Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

Καλησπερα Λενακι!!!!!!!!!!!!!!

Γιατι κι εσυ μοναχουλα?Δουλευει ο αντρουλης σου???????

Ε,τοτε σιγουρα θα βρεθουμε!!!!!!!!!!!

Αχ τι ωραια!!!!!!!!!!!!!!

2000 χιλιαρικα για να βγαλεις διπλωμα για αυτοκινητο?

Πλακα κανεις!!!!!!!!!Εδω εχει κοντα στο χιλιαρικο,δεν το βγαζεις εδω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Lenaki26 έγραψε:

Πριν μια εβδομαδα! 16 Εβδομαδα!

P8071390_3.jpg

Αχου κι αλλη μικρη κοιλιτσα!!!!!!!!!!!

Ρε κοριτσια μονο η δικη μου ειναι τοσο μεγαλη?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU έγραψε:

Lenaki26 έγραψε:

Αχου κι αλλη μικρη κοιλιτσα!!!!!!!!!!!

Ρε κοριτσια μονο η δικη μου ειναι τοσο μεγαλη?????????????[/quote:14j7t76o]

Μια χαρά είναι και η δικιά σου!Τουλάχιστον δεν την ψάχνουν κάποιοι περίεργοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσακια μου!!!

Εκει που στη αρχη φαινοταν οτι θα γινει μεγαλη τωρα το

παει χαλαρα! :) Αλλα ειναι πιο μεγαλη σε συγκριση με την

πρωτη μου εγκυμοσυνη στην ιδια εβδομαδα.

Δεσποινακι τελεια ειναι και η δικη σου! Μεγαλη η μικρη

δεν εχει σημασια.Το μωρακι να ειναι καλα και ολα τα αλλα ειναι

δευτερευοντα!! Α! Να γιατι εβαλες 5 κιλα βρε!! Ολα στην κοιλια ειναι! ;) Καλα σιγουρα θα βρεθουμε να πιουμε καφεδακι!! Αχ ποσο χαιρομαι!!! :):)

Δουλευει και εμενα ο αντρουλης μου ναι.Η μικρη ειναι βολτα με την

γιαγια της.

Το διπλωμα εδω τοσο κανει δυστυχως... :( Και η φαση ειναι οτι αν αποτυχεις για να ξαναδωσεις πληρωνεις σχεδον αλλα τοσα.Οποτε πρεπει να πεσει πολυυυ διαβασμα αργοτερα αν και με τα σημετα καλα τα παω.Εχω μαθει και λιγο να οδηγαω οποτε μαλλον θα τα καταφερω με την πρωτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια επεστρεψα.εφτιαξα τα πραγματακια μας για αυριο κ εριξα κ ενα σφουγγαρισμα κ ενα ξεσκονισμα για να ναι καθαρο αυριο το σπιτακι μου μερα που ειναι.οχι οτι ειχε τιποτα απλα να περναει η ωρα.α καναμε κ τις βεραντες με την μικρη μου κ πλατΣουριΣαμε στα νερα.χαχα.καλε θελω κ γω να βαλω την κοιλιτσα μου.την δευτερα μαλον θα το κανω.δεσποινακι κ γω ετσι μεγαλη κοιλια εχω αφου μου λενε αποκλειεται να σαι μονο 4 μηνων.χαχα ετσι ημουν κ στην κορη μου.εβγενε η κοιλια μου κ μετα εγω.λενακι κ συ μοναχουλα.δυστυχως ειναι κλειστος ο παιδοτοπος κ ετσι σπιτι.οσο για τα πονακια με το που αρχισα τακτικα το μαγνησιο μου περασαν.απλα εχω πολυ θεμα με την δυσκοιλιοτητα κ ισως να ηταν κ το εντερο μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι πολυ χαρηκα κι εγω που θα σε προλαβω στα πατρια εδαφη!!!!!

Εννοειται,γερα μπεμπακια να εχουμε και δεν εχουν σημασια τα τετραγωνικα που ειναι τα σπιτακια τους!!!!!!!!!!!!!!

Βασια κι εσυ δεν εχεις ησυχια στον κωλο σου!!!!!!!

Κι εσυ κοιλαρου εισαι????? :P

Αχ κι εγω εχω θεμα,μεγαλο κιολας,με τη δυσκοιλιοτητα.

Ο σιδηρος με εχει ρημαξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ παρακαλαω να με πιασει μια διαροια αλα που τετοια χαρα,δεσποινακι την ιδια κουβεντα μου λεει η μαμα μου.ησυχια ο κωλος σου δεν εχει.οςο για την κοιλια χαχα ειμαι κοιλαρου κ γω!!βρε κοριτσια εχω παρατηΡησει τον εαυτο μου βδομαδα με βδομαδα κ με τις δουλειες μετα με πιανει η μεση μου κουραζομαι ευκολα ενω στην 1η μου δεν ημουν ετσι.ενταξει ημουν κ 18,5 χρ ενω τωρα παω 24.αχ ποτε εφτασα τοσο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

Αχ παρακαλαω να με πιασει μια διαροια αλα που τετοια χαρα,δεσποινακι την ιδια κουβεντα μου λεει η μαμα μου.ησυχια ο κωλος σου δεν εχει.οςο για την κοιλια χαχα ειμαι κοιλαρου κ γω!!βρε κοριτσια εχω παρατηΡησει τον εαυτο μου βδομαδα με βδομαδα κ με τις δουλειες μετα με πιανει η μεση μου κουραζομαι ευκολα ενω στην 1η μου δεν ημουν ετσι.ενταξει ημουν κ 18,5 χρ ενω τωρα παω 24.αχ ποτε εφτασα τοσο.

