Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα μαγιο-γκαστρουλίτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειρηνάκι μου………………

Γιόρταζες χθες??????????? Δεν το ήξερα…………..

Πολύχρονη!!!!!!!!!!!!!!!

Να σε χαιρόμαστε!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να έρθει το θαυματάκι σου!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Ρεβεκκάκι μου……….

Super η φώτο!!!!!!!!!!!!!!!

Είστε υπέροχο ζευγάρι!!!!!!!!!!!!!!!

Φτου!!!!!!!!!!! Φτου!!!!!!!!!!!!! Φτου!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Ελενάκι μου…………………..

Κουκλάρα είσαι……….. ουδεμία αντίρρηση επ΄αυτού…………. Αλλά………….

Συγγνώμη…………… η κοράκλα σου είναι «ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ»!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Μάτα μου…………………..

Πολύ μουτράκι η μικρή σου!!!!!!!!!!!!!! Κουκλίτσα!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Φιλιά και καλημερούδια σε όλες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και σε σας που δεν ανέφερα εννοείται...............

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τέλεια Ματινάκι μου!

Το μόνο κακό είναι ότι είναι υπερπροστατευτική και πχ με το που θα μπούμε στο αυτοκίνητο ξεκινά τα «μη τρέχεις» και «πρόσεχε τις λακκούβες»

Ντιν εμένα τα νεύρα μου αλλά κρατιέμαι και κάνω «εισπνοή – εκπνοή» … χιχι…

Και δε τα λέει μόνο σε μένα αλλά και στον άντρα μου ο οποίος τα παίρνει κανονικά!

Ήταν πάντα υπερπροστατευτική αλλά τώρα ένα παραπάνω.

Είναι και εμένα τα ορμονικά μου που δεν ανέχονται και πολλά πολλά αλλά έχω όλη την καλή διάθεση για υπομονή.

Όταν τα 1000 είναι καλά δε μπορείς να κοιτάς το 1 που είναι κακό!

Αυτό βέβαια δε το κατανοεί η αγάπη μου αλλά δε μας απασχολεί … χιχι … ξυδάκι…

Την Τρίτη θα πάμε και θέατρο με τη μανούλα και μια φίλη μου.

Θα πάμε στον Φιλιππίδη.

Μια χαρά μια χαρά!

Πάω σπίτι έτοιμη η πορτοκαλαδίτσα στυμμένη από βιολογικά πορτοκάλια εννοείται!

Το φαγητό ζεστό ζεστό!

Η σαλάτα με καθαρισμένο μέχρι και τον φλοιό της ντομάτας γιατί με ψηλό-πειράζει.

Και εννοείται δε κάνω το παραμικρό!

Αχ τι καλά!

Να μπορούσα να την κρατήσω εδώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΜΑΣ!!!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΗΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΛΕΓΑΜΕ!!!ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Τ.Ε.Λ.Ε.Ι.Α.

ΚΑΛΛΗ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΑΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ :cheer:

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ!!! :cheer::cheer::cheer:

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ!!! ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ.

╔══╗

╚╗╔╝

╔╝(¯`v´¯)

╚══`.¸.MY BABY..!!!

ΜΑΤΑ BIBIBO PIPITSAZOUZOUNA ELENAKI KAI ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ....... :)

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟ .ΕΙΔΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ .ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ .

BIBIBO μου ουτε εγω τα καταφερνω με τις φωτογραφιες και δεν ειμαι ξανθια .δεν πειραζει τελικα θα τα καταφερουμε τι στο καλο .

οσο για το μαλι εγω επειδη ακομη δεν εχω ασπρες ουτως η αλλως δεν το πολυ πειραζα .

ΚΑΛΙ μου ελπιζω να εισαι ενταξει με την κρεμα και να μην χρειαστει ενδοφλεβια θεραπεια .

