Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

:) Γλυκά μου κοριτσάκια καλημερούδια!!! :kiss::kiss:

Σήμερα ημέρα ζυγίσματος και προς έκπληξη μου δεν έχω πάρει γραμμάριο :woohoo: για να βεβαιωθώ ζυγίστηκα και σε δεύτερη ζυγαριά αλλά οκ. Φοβόμουν τώρα που πέρασαν οι ανεγούλες και όσο να ναι τρωω λίγο περισσότερο ότι θα πάρω αλλά ευτυχώς. Βέβαια προσέχω τι τρώω και το βράδυ πάντα ελαφριά.

Ρεββεκάκι αυτό με τα μουδιάσματα είναι φυσιολογικό στην πρώτη εγκυμοσύνη μου έπαθα σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα δηλαδή μούδιαζε και πονούσε πολύ ο καρπός μου και τα δάχτυλα μου πέρασε με το που γέννησα. Αν συνεχιστεί ρώτα το γιατρό σου.

Ιωάννα μου ευχαριστώ!! είναι όντως θησαυρός η μικρή μου. Πολύ ώριμη για την ηλικία της. Δοξάζω το Θεό.

bibibaki καλή επιτυχία στην αυχενική σου!!!Το φύλο εμένα δεν το είδε στην αυχενική. Μπορεί αν είσαι τυχερή και έχει ο γιατρός καλό μηχάνημα και το μωρουλίνι καλή θέση.

filaki σε καταλαβαίνω η έλλειψη της μανούλας είναι μεγάλο πράγμα. Αλλά όπως είπες έχουμε τους αντρούλιδες μας.

Μάτα μου και μένα η πεθερά μου είναι καλούλα αλλά και αυτή αρρωστούλα βρε κορίτσια δεν μπορεί να βοηθήσει. Πιο πολύ μας χρειάζονται εκείνες τώρα. Η πεθερά μου με εγκεφαλικό και η μανούλα μου έχει χάσει το φως της από διαβήτη :( δράμα η κατάσταση.

Σας φιλώ γλυκά γλυκά όλες μια μια :kiss::kiss:

Σας φυλώ όλες γλυκά γλυκά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ .

ΑΧ BIBIBO ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ .ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΑ :)

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ .ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΙΑ (ΕΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΙΟ )ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΟΚΥΠΤΩ . :P:P :laugh: ΑΧ ΤΗΝ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΤΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΤΕ ΧΑΤΗΡΙ .(ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ )ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΟΛΟ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΝΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ .ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ . ;):):)

ΠΑΝΤΩς ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ .

ΚΑΛΑ ΜΑΡΙΕΛΕΝ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ .ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙς ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ .ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ .

ΡΕΒΒΕΚΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ?

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΗ :(

ΕΓΩ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΞΥΠΝΑΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .3-4 ΦΟΡΕΣ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ :huh:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου ευχομαι να ειστε ολες καλα!!!! :kiss::kiss:

Δεν προλαβαινω να σας διαβασω γιατι ειμαι σπιτι με το θηριο και θελει να βαλουμε ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ..... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μπηκα να σας πω, πως μολις ηρθα απο το γιατρο και ολα ειναι τελεια εκτος απο κατι.....που δε διορθωνεται κιολας τωρα.....και ισως το συνηθησω μεχρι να γεννησω............"ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ!!!!!!!!!!!!!" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ειρηνουλα στη λιστα γραψε ηθελε ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ αλλα.....θα κανει εναν ΑΓΟΡΑΡΟ 2 ΜΕΤΡΑ!!!!(λεμε τωρα!!!) :P:P:P

ΠΟΛΛΛΑ, ΠΟΛΛΑ, ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΤΑ ΜΟΥ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕΕΕΕΕ ΚΑΙ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ 2 ΜΕΤΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΕΤΕ ΑΥΤΟ ? :laugh: :laugh:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ .ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ . :lol::lol:

ΕΣΥ ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙΡΑ ΜΕ ΤΑ ΘΗΡΙΑ :lol::lol:

ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΜΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ :lol::lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Μάτα μου καλό είναι και το αγοράκι. Με το καλό ο παίδαρος!!! θα προστατεύει και την μικρούλα σου δε λες!!! σαν αδελφός!!!!

