Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτουμε.Ποιες (δεν) περιμενουμε? Νο 12


Recommended Posts

καλημέρα τσουπρίτσες !!!

μετά το χθεσινό ολίσθημα λέω να κρατηθώ ΟΣΟ μπορώ για μερικές μέρες...

ΣΑΣ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ !!! γιατί εγώ είμαι νέα στην παρέα και πάντα θα θυμάμαι αυτό το πρωτο μου καλοκαίρι με την δική σας παρεούλα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 393
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλή σου μέρα Μαράκι!!!!!!!!!

Χαίρομαι που σε ακούω ψύχραιμη......... έτσι πρέπει κορίτσι μου!!!!!!!!!!!!!

Όσο για το τραγούδι............. τα λόγια περισσεύουν!!!!!!!!!!!!!!!

Ύμνος!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αφιερωμένο εξαιρετικά στον αγαπημένο μου!!!!!!!!!!!

Που μόλις του είπα πως το του αφιερώνω μου λέει............

"Άχου μωρέ....... με πρόλαβες"!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ζουζούνα !!

πςςςςςς δεν πτοούμαι εύκολα...!!! χρειάζονται πολλα χιλιόμετρα κατουρημένα αρνητικά τεστ εγκυμοσύνης για να με πάρει από κάτω...

επεσα στο μαγικό ζωμό οταν ήμουν μικρή !!!

απλά είμαι ανυπόμονη απο γεννησιμιού μου και θέλω να ριξω μια κλεφτή ματιά μέσα στην "κοιλιά" μου να δω αν υπάρχει ακόμα ή οχι νινί...

ασε που αισθάνομαι καλύτερα που πήρα μια κρυάδα από νωρίς...

καλό μου έκανε!

καλέ! χθες πήρε ο αντρας μου το αρνητικό clear blue τεστ και εβαλε με στυλό μια κάθετη γραμμή (εκεί που κανονικά θα φαινόταν ο θετικός σταυρός) και μου λέει "ΟΡΙΣΤΕ ! θετικό είναι !"

το τρελό μου υδροχοάκι...!!!

Καλέ, παίρνει καμιά σας σπιρουλίνα ;;;

την ξεκινήσαμε σήμερα με τον +fotis !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααααααα..........

Υδροχοάκι είναι ο καλός σου?????????????????????

Ε......... πες το ντε..................

Γι΄αυτό σου κάνει ζουζουνιές καλή μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κι εγώ Υδροχόος είμαι!!!!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Όχι να το παινευτώ.............. αλλά δεν υπάρχει πιο "ζουρλεμένο" ζωδιάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

perimena periodo 05/07....alla akoma den exei erthei....den agxonomai kai toso an eimai egkuos,giati eipa aythn thn fora an einai na erthei ena mwro,tha erthei xwris na to skeftomai kai an agxonomai pote tha ginw mana,gi ayto den kanw kai test akoma....stis 6 tou mhna mou ksekinise ena priksimo sto stithos kai na ponane polu oi roges mou kai na einai polu sklires....siga siga omws o ponos kai to priksimo feygei,kai aythn thn stigmh den ponaw kai toso....ti lete na einai koritsia,proidopoihsh oti mou erxete periodos?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΠΙΡΟΥΛΙΝΑ ? ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΣΧΥΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙΣ . ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΡΩΤΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙΙΙΙΙ?????εκανες ζαβολια και εκανες τεστακι πριν την καθυστερηση? βρε δεν εχουμε πει οτι δεν κανουμε τεστ αν δεν εχουμε καθυστερηση?περιμενε την βλαμενη και αν δεν ερθει τοτε...ακομα ειναι νωρις και το ιδιο το τεστ αν σου ελεγε... ;)

κι εγω υδροχοακι αντρα... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια..

Κι εμενα εχει ξεκινησει ο καλος μου σπιρουλινα κανα μηνα τωρα

Ειναι συμπληρωμα διατροφης που εχει σχεδον τα παντα απο βιταμινες,αμινοξεα,αντιοξειδοτικα.

Τωρα αν κανει καλο και στο σπερμα θα σας το πω αυριο που (δεν) περιμενω τη χαζη..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κοριτσούδια !!! μας παλαβώσαν τα μικρά της αδελφής του αντρα μου !! το κουτάβι τα παιξε τόσο που εγκατέλειψε το παιχνίδι ... χιχιχιχιχιχιχιχι !!

