Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

Καλημερα Ρεββεκακι μου!!! :kiss:

Καλε μην νιωθεις αβολα για την γυναικα!

Οταν φυγει θα νιωθεις Σουπερ!!! :)

Φαγητο εγω εχω ρεβυθια με ρυζακι απο χτες!

Μιαμ μιαμ εχουν και μπολικο σιδιρο μεσα! ;)

Εγω ειχα βαλει φωτο αλλα καμια δεν ακολουθησε :(

Θα ξαναβαλω μια να δειτε και την μικρη μου!!

Κου κου βαααα κου κου βααα!! :laugh: :laugh:

Ματινακι :laugh: :laugh: ψωφησα στα γελια!!

Ποντια εισαι;;; :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λενακι εγω που γελαω τοση ωρα μονη μου;;;;Ειμαι και στη δουλεια!!!! :laugh: :laugh: :laugh: Ρομπα, ρομπα, ρομπα ξεκουμπωτη!!!!!! :blush::blush: :laugh: :laugh: :laugh:

Ουτε ποντια, ουτε ξανθια!!!!Λες να το κοιταξω;;;;; :huh::huh:

Εγω που να βαλω φωτο η ασχετη;;;;Μια φωτο εβαλα στο προφιλ "το παιδακι μου" κι αυτη εξαφανιστηκε!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ωραια τα φασολια αλλα ειχα φρεσκα εχθες!!!μακαρονια μμμμμμμμμμμμ!!!

λενακι μου λες ε??θα κατσει ολη μερα εχει πολυ δουλεια να κανει!!!εδω τα σπιτια ειναι οι τοιχοι τους παραθυρα απο ταβανι μεχρι κατω και οπως καταλαβαινετε δεν μπορω να τα κανω!!!

ζηλευετε φαgητα???εgω οχι!!!καλε βαριεμαι να τρωω!!παντα ετσι ημουν,τρωω βεβαια αλλα δεν τρελενομαι κιολας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

Μαριελεν σε εκανα add sto Facebook!

Καλε τι κουκλες που εισαστε με την κορη σου!! Ασε που ακομα μου

τρεχουνε τα σαλια με τα γλυκα σου! Αχ τι μου κανες!! :lol:

Στις συνταγες της παρεας με πιο nickname εισαι;; Κανω και εγω καμια φορα γλυκακια απο εκει.

Ευχαριστούμε :blush::blush: Και εσείς δεν πάτε πίσω με τη ζουζούνα σου!!!!

Στις συνταγές της παρέας είμαι με το nickname elenikolas θα βρεις αρκετές συνταγές μου εκεί καθώς και στο blog μου :Κουζινοσκαλίσματα όπου θα βρεις και την τούρτα που σου άρεσε βήμα βήμα ;) Έχω μούρλα με τη μαγειρική- ζαχαροπλαστική αν και τον τελευταίο καιρό με την εγκυμοσύνη δεν φτιάχνω τίποτα μιας και δεν έχω όρεξη αλλά δεν θέλω να μπαίνω και σε πειρασμό να τρώω.

Αχ κορίτσια είναι δυνατόν να μην τις πάρετε τις ζουζούνες αγκαλίτσα? ειδικά αν σας παρακαλούν με εκείνο το παραπονιάρικο βλέμμα!! Αλλά με προσοχή πάντα.

Εγώ σήμερα δεν έχω μαγειρέψει ακόμη θα ήθελα κανένα όσπριο αλλά με το στομάχι μου κανένα ζυμαρικό βλέπω και εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε κοριτσακια μου!!!

Μας κανετε και κοκκινιζουμε καλε! :)

Βαλτε καμια και εσεις βρε κοριτσια να ξερουμε

με ποιους μιλαμε!! Μην φοβαστε δεν μπορουν να τις

δουνε ατομα που δεν ειναι μελη. ;)

ΟντοςΜατινακι μου που πηγε η φωτο της μικρης;;

Μαριελεν μου εισαι χρυσοχερα!! Θα μπω και στο μπλογκ σου!

Αν και το ξερω απο τωρα πως θα παθω ζημια με την γουλα που εχω! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε ειχε βαλει και η ζωουλα συμετοχη!!!δεν μας το πατε οτι ησαστε πολλες απο δω μεσα!!!δεν θελω να στεναχωρεθει καμια :(

σε ψηφισα παντως λενακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μηπως ειναι μεγαλες Ρεββεκακι μου;;

Αν ναι πατα πανω στην φωτο δεξι κλικ,ανοιγμα με paint,

εμφανιση,ζουμ στο 12,5,μετα διπλα φωτο,επεξεργασια μηκους

βαλε τα και τα 2 απο 25 της εκατο. και μετα την σωνεις.