Άντε όπως λέει και η Μαρία να μάθουμε σιγά σιγά όλες τι έχουμε. Για να προετοιμαζόμαστε κατάλληλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου ομορφα με τις ωραιες κοιλιτσες σας!!!!

Επιτελους σας γραφω απο το γλυκο μου σπιτακι!!!!!!!!

Σαν το σπιτι σου πουθενα,οπου κι αν ειναι αυτο.

Καλα τα πατρικα μας αλλα για λιγο,καλα και τα νταντεματα αλλα κι αυτα για λιγο.Τα πολλα πολλα ή θα σου σπασουν τα νευρα ή θα τα βαρεθεις.

Δε θελω να φανω αχαριστη αλλα πολλες φορες ενιωσα να πνιγομαι απο το υπερβολικο ενδιαφερον και τις νουθεσιες πολλων.

Εχθες το πρωι πηγαμε στο γιατρο.Ολα ειναι υπεροχα.

Ειμαστε 12 εκατοστα και 147 γραμμαρια.

Καποια στιγμη μας μουτζωσε κιολας γιατι ο μπαμπας ειπε οτι μοιαζουμε με κουταβακι,οταν ειδαμε το 3d υπερηχο.Ηταν η πιο αστεια σκηνη,δεν προκειται να την ξεχασουμε ποτε.

Α!!!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!!!!

Καλλη μου περαστικα,ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα. :kiss:

Ιωαννα συγχαρητηρια με τα αποτελεσματα.Τελικα αδικα αγχωθηκες.Αντε τωρα ηρεμησε και κοιτα να απολαυσεις το υπολοιπο του καλοκαιριου.

Ειρηνη μια χαρα περνας με τη μαμα.Κρατα την οσο μπορεις.

Οσο για τον αντρουλη σου,οι περισσοτεροι ειναι συγκρατημενοι.

Κι ο δικος μου τα ιδια κανει.

Να σε ρωτησω,τις εξετασεις για την πηκτικοτητα του αιματος τις κανεις καθε μηνα?Πως την λενε?

Ελενα καλη επιτυχια με την αυχενικη την αλλη βδομαδα.Θα δεις ποσο θα εχει μεγαλωσει το σπορακι σου!!!!!

Ρεββεκα με το καλο να υποδεχθεις τους δικους σου.

Λενακι ευχομαι να μη σου ξανατυχουν.Ειναι πολυ πολυ τρομακτικο.

Προσεχε και ξεκουραση.Παιρνεις μαγνησιο?

Εχθες ρωτησα το γιατρο μου για κατι πονους που εχω στον κολπο και μου ειπε οτι ειναι συσπασουλες,αλλα δεν ειναι ανησυχητικο και μου'πε να παιρνω μαγνησιο οποτε τους νιωθω.

Bibibo καλα αποτελεσματα με την αυχενικη.Περιμενουμε τα νεακια σου.

Ματινακι αγορακι βρε θηριο?????Μπραβο.

Αντε και με τρομαξες στην αρχη.2-2 θα ειστε τωρα στο σπιτι.

Εμεις θα τον φαμε τον μπαμπα μας,3-1 ειμαστε(βαζω και το σκυλακι μου).

Ανεφερε καποια κατι για σεντονι???? :P

Φιλακια σε ολα τα κοιλουμπακια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματα μου αgορακιιιιιι αντε να μαζευοντε οι gαμπροι :laugh:

και συ δεσποινακι μου κοριτσακι αχχχχ αντε την τριτη θα ξερω και gω σιgουρα οτι ειναι κοριτσακι :laugh: :laugh: εκτος και εμφανιστει τιποτα :laugh:

τωρα εισαι με το αντρακι σου δεσποινακι εεε???μπραβο χαιρομε :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Ρεββεκακι να μαθεις κι εσυ!!!!!!

Την Τριτη,ε?Θα ερθει και η μαμα σου να δει την εγγονη?