κρεμα εγω χρησιμοποιω την simulcium kai το oil gel της

τζονσον

ΜΑΤΑ ΦΙΛΙΩ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕς ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

ΖΟΥΖΙΝΙΤΣΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΙΡΗΝΑΚΙ απολαυσε τη τωρα που μπορεις .σαν την μαμα μας

τιποτα

ε οσο για αυτα που μας ενοχλουν ας μην δινουμε μεγαλη σημασια .και εμενα ετσι υπερπροστατευτικη ειναι .λες και ειμαι μωρο .ασ την ειχα κοντα μου και ας γκρινιαζε . δε ο αντρας μου τωρα πια χειροτερος απο τη μαμα μου .εχουν κανει συμμαχια .ευτυχως εχω κοντα την πεθερα μου και με βοηθαει και ειναι και καλος ανθρωπος .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα πάλι ο άντρας μου είναι τελείως στον κόσμο του.

Πήγαμε στην αυχενική … ούτε ένα σχόλιο δεν είχε να κάνει…

Τι να πω … υπομονή και εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΡΗΝΑΚΙ μου σιγουρα εχει ξετρελαθει και αυτος .απλα καθε ανθρωπος εχει διαφορετικο χαρακτηρα .ισως να μην ξερει απλα τι να πει .εμενα ωρες ωρες μου σπαει τα νευρα και λεω δεν γινοταν να ειναι πιο ανετος ?τελικα παντως οτι δεν εχουμε θελουμε .ασε που ειναι και οι ορμονες στα υψη και ολα μας ενοχλουν . ας το απολαυσουμε οσο μπορουμε περισσοτερο και ας μην μας ενοχλει τιποτα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια φιλια σε ολες τις κοιλιτσες :kiss::kiss:

πιπιτσαζουζουνα :kiss:

ευχαριστω για τα ωραια σχολια περι εμου και του αντρουλη μου :laugh:

εχθες ειχε κατσει πανω απο την κοιλια μου και εξηγουσε στο μωρακι μας γιατι μιλαμε 3 γλωσσες και τετοια :woohoo: :woohoo: :woohoo: πολυ γελιο χαχα!!!

η κοπελα καθαρισε τελεια την ειχα σαν βασιλισσα,μοσχοβολαει το σπιτι μου ααααχχχχ!!!

σε 3 μερες ερχετε η οικογενεια επιτελους!!!!

μαλλον θα παμε ολοι αιβαλι τι ωραια θα κανω μπανακια!!

ειρηνακι μην ανησυχεις εχει αλλο χαρακτηρα ο δικος σου δεν τα βγαζει τα συναισθηματα του!!τι ζωδιο ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!!

*……(¨°v°¨)…πρωϊνές...*

*……(_.^._)…♫ …δροσοσταλίδες αγάπης….*

*…ღ…♫…..* …♪….*ღ…♫…..*

Τι κανετε;;

Ιωαννακι Μπραβοοο!!! Μια χαρα πηγαν ολα! Ειδες που στο λεγαμε;;

Ειρηνακι μου ετσι ειναι σχεδον ολες οι μαμαδες.Υπερπροστατευτικες μεχρι αηδιας καμια φορα! Αραγε και εμεις ετσ θα ειμαστε;; :huh: Εγω μεχρι στιγμης το παω χαλαρα! χιχι

Ρεββεκακι αχ αυτοι οι χαζομπαμπαδες! Εγω να δεις τι εχω δει απο τον δικο μου στη πρωτη εγκυμοσυνη! Τωρα στην δευτερη ειναι πιο χαλαρος εως αδιαφορος καμια φορα μπορω να πω :blush:

Πιπιτσαζουζουνα σε ευχαριστω πολυ πολυ γλυκια μου για τα καλα σου λογακια!! Ευχομαι τα καλυτερα και για εσενα! :kiss:

Βασια μου πως παει η φαγουρα;;;; Ευχομαι να μην χρειαστεις νοσοκομειο.

Μπιμπιμπο μου δεν πειραζει που δεν τα καταφερες με τις φωτο! Οταν το καταφερεις θα δεις οτι δεν ηταν τιποτα! :)

Δεσποινακι μου τι καλα που θα δεις αυριο το μπεμπακι σου!! Με το καλο να γυρισετε πισω!

