Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

Καλημερα γκαστρουλιτσες μου!!!!! :)

Πως εισαστε σημερα;;

Χτες ειχα τρελο πονοκεφαλο και δεν μπορεσα να μπω.Ειναι και ο καιρος

χαλια που τον επιβαρυνει.Σημερα εριξε πολυ βροχη.

Πωλινακι μου σε τι ηλιθιο γιατρο επεσες! Δεν εχουν τον θεο τους μερικοι! :angry:

Δεσποινακι χαλαρα με τις δουλειες! Και εμενα με πιανει αυτο συχνα αλλα μετα το μετανιωνω.

Μαριελαν καλο ταξιδι να εχετε!! Ολα να πανε καλα με την αμνιο.

Να μπεις αν μπορεσεις να μας πεις νεα σου!

Βασια μου τυχερουλα πλησιαζουν οι μερες που θα δεις το νινι σου!! Κανε του ενα χαδακι στην κοιλιτσα απο εμενα! ;)

Ειρηνουλα μια χαρα σε βρισκω! Μες τα γλεντια!! Να περνας παντα καλα κουλιτσα μου!!! :kiss:

Γλυφιτζουρακι μου γλυκο ο καιρος περναει γρηγορα.Δεν απεχεις και πολυ απο την αυχενικη και εσυ!! Τι κανουν τα νινακια σου;; Πως πας με την εγκυμοσυνη;;

Βρε Ρεββεκακι ηρθε η μαμα και μας ξεχασες τελειος;;; :)

Τα φιλια μου σε οοοολη την παρεα! Να εχουμε μια κλη μερα! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα τσουπρες!!!!!!!!!!!!

Ηρθα κι εγω.Εβαλα το φαγητακι μου να γινεται και ειπα να δω τι κανετε.

Σημερα το μενου εχει στιφαδο.Θα τον τσακισω τον αντρουλη μου εχθες με τη φασολαδα και σημερα με το στιφαδο. :S

Ελενη μου λογικα τωρα θα πατησεις το ποδι σου στην αττικη γη.

Καλως μας ηρθες λοιπον!!!!!!!!!!!!!!!

Λενα μου πολυ πολυ ζηλευω που εκει σας βρεχει τοσο πολυ.

Εμεις εδω εχουμε καει.ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΛΙΓΗ ΒΡΟΧΗ!!!!!!!!!!!

Ειρηνακι μου μια χαρα προγραμμα εχεις!!!!!!!!!!!!!

Ετσι να περναν οι μερες ευχαριστα!!!!!!!!!!!!!

Βασια μου κι εμενα ο γιατρος μου μιση ωρα μου εκανε την αυχενικη και η επισκεψη κρατησε μια ωρα.Αφου βαρεθηκα στο τελος :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες και συγχαρητήρια για τα μωράκια που έχετε στην κοιλίτσα σας!!

θα ηθελα να ρωτησω κάτι που αφορα σαυτην την εξεταση της αυχενικης διαφάνειας.

υπαρχει καποια κοπελα με ασφαλεια δημοσίου? ρωταω για να μαθω αν καλυπτεται απο την ασφάλεια αυτη- ή θα πρεπει να την πληρωσουμε εμεις εξολοκληρου-

και φυσικά αν πρεπει να γινει καπου συγκεκριμενα. εννοω στο ιατρειο του γυναικολόγου μας δεν γίνεται??

ευχαριστώ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι πότε έρχεσται;;;

Εδώ έχει πολύ ζέστη ... πάρε μαζί σου όση δροσιά μπορείς!

Δεσποινάκι μια χαρά το στιφάδο!!!

Η μανούλα κάνει γεμιστά!!!

Ασε που με τον μπαμπά όλη μέρα τρώμε σήμερα.

Στην αρχή φρουτάκια, μετά φρέσκο ψωμάκι της μαμάς με τυράκι και σαλαμάκι ...

Ωχ κορίτσια ... δε τολμώ να ζυγιστώ...

Αλλά όσο δεν έχω ναυτίες κοιτάζω να το εκμεταλέυομαι και εγώ...

Πότε θα ξαναβρώ τον μπαμπούλη μου να κάνουμε τσιμπούσι;;;

Φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη μου κι εγω τρεμω τη ζυγαρια...

