Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

merykal έγραψε:

kalh mou dreamgirl..entaksei sigoura to sperma einai pio adunamo meta alla auto den paei na pei oti ftaiei apokleistika auto...k emena o dikos mou pou k pou blepei k nomizw pws oloi oi antres to kanoun alla k esu pestou na kratietai k na ksespathonete mazi...pes tou to isws etsi to katalabei!!!bebaia egw den mporw na pw oti exw to idio problhma!!alla na ksereis me thn suzhthsh ola lunontai...dhl to kserei oti ksereis oti blepei?ti sou leei?

Αχ του το έχω πει ότι ξερώ ότι βλέπεις όταν έχεις ρεπό και είσαι σπίτι μονός σου και με πειράζει παρά πολύ.. έχουμε καθίσει και έχουμε συζήτηση και μου λέει ότι δεν βλέπει και γελάει με ύφος που κάτι έχει κάνει πονηρό και μετά από ώρα μου το λέει και ότι έχω δίκιο θα το κόψω αλλά δεν το κόβει έχει πάθει πιστεύω εθισμό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΤΖΙΦΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ...ΩΟΡΥΞΙΑ ΜΗΔΕΝ...ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΤΟΣΟ...ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ...ΤΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΣΤΕΝΕΥΟΥΝ.ΑΥΞΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΔΟΣΗ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ.ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΤΖΙΦΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ...ΩΟΡΥΞΙΑ ΜΗΔΕΝ...ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΤΟΣΟ...ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ...ΤΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΣΤΕΝΕΥΟΥΝ.ΑΥΞΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΔΟΣΗ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ.ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!!

Κοριτσάκι μου μην απογοητεύεσαι θα έρθει και σε μας αρκεί να έχουμε πιστή B)B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έγραψε:

Geia sas koritsia kai apo emena!

Hthela na sas pw oti ekana ena test egumosunhs kai vghke thetiko...Ti prepei na kanw? Pote prepei na pao ston giatro? Epishs exw istoriko 1 apovolhs (mallon apovolhs) sthn 5h-6h evdomada kai anhsuxw para polu!!!

Ti me sumvouleuete?

Kalh epituxia se oles!!!

samantha με το καλο ευχομαι , μια μεγαλη χοριακη!!!!!!!αντε και στα δικα μας!!!!!

pipitsazouzouna, στεναχωρηθηκα για την ακατανομαστη :angry::angry: , αλλα ειναι η τελευταια!!!!!!απο αυγουστο , παμε με νεα πανια!!!!! B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha καλό θα είναι να κάνεις μια χοριακή κ να τηλ.στο γιατρό σου. εύχομαι όλα να πάνε καλά! :)

PIPITSA, δυναμικά για τον Αύγουστο, με αισιοδοξία κ χαλαρή διάθεση! ;)

dreamgirl,καλύτερα να το συζητήσεις με τον αντρούλη σου και πιστεύω θα καταλάβει.ήρεμα κ ωραία, θα φτάσετε στη λύση.

καλημέρα στα υπόλοιπα κοριτσάκια! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie_14 έγραψε:

samantha καλό θα είναι να κάνεις μια χοριακή κ να τηλ.στο γιατρό σου. εύχομαι όλα να πάνε καλά! :)

PIPITSA, δυναμικά για τον Αύγουστο, με αισιοδοξία κ χαλαρή διάθεση! ;)

dreamgirl,καλύτερα να το συζητήσεις με τον αντρούλη σου και πιστεύω θα καταλάβει.ήρεμα κ ωραία, θα φτάσετε στη λύση.

καλημέρα στα υπόλοιπα κοριτσάκια! :silly:

Αχ κοριτσάκι μου τα έχουμε πει αυτά με τον άντρα μου πολλές φορές και δεν Βιέννη πουθενά.... Δεν μπορεί τα ξεκόψει και δεν μπορώ να το αποφύγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DREAMGIRL ΠΙΣΤΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΟΒΟΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΕΣ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΠΟΤΕ.ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΟ ΦΙΛΟΣΟΦΙΣΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΕΡΜΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΜΗΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ...ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΜΕΤΑ ΜΟΛΙΣ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια !!