Ελενα πολυ ομορφα αυτα που βαζεις! Εχω και εγω αρκετα! Εβαλα ενα για δειγμα! χιχιιχ

Ειρηνακι κλεβε ελευθερα!!! :lol:

Λαδακι βαζω απο την αρχη στην κοιλιτσα ενα της Weleda και ενα αλλο Γερμανικο.Πολυ καλα και τα 2! Στο στηθος δεν βαζω γιατι ουτος η αλλος εχει ξεχιλωσει απο την πρωτη εγκυμοσυνη! :lol:

Χτες εκανα μικροσυσπασεις.Η μικρη με εβγαλε νοκ αουτ.Ηταν πολυ χαλια μερα και ευχομαι να μην ξαναερθει!

Τα φιλια μου σε ολες! Παω να κανω παστιτσιο!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα μας Ειρηνη μου κι εγω Ζυγο εχω.... :P:P

Βρε κοριτσια, μονο εγω εχω τη μανουλα μου κοντα! Συγνωμη που το λεω αλλα ετσι που εχω μαθει δε θα την παλευα με τιποτα μακρια της..... :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου εγω ειμαι σιγουρη πως θα ειμαι χειροτερη απο τη μανουλα μου.... :blush::blush: Αλλα τι να κανουμε;;; :P:P

Παστιτσιο!!!!Μιαμ!!!Μιαμ!!!! :silly: :silly:

Εμεις κοτοπουλο με ρυζακι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σας οντως κοριτσια :laugh: :laugh: :laugh: καλοι ειναι μωρε αλλα οχι τοσο συναισθηματικοι αποσα ξερω!!!τωρα παιζει και ο ωροσκοπος ρολο!!!

κοτοπουλο με ρυζακι εεε??παστιτσιο εεεε??ααααααααααααααχχχχ καλε που νε η μανα να φαω κανα σουτζτουκακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η πεθερουλα μου ματα μου ειναι αιβαλι εδω και 2 μηνες!!!αλλα και παλι δεν δινω πολυ αερα γενικα!!!και δω να ταν δεν θα ζητουσα τιποτα αν και εκεινη ειναι καταπληκτικη και μου φτιαχνει διαφορα και μου στελνει!!!

απλα κραταω αποστασεις για να ζησουν αυτοι καλα και μεις καλητερα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

εχω εμπειρια,ημουν παντρεμενη ξανα 3 χρονια :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Χαιρετώ τα γλυκά μου κοριτσάκια. Σας διάβασα τροχάδην αλλά δεν προλαβαίνω να σας σχολιάσω όλες. Τρέχω με κάτι δουλίτσες μιας και την άλλη εβδομάδα πρέπει να κάνω την γενική αίματος του μήνα να πάω γυναικολόγο να κάνω και το Α test. Είχα και επισκέψεις οπότε χθες μπήκα κλεφτά και δεν σας χόρτασα.

Αχ βρε κορίτσια πως μου λείπουν τα κανακέματα της μανούλας και εμένα πόσο ανάγκη το έχω και εγώ πολλές φορές, αλλά δυστυχώς εγώ πρέπει να την κανακεύω τώρα που είναι αρρωστούλα :( Οκ έχω τον άντρα μου αλλά λόγω δουλειάς κούρασης κλπ δεν είναι το ίδιο ίσα ίσα καμιά φορά εκείνοι είναι που θέλουν περισσότερο κανάκεμα από εμάς. Ο φόβος μου είναι μη χρειαστεί να μείνω στο κρεββάτι γιατί απελπίζομαι μιας και δεν θα έχω κανέναν εκτός του συζύγου βέβαια, αλλά είναι και η δουλειά στη μέση. Το πέρασα αυτό με την κόρη μου στην πρώτη γέννα όταν με πρόβλημα στη μέση καθηλώθηκα στο κρεββάτι και ήμουν ολομόναχη στο σπίτι με το μωρό. Ένα δράμα :S

Ειρηνάκι απόλαυσε το με τη μανούλα και ας γκρινιάζει καμιά φορά είναι γλυκιά αυτή η γκρίνια.