+5 και συνεχιζω και αν ετρωγα αυτα που θελω θα ημουν +10... :dry:

Εκμεταλλλευσου τωρα το μπαμπα και μην πτοεισαι,τα γονικα τσιμπουσια ειναι τα καλυτερα!!!!!!!!!

Κουκιδα εγω εχω ασφαλεια δημοσιου (ειμαι εμμεσα ασφαλισμενη).Το ταμειο δικαιολογει αυτην την εξεταση,αρκει να βρεις γιατρο συμβεβλημενο με το δημοσιο.Και ο γιατρος σου μπορει να σου κανει αυτην την εξεταση,αρκει να διαθετει τον καταλληλο υπερηχο.Εμενα μου την εκανα ο γιατρος μου.

Καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου και καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!

Λενάκιιι στείλε λίγη βροχή και προς τα δω... δεν παλεύεται η ζέστη!!!!!

Ειρηνούλα όταν χαλαρώνεις και περνάς καλά, τρώς και καλά, μάλλον έτσι πάει. Εγώ έχω πάρει 1,5 κιλό όλο κι όλο και αυτό το πήρα την μια εβδομάδα που πήγα διακοπές!! Τώρα μου έχει μείνει μόνο ένα τριήμερο τον Σεπτέμβρη, πόσα να πάρω εκεί? Από αυτή την άποψη καλύτερα που δεν είμαι διακοπές!

Δεσποινούλα δεν το τρως το στιφάδο? Στείλτο απο δω!!! :laugh: :laugh: Δεν λέω και οι φακούλες μου καλές είναι, και το κοτοπουλάκι που έχω από χθες, αλλά στιφάδο έχω καιρό να φάω!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Κοριτσάκια μου γλυκά σας χαιρετώ απ την Αθήνα!!!!φτάσαμε σήμερα το πρωί μετά από μια τέλεια και απολαυστική πτήση. Ο καιρός ήταν υπέροχος και πρώτη φορά στη ζωή μου απόλαυσα τέτοια πτήση. Με λυπήθηκε ο Θεός κοριτσάκια μου. Τσάμπα τόσο άγχος που τράβηξα. Έριξα και τις βόλτες μου με την αδελφούλα μου στο ΙΚΕΑ στα factory outlet και λαική πριν λίγο μαζευτήκαμε σπίτι. Πάω να ξαπλάρω τώρα γιατί σέρνομαι είμαι και με τρεις ώρες ύπνο :S και βλέπω αστεράκια!!!Ελπίζω να καταφέρω να μπω και το βραδάκι για να σας διαβάσω με την ησυχία μου. Σας φιλώ όλες μια μια γλυκά :kiss::kiss::kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου κοιλιτσες μου,μου λειψατε!!!επεστρεψα απο τις διακοπουλες απο το αιβαλι,εκανα πολλα μπανακια και το ευχαριστηθηκα!!!εκανα και βραδυνα μπανακια ηταν τελεια!!!

το κοριτσακι μου το νιωθω καθε μερα να με κλωτσαει κατω χαμηλα ενα τακ αλλα το νιωθω!!!!

αυριο φευgει η οικοgενεια μου και κυριακη ερχετε η αδερφη μου οποτε εχω κι αλλα μπανακια!!!!

αυριο θα κατσω να διαβασω ολα τα νεα σας που θα ειμαι μονη μου,

εχουμε και καινουρgιες κοιλιτσες εεε??

σας φιλω gλυκα στα κοιλουμπακια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εισαι συ βρε τρελογκαστρουλα?κοριτσια γυρισε το ρεβεκακι που το ψαχναμε!γιουπι.αντε μια μια να μαζευονται!μαυρισες ρεβεκακι?αντε καλως να την δεχτεις κ περιμενουμε να μαθουμε νεα σου!!!καλε χρυσα77 τι ειναι το ααα?χαχαχα.μας βαρεσε η ζεστη μου φαινεται!μαριελεν καλως ορισες στην καυτη αθηνα...δεσποινακι στιφαδο ε?ωραιο αλα βαρυ ρε γαμωτο.προςεχε μην σε φουσκωσει.λενακι τι καλα που βρεχει εκει.εχετε δροςουλα!όσο για κιλα κοριτσια ακομα δεν εχω παρει γραμαριο εγω.τι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε Ρεββεκάκι!!!!!!!!! έκανες τα μπανάκια σου, τις βόλτες σου, μπράβο κοριτσάκι μου!!!! Ακούς και την μπεμπούλα ε? εγώ όχι ακόμα.. έγινες αραπίνα από τα μπάνια?? :laugh: :laugh: τέλειααα!!!

