Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

ΜΑΡΑΚΙ77 ΚΙΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΥ ΣΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΠΕΛΕΞΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΑΣ ΘΑ ΕΧΩ ΜΟΛΙΣ 1 ΗΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ... :blink::blink::blink:

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ!!!![ΛΕΣ ΚΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα σε ολες!!!σας εχασα λιγο γιατι πηγα ταξιδακι, και δεν ξερω τι εξελιξεις ειχαμε....ελπιζω να σβηστηκαν πολλες απο τη λιστα και να λιγοστεψαμε!!! ;););)

ακαρπος ηταν για μενα ο αυγουστος, μου ηρθε χθες περιοδος και νιωθω οτι αργα αλλα σταθερα, το ονειρο ενος μωρου απομακρυνεται....σταματησα να κλαιω και να φωναζω, αρχιζω να αποδεχομαι τη ματαιοτητα των πραοσπαθειων μου .. :( ξερω, πως αν θελει να ερθει , θα ερθει!!με πληγωνει ομως, που μεχρι τωρα δεν θελει... :( γιατι;;;;; :unsure::unsure:

τελος παντων, ελπιζω πραγματικα εσεις να εχετε καλυτερη τυχη απ'τη δικη μου και συντομα!!!!! :cheer:

εμεινε ενας σεπτεμβριος, πριν τελειωσει αυτο το τοπικ, και θα δουμε τι θα μας φερουν τα πρωτοβροχια.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι απο μένα κοριτσάκια.... Λοιπόν εμείς το απόγευμα πάμε να διαλέξουμε καινούριο κρεβάτι, λέτε να είναι τυχερό??? Να δείτε που εκεί θα το πιάσουμε το μπεμπάκιιιιι!!! ;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια σε ολες και ολους μας.Καλο μηνα να εχουμε με πολλες πολλες φουσκωμενες κοιλιτσες :silly:

Τελικα πρεπει να ειμαι η προσωποποίηση της γκαντεμιας.... :( Πηγαμε τριημερο με τον αντρουλη μου και γυρισαμε κα οι δυο αρρωστοι.Παιρνουμε αντιβιωση και σημερα αυριο ειναι οι γονιμες μου....κανει να ερθω σε επαφη ή οχι?Το ρωταω επειδη παιρνουμε αντιβιωση κι οτι αλλο βρουμε μπροστα μας....η κατασταση μας ειναι χαλια :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αναστασία περαστικά και στους 2 σας κ σύντομη ανάρρωση! Μήπως να το πεις στο γιατρό σου για να σου πει τι πρεπει να κάνετε? Μακάρι να μην υπάρχει προβλημα με την αντιβίωση, άλλωστε δεν είναι όλες οι αντιβιώσεις βαριές... Να φανταστεις, εγώ έπρεπε να πάρω ενώ ήμουν εγκυος. Μία ερώτηση λοιπόν είναι ό,τι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsiaaaaa...epitelous meta thn anabathmish tou mammy mporoume na ta leme....

afrodite mhn apelpizese kserw pws den einai eukolo..to pernaw k egw alla mhn ksexnas oti h psixologia mas einai sumantikos paragontas...

basilakhs eisai egkuoula k tha to deis!!!tetoia sigouria den einai tuxaia!!!

loipon meiwtheite e??????

na rwthsw k kati allo asxeto-sxetiko????to na sou feugoun merika(kserete)meta thn epafh enai fusiologiko????mia stalitsa niwthw na pernei ton katiforo alla....einai kalo??????k meta otan shkwnomai thn allh mera feugoun kai alla ...alla rwtaw gia thn arxh...gnwrizete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

kalhmera koritsiaaaaa...epitelous meta thn anabathmish tou mammy mporoume na ta leme....

afrodite mhn apelpizese kserw pws den einai eukolo..to pernaw k egw alla mhn ksexnas oti h psixologia mas einai sumantikos paragontas...

basilakhs eisai egkuoula k tha to deis!!!tetoia sigouria den einai tuxaia!!!

loipon meiwtheite e??????

na rwthsw k kati allo asxeto-sxetiko????to na sou feugoun merika(kserete)meta thn epafh enai fusiologiko????mia stalitsa niwthw na pernei ton katiforo alla....einai kalo??????k meta otan shkwnomai thn allh mera feugoun kai alla ...alla rwtaw gia thn arxh...gnwrizete?

KORITSIA ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!

ΜΕΡΥΚΑΛ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΝΟΥΝ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΜΕ ΣΗΚΩΜΕΝΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΟΥΤΟΣΟΣΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ!!! :P:P:P

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΟΥ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ!!!!

ΕΓΩ ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΑΧ ΑΣ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai alla k auta pou bgainoun kateutheian?????einai kalo auto???h alhtheia einai pws den shkwnw podia k tetoia menw apla ksaplwmenh gia kana 15 lepto h koimamai an einai bradu..alla ta niwthw ta liga auta na pernoun thn eksodo k meta kapoia otan shkwthw..mhpws exei na kanei me to an einai kalo h oxi to sperma auto?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΡΥΚΑΛ ΚΙΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΝΕΤΕ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΕ ΒΙΒΛΙΑ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΑ ΜΟΝΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΚΟΤΩΝΟΝΤΑΙ ΕΠΙΤΟΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΞΥΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΟΛΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΧΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΙΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΠΟΛΥΜΟΡΦΙΚΕΣ ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Elenakos, καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου!!!! Τελικά είναι όντως γούρικο το ποστ...

Άντε και στα δικά μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaleeeeeeeeee poios to kane k na mhn einai gouriko???????h arxh gourlou!!!(pswnioooooooooo)

parte thn lista mas koritsakia k ante k sta dika mas epitelous!!!

elenakos oti kalutero glukia mou...mia teleiomhnh egkumosunh k suntoma na to xeis agkalitsa!!!

