Μετάβαση σε περιεχόμενο

μανούλες με μωρακια του καλοκαιριού 2010!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια,

Ρένα, τηλεόραση δεν τον αφήνω καθόλου.Δεν κανει.Και μάλιστα κάπου διάβασα ότι μετά τα 2 επιτρέπετε αλλά το βλέπω δύσκολο να τα ξεγελάμε ως τότε!!Τουλαχιστον να μην βλέπουν πολλή ώρα.

Λιονταρακι,και του δικού μου αν πέσει το μάτι στην τηλεόραση είναι σαν υπνωτισμένος!Δεν μιλαει καθόλου!Και τώρα πια έχει μάθει που είναι η tv και γυρίζει το κεφάλι του να δει αν παίζει!!!!

Ο μπέμπης χθες μας άλλαξε τα φώτα!!Μόνο ο δικός μου δεν θέλει να τον βάζω για υπνο???Με το που τον ακουμπάω στο κρεβάτι ,ξυπνάει,τιναζεται και κλαίει υστερικά.Και στην αγκαλιά που τον κοιμίζω πάλι ξυπνάει με το που τον βάζω κάτω!!Προσπαθούσα χθες βραδύ από τις 10.30 και κοιμήθηκε στις 2.30, ξύπνησε 4.30 τον τάισα και μετά πάλι δεν κοιμόταν με τίποτα.Στο τέλος κατά τις 6.30(και αφού ήμουν ρετάλι)τον κοίμισα στο στηθος,στο κρεβάτι μας!!!Και δεν θέλω καθόλου να συνηθίσει έτσι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 712
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσακια μου!!! τι κανετε??? διαβαζω για προγραμματα και τηλεοραση!!! εμενα η δικια μου βρε κοριτσια εχει εδω και ενα μηνα βαλει αυτοματο πιλοτο!!! εχουμε και λεμε ξυπναει καθε πρωι στις απο τις 9 μεχρι τις 10 και ξεκιναμε καθε 3 ωρες το πολυ 31/2 φαγητο (210ml περιπου το καθε γευμα), το τελευταιο ομως το θελει απαραιτητα μεχρι τις 8 το βραδυ και μετα πεφτει ξερη μεχρι το πρωι, καθολη την διαρκεια της ημερας την εχω στο ριλαξ και κανει κατι υπνους απιστευτους, μονο το μεσημερι την βαζω λιγακι στην κουνια για να ξεπιαστει και παιρνει και κει καναν υπνακο!!! και δικια μου τρελλαινεται για τηλεοραση, σημερα το πρωι ειδε την Πατυ!!! :lol::lol::lol: Εννοειτε πως δεν την αφηνω μπροστα στην τηλεοραση αλλα σημερα ηρθε η αδερφη μου και την ειχε αγκαλια στο σαλονι με αποτελεσμα να βλεπει τηλεοραση!!! αυριο θα παμε μια βολτιτσα μεχρι το ηρακλειο για να δουμε τους νονους το Νικολα μου αλλα την μπεμπα θα την αφησουμε στην γιαγια της γιατι ειναι μακρινη διαδρομη και δεν θελω ουτε να την ταλαιπωρησω αλλα το κυριοτερο αν παμε καπου για καφε η φαγητο δεν θελω να ερχετε το μπεμπακι μου σε επαφη με πολυ κοσμο αλλα το κυριοτερο βρε κοριτσια ειναι το κ....λοτσιγαρο που υποτιθετε οτι εχει απαγορευτει αλλα σιγα ...... μια χαρα καπνιζουν ακομα :evil::evil::evil: !!! Και απο Δευτερα εχει αλλαγες στα υπνοδωματια των παιδιων αλλα στο δικο μου και πολλυ φασινα και καθαριοτητα!!! Ανυπομωνω να ρθουν τα Χρισουγεννα!!! Εσεις?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργια μου καθε 3μιση ωρες τρωει 210???? ουαου!!!! εμενα ακομα και μετα παο 5 ωρες η 6 μηστικος τρωει δεν τρωει 150!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!!!! Τι μου κάνετε;;; Εμείς αυτή τη στιγμή είμαστε στο ρηλάξ μας και κοιμόμαστε και σε λιγάκι έχει φαγητούλι!