Ουτως ή αλλως ημουν με το αντρακι μου.

Ειχε αδεια και ειμασταν μαζι στη Δραμα.

Αλλα τωρα απολαμβανουμε το σπιτι μας.

Απο τη στιγμη που ηρθαμε νιωθω μια απιστευτη ηρεμια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τι κανετε;;;;

Τωρα καταφερα να μπω απο το πρωι!

Δεσποινακι μου κοριτσακι!!!!! :woohoo: Αχου τι καλα!!! Ετοιμασου να σου παρει τα μυαλα! Οσοι λενε οτι τα κοριτσακια εχουν αλλη χαρη εχουν απολυτο δικιο!!! :) Τι καλα που εισαστε σπιτακι!

Α! ναι περνω μαγνησιο γιατι που και που ξανακανω.

Ματινακι μου εσυ αγορακιιιιιιιιι!!!! Τελεια!!!! Ενα και ενα!!

Ε τι να μην εχει μονο βρακια η απλωστρα! :laugh: :P

Ρεββεκακι μου εσυ το χεις σιγουρο το κοριτσακι ε;; Κρατα και μια πισινη!! ;) Και εγω την Τριτη θα ξαναπαω! Αχ αντε ολες μαζι θα μαθουμε το φυλο!

Μαριελεν πολυ συγκινηθηκα με αυτο που εκανε η μικρη σου! Τι γλυκια μωρε! Ποσο ειναι τωρα;;

Αχ δεν θυμαμαι απο την χαρα μου με τα νεα σας τι διαβασα! :silly:

Θα επανελθω αργοτερα!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσαρες :)

Πηγαμε χτες για την αυχενικη και μου ειπε οτι ολα ειναι μια χαρα :)

Δεν πηγα στον ιδιο γιατρο που ειχα παει στη κορη μου γιατι δε μου αρεσε η μουρη αυτηνης που μου ειχε κανει την αυχενικη τοτε, ηταν βρε κοριτσια ειλικρινα σα γρια γεροντοκορη, αμιλητη και αν τολμουσες να τη ρωτησεις κατι την ωρα που σε εξεταζε τοτε φωναζε.....

Αυτος χτες ηταν πολλη καλος χαλαρος. Φανταστειτε ειχαμε παει οικογενειακως και η μικρη δεν εβαζε κωλο κατω και γλωσσα μεσα. ολα τα σχολιαζε :):P

Οι σφυξεις του ηταν 162

Η αυχενικη 1.2

Δε θυμαμαι λεπτομερειες γιατι δε τα εχω μαζι μου τωρα.....

Μου πηραν αιμα και για το παπ Α και θα βγουν στις 17 Αυγουστου :blink:

Τελωσπαντωντο θεμα ειναι οτι ολα ειναι καλα, ενα μονο με απασχολει και θα ρωτησω και το γιατρο μου γι'αυτο. Συγκρινα την αυχενικη της κορης μου με τη χθεσινη, στης κορης μου ελεγε αυχενικη διαφανεια 1.6, χτες ειχα 1.2 να ανησυχω λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσαρες μου την Καλημερα μου!!! :kiss::kiss::kiss:

Αχου κοριτσια δε λεω να το συνηθησω.....Θα κανω μπεμπη εγω;;; :huh::huh: Ποιος;;; ΕΓΩ!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εχει κολλησει το μυαλο μου....Αυτος ο γιος μου ακομα δε γεννηθηκε και μ'εχει κανει ανω κατω!!!!! :silly: :silly: :silly:

Μαριαλενα μου η Αντωνια μου δε χρειαζεται προστασια....δε μασαει!!!! ;) :laugh: :laugh: Πολυ φοβαμαι πως θα μου τον δερνει κιολας..... :unsure::unsure::P:P

Μαρια μου ευχομαι και σ'εσενα οτι ποθεις...(κοριτσακι σου ευχομαι για την ακριβια!!!)χιχιχιχι B)B)

Δεσποινιω ΤΕΛΕΙΑ!!!!!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!! :silly: :silly: :silly: ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ!!!!!! :kiss::kiss:

Ρεββεκακι μου ευχομαι ολοψυχα κι εσυ να εχεις κορουλα!!!! ;):kiss::kiss:

Λενακι μου, αντε ας κανουμε εμεις τους γιους που εχουμε ηδη τις κορακλες μας!!! :P:P Ελπιζω γλυκια μου να μην ξαναειχες συσπασεις !!!! :kiss::kiss::kiss:

Bibibo μου τελεια η αυχενικη σου!!! :silly: Εχω την εντυπωση πως το 1,2 ειναι καλυτερο απο το 1,6 γι'αυτο σταματα να σκεφτεσαι βλακειες χαλαρωσε κι απολαυσε την εγκυμοσυνη σου!!!! ;) Πως ειναι τ'ονομα σου αληθεια; :dry:

Φιλακια σε ολες!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mata μου σ' ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση..... αλλα γιατι το 1.2 να ειναι καλυτερο απο το 1.6? Εσυ ποσο ειχες? Και σε ποια βδομαδα την εκανες? Α με λενε Ελενη και εχω και εχω facebook. Δε θυμαμαι, σου εχω κανει αιτημα φιλιας? Ξεχασα και κατι αλλο, την αυχενικη της κορης μου την ειχα κανει την 11η βδομαδα, χτες την εκανα στην 12η! Παιζει ρολο αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ζουζουνες μου!!!

Τι κανετε;;

Μπιμπιμπο μου πολυ χαιρομαι που ολα ειναι τελεια!!! Αλλα γιατι ανησυχεις;; Το 1.2 ειναι καλυτερο απο το 1.6! Οσο πιο λιγο τοσο πιο καλα!!! Φυλο ειδατε;; Πως ειναι το ονομα σου αληθεια;; :)

Ματινακι μου εγω ηθελα πολυ να κανω γιο αλλα και παλι δεν το εχω ακομα συνειδητοποιησει!! Ο μπαμπας μας παλι ηθελε κοριτσακι! :)

Εχουν και τα αγορακια την χαρη τους μωρε! Κολιτσιδα θα μας γινουν βεβαια απο οτι λενε οι αλλες αγορομανες αλλα χαλαλι τους!! :lol:

Την καλημερα μου και τα φιλια μου σε ολες! Παω να ετοιμαστω για σουπερ μαρκετ! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Κοριτσάκι μου καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο σε όλες!!!

2243520u67aqkvcm3.gif

Δεν ξύπνησα καλά σήμερα όνειρα διάφορα άσχημα, με έχουν γεμίσει άγχος άντε να πάω να το δω πάλι την εβδομάδα που έρχεται να ησυχάσω βρε κορίτσια με έχει πιάσει αγωνία!! :S Νοιώθω πως το στήθος μου δεν με πονάει πια όσο πριν να είναι φυσιολογικό? επίσης ενώ την προηγούμενη εβδομάδα ένοιωσα κάτι φτερουγίσματα τώρα τίποτα :( να ήταν το έντερο μου?? Αχ όλο η αγωνία μας τρώει μέχρι να γεννήσουμε :unsure: Στην πρώτη εγκυμοσύνη μου δεν σκεφτόμουν έτσι εκεί είχα μόνο το άγχος της γέννας τώρα το ξεπέρασα αυτό επειδή ξέρω τι με περιμένει και τρώγομαι με άλλα :S Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.

Ελένη μου συνονόματη, στην κόρη μου η αυχενική ήταν 1.60 και τώρα 1.30 δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα είναι στα φυσιολογικά όρια μπορεί όπως είπες να οφείλεται και στην εβδομάδα κύησης.

Mata μου λες να τις τρώει ο μικρός απ την Αντωνίτσα σου? Αχ και μένα έτσι τσαούσα είναι, θα μαρτυρήσει το μικρούλι :P

Λενάκι μου η μικρή μου είναι 5 ετών.