Ιωάννα μου τέλεια!! ας είναι κοριτσάκι μου να ηρεμήσεις πια. Όλα καλά λοιπόν!!!!

Λενάκι να προσέχεις. Ξέρω είναι δύσκολο με τη ζουζουνίτσα σου μιας και είναι πολύ μικρούλα ακόμη. Προσπάθησε να ξεκουράζεσαι.

Η δική μου σήμερα για πρώτη φορά πήγε μόνη στο φούρνο της γειτονιάς στην επόμενη γωνία και πήρε ψωμάκι!!!! Βαίβαια εγώ ξοπίσω να την παρακολουθώ. Επέμενε τόσο πολύ να πάει μόνη λέγοντας μου: μαμά τώρα που θα κάνεις το μωράκι πρέπει να μάθω μόνη μου να πηγαίνω να παίρνω ότι χρειάζεσαι. Με συγκίνησε το ζουζουνάκι μου!!! Άντε σας ζάλισα με τα δικά μου.

Λοιπόν σας φιλώ όοοοολες γλυκά γλυκά και σας εύχομαι ένα όμορφο απόγευμα!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδες Μαριαλενα μου εχεις την κορουλα σου κι εσυ γι'αυτο μη σκας!!! ;):P:P

Ρεββεκα μου κι εγω της λεω της δικιας μου μακρια κι αγαπημενες....αλλα μονο το λεω :P:P μενουμε πολυ κοντα και με βοηθα κι αυτη πολυ (το πρωι πηγε σπιτι μου και σιδερωσε και δυο πληντηρια ρουχα...) ;):P:P Aλλα καλα κανεις εσυ!!!Αν καεις στη σουπα....φυσα και το γιαουρτι!!!!! ;):P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε εχω αυπνιες κ ειπα να γραψω με συγκινισατε με τις μανουλες η δικια μου δυστυχως δεν υπαρχει πια η πεθερα..κραταμε τις απαραιτητες αποστασεις ζηλευω!δε πειραζει εχω τον αντρουλη μου στηριγμα φτανει καλο βραδυ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια στα κοριτσια μου :)

Σημερα ειναι Παρασκευη1!!!!! Που σημαινει οτι.....παμε για αυχενικη διαφανεια :woohoo: Επιτελους ηρθε αυτη η Παρασκευη, να ερθει και το απογευμα και να πανε Παναγια μου ολα καλα, αν και εχω καλο προαισθημα!

Το ωραιο ειναι οτι δε μπορω να κρυφτω πλεον, αρχιζει και φαινεται η κοιλια μου και αναγκαστικα το λεω σιγα σιγα...............

Ειμαι 12 εβδομαδα κλεισμενη παρα δυο μερες λετε να φανει το φυλο του, το ειδε καμια σας σε αυτη τη βδομαδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!τι μου κανετε;

Καταρχην να σας ευχαριστησω ολες για τις ευχεις σας και τις προσευχες σας μου εφυγε μεγαλο αγχος με την εξεταση!!!Παμε για αλλα ευχαριστα και πιο μεγαλα τωρα!!!! ;)

ΜΑΤΑ κι εγω εχω την μανουλα μου κοντα και ξερω ποσο τυχερες ειμαστε!Οσο για εμενα ειμαι σιγουρη πως θα γινω χειροτερη :laugh: :laugh: :laugh: κατα μανα κατα κορη! :P:P:P

Ειρηνακι στα λεγα κι εγω με την μαμα μου!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Εμεις μενουμε πανω κατω και δουλευουμε στο μαγαζι μαζι οποτε καταλαβαινεις...μην στεκεσαι ορθια μην σηκωνεις τιποτα γιατι εκατσες πονας;Αλλα ειναι θησαυροι!!!Αν πω ανακατευομαι καταφτανουν οι φρυγανιτσες αν πω ποναω αμεσως με στελνει για ξαπλα και με εχει το νου της!Απολαυσε το Ειρηνακι μου τωρα που την εχεις κοντα σου ειναι πολυτιμες οι μανουλες!!!!