αυτά τα πιτσιρίκια μιλάνε ταυτόχρονα, μιλάνε δυνατά, σε αναγκάζουν να τα κοιτάς...πωπωπωωωω... επιτέλους γυρίσαμε σπίτι... ησυχία...ααααχχχ...

ζουζούνα μου είσαι υδροχόος ;;; !!!! τέλεια ! εγώ είμαι ζυγός με ωροσκόπο Αιγόκερω προς Υδροχόο... πολλές φορές ταλαντεύομαι ανάμεσα στην πρωτοπορία και στις παλιές αρχές... τρέλα...!!

και συ Tiknerbell25 με Υδροχόο ;;; ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ νομίζω !

εννοείται οτι δεν κρατήθηκα και κατούραγα τεστ σαν τρελή ψες...σήμερα μου πέρασε...COOL...

Η σπιρουλίνα διάβασα, τουλάχιστον σε αυτό το σκέυασμα που πήρα, οτι είναι απολύτως κατάλληλο για εγκυμοσύνη !

είχα διαβάσει πριν καιρό οτι γενικά κάνει καλό σαν ΠΟΛΥΒΙΤΑΜΙΝΗ απλά είναι πιό φυτικό προϊόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λετε να τον μπουκωσω κι εγω τον δικο μου με σπιρουλινα?εγω σημερα μετα τη δουλεια ειδα τρελα υγρα στο εσωρουχο και μετα τανι τανι μεχρι να με ξεκανει...μα 2 φορες ωορρηξια γινεται??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Πρωινή πρωινή εγώ, όπως πάντα. Προχτές έκανε την εμφάνισή της η τρισκατάρατη, με ταλαιπώρησε όπως πάντα αρκετά, αλλά εντάξει τώρα είμαι σε νορμάλ φάση και φτιαγμένη ψυχολογία! Ίσιωσα!

Καλημέρα και πάλι και εύχομαι μέχρι να κλείσει ο μήνας να έχουμε πολλές,πολλές νέες αφίξεις!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια. τρεχω στη δουλεια οποτε δεν πολυ μπαινω...

καλα εγω τον εχω τρελανει τον δικο μου.απο την 10η μεχρι και την 13η καναμε καθε μερα...σημερα ερχεται η μαμα μου οποτε δεν εχει ντοιν ντοιν αλλα μαλλον εκανα οωρηξια τις μερες που καναμε οποτε μιαχαρα...εχτες για να ανταπεξελθει ετρωγε γιαουρτι με καρυδια και μελι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

οσο για την σπιρουλινα....μωρε λετε να παρουμε ολες??? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια απο Αμέρικα :)

Να μαι και εγώ, που δεν περιμένω... :S

Κορίτσια προσέξτε λίγο με τις βιταμίνες και την σπιρουλίνα, γιατί μπορεί να σας γυρίσει μπούμερανγκ. Πέρισυ μετά το D&C μου έδωσε μια ανηψιά μου σπιρουλίνα, γιατί βγαίνοντας από το νοσοκομείο αρρώστησα και μου πήρε 1 μήνα να συνέλθω. Με το ένα χάπι, ήμουν καλά, με τα δύο χάπια, ήμουν καλά, με το τρίτο χάπι ήμουν hyperactive και το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ. Γι'αυτό νομίζω με το μαλακό η σπιρουλίνα...

Εγώ παίρνω 1 χάπι prenatal vitamin κάθε μέρα από τότε που πρωτοέμεινα έγκυος, πέρισυ τον Ιούνιο, και 1 χάπι βιταμίνη C. Ο άντρας μου παίρνει μια πολυβιταμίνη κάθε μέρα και ένα χαπάκι C και E, διότι και οι δύο αυτές βιταμίνες είναι αντιοξειδωτικές και βοηθούν το σπέρμα. Το αποτέλεσμα είναι ότι μέσα σε προσπάθειες ενός ημερολογιακού έτους, έμεινα δύο φορές έγκυος, ίσως και μια τρίτη...