πατας εδω κατω ευρεση την βρισκεις μετα πατας το img διπλα

και υποβολη! Ετοιμηηη!! :)

ευχαριστω πολυ για την ψηφο!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ :laugh: :laugh: ΡΕΒΒΕΚΑΚΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΦΕΡΕΙς ΓΥΝΑΙΚΑ .ΕΣΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΒΑΡΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ .ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΦΕΡΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΓΕΝΙΚΗ .ΚΑΛΑ ΛΕΝΑΚΙ ΚΟΥΚΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΣΑΣ :):) Η ΚΟΡΗ ΔΕ ΣΚΕΤΗ ΣΤΑΡ :lol::lol: ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΑΓΓΑΛΙΤΣΑ ΠΟΙΟς ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΓΓΑΛΙΑ :):) ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΗ :blush::blush: ΜΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΜΙΖΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ :woohoo: :woohoo: ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΨΑΧΝΩ :laugh: :laugh: ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ? :laugh: :laugh: (ΚΑΛΕ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΞΑΝΘΙΑ Η ΠΟΝΤΙΑ ) :blush::blush: ΑΧ ΜΑΡΙΕΛΕΝ ΜΗΝ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΡΤΕΣ ΘΑ ΠΑΘΩ ΥΠΟΓΛΥΚΑΙΜΙΑ .ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟς .ΕΓΩ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΛΕΜΟΝΑΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΙ ΠΟΥΡΕ .ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΑ ΦΑΓΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ .ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΡΗΝΟΥΛΙ ΜΟΥ ΣΕ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ FACEBOOK!!! ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ :laugh: :laugh: :laugh:

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ! ΘΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ.

ΠΑΩ ΓΙΑ ΦΑΓΑΚΙ ΜΑΚΑΡΟΝΑΚΙΑ ΜΕ ΚΥΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ :lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια καλημερα κ απο μενα..κ γω ανοικω εδω αλλα γραφω κ στο τρενακι οποτε..

με το καλο ολες

λενακι<για σενα μπηκα

εισαι μια κουκλα..καλα η κορη πως μεγαλωσε???????

χθες πηγα γιατρο..ειναι 4.5 εκατοστα..

ολοκληρο παιδι :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

μια καλημερα κ απο μενα..κ γω ανοικω εδω αλλα γραφω κ στο τρενακι οποτε..

με το καλο ολες

λενακι<για σενα μπηκα

εισαι μια κουκλα..καλα η κορη πως μεγαλωσε???????

χθες πηγα γιατρο..ειναι 4.5 εκατοστα..

ολοκληρο παιδι :P:P

Θουλιτσα μουυυυυ!!!! Γραφε και εδω ρε συ!!! Ειμαστε πολυ ωραια

παρεα!! Και εγω γραφω και στις μαμαδες του 2008 αλλα μια χαρα

τα προλαβαινω!! Να μπαινεις που και που!

Ειδες το κουκλι μου;; :lol: μπες και στο facebook να την δεις πιο

καλα! καλα και ο ντοντος ομως ειναι Ο κουκλος!!! Να μου τον φιλισεις!

4.5 εκατοσταααα!!! :woohoo: Ουαου!!! εγινε ολοκληρο μωρακι πια!!

Με το καλο κουκλιτσα μου!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Άχου καλέ τι ομορφιές έχουμε εδώ?? Ρεββεκάκι κουκλίτσα φτου φτου σκορδάκια πολύ όμορφο ζευγάρι!!!!Βρε κορίτσια σας βλέπω και ζηλεύω κορμάρες όλες καμιά αφρατούλα έχουμε στην παρέα ή είμαι μόνη μου :(:P

Κορίτσια όποια θέλει να μου κάνει αίτημα φιλίας στο facebook ας μου στείλει πμ να της δώσω όνομα. Πάω και εγώ για μαμ. Καλή όρεξη και φιλάκια σε όλες!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τι μου κανετε?λενακι?ολα καλα κοπελαρα μου?ρεβεκακι καλα ολα?μην ντρεπεσαι για την γυναικα σιγα το πραγμα βρε αστην εκει να ςου καθαρισει για να μην κουραζεσαι κιολας.ειρηνουλα μου κ γω αυριο θα παω στην εκλησια να κοινωνησω θα παω κ ενα προσφορο.αλωστε σε Κεινη χρωσταω το σπορακι μου!οσο για μενα η φαγουρα φαγουρα.εχω βγαλει κ εξανθηματα σε στηθος κ χερια ευτυχως εφυγαν απο την κοιλια.τωρα κανω διαιτα κ αποφευγω τα παντα εκτος απο κοτοπουλο ψητο για να μη φουντωσω ξανα μιας κ καποια κρεμα δε μου δινει γιατι εχουν κορτιζονη!βρε κοριτσια εγω στο φειςμπουκ ειμαι η βασια αστραπελου.οποια θελει ας μου στειλει αιτημα.μονο το λενακι εχω απο δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

DSC07955______.JPG

Καλα τωρα τι να πω για εσας!!! φτου φτου!! Εισαστε ενα πανεμορφο

και πολυ ταιριαστο ζευγαρι!! Πολυ μικροι δειχνετε στην φωτο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαστε περσι το καλοκαιρι 31 εgω 34 το αντρακι μου!!!!!

