Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσακια!!!!!!!!!!

Που πηγατε παλι ολες????

Οντως η ζεστη σημερα ειναι ανυποφορη!!!!!!!!!!!

Γλυκο μας γλυφιτζουρακι να ερχεσαι οποτε θελεις απο το παρεακι μας να ενημερωνεσαι.Σε λιγο καιρο θα ψαχνεις και πληροφοριες για τη Β επιπεδου.Με το καλο να κανεις την αυχενικη και να δεις και τα φυλα να σταματησει να σε τρωει ο απαυτουλης σου.

Γεωργια κι εσυ αγορομανα?????

Αντε με το καλο!!!!!!!

Βρηκατε σπιτι???

Ελενη μου καλα αποτελεσματα την Τεταρτη!!!!!!!!

Ολα καλα πηγαν.Ωραια!!!!!!!!!!!!

Αχου το μωρε,τι ενστικτο εχουν τα μικρουλια μας!!!!!

Τι λεει?Θα βρεθουμε για κανενα καφεδακι στο λιμανι???????

Ζωουλα δεν ειναι να κλεινεις το κλιματιστικο.Εγω δεν τολμω να το δοκιμασω.

breeze καλη επιτυχια αυριο με την αμνιο.Θετικη ενεργεια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

rebbeka έγραψε:

kalhspera koilitses,

desoinaki XRONIA POLLA an kai kathisterhmena,me to kalo na krathseis agalia to mwraki soy,

lenaki to antraki moy exei ergasthrio keramikwn,kai to anhpsaki moy einai 5 xronwn teratoylini!!!!

marielen kala apotelesmata glykia moy

twra apolambanw thn adelfoyla moy mexri paraskeyh meta pali monh :(

filakia se ola ta koritsakia :kiss::kiss::kiss::kiss:

Καλως το το κοριτσι μας!!!!!!!!!!!!

Καλα να περασεις με την αδερφουλα σου και απο Παρασκευη θα σου κανουμε εμεις παρεα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια..αν κ εχω ξαναγραψει ας συστηθω..

ειμαι 14 βδομαδων αυριο.. :cheer:

περιμενω το 2 παιδακι μου... :)

δε θα μαθω το φυλλο.. B)

εχω βαλει ενα κιλο :P

σας ευχομαι ολες γερα μωρα..

θα μπαινω καπου καπου ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο Θουλη!!!!!!!!!!

Κι εσυ μονο ενα κιλο?????

Μα καλα επιτηδες το κανετε ολες??? :P

Θα αντεξεις να περιμενεις τοσους μηνες χωρις να μαθεις το φυλο?????

Μπραβο βρε θηριο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα ουτε στο πρωτο δε εμαθα το φυλο..ανετα αντεχω...

στο πρωτο ειχα βαλει ηδη σε αυτη τη βδομαδα 3-4 κιλα..

συνολο εβαλα 19 :whistle::whistle::whistle:

εσεις ποσο βαλατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα καλησπερα σε ολες :)

ΜΑΡΙΕΛΕΝ ΜΟΥ χαιρομαι κοριτσακι μου που δεν ταλαιπωρηθηκες ολη μερα σε ειχα στο μυαλο μου .

αχ τωρα ησυχασα λιγο με αυτα που μου ειπες . :):)

καλα αποτελεσμετα κοριτσακι μου .

κοριτσια σας ευχαριστω ολες για την θετικη σκεψη :)

και εμενα με τρωει να μαθω τι ειναι καλε :lol::lol:

μα ειναι δυνατον να ανεβει και αλλο η θερμοκρασια ?δηλαδη που θα παει ? :blink::blink:

ΛΙΩΝΩΩΩΩΩΩ

αλλα κανα κιλο δεν πεφτω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli εγω ειμαι ηδη +5.Να δω που θα φτασω....

Και δεν πρεπει να παρω πανω απο 12.Με βλεπω αγκαλια με διαιτολογο τους τελευταιους μηνες...........

Πως αντεξες και δεν εμαθες φυλο?????????Μπραβο υπομονη!!!!!!!!!!!

