Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010.. Νο2


Recommended Posts

Evi.D δεν είχα πολλά παραπάνω - ήθελα πριν μείνω έγκυος να χάσω 5-6 kgr αλλά όλοι μου έλεγαν να κάνω μια και καλή διαίτα οταν γεννήσω. Μετά τον γάμο μου έβαλα 3 kgr γιατί σταμάτησα το γυμναστήριο λόγω μειωμένου χρόνου. Νιώθω το σώμα μου να έχει σκουριάσει οπότε το γυμναστήριο θα είναι ότι καλύτερο μετά. Το τσιγάρο έτσι και αλλιώς έλεγα να το κόψω.

Σχετικά με το άλλο θέμα - συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ότι δεν θέλω το μωρό μου να μεγαλώσει σε αποστειρωμένο χώρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαιρετωω τα κοριτσουδιαααα μας τα γλυκα!

καλε γιατι ανησυχειτε? για τις βολτες του χειμωνα?

και εγω τωρα τον χειμωνα που ο δικος μου γεννηθηκε 1η Δεκεμβρη μια χαρα βγηκαμε..φυσικα δεν τον πηγα σε κανεναν παιδοτοπο!αλλα μια χαρα βγηκαμε!

καταιφακι ναι μπορω να πω πως ειμα καλυτερα! νιωθω πολυ πιο ευδιαθετη και δεν εχω τις παλιες κακες ενοχλησεις! μονο αρκετες κλοτσιτσες απο το νινι!

κατι ηθελα να σας ρωτησω αλλα το ξεχασα!οταν το θυμηθω θα το πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eugeniafrapa έγραψε:

Evi.D δεν είχα πολλά παραπάνω - ήθελα πριν μείνω έγκυος να χάσω 5-6 kgr αλλά όλοι μου έλεγαν να κάνω μια και καλή διαίτα οταν γεννήσω. Μετά τον γάμο μου έβαλα 3 kgr γιατί σταμάτησα το γυμναστήριο λόγω μειωμένου χρόνου. Νιώθω το σώμα μου να έχει σκουριάσει οπότε το γυμναστήριο θα είναι ότι καλύτερο μετά. Το τσιγάρο έτσι και αλλιώς έλεγα να το κόψω.

Σχετικά με το άλλο θέμα - συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ότι δεν θέλω το μωρό μου να μεγαλώσει σε αποστειρωμένο χώρο.

EYΓΕΝΙΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΤΕΤΟΙΑ--ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ---ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΙΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΙΓΟΤΕΡΑ---ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΟΣΟ ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΑ :S:S ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΚΙΛΑ---ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΩ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ---

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΑΛΛΑ ΝΕΑ?? ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ ΑΦΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ (5/8) ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ*---Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΑΦΟΥ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΕΞΑΛΛΟΥ Η Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ---ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ---ΜΠΗΚΕ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΗΡΕΑΣΑΝ--ΑΥΤΑ ΤΩΡΑ ΗΡΕΜΗΣΕ ΛΙΓΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΓΧΟΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ---

ΑΥΤΑ!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!!!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΕΝ ΔΟΥΛςΕΥΩ ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΑΗ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ---ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΜΕΡΑ---ςΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΝΗΛΙΕΣ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΥΣΤΑ---ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eugenia epidi se ida stis foto,,den thelw xaza eisai mia koukla kai katholou perita kila den ida egw....O protathlitis ton kilon eimai egw kai den sikonw kouventa sauto to thema..Opos leei kai h marina den me pernei na valw gramario parapano alla den tha skasw kiolas oso eimai egkuos den mporw na to elenksw...Meta as mou dosei o theos kouragio giati tha xriastei na sterithw pola pragmata gia na ginw opos eimoun kapote, oxi oti fteei h egkumoshnh ta eixa apo prhn... :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα θα γινουν κοριτσακια μην στεναχωριεστε! θεληση να εχουμε και με τα μικρα ειδικα ολη την ωρα εχει τρεξιμο εκει να δεις πως χανονται!

εγω εχασα γυρω στο 1μιση κιλο γιατι δεν εβαζα τιποτα στο στομα μου!

και ειμαι στα +5 αν και δεν μου φαινεται πολυ αλλ εχουμε αλλο τοσο..και ανησυχω ποσα θα παρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρετώ τις ομορφότερες μανούλες του mammy! πολύ ομιλητικές έχουμε γίνει, δεν σας προλαβαίνω!

Καταρχάς, να πω στην Evi ότι αν τελικά επιβεβαιωθεί σε 1 εβδομάδα ότι θα κάνω κοριτσάκι, θα θέσω υποψηφιότητα πρώτη-πρώτη για το ευαίσθητο αντράκι σου που θα ξέρει να φέρεται! :cheer: ! ειδικά αν είναι και τόσο κούκλος όσο η κόρη σου!

Νατάσσα και Μαρίνα, χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη που έχει τρελάνει τον αντρα της! και Νατάσσα έχεις δίκιο, σκεφτόμουν μόνο το άγχος μέχρι τη γέννα, το άγχος μετά δεν είχα αρχίσει να το σκέφτομαι ακόμα! χαχαχα, αν δεν τους αποτρελάνουμε μέχρι να γεννήσουμε, σίγουρα το εισιτήριο για το τρελάδικο θα το έχουν στο χέρι μετά τη γέννα!