μικροδειχνουμε οντως αν και εκεινος εχει gκριζα μαλλια και gω δεξια μπροστα εχω μια ασπρη τεραστια τουφα απο gεννησημιου.

τωρα εκει τα εχω κοψει πολυ κοντα και τα χω καλυψει και δεν φαινετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασια μου και οχι πια καλλι!!!μια χαρα ειμαι ολα καλα δοξα το θεο!!!περαστικουλια,ειχα βgαλει εξανθηματα πριν 2 βδομαδες στο προσωπο και φαgουριτσα ειχα αλλα μου πε η ντοκτορ ορμονικο ειναι και μεσα σε μια βδομαδα εφυgαν!!!

μαριελεν ευχαριστω :kiss: βαλτε και σεις να σας δω αντε με τα φατσοβιβλια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι λοιπον βασια!χαχαχα.εχω βαλει σαν νικναμε της κορης μου το ονομα.αχ εγω δε μπορω να βαλω τωρα αλα καποια στιγμη θα βαλω.τωρα μπαινω μεσω κινητου αφου ακομα να μου φτιαξουν του Σπιτιου την συνδεση.κ μενα ρεββκακι μου λογψ εγκυμοσυνης μου πε.απλα πολα εξανθηματα κ φαγουρα τρελη λεμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσακια τι κανετε. εγω τελεια σημερα εχουμε επετειο με τον αντρουλη 2 χρονια ποτε περασαν!

Λενακι πατριωτισσα σου στειλα στο φατσομπουκ Φιλιω ετσι;

Ρεββεκα μαζι θα δουμε το νινι κ εγω στις 3 λεσ να δουμε φυλο θα χει καλη θεση;

Mom to be ενα καφεδακι τη μερα αρκει. Για αναψυκτικα κανει ,εκτος κολα,αλλα εχουν πολλη ζαχαρη προσοχη.Αυτο πουελεγαν παλια οτι ενοχλει το μωρο δεν ισχυει

Κοριτσια κ εγω φαγουρα στο στηθος αλλα κοιλια μεγαλωσε ελαχιστα ποτε θα φαινεται;με βλεπουν ιδια κ νομιζουν οτι εχασα το μωρο.

εμεις οι πρωτοτοκες ποτε θα αρχισουμε να νιωθουμε το νινι;Για πειτε οι ηδη μανουλες

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!τι μου κανετε;

Εχθες εκανα την μοριακη αναλυση dna για το στιγμα και αυρι επιτελους θα εχω σαφεις απαντησεις!Βρε κοριτσια μια απορια...οταν μας κανουν την αυχενικη το μωρο δεν το ξυπνανε για να κουνιεται και να το δουν καλα;Γιατι αν ειναι ετσι λογικα θα επρεπε να δουν και το φυλλο!Ετσι απλα ρωταω γιατι να σας πω την αληθεια δεν με νιαζει και πολυ το φυλλο γερο θελω μονο να ειναι!!! :):):)

Λενακι τι κουκλια ειστε εσεις :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: φτου φτου μην σας ματιασω η σαββατογεννημενη!!!!

Ρεββεκακι και πολυ αργησες να φερεις γυναικα!δεν λεω τα καθημερινα τα κανουμε αλλα μπαλκονια παντζουρια σκαλες κτλ ε οχι!!!!να προσεχουμε και λιγο!

Μαρακι μου με μετρο τα γλυκακια πολλες θερμιδες και εχουμε και την εννοια του σακχαρου!Οσο για τα φαγητα καντου τα χατηρια του συζυγου τωρα που ειστε οι δυο σας γιατι μετα ε λιγακι...για χαρη του μωρου θα τους παραμελησουμε λιγουλακι κι ας μην τους το λεμε :P:P:P:P Εμενα ηδη μου κανει ζηλιες!Τον λεω μωρο μου και μου λεει μετα δεν θα ειμαι εγω το μωρο σου.....χαχαχα ζηλιτσες!

Ειρηνη μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!Πολυχρονη ευχομαι να σου πανε ολα καλα με την εγκυμοσυνη σου να αποκτησεις ενα υγειεστατο μωρακι και να εισαι παντα ευτυχισμενη με τον αντρουλη σου!!!!ΑΧΧΧΧΧ και του χρονου θα κανεις γιορτουλα αγκαλια με το μωρακι σου!!!!!!!!!!

Ελενακι καλημερα κοπελα μου τι κανεις; Αχ ολες εχετε φατσοβιβλιο θα ανοιξω και εγω μου φαινεται να σας μιλαω και απο εκει!

Φιλακια σε οσες ξεχασα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...