Φιλιά πολλά σε όλα τα κοριτσάκια να περνάτε καλά!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου μαλλον εισαι πολυ αγχωμενη.....το 1,2 ειναι μικροτερο απο το 1,6!!!!!! ;) Και η αυχενικη δεν εχει να κανει με το φυλο... ;):P:P

Λενακι μου,εγω θα γινω μια πεθερα στριμμενη.....παπαπαπαπαπα!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :P:P

Λοιπον κοριτσαρες τη Δευτερα το πρωι φευγω για Μαρμαρα Χαλκιδικη, ευχομαι να ειστε ολες καλα και οταν γυρισω να διαβαζω μονο ευχαριστα!!!! :kiss::kiss: Γ...το βρηκα κι εγω εβδομαδα να λειπω...τωρα που θα γινουν τα αποκαλυπτηρια των φυλων!!!!! :(

Πολλα,πολλα,πολλα φιλακια στις κοιλιτσες σας!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαλενα ασε αυτα τα κουλα να τα λενε οι πρωταρες.... ;) ακου εκει ποναει λιγοτερο το στηθος κι αγχωνεσαι....Ηρεμησε...δηλαδη εμενα που δε με ποναει καθολου;;;; :huh::huh:

Και δεν μπορει, θα θυμασαι πως το μωρουλι σε κανα μηνα θα το ακουμε συνεχεια!!!! ;):P:P

Οσο για τα ονειρα λογικο ειναι με τοοοοσο αγχος τι θα εβλεπες λιβαδια με λουλουδια;;;; :P:P:P

Nα κοιτας την κορακλα σου και να παιρνεις δυναμη!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα κοριτσακια!!MARIELEN!!Πολυ καλο το μπλογκ σου!!!Ειμαι η Ανθη!!Χθες εφτιαξα 3 απο τις συνταγουλες σου με αποκορυφομα το καραμελενιο γλυκακι σου!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H αληθεια ειναι οτι χαζεψει λιγο εως πολλη θα ελεγα :P

Αλλα θελω να γραψω και αλλα γραφω....

Τωρα εχω παρει τηλεφωνα ολες τις γνωστες μου που εχουν κανει αυχενικη και τις ρωταω.........

Δε παω καθολου καλα :silly: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Ανθούλα μου σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Αν και το χω παραμελήσει τελευταία λόγω εγκυμοσύνης, δεν πολυμαγειρεύω για να μην πολυτρώω κιόλας :P Το καραμελένιο γλυκό είναι φανταστικό όντως!!!!

Μάτα μου έχεις απόλυτο δίκιο θέλω τα χαστουκάκια μου για να συνέλθω φαίνεται :P:P βρε τι έχω πάθει, περάσανε και 5 χρόνια και κάτι απ την πρώτη και τα χω ξεχάσει φαίνεται. Να σαι καλά Ματάκι μου :kiss::kiss: Καλά να περάσεις στη Χαλκιδική καλή ξεκούραση :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα καλημερα σε ολες . :):)

βρε bibibo μου οσο μικροτερη η διαμετρος του αυχενα τοσο καλυτερα . :lol::lol: μην αχγωνεσαι

μιλαει η ψυχραιμη τωρα :silly: :silly: :laugh: :laugh:

αχ μαριελεν μου και εγω ολο κατι βλακειες βλεπω και μετα δεν μπορω να κοιμηθω .σημερα δε ξυπνησα απο τις 4 γιατι ειδα οτι απατουσα τον αντρα μου :blink::blink: :woohoo: :woohoo:

βαλε παλι λινκ απο το μπλογκ σου να δω καμια ωραια συνταγη .γιατι το ψαχνω και δεν το βρισκω .

αχ τυχερες οι μανουλες με τις τσαουσες κορες .μακαρι να ειναι τσαουσες και οταν μεγαλωσουν ;);)

ματα μου αχ σε ζηλευω που θα πας διακοπουλες .καλα να περασετε και να το απολαυσεις οσο πιο πολυ μπορεις .

δεσποινακι καλως ορισες αθηνα .