Λιονταράκι άσε.. κι εγώ τα ίδια έκανα και είμαι ένα πτώμα.... έκανα και ένα μπανάκι τώρα και καταλαβαίνεις.... Είναι δύσκολο το να μπουν σε πρόγραμμα τα πιτσιρίκια.. αλλά είναι και απαραίτητο δυστυχώς... Κανένας δεν θέλει τα παιδιά του να είναι στρατιωτάκια προς θεού.... όμως στο περίπου καλό θα είναι να μπει ένα πρόγραμμα.... Εμείς το ψιλοκρατάμε μπορώ να πω.... +-μισή ώρα δηλαδή...

Ελινάκι υπομονή με τον μικρούλη... θα την βρει την άκρη του κι αυτός.... που θα πάει;;; Πάντως εμείς δεν είχαμε ποτέ πρόβλημα με γκρίνιες.... μόνος του κοιμάται είτε μέρα είτε νύχτα... τον αφήνω, και την πέφτει μια χαρά :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Θεωρώ τον εαυτό μου πολύ τυχερό σε αυτό το θέμα... Φτου φτου να μην τον ματιάσω κιόλας!!!!!

Γεωργία 210ml;;;;; Μωρέ μπράβο σας!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Φτου φτου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω που κοιταω για μπομπονιερες κ προσκλητηρια ολη μερα!!!

για προσκλητηριο σκεφτομαι να βαλω ροζ πουα χαρτι με ροζ ριζοχαρτο.να γραψω το κειμενο στο ριζοχαρτο κ να τα ενωσω με καποια κορδελα κ καποιο διακοσμητικο.

θα φτιαξω δειγμα κ θα σας δειξω.ειναι νωρις ακομα μεχρι το μαιο αλλα σκεφτομαι οτι τα μωρα σιγα σιγα θα ειναι πιο απαιτητικα κ δεν θα εχω πολυ χρονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου. Εγώ δεν τους αφηνω καθολου να δουν τηλεοραση τους γυρίζω απο την αλλη πλευρα. Οσο για προγραμμα ευτυχως το τηρουμε εκτος απο δυο τρεις μέρες που αργει λιγο ο ενας γιατι τον τρωνε απιστεευτα τα δοντια του αλλα μενει μεσα στην κουνια του τουλαχιστον. Αποψε που ειμαι πολύ κουρασμενη λεω να παω κ εγω να ξαπλώσω σε λιγο κ να βαλω ξυπνητηρι γύρω στις 11,3ο για να τους ταισω.

Κατα τ αλλα ειναι πολύ καλουλια παιδακια. Σημερα τους πηγα μια βολτα μεγαλη με το καροτσι κ κοιμοντουσαν με τις ωρες απο τις 4.30 μεχρι 8. Κ μετα τους ταισα κ τους πηγα στην κουνια τους οπου ο ενας κοιμηθηκε παλι αμεσως ενω ο αλλος παιδευεται λιγο με την μπουνια του αν κ απ οτι ακουω μαλλον ηρεμουνε λιγο λιγο τωρα.

Κατα τ αλλα αισθανομαι πολύ κουρασμενη μιας κ δεν υπαρχει βοηθεια απο πουθενά. Χθες τα αφησα τα μωρα λιγο στην μαμα μου στο μαγαζί κ πηγα για δεκα λεπτα σε μια φιλη μου για καφε κ μου φανηκε απιστευτο κ ειχα κ την μικρη μαζι μου η οποια ειναι η μετενσαρκωση του ντενις του τρομερου.

Εγω βρηκα κ την δευτερη νονά για τον αλλο μπεμπη μου κ λεω για 30 Απριλιου την βαπτιση. Βρηκαμε ενα σαιτ με προσκλητηρια με τον winnie the pooh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα,

Ο αντρας μου προσπαθει να κοιμήσει τον μπεμπάκο(πηγαινε-έλα στα χέρια) και βρήσκω ευκαιρία να δω τι κάνετε!

Να σας πω τι πάθαμε.Προχθές όπως είπα κάναμε έναν ύπνο χάλια και τελικά τον φέραμε στο κρεββάτι μας ώς το πρωί για να κλείσουμε λίγο μάτι.Αυτο που δεν σας είπα είναι οτι το πρωι που ξυπνήσαμε ο μπέμπης ήταν κατακατουρημένος και είχε βρέξει μέχρι και το σεντόνι μας!!!

Το απόγευμα μίλησα με μια φίλη που ο μικρός της είναι 5 μηνων και είχε παθει ακριβώς το ίδιο το βράδυ.Μιλησε με μια φίλη της παιδίατρο και της είπε οτι τα μωράκια μπορεί να κατουριθούν έτσι πολύ όταν κρυώνουν!!! :(

Η αλήθεια είναι οτι έκανε κρύο προχθές και ο μπεμπούλης ξεσκεπάζεται όταν ξυπνάει...