BREEZE οι ζεστες του καλοκαιριου δυστυχως δε λειτουργουν σα σαουνα.

Αν ηταν ετσι,θα το ξηλωνα το κλιματιστικο.

Μην αγχωνεσαι,ολα καλα θα πανε αυριο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου?τωρα καταφερα να μπω.με πεταγε εξω συνεχεια!λοιπον τα νεα μου!καναμε τον υπερηχο μας.τελικα εκατο τις εκατο εχουμε ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !εχεΙ μεγαλωσει κ με κλωτσαγε Σαν τρελη!ειμαι πολυ χαρουμενη!πεταω..θα αποκτησω κ 2η κορουλα!αχ το μωρο μου το λατρευω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli δε με πειραζουν για μενα.Για το μωρο σκεφτομαι...

Βασια μου θα το γεμισετε το σπιτι με κυλοτακια!!!!!!!!!!!!

Ο μπαμπας θα εχει το χαρεμι του!!!!!!!!!

Η μικρη σου τι λεει που θα αποκτησει αδερφουλα???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα.Μπηκα εδω στην περιοχη σας να σας πω ενα γεια και ελπιζω ολες να ειστε καλα και να φουσκωνουν οι κοιλιτσες σας. :woohoo: :kiss:

Θα ημουν κι εγω στην παρεα σας αλλα δεν εκατσε... :( Δεν πειραζει θα σας προλλαβω στην πορεια !!Πολλα φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου εμεις εδω θα ειμαστε!!!!!!!!Οποτε ερθει το μπεμπακι,να ερθει στην παρεα μας!!!!!!!

Υπομονη και ο πελαργος ερχεται οπου να'ναι και στη δικη σου πορτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!!

Τι κανετε;;

Τωρα καταφερα να μπω απο το πρωι! Η μικρη δεν με αφηνει σε ησυχια!

Βασια μου με το καλο και το δευτερο κοριτσακι!!! Στα ειπα και στο φατσομπουκι!! Θα τρελαθει ο μπαμπας σας με 3 γυναικες στο σπιτι!

Ολα τα λεφτα σε καλλυντικα θα φευγουν!! :lol:

Δεσποινακι μου υπομονη με την ζεστη!! Που θα παει...καλοκαιρι ειναι και θα φυγει!! Ελα εδω που βρεχει αυτες τις μερες και εχουμε δροσουλα!

Θουλιτσα φιλεναδιτσα να μπαινεις να τα λεμε!!! Βρε θηριο ποτε κιολας 14 εβδομαδα;; Απορω πως αντεχεις και παλι να μην δεις φυλο! :)

Ελενη πολυ χαιρομαι που πηγαν ολα καλα με την αμνιο! Καλα αποτελεσματα την Τεταρτη! Αν και ειμαι σιγουρη πως θα ειναι τελεια!

Μαρια με το καλο και η δικη σου αμνιο αυριο! Περιμενουμε νεα σου!

Γεωργια και εσυ αγορακι;;; :woohoo: Τελεια!! Ελα να βλεπω να γινετε μπλε η λιστα!! :laugh: Με το καλοοοο!!!!

Λολιπακι μου ερχετε και η σειρα σου με την αυχενικη!! Υπαρχει πιθανοτητα ναι να δεις και το φυλο! Αλλα καλυτερα στην Β επιπεδου!

Δεν ξερεις ποσο χαιρομαι για σενα!! :kiss: Να μπαινεις να τα λεμε!

Ωραιο σεντονι απλωσα! Φρεσκοπλυμενο! :lol: Ξεχασα καμια;; Αν ναι θα επανελθω!!!! Φιλακια και καλο βραδυ σε ολες σας1!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μια χαρα ειναι το σεντονακι σου!!!!!!!!!!

Ηρθε η ωρα της μαμας?

Αχ πολυ σας ζηλευω που βρεχει και εχετε δροσια!!!!!!!

Εμεις εδω καιγομαστε!!!!!!!!!!! :unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ωρα της μαμας ναι!!!