Ελενη καλωσήρθες!!! Κάνε τις βολτούλες σου τώρα γιατί μετά την άμνιο σε θέλω ξάπλα έτσι?? :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλα κοριτσια τι κανετε λιωνετε; πολλη ζεστη!!εφαγα τωρα λιγο παγωτακι αλλα ελιωσε κατευθειαν τ αφησα το μισο.παντως καλα που διανυουμε την αρχη καλοκαιρι κ δε τρωμε πολυ εγω ακομη ευτυχως δεν εβαλα.αν ηταν χειμωνας...

αχ λιγη βροχουλα δεν θα ηταν ασχημη θα δροσιζομασταν

koukida κ εγω εχω ασφαλεια δημοσιου αλλα αυχενικη δεν αναγνωριζει την πληρωσα

Λενακι ποτε ειπαμε οτι ερχεσαι;

παω στη δροσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα kinder εκπληξεις!!!!!!!!!!!!!

Τι μου κανετε????

Ελενακι μου να σε καλωσορισω κι απο εδω στην αττικη γη!!!!!!!!!!

Ολα καλα με το ταξιδι,ε???Ειδες,αδικα το αγχος...

Βρε το Ρεββεκακι μας!!!!!!!!!!!!!!!Εμφανιστηκε κι εμεις το ψαχναμε!!!!

Νιωθεις τη μπεμπουλα σου,ε???????Δεν ειναι τελεια αισθηση???

Βασια σε μισω και εσενα Φιλιω (πλακα κανω).Ακου εκει δεν εχετε παρει γραμμαριο.Μα πως τα καταφερνετε????????????

Αχ τι θα κανω???Θα φαω γερο κραξιμο παλι απο το γιατρο μου,οταν παω...

Φιλιω παγωτο ακουω...Τι γευση?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γευση καραμελα με σιροπακι!μουρλια :kiss: η αληθεια ειναι οτι εχω φαει μονο 5 το πολυ παγωτα φετος.Επειδη εχω τα κιλακια μου μ αρεσει το φαγητο νομιζα θα γινω σαν αγελαδιτσα απ την αρχη αλλα ακομη τιποτε.Μη χαιρομαι ομως μπορει ολα να τα παρω απο 6ο κ μετα :dry: θα δουμε!

Ποτε κανετε β επιπεδου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ παγωτάκια βλέπω ... ευτυχώς δεν είμαι ιδιαίτερος φίλος αλλά η μαμά φροντίζει και μου έχει κάνει όοοολα τα αγαπημένα μου γλυκά.

εγώ β επιπέδου έχω 22/09

πάντως όλοι ψάχνουν την κοιλιά μου ... πότε θα φουσκώσεις μου λένε.

φανταστείτε να μην είχε έρθει η μαμά/γιαγιά να μας ταϊσει... χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλι ειμαι κολλητη με καθετι γλυκουχο και ειδικα σοκολατουχο!!!!!!!

Ακομα δεν εχω κλεισει ραντεβου για Β' επιπεδου,υπολογιζω ομως γυρω στις 15/09.

Ειρηνακι ακομα δεν εχεις κανει κοιλιτσα???Εγω την εχω την κοιλαρα μου,

πρωτα παει αυτη και μετα εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ψιλοφουσκωσα πολυ λιγο, οσοι το ξερουν το προσεχουν λιγο οι αλλοι ουτε καταλαβαινουν τιποτε. εγω εχω 2/9 μου ειπε θα κρατησει μια ωρα εδω τι κανουμε βλεπουμε αναλυτικα τα οργανα του μωρου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Β επιπεδου δειχνει αν ολα τα οργανα εχουν δημιουργηθει σωστα,αν το μωρο αναπτυσσεται κανονικα,μετραει το μεγεθος των ακρων και γενικα το ξεσκονιζει το μωρο.Ειναι ο πιο χορταστικος υπερηχος!!!!!!!