άντε όλες μαζί για τον Αύγουστο, να γίνει σεισμός απο το κούνημα :P

dreamgirl μάλλον πρέπει να το ξανα συζητήσεις μαζί του, κάποιος τρόπος θα υπάρχει να ''ξεκωλισει''. Ίσως αν γίνεις εσύ η πρωταγωνίστρια του;

samantha κατευθείαν στον γιατρό !!

Αυτό την εβδομάδα θα κάνει και ο καλός μου σπερμοδ. να δούμε πως είναι τα στρατιωτάκια μας και μετά βλέπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta έγραψε:

dreamgirl μάλλον πρέπει να το ξανα συζητήσεις μαζί του, κάποιος τρόπος θα υπάρχει να ''ξεκωλισει''. Ίσως αν γίνεις εσύ η πρωταγωνίστρια του;

samantha κατευθείαν στον γιατρό !!

sumfwnw apoluta me auto pou sou leei h merentoula dreamgirl

samantha oti sou leei h kalh h merentoula...XORIAKH ;) kai na mas peis giati thellw na sbhnw ap thn lista :cheer::cheer::cheer:

emena den mou hrthe akomh h trellh...exw polla ugra opws ths woriksias...ti einai auto???????kalo?????bohthiste me kale

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta έγραψε:

καλημέρα κορίτσια !!

άντε όλες μαζί για τον Αύγουστο, να γίνει σεισμός απο το κούνημα :P

dreamgirl μάλλον πρέπει να το ξανα συζητήσεις μαζί του, κάποιος τρόπος θα υπάρχει να ''ξεκωλισει''. Ίσως αν γίνεις εσύ η πρωταγωνίστρια του;

samantha κατευθείαν στον γιατρό !!

Αυτό την εβδομάδα θα κάνει και ο καλός μου σπερμοδ. να δούμε πως είναι τα στρατιωτάκια μας και μετά βλέπουμε...

Κουκλίτσα μου τι εννοείς να γίνω η πρωταγωνίστρια μου :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

merenta έγραψε:

dreamgirl μάλλον πρέπει να το ξανα συζητήσεις μαζί του, κάποιος τρόπος θα υπάρχει να ''ξεκωλισει''. Ίσως αν γίνεις εσύ η πρωταγωνίστρια του;

samantha κατευθείαν στον γιατρό !!

sumfwnw apoluta me auto pou sou leei h merentoula dreamgirl

samantha oti sou leei h kalh h merentoula...XORIAKH ;) kai na mas peis giati thellw na sbhnw ap thn lista :cheer::cheer::cheer:

emena den mou hrthe akomh h trellh...exw polla ugra opws ths woriksias...ti einai auto???????kalo?????bohthiste me kale

Ναι αλλά δεν το κατάλαβα τι εννοεi??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dhl.ennow afou ths blepei kati ton kentrizei..isws ta kolpa pou kanoun autes ekei!!!isws kapoia stash isws o tropos pou tou dinoun k katalabainei...rwta ti ton kentrizei sauto..katse des 1,2,3 tainies mazi tou....rwta ton panw sthn tainia ti akribws tou aresei...tha exei anapsei k tha sou pei sigoura...meta parton kateutheian k kante to idio sto krebati....eee meta apo kapoies fores tha se perimenei na gurhseis apo thn douleia k tha ta dinei ola gia ola se esena

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

dhl.ennow afou ths blepei kati ton kentrizei..isws ta kolpa pou kanoun autes ekei!!!isws kapoia stash isws o tropos pou tou dinoun k katalabainei...rwta ti ton kentrizei sauto..katse des 1,2,3 tainies mazi tou....rwta ton panw sthn tainia ti akribws tou aresei...tha exei anapsei k tha sou pei sigoura...meta parton kateutheian k kante to idio sto krebati....eee meta apo kapoies fores tha se perimenei na gurhseis apo thn douleia k tha ta dinei ola gia ola se esena

Σε ευχαριστώ πολύ για αυτά που λες αλλά έχουμε δει και μαζί και μετά το έχουμε ξεσκίσει!!!! απλά δεν μπορεί και μονός του θέλει να βλέπει αυτό το έχει από μικρός Και μου είπε ότι δεν μπορεί να το σταματήσει Όχι ότι έχει κάτι μαζί μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι κορίτσια!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!

Έκανα χωριακή αλλά δεν βγήκαν ακόμη τα αποτελέσματα.

Το απόγευμα θα ξέρω.