Αχ πως και πως την περιμενω αυτην την ωρα!

Δεν λεω και με την μικρη μου περναμε τελεια

τα 2 μας αλλα τωρα που ειμαι εγκυος δεν εχω πολλες

αντοχες! :blush:

Η μπουμπου σου σε ταρακουναει;; Ο δικος μου τετοια

ωρα ξυπναει και το καταυχαριστιεμαι!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Αχχ θελω να παω διακοπες!Παρασκευη θα κανω την αυχενικη μου επιτελους :):):):) και μετα την Κυριακη πρωτα ο Θεος φευγουμε!!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: Για που δεν εχουμε αποφασισει αλλα δεν με νιαζει κιολας!Απλα λιγες μερες να ηρεμησουμε και να περασουμε καλα!Ανυπομονω και για την αυχενικη να ειναι ολα καλα!Ογιατρος μου ειναι πολυ σιγουρος οτι θα δουμε και το φυλο!Να δουμε....... :)

Μαριελεν μπραβο κοπελαρα μου ολα καλα πηγαν! :cheer::cheer: Αντε με το καλο και τα αποτελεσματα την Τεταρτη!

Μαρακι μου καλη επιτυχια και εσυ σημερα στην αμνιο!Ολα καλα θα πανε βεβαια το νιωθω ;);););)

Γεωργια με το καλο το αγορακι σου! :cheer::cheer:

Λενακι λιγες μερες μεινανε!Αντε και οι ζεστες καλα κρατουν σε περιμενουν :P:P:P να κανεις μπανακια!

Δεσποινακι Ειρηνη Ρεββεκα Ζωουλα Ελενη και στις υπολοιπες :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη τι ωραια κοιλιτσα!!!!Δεν εχεις παραπανισια κιλακια και ειναι τελεια!!! :cheer::cheer::cheer: Εγω το στρουμπουλοπουλο εχω κοιλιτσα....γραμμουλα...... στομαχακι :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια σε όλες!!!!!!!

Χθες έμπαινα όλη μέρα να διαβάσω νέα σας και έβγαινα γιατί είχα τον αντρούλη μου στο σπίτι και είπα να τον χαρώ λίγο!!Σήμερα θα πάμε Ανάβυσσο για μπανάκι!!!5ο για φέτος!Θα σας στείλω φωτογραφίες το βράδυ να μας καμαρώσετε!!! :laugh:

bibibo,τι γλυκιά κοιλίτσα είναι αυτή?????Μου έφτιαξες την μέρα! :cheer:

ioanna,υπομονή!Λίγες μέρες σου μείναν ακόμα μέχρι τις διακοπούλες!Σου εύχομαι όλα καλά με την αυχενική την Παρασκευή!Σε ποια εβδομάδα είσαι?

Βάσια,άντε θα γίνεις μια κοριτσομάνα!!!!Σε ζηλεύω λιγάκι!!

Θουλίτσα,μπράβο υπομονή!!!!Εγώ δεν θα άντεχα...Εδώ ονειρευόμουν κοριτσάκι μέχρι την 11η εβδομάδα που μου είπαν μάλλον αγόρι και μου πήρε καιρό να το συνειδητοποιήσω!! :blush:

Ελενάκι,εύχομαι όλα καλά με τα αποτελέσματα αύριο,περιμένουμε να μας πεις αν και δεν σε φοβάμαι,όλα καλά θα είναι! ;)

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggeliki27 έγραψε:

Το εχω ακουσει κι εγώ ότι τα κοριτσάκια έχουν πιο δυνατούς παλμούς, αλλά δεν ξέρω, θα σκάσω αν δε μάθω συντομα. Theodosiadou, ο αντρας μου είναι συνάδελφος τραπεζικός, γνωριστήκαμε πριν 6 μήνες σε συνάντηση του συλλόγου μας στην Αθήνα και τώρα ζούμε χώρια μέχρι να εγκριθεί η μετάθεσή του για εδώ (σε 4-5 μήνες δηλαδή). Το πήγαμε λίγο γρήγορα θα μου πεις, αλλά είμαστε πολύ πολύ αγαπημένοι και σίγουροι για εμάς. Πάντως νομίζω ότι μία εξαρτηση με τα γλυκά κι εγώ την έχω....Απλά για να μην πάρω κιλά κάνω γυμναστική γιατί παίρνω κιλά εύκολα...