Ετσι λοιπόν χθές βράδυ του έβαλα πρώτη φορά το sleepingbag του.Κοιμήθηκε πολύ εύκολα (δεν ξυπνησε οταν τον εβαλα στο κρεββατι) και ξύπνησε μόνο μια φορα το βράδυ(όπως κανει δηλαδή στις καλές του!).Χουχούλιασε μέσα στον σάκο του! :)

Κρύωνε ο καημένος!!!!!!!

Σήμερα ανάψαε πρώτη φορά το καλοριφέρ!Αντε...καλό χειμώνα!

Γιωργία, -δεν ξέρω για τα άλλα κορίτσια- αλλά εγώ ανυπομονώ να έρθουν οι γιορτές.Απ' την πλευρά μου ,ανυπομονώ να ζήσω για πρώτη φορά πράγματα με τον μικρούλη μου.Τα πρωτα Χριστούγεννα,Αποκριες,διακοπές,...

(βλέπω τώρα μπαμπά και γιο να είναι στην κουνιστή πολυθρόνα και να είναι έτοιμοι και οι δύο για ύπνο!! :lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!

madrid λες να κρυωνε;;;;;;;;

κ εμενα εχουν βραχει κανα δυο φορες αλλα ειπα οτι απλα εκαναν διαρροες οι πανες!!!

αμαν λες;;;;;

μωρε για τον υπνοσακο δεν ξερω ακομα.φοβαμαι λιγο.γενικα εγω δεν μπορω τα πολλα ρουχα με πιανει ασφυξια.κ σκεφτομαι αν ζεσταθουν τα μωρα κ σκανε κ δεν μπορουν να το πεταξουν απο πανω τους;;;;;;;;;βλακειες σκεφτομαι αλλα μαλλον θα παρουμε κ εμεις υπνοσακους.

σημερα θα παμε στα τζαμπο οικογενειακως.επειδη το διδυμοκαροτσο δεν περναει απο τους διαδρομους ο μπαμπας θα εχει το μονο καροτσι που εχουμε με το ενα μωρο κ εγω το αλλο θα το βαλω στο σλινγκ που εχω φτιαξει!!!!!!ανυπομονω!!!!θα ειναι τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!!!!!

ποσο καιρο εχουμε να τα πουμε????Ρενα μου ευχαριστω για τη καθοδηγηση!!!!!

τα νεα μας λιγο πολυ τα ξερετε..να μη τα ξαναλεω και κουραζω....σας βαζω φωτο της μπεμπουλιτσας μου να δειτε ποσο μεγαλωσε

post-11311-13873935191961_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!

Τι μου κάνετε;; Καλή εβδομάδα να' χουμε!!!

Ζετούλα μου πόσο πολύ σε καταλαβαίνω... Κι εγώ δεν έχω βοήθεια δυστυχώς... και η κούραση ξεχειλίζει.. πόσο μάλλον εσύ με τρία μωρά... :shock::shock::shock::shock:

Ελινάκι μου λες;;; Θέλει προσοχή μωρέ αυτή η εποχή... Δεν ξέρεις πως να τα ντύσεις... όπως ισχύει και για εμάς φυσικά!!!!

Λιονταράκι μου κοιτάζεις προσκλητήρια ε;;;; Αχ τι ωραία που θα είναι αυτή η φάση.... ;):):) Καλή βολτούλα σήμερα το λοιπόν!!!!

An-n μου δεν έχω λόγια.... είναι κούκλα η μπουμπούκα σου... αλλά πως θα ήταν;;; Μοιάζει στην κούκλα την μαμά της!!! Φτου σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως και να' χει είστε κούκλες και οι δυο!!!! Φτου φτου.... να την χαίρεσαι!!!! Να, τέτοια νύφη θέλω για τον γιο μου!!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

λεω 5 μερες τωρα να παω στα Marks και ολο κατι συμβαινει και δεν μπορω, μια το μωρο, μια κατι φιλοι που ερχονται επισκεψη, μια μια ξαφνικη δουλεια του αντρα μου!!!! :evil::evil::evil: να δω ποτε θα μπορεσω και εγω να κανω λιγα ψωνια!!!!