αχ κοριτσια εγω δεν θα δω το νινακι μου μεχρι τις 17 αυγουστου .μηπως να παω για κανα εξτρα υπερηχο ? :P:P

φιλακια πολλα πολλα και γλυκα σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου πέθανα στο γέλιο με το όνειρο σου :laugh: :laugh: :laugh: εφιάλτης ε? βρε τι έχουμε πάθει απ το άγχος μας. Εγώ πάλι είδα ότι πήγα στο γυναικολόγο μου γεμάτη άγχος να κάνω υπέρηχο γιατί δεν ένοιωθα λέει το μωρό και εκείνος μου λέει δεν μπορώ έχω μετακόμιση :angry: έλα τον άλλο μήνα :S και πήγα λέει και βρήκα ένα μηχάνημα αρχαίο που το βρήκα μη με ρωτάτε και προσπαθούσα να το θέσω σε λειτουργία για να κάνω μόνη μου υπέρηχο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: το πρωί ξύπνησα και με πιάσανε τα γέλια!!!!

Το μπλογκ μου είναι αυτό :Κουζινοσκαλίσματα πατήστε πάνω και θα προωθηθείτε αμέσως. Όλο και κάτι θα βρείτε να λύσετε το πρόβλημα του καθημερινού φαγητού.

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριελεν μου ευχαριστω πολυ .θα μπω το μεσημερι με την ησυχια μου να δω τις συνταγες . :):)

ασε και εγω γελαγα μονη μου με το ονειρο μου .λες μετα απο 13 χρονια τωρα στην εγκυμοσυνη να αρχισω να ψαχνω για αλλον ? :laugh: :laugh: :laugh:

ασε που παραλιγο να με πιασει λεει γιαυτο ξυπνησα :woohoo: :woohoo: ευτυχως που δεν ειδα με ποιον τα ειχα αλλιως θα αρχιζα να ανησηχω :lol::lol:

παντως και εσυ δεν πας πισω :P:P σε φαντασια βλεπω :laugh: :laugh:

φιλακια γλυκα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!!!!!!!

Τι κανετε?

Εγω μολις τελειωσα τις δουλιτσες μου,εβαλα και το φαγητακι μου στο φουρνο και χαλαρωνω στο παρεακι μας.

Κοριτσια εγω που δε βλεπω ονειρα να αρχισω να ανησυχω?

Τοσο αναισθητη γαϊδουρα πια????

Μας βλεπω να γεμιζουμε γαλαζιες μανουλες.

Θα μας πνιξουν οι αγορομανες?????

bibibo μην αγχωνεσαι βρε.Θα παθεις τιποτα.

Οσο πιο μικρη η αυχενικη τοσο το καλυτερο.Οταν φτανει κοντα στο 3 ειναι ανησυχητικο (αν θυμαμαι καλα).Οι χαμηλες τιμες ειναι ιδανικες.

Και παιζει ρολο η εβδομαδα που την κανεις.

Λενακι εσυ πως εισαι?Σταματησαν οι συσπασεις?

Εγω ειχα παλι εχθες το βραδυ που ξαπλωσα.Ευτυχως περασαν και δεν πηρα μαγνησιο.Τι ειναι παλι αυτο...

Ματινακι Χαλκιδικη,ε?Ζηλευω!!!!!!!!

Εμεις τελικα δεν πηγαμε πουθενα.Ηταν η πιο βαρετη αδεια. :(

Καλα να περασετε βρε!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα σας τα γραψω αναλυτικα τωρα που τα εχω μπροστα μου....

Καρδιακη λειτουργια ορατη =>162 σφυξεις

Μηκος εμβρυου=>58.6mm

Αμφιβρεγματικη διαμετρος=>20.5mm

Περιμετρος κοιλιας=>54.3mm

Mηκος μηριαιου=>5.6mm

Βαρος εμβρυου=>59grm

Πλακουντας φυσιολογικος

Αυχενικη διαφανεια=>1.2mm

Ρινικο οστο ορατο

Ουροδοχος κυστη ορατη

Κρανιο-εγκαφαλος ορατα

Σπονδυλικη στηλη ορατη

Κοικιακο τοιχωμα ορατο

Στομαχος ορατο

Ανω ακρα ορατα

Κατω ακρα ορατα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...