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

Dreamgirl

17)Patata77

18)xouanitaki

19)stedim

20)pff

21)Stamymamy

nutella

22)Giotatzo

23)Afrodite

24)Voula25

25)Βασιλακης

26)Katia80

27)Speranza

28)Nefenoula

29)Μαιρη3

30)Zaira

31)ElenaKos

32)Levou

33)Barb

34)Tanya

35)Maraki 24

36)Evangelia V.

37)Stefani

eimaste ok???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΕΛΕΝΑΚΟΣ !!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΕΙΩΝΟΜΑΣΤΕ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ....ΚΙΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ...ΚΙΑΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ...ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΠΕΙΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ...ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΣΚΑΣΩ... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAS EUXARISTW POLU KOUKLITSES MOU!! ANTE SUNTOMA NA BGEITE OLES APO TH LISTA!!!KATI MOU LEEI PWS TWRA TO SEPTEMVRH 8A MEIW8EI POLU!!!:P :p

BASILAKH MAKARI NA EINAI GIA KALO TA PONAKIA SOU K NA EXEIS TERASTIA XORIAKHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!! TA KALUTERA GIA OLES SAS!!!! ME BOH8HSATE POLU.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakos έγραψε:

KORITSIA MOU 8A ME VGALETE APO TH LISTA??EIMAI EGKUOS TELIKA!!! ANTE NA FUGETE OLES APO EDW GRHGORA!!!!EUXOMAI AUTOS O MHNAS GIA OLES SAS NA EINAI ME 8ETIKES XORIAKES!!!

Ελανάκι μου τι υπέροχα νέα !!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να προσέχεις :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakos έγραψε:

SAS EUXARISTW POLU KOUKLITSES MOU!! ANTE SUNTOMA NA BGEITE OLES APO TH LISTA!!!KATI MOU LEEI PWS TWRA TO SEPTEMVRH 8A MEIW8EI POLU!!!:P :p

BASILAKH MAKARI NA EINAI GIA KALO TA PONAKIA SOU K NA EXEIS TERASTIA XORIAKHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!! TA KALUTERA GIA OLES SAS!!!! ME BOH8HSATE POLU.....

ΤΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΑΝΤΕΞΩ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΗΝΑ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΕΝΕΥΟΥΝ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ... :(:(:(

ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... :unsure::unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakos ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη...:)

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ καταλαβαινω πως η υπομονη κοντεευει να εξαντληθει , ομως περιμενε λιγο. ολα καλα θα πανε κ θα βγεις κ εσυ απο τη λιστα :) ηρεμισε , κ να σκεφτεσαι θετικα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakos sygxarhthria, eisai kai esy h tyxeroula twn 8erinwn mhnwn :) .Eyxomai na pane ola kala na apolauseis autous tous mhnes(an kai eyxomai na tous xanazhseis).

Basilakhs mhn afhneis na exanemistei to kalo proais8ima pou eixes mexri twra.eimaste dynates mhn to ksexnas

kalhmeraaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX BRE KOΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΞΕΡΑΤΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΑΛΕΥΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ...ΟΜΩΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΣΤΕΣ ΚΙΕΓΩ ΝΟΙΩΘΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΑΝΤΟΧΗ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H AΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΚΛΑΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΡΩΤΑΓΕ ΤΙ ΕΧΩ ΚΙΕΓΩ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ...ΚΑΙ ΤΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑ????ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΣΟΥ!!!!! ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΜΩΣ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • κορίτσια στη β επιπέδου σας είχαν δώσει ένα κουτί με δώρα; αν ναι... είχε μέσα μια πιπίλα της Philips σε εσας;
    • Αντε ωραία μπράβο αφού έχει προσαρμοστεί και η μικρή σου τέλεια  ελα είσαι σε καλό δρόμο αφού έπιασε μπιμπερό θα το κόψει το στήθος μπράβο που μπόρεσες και το έκανες σταδιακά τον αποθηλασμο δεν είναι εύκολο !  και εγώ με αγελαδινό είχα ξεκινήσει μετά το γύρισα σε κατσικίσιο  ευτυχώς είμαι καλύτερα με τον θηλασμό έχω σταματήσει να πονάω λίγο με ενοχλεί πλέον δύο βδομάδες μας πήρε να ηρεμήσω και άρχισα από εχτές και είμαι καλύτερα δαγκώνει που και που αλλά όχι όλη την ώρα  Αύριο θα πάω να πάρω την ευχή το καθυστέρησα μια βδομάδα αλλά δεν πειράζει κάλιο αργά παρά ποτέ 😅
    • τι καλααα! καλή απόλαυση να έχεις! εύχομαι να πανε όλα τέλεια απο εδω και στο εξής! να μπεις σε μια σειρά με τη μπουμπού σου και μια χαρά!
    • λες να επηρεάζει και η d3;  γιατί δεν την έδινα στάνταρ ώρα... υο σιρόπι αυτό το έδινα για τους κολικούς ναι! θα μιλήσω με την γιατρό εννοείται! μπορεί απλά να μεγαλώνει ο μπέμπης και να ηρεμεί κιόλας... ποιος ξερει;🤷
    • Ααα πήγατε σπίτι σας; Ωραία τώρα θα μπείτε σε μια σειρά θα έχετε την ησυχία σας Θα τακτοποιηθείτε σιγά σιγά 😊 ευτυχώς ήταν καλή στο ταξίδι δεν σε κούρασε τέλεια καλό καφέ να τον απολαύσεις με την μπέμπα η πόδια θηλασμού βόλεψε ; Ο μαρσιπος μπαίνει εύκολα.; Θηλάζεις ταυτόχρονα ενώ την έχεις μέσα στο μαρσιπο ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...