σημερα πηρα και το επιδομα μητροτητας απο τον ΟΑΕΔ, πανω που ειχα αρχισει να "στεγνωνω" !!! ανακουφιση!!! το πηρατε εσεις αυτο? και περιμενω και την αποφση για την εναρξη της 6μηνης αδειας μου!!! επισης ειδαμε και ενα πολύ ωραιο σπιτι το σαββατο, που πραγματικα με εντυπωσιασε!!! περιμενουμε να δουμε σημερα αν θα το κλεισουμε η οχι!! μακαρι να το κλεισουμε κορίτσια!!! ειναι πολύ πολύ ανετο, με ωραιους χωρους και σε καλη περιοχουλα!!!

Να σας ρωτησω κατι? τα νινακια σας ευχαριστιουνται το μπάνιο??? εμενα ο δικος μου ενω στην αρχη το καταδιασκεδαζε, τωρα εδω και καμμια 10ρια μερες μουρλενεται στο κλαμα οταν τον ακουμπάω στο νερο!!!! :?:?:? δεν ξερω τι να κανω? :? μιλαμε για κλαμα...εν τω μεταξυ επειδη τον κανω μπανιο πριν το βραδυνο γευμα, μετα τσαντιζεται και κουραζεται με τοσο κλαμα και δεν μου τρωει καλα!!! τι να κανω? εχει καμμια σας αυτο το προβλημα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανθιππη μου σ'ευχαριστουμε πολυ!!!το δικο σου αντρακι ποσο ειναι???απο το λιγο που βλεπω ειναι ενας κουκλος!!!!!!!!εμεις ειμαστε 9 εβδομαδων.

Ρενα μου ευχαριστουμε πολυ!!!!οσο για το μπανακι μηπως να δοκιμαζες να τον κανεις μπανακι νωρις το απογευμα?και εμεις ειχαμε αναλογο προβλημα τη συγκεκριμενη ωρα και μας πηγαιναν ολα πισω.πλεον ομως της αλλαξα ωραριο και ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ann δεν εχω να πω κατι...

δεν εχω κ γιους να στην καπαρωσω...

αλλα συγνωμη κ εσυ μοντελο εισαι απο ποιον θα επαιρνε το παιδι;;;;

ρενα αντε να το κλεισετε το σπιτι να το ευχαριστηθειτε με το μωρακι!πως πατε με τις κρεμες;καλυτερα;εμενα το μπανακι τους αρεσει παρα πολυ.σημερα θα τους παρω κ παπακια απο τα τζαμπο!!!!!μου φαινεται σημερα θα σηκωσουμε τα τζαμπο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εκοψα ενα παλιο μπλουζακι μου κ εραψα το πρωτο παντελονακι για τις μικρες!!!

κοτσαρα κ μια μπορντουρα κ ετοιμο σε ενα τεταρτο μονο!!!!

αχ ειναι πολυ μικρο μωρε!!!

θα φτιαξω κ αλλο για την αλλη τωρα!

post-10130-13873935195628_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιονταρακι ευχαριστω πολυ!!!!εσυ εχεις διδυμακια???αν κρινω απο τη φωτο κ κοριτσακια ε????να σου ζησουν!!!!!!!!!!!!!πως το εφτιαξες το φανταστικο αυτο παντελονακι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εκοψα ενα παλιο μπλουζακι μου κ εραψα το πρωτο παντελονακι για τις μικρες!!!

κοτσαρα κ μια μπορντουρα κ ετοιμο σε ενα τεταρτο μονο!!!!

αχ ειναι πολυ μικρο μωρε!!!

θα φτιαξω κ αλλο για την αλλη τωρα!

καλα λιονταρακι μιλας σοβαρα? τι ωραιο παντελονακι ειναι αυτο? αχχχ ειδες αν εισαι χρυσοχερα??? εγω απο ραπτική παρολο το επωνυμο μου (ραπτη) δεν σκαμπαζω μια!!!! μιλαμε αχρηστη εντελώς!!! :oops::oops::oops: ουτε ενα κουμπί δεν μπορώ καλα καλα να φτιαξω οχι ολοκληρο παντελονακι!!!χιχιχιχιχ!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ χαιρομαι που σας αρεσε!!!

ειδατε το ΝΗΣΙ;;;

καλα πλανταξα στο κλαμα.τωρα καταλαβαινω ρε παιδι μου τι παει να πει μανα.πριν απλα θα συγκινιομουν.τωρα κ μονο στην ιδεα οτι μπορει να συμβει κατι στην οικογενεια μου τρελαινομαι.