Κι εγώ με τον δικό μου στην αρχή της γνωριμίας μας ήμασταν χώρια!!Αυτός Αθήνα,εγώ Θεσσαλονίκη!!Περιττό να σας πω ότι όλος ο μισθός μου έφευγε στα ταξίδια!!! :laugh: Αλλά αυτό κράτησε 2 μήνες και μετά απλά ήρθε και με πήρε!! :woohoo: Και από τότε μένουμε μαζί!!Φρέσκο και το δικό μας αλλά δυνατό!!Νιώθω ότι τον ξέρω χρόνια...Ξέρετε,αλλιώς είναι να βρίσκεστε ανά διαστήματα και αλλιώς να είστε 24 ώρες το 24 ωρο μαζί!!Ειδικά τους πρώτους 6 μήνες που δεν δούλευε κανείς μας!!Μάλλον παραγνωριστήκαμε!!Το μωράκι το προγραμματίζαμε για του χρόνου αλλά μας ήρθε δώρο έκπληξη!! (Ξέρετε τώρα,άνοιξη,ανάβουν τα αίματα :blush::blush: ) Κάπου μας ξέφυγε λοιπόν και να την η κοιλίτσα!!!! :cheer: Άντε πείτε κι εσείς για το πώς φουσκωσατε!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ημουν 58 και ειμαι 60 :) Στην κορη μου ειχα παρει 19 κιλα μεχρι τον εκτο ειχα παρει 6 κιλα και απο τον 7ο και μετα τα επερνα τεσσερα τεσσερα. Το περιεργο ειναι οτι δε λειγουρευομαι τιποτα δεν εχω καθολου εμετους μονο μερικες φορες ενα αισθημα αηδιας...... :blink:

Μολις τωρα θυμηθικα οτι οταν εκανα την αυχενικη και μου παιρναν τα στοιχεια γραψανε κατα λαθος οτι εχω βαρος αντι για 58, 78 λετε να βγουν αληθινοι :woohoo: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλουμπιτσες!εχω ξυπνησει με ενα χαμογελο ευτυχιας τοσοοοο μεγαλο.χαχαχα!οποτε βλεπω το μωρακι μου τρελενομαι η κορη μου δε?εχει οχι απλα κατουρηθει απο τη χαρα της αλα κατι παραπανω .μιλαει συνεχεια στην κοιλιτσα μου κ λεει μπεμπουλα μου τι κανεις?κ κουναει την κοιλια μου γι να την κλωτσησει.χαχα.πολυ γελιο!!!οσο για το μπαμπα μας.μου εει χθες ολα τα λεφτα θα μου φατε!!οτι θελουν οι γυναικες μου αλλα στο 3ο θα πετυχω το γιο !!αχ κοριτσια πεταμε οικογενειακως!!οσο γι το πως μας ηρθε αυτο το μωρο?μεγαλη ιστορια πολυ κοπος πολυ κλαμα πολλες αποτυχιες κ μετα απο 4 χρονια μου ηρθε το κοριτσακι μου!!αλα κ γω πριν μεινω εγκυος με τον αντρα μου μεσα σε 7 μηνες καναμε λογο μετα εγκυμοσυνη ηρθε κ μετα γαμο.κ ολα αυτα σε 7 μηνες γνωριμιας..ενιωσα οτι βρηκα το αλο μου μισο κ ας ημουν 18 χρονων.τωρα ειμαστε μαζι 6 χρονια εχουμε μια κοριτσαρα 5,5 χρον κ περιμενουμε κ την 2η κοριτσαρα μας!ποπο τι εφαγα πρωι πρωι κ μιλαω τοσο...χαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!!!