Ελεναα μπραβο με τις εξετασεις σου κοπελα μου!!! αυχενικη σε μια εβδομαδα ε;;;Πωπω με το καλο θα δεις την πρωτη ξεκαθαρη εικονα του μωρου σου!!!!! :):):):) Ραντεβου τετ α τετ!!!Τι καλα!!!!!

Μαρακι μου ακομα ο αντρουλης σου δεν λεει να χαλαρωσει ε;Για κανα μπανακι τον επεισες σας περιμενω!!!!Ισως να του κανει καλο να ερθει να γνωρισει και τον δικο μου που ειναι πιο χαλαρος να του φυγει λιγο και το ανχος του κακομοιρη γιατι εχετε ακομα καιρο μπροστα...Αν το αποφασισετε η προσκληση ειναι ανοιχτη και η θαλασσα οπως υποσχεθηκα καθαρη! :kiss::kiss::kiss:

Ειρηνακι μου μην σε πειραζει με τον αντρα σου!Νομιζω πως ακομα δεν μπορει να το συνειδητοποιησει γι αυτο ειναι συγκρατηυμενος!Με τον καιρο θα δεις και αυτος που θα χαζεψει :P:P:P:P

Ρεββεκακι με το καλο να δεχτεις τους δικους σου!Και αιβαλι πωπω εχω ακουσει οτι ειναι πολυ ομορφα!!!!Αληθεια το μαμα στα τουρκικα πως ειναι;

Λενακι ευχομαι να μην σε ξαναπιασουν συσπασεις αλλα προσεχε λιγο κι εσυ!!!Αστα τα παστιτσια κανε μακαρονια με κιμα που ειναι πιο ξεκουραστα! ;)

μαριελεν μην κανεις ασχημες σκεψεις ολα καλα θα πανε!Και η μανουλα σου συντομα ευχομαι να γινει καλυτερα!Οσο για την μικρη σου τι να πω....με συγκινησε τοσο μικρη και να σκεφτεται ηδη τοσα πολλα!!!!

ΘΗΣΑΥΡΟΣ να την χαιρεσαι!!! :kiss::kiss::kiss:

bibibo καλη επιτυχια με την αυχενικη!!!!περιμενουμε νεα σου!

Οχι σεντονι απλα παυρο εγραψα σημερα :blush: τι να κανω ειχατε πολλα νεακια! :kiss::kiss::kiss::kiss: στις κοιλιτσες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλιτσες μου!!!!

κοριτσια η κοιλιτσα μου εχει γινει σαν μπαλα του μπασκετ!!!!επειδη ειμαι πολυ αδυνατη η κοιλια μου ηταν πλακε παντα τωρα φαινετε πολυ εντονα!!! :laugh: :laugh:

ιωαννα μου στα τουρκικα μαμα ειναι ανε=anne,ο μπαμπας κανονικα οπως εμεις!!!

μπιμπιμπο καλη επιτυχια!!!!!

ματα μου ευτηχως ο αντρουλης μου κανει πολλες δουλειες και μαγειρευει συχνα οποτε τι να την κανω την πεθερα :P:P αν και ειναι πολυ καλη μωρε αλλα δεν θελω ασε!!! :laugh:

ερωτηση!!!!μουδιαζετε καθολου στα ακρα το βραδυ που κοιμαστε?ολο ξυπναω και δεν νιωθω κανα δαχτυλακι κανα καρπο!!!!!

και κατι αλλο πειραζει λετε που πεινω την πολυβιταμινη μου το βραδυ κατα τις 10???

καλημερα και φιλακια σε ολες οσες δεν εγραψα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...