α πηρα ενα καταπληκτικο χαλι για το δωματιο τους.με το ντοναλντ μικυ μινι.

μεγαλο με πολλα χρωματα.το στρωσαμε κιολας.ειναι πολυ κουκλιστικο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες!!!!!!

Ελπίζω να ειστε όλες καλά!!

Αναστασία μου, που χάθηκες κουκλίτσα μου;Η καραμελίτσα σου πήρε το μυαλό ;Δικαιολογημένα!!Κουκλίτσα είναι!!Φτου φτου!!Δεν ξέρω τον άντρα σου αλλά σου μοιάζει και εσένα που είσαι θεά επίσης!!!πως τα πάτε;Άντε να μας λες ένα γεια,μην χάνεσαι!!!

Καλά Λιονταράκι,δεν έχω λόγια για το παντελονάκι,είσαι καλλιτέχνης!!!Ψωνίσατε τελικά;Παπάκι έχω και εγώ για το μπάνιο!

Εμείς είμαστε πολύ καλά,δυο βράδια τώρα κοιμόμαστε 8ωρο!!!!Μακάρι να το κρατήσουμε!Βέβαια το βράδυ ακόμη αργά κοιμάται αλλά που θα πάει,θα το αλλάξουμε κάποια στιγμή ;)

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια χαθηκα εντελώς αλλά μας εχουν φαει οι κοινωνικες υποχρεωσεις.την κυριακη πηραμε τον μπεμπη μας σε γαμο κοριτσια κυριος ήταν πιστευα οτι θα τρομαξει απο τη μουσική αλλα μπα γελουσε και έκανε τα δικά του. ναι ειδα νησι χθες όντως πολύ συγκινητικό. χρυσοχερα μου μπραβο τελειο το παντελονάκι μπραβο σου εμενα δεν πιανουν τα χερια μου για τετοια.Κοριτσια εκανα και τα χαρτια μου για την πολυποθητη αδεια του ΟΑΕΔ μηπως ξέρει καμια σας αργουν να σε πληρώσουν ή πληρωνεσαι κάθε τελος του μήνα. φιλακια στα ζουζουνακια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευαγγελία μου ιδεα δεν εχω!!! και εγω αυτη την εβδομαδα τα κατεθεσα!!! μου ειπαν οτι η εγκριση θα βγει μετα τις 20 του Οκτωβρη!!! τωρα τα λεφτα απο ποτε θα τα δωσουν μακαρι να ηξερα!!! παντως νομιζω τωρα τα βαζουν κατευθειαν στον λογαριασμο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,

Λιονταράκι, τι να σου πω?Και εγώ το σκεφτόμουν μην σκάσει ,αλλά φαίνεται οτι προς το παρόν το βολεύτηκε.Θα δούμε…Ισως αν δοκιμάσεις κανένα που δεν θα είναι τόσο χοντρός.Νομίζω οτι στο ΙΚΕΑ εχει κάποιους που είναι πιο λεπτοί(και πολύ οικονομικοί)

Τι ωραίο παντελονάκι?Χρυσοχέρα είσαι!!Εγώ ούτε …κουμπί!!

Χαλί από που πήρες???

an-n, τι όμορφη η μπεμπούλα σου!!!Τρομερά φρυδάκια!!!!Φτου,φτου,φτου!Και νομίζω οτι σου μοιάζει πολύ!

Ρένα ,πήρες κι εγώ χθες εδωσα τα χαρτιά μου και μου είπαν σε καμια 20αριά μέρες!!!

Ευαγγελία, νομίζω οτι συνηθως αργούν να πληρώσουν στο 6μηνο!!!Τα πρώτα μου είπε τα δίνουν αναδρομικά!

Οσο για το μπανάκι του μικρού…μήπως άρχισε να κρυώνει?Ή μηπως μετά από κάποια ώρα κρυώνει το νεράκι γρήγορα?Εμείς τώρα πριν μπούμε για μπανάκι, ανάβουμε ένα αερόθερμο(και γίνεται το μπάνιο σαουνα) και κάνουμε πιο σύντομο αφρολουτράκι.Το άλλο που έπαθε μια φίλη με τον γιο της (5μηνων)είναι οτι ξαφνικά δεν του αρέσει να λούζει το κεφάλι μαζί με το μπανάκι.Σαν να φοβάται.Αυτο που κάναν είναι να τον λούζουν το πρωί και το βραδυ να του κάνουν μονο το σώμα.Ετσι δεν τον πειράζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...