Ευγενία αγχωνόμαστε αρκετά από μόνες μας, μην αφήνεις να σε αγχώνουν και οι αιματολόγοι γιατί θα τρελαθείς! αφού θέλει ας πηγαίνεις στο Ιασώ ή αν εμπιστεύεσαι κάποιο συγκεκριμένο κέντρο για κάποιο λόγο πήγαινε εκεί που θέλεις εσύ, αρκεί να νιώθεις ΕΣΥ καλά. Και τι γίνεται πιά με αυτά τα κιλά βρε κορίτσια, λες και μας παχαίνει ακόμα και ο αέρας που αναπνέουμε!!!!! :angry:

Εγώ σήμερα έμεινα σπίτι τελικά να ξεκουραστώ και να προσπαθήσω να ηρεμήσω, ευτυχώς χθες το βράδυ έμαθε ο πρόεδρος της εταιρείας ότι δεν είμαι καλά και με έδιωξε ο άνθρωπος, να είναι καλά! αλλιώς πριν τις 11 το βράδυ δεν θα σχολούσα! μέχρι στιγμής νιώθω κάπως καλύτερα, μιας και προσπαθώ να βελτιώσω το ψυχολογικό κομμάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρετωω το λενιωω μου!

φιορε μου εγω με την τοτε πεθερα μου δεν ειχα καποιο παρομοιο προβλημμα..επειδη εμενε απο κατω μας με βοηθαγε..να ναι καλα η γυναικα!

καλε να σας πω την αμαρτια μου?

πινω μιλκο..

οπως τα παιδακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου fiore! εγώ δεν έχω τέτοιες εμπειρίες ούτε θα έχω δυστυχώς γιατί η πεθερά μου δεν ζει (και λέω δυστυχώς γιατί ήταν ένας υπέροχος άνθρωπος και θα ήταν μεγάλη βοήθεια αν την είχα), αλλά όπως τα περιγράφεις τα πράγματα νομίζω ότι έχεις δίκιο! σιγουρα θα προτιμούσα να αφήσω το μωρό μου σε άνθρωπο που γνωρίζω παρά σε βρεφικό σταθμό, αλλα όχι αν αυτός ο άνθρωπος μου έβγαζε τέτοια συναισθήματα! τον πρώτο λόγο στην ανατροφή των παιδιών την έχουν οι γονείς και οι υπόλοιποι καλά θα κάνουν να μην ανακατεύονται, να λένε την άποψή τους φυσικά αλλά μέχρι εκεί. δεν κατάλαβα, ζείτε στο ίδιο σπίτι με την πεθερά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σου Ναταλι!!! αμαρτία είναι να πίνεις milko? γιατί το έχω κάνει κι εγώ αρκετές φορές τελευταία.... :P:P ! μου αρέσει πολύ και το enjoy 0% επειδή μου φαίνεται πιό γλυκό από το κανονικό, σαν γλυκατζού που είμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παει παραααααααααααααααααααααααααα πολυς καιρος που εχω να πιω μλκο αυτο το enjoy ισως να το εχω δει αλλα δεν το εχω δοκιμασει!

τι κανεις εσυ κουκλι μου? ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι καλό και το enjoy 0%, πιό γλυκό όμως δεν ξέρω αν είσαι κι εσύ τόσο γλυκατζού! το κανονικό enjoy είναι σαν το milko.

ναι καλύτερα είμαστε σήμερα, ευχαριστώ! μέχρι στιγμής μόνο 1 σύσπαση έχω νιώσει! να δεις εγώ τι αμαρτια έκανα... ξύπνησα στις 12.30!!!! όχι σερί βέβαια, πεταγόμουν από τις 7 ανά ώρα ή όποτε κλότσαγε το νινί (ειδικά γύρω στις 9.30 πρέπει να έκανε αερόμπικ! :laugh: ), αλλά μετά γυρνούσα πλευρό και ξανακοιμόμουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaa gia auto mou eiste oles stilakia....Egw kai pinw kai trow sokolatitsa...Oxi kanonika alla twra sthn egkumoshnh exw piei arketa milko :P:P Lenaki ton gio lew na ton vgalw pio oraio, elpizw na exei mple matia giati exoume kai apo tis duo oikogenies...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα μην ανησυχεις θα το δοκιμασω αφου μου λες οτι ειναι και γλυκουλι..χαχα

ευουλη αν βγει σαν την κορουλα σου κουκλι θα ναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακόμα καλύτερα Εύη μου! και κούκλος, και γαλανομάτης και τζέντλεμαν! κι εμάς ξανθό γαλανομάτικο θα βγει λογικά, εγώ έχω γαλαζοπράσινα μάτια και ο άντρας μου πράσινα-μόνο αν πάρει απο τους γονείς του Στέλιου μπορεί να μας βγει μελαχροινό, και όχι τίποτα άλλο αλλά θα πρέπει να τρέχω και για τεστ DNA! :laugh: :laugh: :laugh:

αλλα για τα γλυκά μάλλον δεν πρόσεξες που έγραψα ότι είμαι γλυκατζού! δεν μπορείς να φανταστείς πόσα γλυκά τρώω, ευτυχώς μέχρι στιγμής δεν έχω θέμα με το ζάκχαρο. Μέχρι πέρσι δεν έπαιρνα κιλό όσο κι αν έτρωγα, αλλά πριν την εγκυμοσύνη είχα βάλει 3-4 κιλά.. πάει ο παλιός καλός μεταβολισμός, μεγαλώνουμε και θέλει προσοχή πλέον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.κοριτσια εγω μιλκο ηπια στο τελευταιο μου ηπερηχο και ο μικρος ειχε ξεσαλωσει κλοτσαγε πολυ!!παντως εγω αν και δεν ειμαι γλυκαζου τωρα στην εγκυμοσυνη εγινα...αμα δε φαω λιγο γλυκακι τη μερα...δε τη βγαζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τωρα τι μου ήρθε στο μυαλό!! Αυτή είναι αμαρτία!!

Πάω να πάρω ψωμάκι του θεού και έχει στον φούρνο κάτι μικρά κρουασανάκια (λίγο συροπιαστά) με γέμιση πραλίνας φουντουκιού!! Κοιτάζω αλλού κάθε φορά που πάω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fiore autes tis diprosopes petheres den tis goustarw katholou,Kai otan mou les pos den sevete katholou auta pou ths leei h sinifada sou sxetika me to mwro akomi xirotera ta pragmata :angry::angry: Na parakalas na mhn peseis sthn anaggh ths giati tha sto vgalei ksino...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fiore25 έγραψε:

οχι ενινα μου ευτυχως αλλα μενουμε πολυ κοντα.κοριτσια εγω μιλκο ηπια στο τελευταιο μου ηπερηχο και ο μικρος ειχε ξεσαλωσει κλοτσαγε πολυ!!παντως εγω αν και δεν ειμαι γλυκαζου τωρα στην εγκυμοσυνη εγινα...αμα δε φαω λιγο γλυκακι τη μερα...δε τη βγαζω!!

α εντάξει τότε, μου έδωσες την εντύπωση ότι μένατε μαζί και φοβήθηκα μην σας διαβάζαμε στις εφημερίδες! :) εκμεταλλεύσου το ότι μένετε κοντά, δεν σε βοηθάει τουλάχιστον να στείλει λίγο φαγητό ή κάτι;

Οντως, υποτίθεται ότι ειδικά με τη σοκολάτα τα μωρά ξυπνάνε και ξεσαλώνουν, το δικό μου όμως δεν "μασάει" γιατί δεν περνάει μέρα που να μη φάω σοκολάτα και μάλλον έχει πάθει ανοσία!

Ευγενία μην κοιτας αλλού και τσάκισε τα κρουασανάκια! μην ανησυχείς αν πάμε πολλές στο Φουστάνο μετά τη γέννα θα μας κάνει και καλύτερη τιμή! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia dioksteme na figo giati nomizw pos tha spasei h mesh mou kai prepei na ksaplosw alla den lew na ksekolisw apo to lapptop... :S:S Den tolmw na sas afisw giati meta tha thelw mia wra gia na diavasw ti grapsate.....Koutsompoles :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα..λες να ερθω και εγω Φουστανο?

καλα με 4 παιδια ποσο θα τον χρειαστω δεν ξερω..παντως οταν το κανονισετε πειτε το μου χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα! καλά είναι να τα λέμε, αλλά αν πονάει η μεσούλα σου να πας να ξαπλώσεις. Κι εγώ σε λίγο θα πρέπει να σας αφήσω, να πάω να πλύνω τα πιάτα και να υποδεχτώ την κολώνα του σπιτιού που θα γυρίσει από τη δουλειά. Καλά είναι που τα λέμε, δεν έχει και τίποτα η τηλεόραση βρε κορίτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω στον καναπε ειμαι εχω και την τβ ανοιχτη αλλα οντως δεν εχει τιποτα, wipe out βλεπω..

εμεις δεν κοιμηθηκαμε πολυ νωρις οποτε τα βλεπω να ξυπνανε κατα τις 6!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
    • Κορίτσια μου σας χιλιοευχαριστω για τις απαντήσεις σας. @Rena92 δεν ήξερα ότι είχα την επιλογή να πάω σε αυτή την κλινική κ να ζητήσω στο άσχετο να μου κάνουν υπέρηχο!!! Αν αύριο ξανασηκωθω έτσι θα πάω εκεί.. σήμερα δυστυχώς πρέπει να φύγουμε εκτός Θεσσαλονίκης για μια υποχρέωση κ θα γυρίσουμε αργά το απόγευμα...μπορώ κ τότε να πάω?? Με εχει φάει η αγωνία αν κ βαθιά μέσα μου λέω ότι όλα είναι καλά... Όμως επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα σύμπτωμα ούτε καν στήθος ,δεν μπορώ να συγκρίνω... Τώρα εκτός από το στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Τώρα που έχασα κ αυτό πανικοβλήθηκα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...