Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geozouli έγραψε:

είμαστε λίγο μακριά :( εγώ μένω Δάφνη!

Πρέπει να κανονίσουμε μια συνάντηση κι εμείς που είμαστε Αθήνα κάποια στιγμή.. ε κοριτσάκια? ;)

Δεν είναι καθόλου κακή η ιδέα σου!!Καλά να περάσεις στα πεθερικά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ .

οτι επιθυμεις και με το καλο το μωρακι σου .

ΖΩΗ μου υπαρχουν και μεγαλυτερες μην αγχωνεσαι :laugh: :laugh:

εγω ειμαι 35 .

κοριτσακια μου λιγο να φυγει ο καυσωνας και πρεπει οπωσδηποτε να συναντηθουμε .

φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU έγραψε:

Ζωουλα παλευεις να βαλεις φωτο???

Μηπως ειναι μεγαλη και δε στην παιρνει?Προσπαθησε να τη μικρυνεις.

Εγω Κερατεα μενω...

Δεσποινάκι μου ξέχασα κούκλα μου να σου ευχηθώ. Χρόνια σου πολλά να είσαι πάντα γερή και χαρούμενη και με το καλό το μπεμπέ. Παρεπιπτόντως να σου πω πως μένω Λαύριο τώρα που ήρθα στην αδελφούλα μου. Μάλιστα χθες ψωνίσαμε στα my market της Κερατέας!!!! βρε να μην το ξέρω να βρεθούμε για καφεδάκι!!!

Κορίτσια μου φαίνεται εγώ είμαι η πιο μεγάλη γκαστρούλα της παρέας είμαι 36!!!

Σας φιλώ γλυκά γλυκά όλες και σας ευχαριστώ για τις ευχούλες σας :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια....Δεν μπορώ άλλο τόση μοναξιά...Χθες γύρισε 7 το πρωί ο καλός μου,κοιμόταν ως τις 12 και 2 ξαναέφυγε δουλειά..Τώρα θα γυρίσει 3 το πρωί....Εσείς έχετε τραπέζια και περνάτε καλά φαντάζομαι ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου με τις ομορφες κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!

Ολες εξαφανισμενες???????Που γυρνατε????

Ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σας και ανταποδιδω!!!!!!!!!

Αννα μου κι εμενα ολη μερα που ηταν σπιτι απο τον υπολογιστη του δεν ξεκουβαλησε.Ευτυχως πηγαμε για ενα καφεδακι το απογευμα και τωρα ειναι στη δουλεια.

Ελενη μου ποτε φευγεις??????Πρεπει οπωσδηποτε να συναντηθουμε πριν φυγεις.Διπλα ειμαστε μωρε,ειναι κριμα!!!!!!!!!!

Καλη επιτυχια αυριο με την αμνιο!!!!!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα!Δεν μπηκα χτες γιατι περασα κουραστικο Σαββατοκυριακο..... :( Ο αντρουλης το Σαββατο το βραδυ ειχε πονο στο αυτι και πρηστηκε οποτε πηγαμε στο Σισμανογλειο και του βρηκαν ωτιτιδα!3 Τα ξημερωματα γυρισαμε και ποναει ο κακομοιρουλης πολυ!!!!Μετα την Κυριακη οταν ξυπνησα ειχα εναν πονοκεφαλο :S:unsure: και το απογευμα πηγα την κουνιαδα μου στο Καματερο που ειχε ερθει για ΣΚ επεστρεψα και καπακι πηγα επισκεψη σε μια Μαρια μονη μου εννοειται!Τωρα που ειπε να κατσει κι αυτος λιγες μερες αρρωστησε η ψυχουλα μου :(

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ κ ΜΑΡΑΚΙ χρονια πολλα κοπελαρες μου!!!!!!!Να χαιρεστε τα ονοματα σας τις οικογενειες σας και με το καλο τα μωρακια σας!!!Υγεια και ευτυχια ! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Λοιπον πρεπει οπωςδηποτε και εμεις απο Αθηνα να βρεθουμε μια μερα!Να πεσει λιγο η ζεστη και να πιουμε εναν καφε, στο κεντρο μαλλον καλυτερα να βολευει ολες μας απο οπου κι αν ειμαστε!Ενα τραπεζι για 12 εγκυουλες παρακαλω :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Μαριαλενα καλη επιτυχια κουκλα μου σημερα!Ολα καλα θα πανε εχεις την θετικη μας ενεργεια και την αγαπη ολων μας! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: Περιμενουμε νεα :)

Ζωουλα Ειρηνη Αννουλα Ρεββεκα Λενακι bibibo και στις υπολοιπες :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: στις κοιλιτσες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις ομορφες κοιλιτσες :)

Τι μου κανετε κοριτσια ? Εισαστε καλα? Εγω καλα μεχρι ωρας. Αυτη τη βδομαδα παιρνω και τα αποτελεσματα απο το Papp A επιτελους!