Κραταει παρα πολλη ωρα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα καλησπερα σε ολες σας :):)

ΜΑΡΙΕΛΕΝ ΜΟΥ καλως ορισες στην καυτη αθηνα .ειδες που δεν ηταν τιποτα το ταξιδι τελικα ?αφου ειχες την κορακλα σου μαζι να σε προσεχει ;) πες και ενα γεια στην αδελφη σου απο μας και να απολαυσετε βολτιτσες . :cheer::cheer:

κοριτσια εγω λιωνω απο τη ζεστη το κλιματιστικο εχει γινει ο καλυτερος φιλος μου :laugh: :laugh:

αχ μην λετε για κιλα δεν το αντεχω :S οσα εχασα πριν βλεπω να τα ξαναπαιρνω πισω και δεν τρωω και οτι θελω αν και συνεχεια πειναω :(

εγω δεν εχω κανονισει ακομη για την β επιπεδου μηπως θα επρεπε ? σε ποια εβδομαδα την κανουμε ? και για πειτε βρε κοριτσια που θα την κανετε ?

ΡΕΒΒΕΚΑΚΙ μου μπραβο κοριτσακι μου απολαυσες τις διακοπουλες σου ερχεται και η αδελφη σου τι ωραια θα εχεις παλι παρεουλα :cheer::cheer:

φιλακια πολλα πολλα και γλυκα σε ολες τις φουσκοκοιλιτσες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!!!!

Ρεββεκακιιιιιιιι αντε βρε και σε ψαχναμε!! Ωστε διακοπουλες εκανες ε;; Ειχα ξεχασει οτι θα πηγαινατε Αιβαλι! Χαιρομαι που περασατε τελεια! Με το καλο να υποδεχτεις την αδελφη σου!! :kiss:

Φιλιω μου ακριβης ημερομηνια δεν ξερω.Το Σαββατο θα κλεισουμε πλοιο.Νομιζω 3 Σεπτεμβριου.Να κανονισουμε για καφεδακι ετσι;;

Ελενη μου ειδες που τζαμπα αγχονωσουν;; Ζεστη εκει ε;;

Εγω κανονισα για την Β επιπεδου στης 31 Αυγουστου.Εδω την κανουν

στην 20 εβδομαδα.Θα ειμαι 19 και 6 εκεινη την μερα.

Αχ παγωτατζου και εγω κοριτσια! Ολη μερα να τρωω παγωτω χειμωνα καλοκαιρι οχι δεν θα πω! :lol: Προχτες εφαγα 2.Αλλα ειχα να φαω 5 μερες! Ειπα να τα περιορισω λιγο. :P

Κιλακια εβαλα 2! Καλα ειναι προς το παρων.Η κοιλιτσα φαινεται για τα καλα και ολοι πια με καταλαβαινουν!! Τελεια ειναι!

Αντε βαλτε καμια φωτο να δουμε βρε κοριτσια! Μονο εγω βαζω! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλιτσες!!!!Παλι ζεστη σημερα.... :S:S:S:S Θα σκασουμε μεχρι την Τεταρτη με τα 40αρια!Παλι καλα που ειμαστε αρχες!

Μαριαλενα μου καλωσορισες!Συμπτωση παντως να ερθεις Αθηνα τις μερες με καυσωνα!Τις βολτιτσες περιορισε τες το απογευμα που πεφτει ο ηλιος :)

Λενακι μου πλησιαζει η αυχενικη σου τι καλα!!! :):):):) Και μετα πατριδα με το καλο κοπελα μου!

Μαρακι μου αφου ειχες χασει και απο πριν κιλακια μην σκας!!!Μια χαρα εισαι τι να πω εγω που μεσα στους τελευταιους 6 μηνες πριν μεινω εγκυος ειχα παρει 6 :blush::blush::blush:

Ειρηνη καθολου κοιλιτσα ε;Η χαρα του γιατρου σου θα εισαι!

Αχ κοριτσια εχω την πεθερα μου εδω και με βοηθαει παρα πολυ!Θα στεναχωρηθω αυριο που θα φυγει αλλα τι να κανω....εχει και 4 εγκονακια και αυτη να προσεχει ηδη! :):):) Της ετοιμαζουμε το 5ο :)

Φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες κοριτσια μου!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα απο την καυτη Πατρα :)

Σημερα θα λιωσουμε.....