Από μικρή στα βάσανα ε?Και μετά λένε ότι εγώ είμαι μικρή!!! :angry:

Με πιάνει κι εμένα η μέση μου όταν κάνω δουλειές,μάλλον ορμονικό θα είναι...Εγώ έχω αγχωθεί με το εξής: όταν καμιά φορά φτερνίζομαι,με πιάνει έντονος πόνος κάτω δεξιά για λίγα δευτερόλεπτα!Το έχω πάθει καμιά 2-3 φορές ως τώρα,το έχει πάθει καμιά σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Βασια,σε πηραν τα χρονια!!!!!!!!!!

Τι λες μωρε????????

Λογικα ειναι να κουραζεσαι πιο ευκολα και να πονα η μεση σου,

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!

Αννα πονας γιατι με τις αποτομες κινησεις τραβα η ηδη τεντωμενη μητρα.

Κι εγω το παθαινω με καποιες κινησεις και το φτερνισμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

Εγω κραταω την κοιλια μου χαμημα πριν φτερνιστω κ ετσι δε ποναω.στην αρχη το ειχα κ γω προφανως απο την πιεση θα ειναι

ΑΑΑΑΑΑΑ θα εφαρμόσω το κολπάκι!!!! ;) Ευχαριστώ κοριτσάκια για τα φώτα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια ξερετε τι πρεπει να τρωμε κατα την διαΡκεια της κυησης για να χουμε καλο γαλα?στην κορη μου ειχα παρα πολυ γαλα αλα ηταν αραιο κ την πειραζε μου εκανε διαροια με το που το επινε.κ τωρα θελω να μαθω εαν οφειλεται στην διατροφη μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πονεμενη ιστορια η μεση! εχει ενα μηνα σχεδον με πεθανε

ρε κοριτσια..τιποτα δεν μπορω να κανω πια! Και η μικρη

γινετε ολο και πιο πολυ αγριμακι και με τρελενει.Χτες

κοιμηθηκα στης 5 το πρωι απο τον πονο.αφηστε τα..

Αννουλα ειναι φυσιολογικο να πονας ετσι.Και εγω το

εχω αυτο.

Βασια γερασες και εσυ!! :laugh: :laugh: Ασε καλε!

Τι να πω και εγω που εκλεισα τα 29 φετος;; :unsure:

Μην βλεπεις το 26 διπλα απο το ονομα μου! :lol:

Παραπλανητικο ειναι!! :laugh: Το εχω για να ξεγελαω τον εαυτο μου!

Εβαλα και εγω μια σκουπα στα γρηγορα τωρα που λειπει η μικρη.

Πως το ειδε και αρχισε να την φοβατε δεν ξερω.Μολις παω να την

βγαλω μου λεει: α αα μαμα μεφα πουπα! (οχι μαμα,μεσα η σκουπα) :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

Βρε κοριτσια ξερετε τι πρεπει να τρωμε κατα την διαΡκεια της κυησης για να χουμε καλο γαλα?στην κορη μου ειχα παρα πολυ γαλα αλα ηταν αραιο κ την πειραζε μου εκανε διαροια με το που το επινε.κ τωρα θελω να μαθω εαν οφειλεται στην διατροφη μας

Ρίξε μια ματιά εδώ μπας και έχει κάτι σχετικό! http://www.parents.gr/forum/showthread. ... 632&page=2 Αλλιώς μπορείς να γίνεις μέλος στο φόρουμ και να κάνεις μια ερώτηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

α αα μαμα μεφα πουπα! (οχι μαμα,μεσα η σκουπα) :lol:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Κι εσυ γερασες Λενακι!!!!!!!!!

Τελικα ειμαστε μικρες οι μανουλες του Μαϊου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

Βρε κοριτσια ξερετε τι πρεπει να τρωμε κατα την διαΡκεια της κυησης για να χουμε καλο γαλα?στην κορη μου ειχα παρα πολυ γαλα αλα ηταν αραιο κ την πειραζε μου εκανε διαροια με το που το επινε.κ τωρα θελω να μαθω εαν οφειλεται στην διατροφη μας

Αυτο που ξερω εγω ειναι να τρωμε σουπιτσες,να πινουμε πολλαααα

υγρα και σλατουλες.Να αποευγουμε τα οσπρια και καρυκευματα γιατι

θα φερνουνε αερια στο μωρο.

Σιγουρα θελει καλη διατροφη και μια μπυριτσα χωρις αλκοολ βοηθαει πολυ!

Προφανως της μικρης σου την πειραζε κατι που ετρωγες.Μπορει και

τα γαλακτοκομικα.Μερικα παιδακια παρουσιαζουν ενα ειδος αλλεργιας

αν τρωει η μαμα γαλακτοομικα.Πολλες τα κοβουνε και λυνετε το

προβλημα.Αλλα αυτο θα το καταλαβεις στην πορεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα σε ευχαριστω πολυ αλλα αυτο το φοΡουμ το συχενομαι.μιλανε ασχημα κ δε το διαχιριζονται σωστα.ημουν εκει πριν βρω το μαμμυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

Αννουλα σε ευχαριστω πολυ αλλα αυτο το φοΡουμ το συχενομαι.μιλανε ασχημα κ δε το διαχιριζονται σωστα.ημουν εκει πριν βρω το μαμμυ

Καλά σε αυτό έχεις δίκιο!!Αλλά έχει και χρήσιμες πληροφορίες...Συνήθως απλά διαβάζω χωρίς να συμμετέχω!Τι να κάνουμε..υπάρχουν και περίεργοι άνθρωποι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λιγο ερχεται ο αντρουλης μου και το φαγητο δεν ειναι ετοιμο ακομα.

Πειραζει που θα καθυστερησει λιγο???????Δε νομιζω!!!!!!!!!!

Εγω σταγονιτσες εχω ηδη,τωρα για ποιοτητα δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...