Απο νευρα κι εγω δε παω πισω, φουντωνω πολλη ευκολα, λιγο να με στραβωκοιταξεις αυτο ηταν, τσαντιστηκα.....

Χρονια πολλα στα σε οσες γιοταζαν χτες, να εισαστε καλα κοριτσια και με το καλο να κρατησετε τα μωρακια σας!!!

Χτες ημουν ολη τη μερα στο χωριο του αντρα μου.

Φυγαμε πολλη νωρις, πηγαμε στην εκκλησια να κοινωνησουμε τη μικρη μας, εγω τελικα δε κοινωνησα :(

Μετα πηγαμε στο χωριο γιατι γιοταζε η κουνιαδα μου, ασχετως αν δεν ηταν εκει και ηταν με το boyfriend στη Λευκαδα(κακια που ειμαι) εμεις επρεπε να ειμασταν εκει να τη γιορτασουμε :angry::(

Τα πεθερικα μου οπως σας εχω πει το ξερουν για την εγκυμοσυνη μου και τα αδερφια του αντρα μου, αυτοι που δε το ξερουν ειναι οι θειαδες του οι οποιες το μονο που ξερουν ειναι να κοτσομπολευουν :angry::angry:

Ερχετε η πρωτη θεια χτες το απογευμα που ειμασταν ολοι μαζεμενοι στην αυλη και γιορταζαμε τη κουνιαδα και ενω εγω ημουν μεσα εξω για τα κερασματα και ρωταει την αλλη κουνιαδα "η Ελενη ειναι εγκυος, φαινεται η κοιλιτσα της"

Μετα ερχεται ενας ξαδερφος της πεθερας μου με την οικογενεια του και τα εγγονακια του, ειδικα το μικρουλι κοριτσακι 7 μηνων ειναι τρισχαριτωμενο. Το παιρνω αγκαλιτσα που λετε, δε μπορουσα να αντισταθω και λεει στη κορη μου η γυναικα του ξαδερφου "θελεις να το παρει στο σπιτι η μαμα το μωρο?" Και η μικρη λεει το κορυφαιο

"Οχι η μαμα εχει στη κοιλιτσα της το μωρακι" :blink: :woohoo:

Καταλαβατε τι εκανε το παλιοπαιδι μου? Μ'εδωσε στεγνα :):P

Συγνωμη που εγραψα πολλα, αλλα εχω μερες να μπω, τσαντιστηκα και καπου επρεπε να τα πω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορω να ρωτησω κατι τις αγορομανουλες? Τι σφυξεις ειχατε στην αυχενικη διαφανεια? Εγω ειχα 162. Μου ειπαν οτι οταν οι παλμοι του μωρου ειναι μεγαλοι υπαρχει πιθανοντητα να ειναι αγορι, λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo έγραψε:

Μπορω να ρωτησω κατι τις αγορομανουλες? Τι σφυξεις ειχατε στην αυχενικη διαφανεια? Εγω ειχα 162. Μου ειπαν οτι οταν οι παλμοι του μωρου ειναι μεγαλοι υπαρχει πιθανοντητα να ειναι αγορι, λετε?

Καλημέρα!!Εγώ είχα 161 και μου είπε 90% αγόρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από εμένα κορίτσια. γύρισε το κοριτσάκι μου και δεν με αφήνει λεπτό σε ησυχία. χθες την πήγα παιδότοπο και μετά goody's και έλειπα μέχρι το βράδυ. αλλά κουράζομαι βρε κορίτσια πολύ γρήγορα και κόντεψα να λιποθυμήσω από την ζέστη! τέλως πάντων όλα καλά. ελπίζω να είστε όλες καλά και υπομονή κορίτσια, πού θα πάει θα περάσει ο καύσωνας.

και εγώ μάλλον είμαι από τις μεγαλύτερες, 36 χρόνων.