Αύριο έχω ΙΚΑ.

Θα κάνω τις εξετάσεις του προγεννητικού ελέγχου!!!

Ζήτω! (ότι να ναι…)

Θα καούμε σήμερα στη ζέστη!

Καλή υπομονή!

Lollipop αν είστε τυχεροί φυσικά και θα δείτε το φύλλο τον νινακίων σας!!! Άντε … με το καλό!!!

georgiasamar και άλλο αγοράκι!!! Τι καλά!!! με το καλό!!!

Marielen μπράβο κοριτσάκι! Όλα καλά με την εξέταση! Καλά ανατρίχιασα με αυτό που σου είπε η αδελφή σου για το ότι το μωράκι μαζεύτηκε νιώθοντας την απειλή! Δε θέλω να σκεφτώ τι συμβαίνει στις εκτρώσεις!

rebbeka και εγώ έμεινα μοναχούλα! Δε πειράζει θα κάνουμε συμπαράσταση η μία στην άλλη. Πάλι καλά που έχουμε τα αντράκια μας να μας προσέχουν!

thouli με το καλό το μωράκι σου (κίντερ έκπληξη)!!!

BREEZE καλή επιτυχία και σε εσένα!

KALLI5 μπράβο!!! Άντε να κάνουμε και καμιά κόρη!! Τι θα τους κάνουμε τόσους γαμπρούς;;;

anastasia32 και φυσικά θα μας βρεις στην πορεία! Ζήτημα λίγου χρόνου είναι!

Lenaki26 στείλε μας λίγη δροσερή βροχούλα…

bibibo αχ τι ωραία κοιλίτσα!!!

ioanna123456 σούπερ πρώτα η αυχενική και μετά διακοπούλες!!! Καλά να περάσετε!!!

annoula1987 πως πήγε το μπανάκι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από εμένα κορίτσια. χαίρομαι που είστε όλες καλά.

ΚΑLLI μπράβο σου κορίτσι μου που είσαι τόσο χαρούμενη, σου εύχομαι πάντα να είσαι έτσι και να χαίρεσαι την οικογένεια σου. μου έφτιαξες τοφ κέφι.

ΜΑΡΙΕΛΕΝ χαίρομαι που πήγαν όλα καλά. ήθελα μόνο να σε ρωτήσω επειδή είμαι καινούργια στην παρέα, γιατί έκανες την άμνιο? σου το είπε ο γιατρός ή φάνηκε κάτι στην αυχενική? σε ρωτάω γιατί θέλω να μάθω και εγώ τι γίνεται με όλο αυτό το θέμα γιατί είμαι και 36 χρόνων και ακούω πολλά! σε παρακαλώ ενημέρωσε με σχετικά αν σου είναι εύκολο!

THEODOSIADOU είδες ότι υπάρχουν και δουλειές που είναι χειρότερες από του άντρα σου? αλλά πρέπει να κάνουμε υπομονή και να λέμε πάλι καλά που έχουν και δουλειές και τα βγάζουμε πέρα, γιατί με όλα αυτά που γίνονται υπάρχουν πολύ χειρότερα από μας!!! πάντα να βλέπουμε το ποτήρι μισογεμάτο και όχι μισοάδειο!

Σας αφήνω τώρα γιατί πάω την κόρη μου παιδότοπο.

Φιλιά σε όλες και να έχετε μια όμορφη μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια θελω θαλασσα!πολυ ζεστη εχει.ανοιξα για κανα 2ωρο το σπιτινα αεριστει κ τωρα το εκλεισα κ αναψα το κλιμαστικο.λιωνω.αφηστε που χθες εβαλα πλυντηρια κ τωρα εχω να σιδερωσω ενα βουνο απο ρουχα.ποπο καθε βδομαδα τα 8 πληντηΡια σιδερωνω.κ δε μ αρεσει καθολου το σιδεΡο.λοιπον ευχηθειτε

Μου καλο κουραγιο κ μετα το σιδερωμα τα ξαναλεμε.φιλακιαααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...