Αααχ και τι θα κανω που δε παω και διακοπες :blink:

Βοηθειαααα :woohoo:

Και τωρα κατι ασχετο. Πηγα προχτες να εξομολογηθω με σκοπο να κοινωνησω

αλλα, οταν του ειπα του παππουλη οτι ειχα προγαμιαιες σχεσεις με τον αντρα μου φυσικα μου ειπε οτι αυτο ειναι μεγαλη αμαρτια και δε μ' αφησε να κοινωνησω.... Πως σας φαινεται αυτο? Και οταν του ειπα για την αποβολη που ειχα μου ειπε οτι επρεπε να παω να μου διαβασει μια προσευχη γιατι η εκκλησια το ποιανει σαν "ακουσιο φονο" επειδη δε ξερει κατα ποσο το εχει προκαλεσει η γυναικα :blink:

Κοριτσια τρελλαθηκα. Και ξερετε ποτε μου ειπε να κοινωνησω, τα Χριστουγεννα...................... Τι λετε για ολα αυτα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Εχθές δε θα έλεγα πως τελικά πέρασα καλά.

Με το που πήγα στο σπίτι που μας είχαν καλέσει είδα να μας περιμένουν εκτός το ζευγάρι, 2 πελώρια σκυλιά.

Δεν έχω τίποτα με τα ζωάκια – ειλικρινά – αλλά δε τα έχω μάθει και δεν είναι πιστεύω η κατάλληλη περίοδος για να τα μάθω.

Και δε φτάνει αυτό με κατασυμπάθησε μάλιστα το ένα (το άλλο το έδεσαν γιατί ήταν θηρίο) και ήταν συνέχεια στα πόδια μου. Μου έριχνε κάτι γλειψίματα κατά διαστήματα και να λέω τώρα τι να κάνω… να πηδήξω από κανένα μπαλκόνι (που λέει ο λόγος…)

Αφήστε κορίτσια … δράμα.

Και το σπίτι βρομούσε φριχτά!

Φαντάζεστε οι ναυτίες μου πως ήταν …

Πολύ στεναχωρήθηκα, γιατί δε φταίνε και τίποτα τα ζωάκια.

Δεν υπάρχει τίποτα πιο αθώο και πιο φιλικό!

THEODOSIADOU έχω μια μικρή κοιλίτσα ακόμα. Ίσως επειδή πέρυσι είχα χάσει γύρο στα 8 κιλά, έχει περιθώρια και μόλις τώρα έχει λίγο αρχίσει να τσιτώνει το δέρμα.

filaki ναι βλέπουν νεφρά, πνεύμονες, τα πάντα!

BREEZE θα στην κανονίσει ο γιατρός σου την β επιπέδου … μην αγχώνεσαι. Στο Μητέρα Κρήτης, μόλις κάνεις την αυχενική σου κανονίζουν επι τόπου και την β επιπέδου. Στον 5ο μήνα γίνεται λογικά.

Lenaki26 μπορεί να μη τα πάω καλά με το παγωτό αλλά μια χαρά χτύπησα εχθές ένα κομμάτι μπισκοτόπιτα. Από παγωτά το μόνο που λιγουρεύομαι είναι πύραυλος από περίπτερο και αυτό θέλω μόνο από το χωνάκι και κάτω. Το άλλο ή το χαρίζω ή το πετάω. Ότι να ναι σας λέω… Για τις φωτό έχεις δίκιο … πρέπει να οργανωθούμε…

ioanna123456 και εμένα φεύγει η μαμά μου γιατί είναι και η αδελφή μου έγκυος και εχθές που πήγε στο νοσοκομείο για υπέρηχο έτρεχε την μικρή της μαζί και δε φτάνει η ανησυχία και η κούραση της, της την έλεγαν κιόλας: τι το έφερες εδώ το παιδάκι να κολλήσει τίποτα…

bibibo αν νιώθεις πως θες να κοινωνήσεις εγώ λέω να πας.

Εξάλλου η εξομολόγηση είναι τελείως διαφορετικό μυστήριο από την θεία κοινωνία.

Για την ευχή το ξέρω είχα πάει και εγώ να μου διαβάσει την ευχή.

Και μέσα θυμάμαι που έλεγε χαρακτηριστικά «συγχόρεσον αυτής αμαρτίες εκούσιες και ακούσιες»

Ειλικρινά κάνε αυτό που νιώθεις.