ο άντρας μου δουλεύει στην ΔΕΗ στην συντήρηση μηχανών των εργοστασίων της ΔΕΗ και ταξιδεύει στα νησιά όπου έχει δουλειά και κάθεται από 1 έως 3 μήνες. μέχρι τώρα πήγαινα και εγώ μαζί του μαζί με την μικρή, αλλά τώρα ο γιατρός μου απαγόρευσε τα ταξίδια και έτσι έχω κολλήσει στην ΑΘήνα! αλλά δεν πειράζει τα μωρά να είναι καλά και ας μην πάω πουθενά! εύχομαι σε όλες σας να έχετε μια όμορφη μέρα και υπομονή με την ζέστη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από εμένα κορίτσια. γύρισε το κοριτσάκι μου και δεν με αφήνει λεπτό σε ησυχία. χθες την πήγα παιδότοπο και μετά goody's και έλειπα μέχρι το βράδυ. αλλά κουράζομαι βρε κορίτσια πολύ γρήγορα και κόντεψα να λιποθυμήσω από την ζέστη! τέλως πάντων όλα καλά. ελπίζω να είστε όλες καλά και υπομονή κορίτσια, πού θα πάει θα περάσει ο καύσωνας.

και εγώ μάλλον είμαι από τις μεγαλύτερες, 36 χρόνων.

ο άντρας μου δουλεύει στην ΔΕΗ στην συντήρηση μηχανών των εργοστασίων της ΔΕΗ και ταξιδεύει στα νησιά όπου έχει δουλειά και κάθεται από 1 έως 3 μήνες. μέχρι τώρα πήγαινα και εγώ μαζί του μαζί με την μικρή, αλλά τώρα ο γιατρός μου απαγόρευσε τα ταξίδια και έτσι έχω κολλήσει στην ΑΘήνα! αλλά δεν πειράζει τα μωρά να είναι καλά και ας μην πάω πουθενά! εύχομαι σε όλες σας να έχετε μια όμορφη μέρα και υπομονή με την ζέστη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula1987 έγραψε:

bibibo έγραψε:

Καλημέρα!!Εγώ είχα 161 και μου είπε 90% αγόρι!![/quote:fnkj9j97]

Αληθεια Αννουλα εμενα γιατι δε μου ειπε τιποτα? :huh:

Να σαι καλα εσυ και το παιδακι σου, γερο να ΄ναι και οτι να 'ναι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Καταρχήν να ευχηθώ στις εορτάζουσες Δέσποινα και Μαράκι χρόνια πολλά και με το καλό τα μωράκια τους!!! :woohoo: :woohoo:

Έχουμε άλλη και ξεχνώ;;; :huh:

Σήμερα φεύγει η μαμά με τον μπαμπά… :(:(:(

THEODOSIADOU θυμάσαι που σε ρώτησα για την εξέταση και σου είπα πως την στέλνω στο e-mail να την δει ο γιατρός; Πρώτα μου απάντησε Ειρήνη πρόσεξε μη πάρεις πολύ βάρος :ohmy::ohmy: και μετά Η εξέταση είναι καλή. Σου είπαν και εσένα να προσέξεις τα κιλά; Έχω πανικοβληθεί… τα γλυκά κομμένα τελείως! Αααα είδα και την κοιλίτσα σου!!! Τέλεια!!!

annoula1987 την είδα και την δική σου την κοιλίτσα!!! Μια χαρά!!! Κάπως έτσι είναι κι η δική μου!!!

Lenaki26 ζήτω οι κοιλίτσες!!! Κούκλα και η δική σου! :):)

KALLI5, annoula1987, THEODOSIADOU για την δυσκοιλιότητα δοκιμάστε σταφύλι και σύκα που είναι και της εποχής! Βοηθούν πολύ!!! ;);)

annoula1987 καταλαβαίνω την μοναξιά σου… πάρε πολλά βιβλία και ταινίες για να περνά η ώρα σου… ;);)

φιλάκια πολλά σε όοοοοολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! Τι κάνετε? Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες!

Εγώ σήμερα γύρισα νωρίς από τη δουλειά, είχαμε ημιαργία λόγω Αγίου Γερασίμου!Αλλά κάνει μία ζέστη....42 βαθμοί...

Bibibo γειτόνισσα κι εγώ έχω λυσσάξει να μάθω το φύλο, σε λίγο θα χρειαστώ εξορκισμό αν δε μάθω....

Άννα εμένα ο καλός μου μένει στη Ρόδο....κι εγώ Κεφαλονιά, υπάρχουν και χειρότερα....υπομονή...

Εγώ πάντως δεν έχω κάνει κοιλίτσα, εδώ ούτε ένα τίκερ δεν κατάφερα να βάλω.... (άχρηστη), Ειρηνάκι μην το παλέψεις με οδηγίες, δεν θέλει να μπει.... Πάντως δεν έχω πάρει βάρος ακόμα, ούτε γραμμάριο. Α, και είμαι 27 μιας και λέμε τις ηλικίες μας αυτό τον καιρό.

Λένα καλωσήρθες Ελλάδα! Καλά να περάσετε!

