!!!!!!!

Φιλακια!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααα!!!! :)

Εδω ειμαι και εγω!! Μοναχουλα!!! Τι κανετε;;

Δεσποινακι και Αννουλα δεν ξερετε ποσο συγκινηθηκα που

ειδα τις κοιλιτσες σας!!! :woohoo: Φτου φτου τελειες ειναι!!

Θα βαλω και εγω την δικια μου σε λιγο!!! Αντε να ακολουθησουν

και οι αλλες!! Να γεμισουμε κοιλιτσεςςςςςς!!!!!!! :)

Δεσποινακι μου 27 μερες θα κατσουμε!! Κλεισαμε σημερα επιτελους τα εισητηρια απο Ιταλια για Ηγουμενιτσα με το κραβι για της 1 Σεπτεμβριου.Στης 28 γυρναμε!! Εχω τοση χαρα σημερα που θα μπω σε πλοιο!!! Σαν μικρο παιδι κανω! :laugh: Πρωτη φορα βλεπεις...

Μαρακι δεν σε προλαβα..Το νινακι μην στεναχωριεσαι που δεν το ακους.Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη το ακουσα στην 21 εβδομαδα!

Βασια μου απο πονακια πως πας;; Δεν εχει κανεναν παιδοτοπο η παιδικη χαρα κοντα σας να πατε μια βολτα με την μικρη;; Τωρα το απογευματακι θα ειναι πολυ ωραια! Παρτε και ενα παγωτακι στο χερι!

Κοριτσια διπλωμα και εγω ακομα δεν καταφερα να βγαλω...Ολο κατι γινονταν και το αφηνα αν και θελω σαν τρελη.Αλλα μολις σκεφτομαι τα 2000 χιλ. που πρεπει να δωσω μου κοβεται η ορεξη! :laugh: :laugh:

Μου το υποσχεθηκε ο αντρουλης μου ομως μετα την γεννα θα βγαλω στανταρ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...