Είναι πολύ καλό να κοινωνήσεις τώρα που είσαι έγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια.σημερα σηκωθηκα απο το κρεβατι να φτιαξω αρακα κ τωρα ξαναξαπλωσα.χθες το βραδυ ειχα λιγες συσπασεις κ σημερα που κ που νιωθω πονακια χαμηλα απο κατω.στην ουρηθρα κοντα αλα απο μεσα.κ ετσι λεχωνιαζω σημερα.μπιμπιμπο μου κ γω θα παω να κοινωνησω την κυριακη.δε το χω ξανακουσει αυτα που σου πε ο παππας κ οσο για τις αποβολες δε καναμε φονο.ηταν κατι που θελαμε μας το δωσε αλα για καποιο λογο μας το πηρε πισω!δε φτιαξαμε εμεις σε κατι που λακταρουσαμε τοσο..εγω παντως χωρις να εξομολογηθω θα παω να κοινωνησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δεν ξέρω αν υπάρχει συγκεκριμένος χρόνος που πρέπει να φτάσουν το βάρος γεννησης. Πάντως μέχρι να το φτάσουν πρέπει να το ταΐζεις κάθε 2 ώρες το πρωί κ κάθε 3 το βράδυ. Αν τρέφεται επαρκώς το βλέπεις από τις πάνες που έχει. Θέλεις συγκεκριμένο αριθμό (που δεν θυμάμαι να σου πω τωρα) με πάνες με ουρά.
    • Εμείς κάναμε εξέταση Σπερμοδιαγραμμα καλλιέργεια και dfi όταν κλείσαμε ένα χρόνο προσπάθειες  η γνωμη μου είναι πως αν μπει σε αυτήν την διαδικασία ο σύντροφος να κάνει την εξέταση σε εξειδικευμένο κέντρο μην πάει σε μικροβιολογικά την περιοχής έχουμε δει τεράστιες αποκλίσεις στα αποτελέσματα απο κορίτσια εδώ που πήγαν σε μικροβιολογικά και το αποτέλεσμα βγήκε ένα σπερμα  μέτριο προς καλό και τελικά όταν πήγαν σε εξειδικευμένο είχαν ένα κακο αποτέλεσμα  παντως θα συμφωνήσω και εγω μπορείτε να πάτε σε έναν ουρολόγο (κάτι εμείς που δεν το κάναμε και βλακεία μας) και μετά να πάτε για εξέταση αλλά θα έλεγα άσε να περάσει το καλοκαίρι και μετά από Σεπτέμβρη Οκτώβρη να πάτε να κάνετε μερικές προσπάθειες ακόμα 
    • Εγώ είχα γεννήσει στο μαιευτήριο στην Βέροια (1 έχει μονο) γιατί μένω Νάουσα.  Διακοπες πάμε 10 - 25 Ιουλίου, οπότε όταν γυρίσουμε θα έχω χρόνο να τα ετοιμάσω, 1 μήνα σχεδόν.
    • Καλημέρα κορίτσι μου  εγω δεν βλέπω κάτι αλλά δεν βοηθάει και η φωτο που είναι ασπρόμαυρη αν μπορείς ανέβασε άλλη φωτο με χρωμα εγω από αυτήν την εταιρία δεν είμαι και πολύ ευχαριστημένη γιατί αν δεν είσαι σε καθυστέρηση δεν δείχνουν καλά βγάζουν γραμμή εξατμίσεις  εύχομαι πραγματικά να είναι όντως θετικό 🙏
    • Καλημέρα κορίτσια. Περιμένω αύριο ή Τρίτη την περίοδο μου. Είναι το τρίτο βράδυ που ξυπνάω για τουαλέτα και είπα να κάνω ένα τεστ clearblue που δείχνει 6 μέρες νωρίτερα. Και βγήκε σαν αχνος σταυρός στα 3 λεπτά ενώ είναι το τεστ με τις δυο γραμμές. Να πω την αλήθεια δεν το πολύ εμπιστεύομαι. Έβγαλα και φώτο αλλά εννοείται πως δεν φαίνεται όπως από κοντά. Τι μπέρδεμα μαυτα τα τεστ 😒. Εσείς βλέπετε κάτι η κάνουν πουλιά τα μάτια μου?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...