Σας φιλώ για τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!

Τι κανετε???

Να ξαναευχηθω καλη επιτυχια στην Ελενη με την αμνιο!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!

Bibibo ξερω οτι τα κοριτσακια εχουν πιο δυνατους και πολλους παλμους γιατι ειναι πιο ανθεκτικα απο τα αγορακια.

Η δικη μας καρδουλα οταν την πρωτακουσαμε κοντεψε να μας τρελανει απο τον ηχο και τελικα ειναι κοριτσακι!!!!!!!

Βρε γερα να ειναι και το πιπι τους δεν εχει σημασια.

Ειρηνακι μου κι εμενα ο γιατρος μου μου βαζει ποστα για τα κιλα.Πρεπει να παρουμε μονο τα επιτρεπομενα για να μην επιβαρυνουμε παραπανω την κατασταση.Εγω που δε μπορω να κοψω τα γλυκα τι θα κανω???

dat καλες οι βολτες με την κορακλα αλλα προσεχε και λιγο τα μωρακια σου.Η ζεστη και ο ηλιος δεν ειναι και ο,τι καλυτερο.Καλυτερα βγαινετε το απογευμα!!!!!

Ωραια δουλεια κανει και ο δικος σου ο καλος!!!!!!!!!!!Πωπω τελικα υπαρχουν και χειροτερα και γκρινιαζα εγω...

Αγγελικη γιατι ειναι Ροδο ο αντρας σου??

Κι εσδυ τεκνον ουτε ενα γραμμαριο δεν εβαλες???

Μου φαινεται οτι θα πρεπει να ραψω το στομα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοιλουμπιτσες.χθες ελειπα ολη μερα στη θαλασσιτσα κ δεν ειχα κουραγιο να μπω το βραδυ.επεσα ξερη για υπνο.τα νεακια σας τα διαβασα ομως!αχ κοριτσια εχω υπερηχο σημερα.θα δω το νινακι μου!θα δω το νινακι μου!τωρα ξαπλωσα λιγακι μιας κ κουραστηκα με τισ δουλιτσες σημερα κ το μαγειρεμα.για αυριο αφησα το σιδερωμα!ελενακή μου καλη επιτυχια με την αμνιο κ περιμενουμε νεα σου!κοριτσακια θα μπω το βραδακι να σας πώ νεα!μεχΡι τοτε να προσεχετε κ μην κυκλοφορητε εξω.καυσωνα εχει!φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το εχω ακουσει κι εγώ ότι τα κοριτσάκια έχουν πιο δυνατούς παλμούς, αλλά δεν ξέρω, θα σκάσω αν δε μάθω συντομα. Theodosiadou, ο αντρας μου είναι συνάδελφος τραπεζικός, γνωριστήκαμε πριν 6 μήνες σε συνάντηση του συλλόγου μας στην Αθήνα και τώρα ζούμε χώρια μέχρι να εγκριθεί η μετάθεσή του για εδώ (σε 4-5 μήνες δηλαδή). Το πήγαμε λίγο γρήγορα θα μου πεις, αλλά είμαστε πολύ πολύ αγαπημένοι και σίγουροι για εμάς. Πάντως νομίζω ότι μία εξαρτηση με τα γλυκά κι εγώ την έχω....Απλά για να μην πάρω κιλά κάνω γυμναστική γιατί παίρνω κιλά εύκολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει υπερβολικη ζεστη!!!!!!!!

Πηγαμε στο super market και μεχρι να ερθουμε σπιτι εσκασα.

Κατι μερες σαν τη σημερινη,τις σιχαινομαι.Ο αντρουλης μου ηταν βραδυ (και σημερα ειναι) και ξυπνησε πριν 2 ωρες.Οπως καταλαβαινετε,τωρα μαγειρευω.Ακομα δεν εχουμε συμμαζευτει να κατσουμε.

Βασια μου στο λεω κι απο εδω.Περιμενουμε εντυπωσεις!!!!!Και το φυλο του μωρου σιγουρα!!!!!!!

Αγγελικη μολις παρει μεταθεση δηλαδη θα γεννησεις,ε???

Δυσκολα ειναι με την αποσταση.Την εφαγα στη μαπα πολλα χρονια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια με τις ζουμερες κοιλιτσες!!!!

Ειστε καλα???

Τι ζεστη ειναι αυτη Παναγιτσα μου!!!! Εχω λαλησει!!!! :P:P:P

Καλα ειστε μεγαλο φροντιστηριο παντως!!!!Σας πηρα απο την αρχη κ ολο το μεσημερι διαβαζω και διαβαζω και τελειωμο δεν εχει!!!Εμαθα πολλα σχετικα με την αυχενικη (κοντοζυγωνει η ωρα μου) κ ολα ηταν πολυ χρησιμα!!!