Δοκιμάστε το στους άντρες σας. Δεν έχετε τίποτα να χάσετε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια απο Αμέρικα :)

Να μαι και εγώ, που δεν περιμένω... :S

Κορίτσια προσέξτε λίγο με τις βιταμίνες και την σπιρουλίνα, γιατί μπορεί να σας γυρίσει μπούμερανγκ. Πέρισυ μετά το D&C μου έδωσε μια ανηψιά μου σπιρουλίνα, γιατί βγαίνοντας από το νοσοκομείο αρρώστησα και μου πήρε 1 μήνα να συνέλθω. Με το ένα χάπι, ήμουν καλά, με τα δύο χάπια, ήμουν καλά, με το τρίτο χάπι ήμουν hyperactive και το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ. Γι'αυτό νομίζω με το μαλακό η σπιρουλίνα...

Εγώ παίρνω 1 χάπι prenatal vitamin κάθε μέρα από τότε που πρωτοέμεινα έγκυος, πέρισυ τον Ιούνιο, και 1 χάπι βιταμίνη C. Ο άντρας μου παίρνει μια πολυβιταμίνη κάθε μέρα και ένα χαπάκι C και E, διότι και οι δύο αυτές βιταμίνες είναι αντιοξειδωτικές και βοηθούν το σπέρμα. Το αποτέλεσμα είναι ότι μέσα σε προσπάθειες ενός ημερολογιακού έτους, έμεινα δύο φορές έγκυος, ίσως και μια τρίτη...

Δοκιμάστε το στους άντρες σας. Δεν έχετε τίποτα να χάσετε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέω ίσως, γιατί είχα συμπτώματα εγκυμοσύνης: αϋπνίες, πρισμένο στήθος, μεγάλες και σκούρες θηλές, πήγαινα συνέχεια στην τουαλέτα, πονάκια σε συγκεκριμένο σημείο της μήτρας όταν έσκυβα, κ.α. Η περίοδος όμως ήρθε στην ώρα της. Βέβαια ήταν πολύ διαφορετική, γιατί έβλεπα πολλούς ιστούς και κάποια στιγμή έπεσε και κάτι σφαιρικό με ιστούς σαν της αράχνης. Το αίμα ήταν πολύ κόκκινο και η περίοδος κράτησε πολύ λίγο. Όλα αυτά με παραξένεψαν πολύ... :S Με την επόμενη περίοδο έμεινα έγκυος με σιγουριά, γιατί έκανα τεστ. Δυστυχώς το έχασα...

Σόρρυ για τις λεπτομέρειες... :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με εβαλες τωρα σε σκεψεις γιατι ειχα και εγω αυτα τα συμπτωματα και μου ηρθε περιοδος μετα απο 40 μερες δηλαδη μπορει να ημουνα και να το εχασα χωρις να χρειαστει αποξεση η τιποτα αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω;;;; :unsure::unsure: :unsure:

Μπορεί να ήσουν... Αυτές ονομάζονται χημικές εγκυμοσύνες. Συμβαίνουν πολύ συχνά και πολλές φορές ούτε που το ξέρουμε ότι υπήρξαμε έγκυες. Εάν υπάρχει κάποιο πρόβλημα στα χρωμοσώματα του γονιμοποιημένου ωαρίου, ο οργανισμός το αποβάλλει μαζί με τους ιστούς της μήτρας, ως μια κανονική περίοδος. Δεν χρειάζεται να κάνουμε τίποτα. Είναι απόλυτα ασφαλές και μπορεί κανείς να δοκιμάσει για παιδί αμέσως μετα. Εγώ έμεινα έγκυος αμέσως μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!τι μου κανετε?ποναει πολυ το στηθος μου απο χτες,απο οτι καταλαβαινω,θα ερθει η ρουφιανα την αλλη εβδομαδα....οχι τπτ αλλο,θα ειμαι αδιαθετη και στις διακοπες...κλαψ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

καλημερα κοριτσακια!!!τι μου κανετε?ποναει πολυ το στηθος μου απο χτες,απο οτι καταλαβαινω,θα ερθει η ρουφιανα την αλλη εβδομαδα....οχι τπτ αλλο,θα ειμαι αδιαθετη και στις διακοπες...κλαψ!!!

Περίμενε μην βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα!!!!

Τώρα που άρχισε και γεμίζει η λιστα από φουσκωμένες!!!!!! :)

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...