Αντε να την κανω να μας φυγει απο το μυαλο κ να μαθουμε (αν ειναι εφικτο)και το φυλο των νινακιων (γιατι με τρωει πολυ ο πισινουλης μου :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ).

Μηπως λεω βλακειες για το φυλο??? :dry::dry: καπου εδω νομιζω διαβασα οτι μπορει να φανει στην αυχενικη... :dry:

Κανω δεν κανω λαθος ο απαυτουλης μου με τρωει για να το μαθω :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοιλουμπιτσες!τι μου κανετε?εγω χαθηκα το τελευταιο διαστημα γιατι ψαχνουμε να αγορασουμε σπιτι και εχει πολυ τρεξιμο η ιστορια!χρονια πολλα σε ολες τις εορταζουσες αν και λιγο καθυστερημενα.....

εγω κοριτσακια πηγα την προηγουμενη εβδομαδα στον γιατρο και κατα πασα πιθανοτητα εχουμε αγορακι!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

κοριτσια πως την παλευεται με αυτην την ζεστη?πραγματικα εχω δεινοπαθησει!ολη μερα με το κλιματιστικο ειμαι αλλα και αυτο εχει τα αρνητικα του.απο την πεθαινω απο την ζεστη και απο την αλλη ανοιγω το κλιματιστικο και με πιανει το κεφαλι μου ή ο λαιμος μου.

εγω κοριτσακια ειμαι 25 χρονων αν και νομιζω οτι το εχω ξαναναφερει.

φιλακια πολλα σε ολες σας και τα μωρακια σας :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκές μου γκαστρούλες!!

Σήμερα επιτέλους έκανα την άμνιο!!! και πήγαν όλα τέλεια. Ο γιατρός ήταν εξπέρ δεν πόνεσε καθόλου ίσα μια μικρή ενόχληση όπως όταν μας παίρνουν αίμα και μια μικρή πίεση στη μήτρα καθώς έπαιρνε το αμνιακό υγρό. Σήμερα είμαι ξάπλα και προσέχω. Την Τετάρτη το απόγευμα θα έχω τα πρώτα αποτελέσματα. Είδαμε και το νινί στον υπέρηχο και βρε κορίτσια μόλις μπήκε η βελόνα μου είπε η αδελφή μου που το έβλεπε γιατί εγώ δεν έβλεπα το νινάκι μου μαζεύτηκε στη γωνία λες και αντιλήφθηκε τον εισβολέα!! είναι φοβερό!!!!!

Δεν ταλαιπωρηθήκαμε καθόλου στην άδεια Αθήνα για πρώτη φορά βλέπω την Αθήνα άδεια και χωρίς καυσαέριο μου φάνηκε παράξενο.

Συγχωρήστε με που δεν προλαβαίνω να σας σχολιάσω κοριτσάρες μου και σας γράφω μόνο τα δικά μου αλλά η σύνδεση δεν είναι καλή και δεν προλαβαίνω. Επίσης πρέπει να πάω να ξαπλάρω.

Σας φιλώ όλες γλυκά γλυκά και να ευχηθώ καλή επιτυχία στο Μαράκι μας breeze που αύριο θα κάνει και εκείνη την άμνιο. Μη φοβάσαι καθόλου Μαράκι μου μπες χαλαρά δεν είναι τίποτα τελικά. Καλή επιτυχία!!

Σας φιλώ όλες γλυκά γλυκά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοιλουμπίτσες!!!!

όντως σήμερα έχει πάαρα πολύ ζέστη!!!!!!!!!! τώρα έκλεισα για λίγο το κλιματιστικό και φούντωσα!!!!!!!

marielen έκανες την άμνιο ε? μπράβο κοριτσάκι μου!!! καλά αποτελέσματα την Τετάρτη αν και είμαι σίγουρη ότι θα έιναι όλα τέλεια!!! Προσοχή τώρα λίγο και ξεκούραση!

καλή επιτυχία και στην breeze αύριο με την αμνιο!!

φιλάκια και στα υπόλοιπα κορίτσια!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koilitses,

desoinaki XRONIA POLLA an kai kathisterhmena,me to kalo na krathseis agalia to mwraki soy,

lenaki to antraki moy exei ergasthrio keramikwn,kai to anhpsaki moy einai 5 xronwn teratoylini!!!!

marielen kala apotelesmata glykia moy

twra apolambanw thn adelfoyla moy mexri paraskeyh meta pali monh :(

filakia se ola ta koritsakia :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...