Επίσης, ήθελα να σας ρωτήσω αν πρέπει να πάω κατευθείαν στον γιατρό ή να περιμένω 1-2 εβδομάδες καθώς μόλις σήμερα περίμενα την περίοδό μου και χθες εκανα το τεστ (και μάλιστα το έκανα βράδυ...). Ελπίζω να έχω καλά αποτελέσματα... Τι λέτε? Να τρέξω στον γιατρό η είναι πολύ νωρίς??

Πριν από μερικούς μήνες είχα ένα θετικό τεστ εγκυμοσύνης και μετά από 2 ημέρες ήρθε η περίοδος και στον υπέρηχο δεν μπορούσαν να δουν τίποτα και η χωριακή ήταν στο 20 και μετά από 2 μέρες στο μηδέν.. Για αυτό και είπα ότι μάλλον ήμουν έγκυος. Ανησυχώ πολύ από τότε.

Επίσης, έχω κανονίσει να πάω διακοπές και σκέφτομαι κ λόγω του ιστορικού μου να τις ακυρώσω...Τι λέτε???

Ευχαριστώ πολύ και πάλι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou koritsaki...pare ta apotelesmata to apogeuma pou tha einai sta upsoi sigoura...meta pare ena thl to giatro sou pestou to k kleise rantebou an einai dunaton na pas k meta ta apotelesmata phgaine....les na einai simadiako k na maste mazi egkuoules???????k egw perimenw shmera k den fanhke...to prwi eixa enoxlhseis k twra tpt...exw ugra..einai kalo auto????as mou pei kapoia!!!

kalh epituxia k pali samantha

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl e tote na mhn se anushxei kathomou ..apla einai kati pou tou aresei...parto san na einai to xompu tou auto...alloi exoun to kunhgi san xompu to psarema k alloi auto...einai polu fusiologiko k mhn stenaxwriese katholou gia auto glukia mou..allwste sto eipame k emeis oti k oi dikoi mas blepoun

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

geia sou koritsaki...pare ta apotelesmata to apogeuma pou tha einai sta upsoi sigoura...meta pare ena thl to giatro sou pestou to k kleise rantebou an einai dunaton na pas k meta ta apotelesmata phgaine....les na einai simadiako k na maste mazi egkuoules???????k egw perimenw shmera k den fanhke...to prwi eixa enoxlhseis k twra tpt...exw ugra..einai kalo auto????as mou pei kapoia!!!

kalh epituxia k pali samantha

αντε κοριτσια, μακαρι να σβηστειτε απο τη λιστα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έγραψε:

Γεια σας και πάλι κορίτσια!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!

Έκανα χωριακή αλλά δεν βγήκαν ακόμη τα αποτελέσματα.

Το απόγευμα θα ξέρω.

Επίσης, ήθελα να σας ρωτήσω αν πρέπει να πάω κατευθείαν στον γιατρό ή να περιμένω 1-2 εβδομάδες καθώς μόλις σήμερα περίμενα την περίοδό μου και χθες εκανα το τεστ (και μάλιστα το έκανα βράδυ...). Ελπίζω να έχω καλά αποτελέσματα... Τι λέτε? Να τρέξω στον γιατρό η είναι πολύ νωρίς??

Πριν από μερικούς μήνες είχα ένα θετικό τεστ εγκυμοσύνης και μετά από 2 ημέρες ήρθε η περίοδος και στον υπέρηχο δεν μπορούσαν να δουν τίποτα και η χωριακή ήταν στο 20 και μετά από 2 μέρες στο μηδέν.. Για αυτό και είπα ότι μάλλον ήμουν έγκυος. Ανησυχώ πολύ από τότε.

Επίσης, έχω κανονίσει να πάω διακοπές και σκέφτομαι κ λόγω του ιστορικού μου να τις ακυρώσω...Τι λέτε???

Ευχαριστώ πολύ και πάλι!!!!!

Μολις μαθεις το αποτελεσμα της χοριακης ενημερωσε τον γιατρο σου.Αυτος θα σε συμβουλεψει για τα επομενα βηματα.μΠορει να σου πει να την επαναλαβεις σε 2 μερες για να δειτε αν ανεβαινει καλα.

Μιλα με τον γιατρο!Καλα αποτελεσματα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,

μόλις πήρα τα αποτελέσματα της χωριακής μου. Είναι 185.

Πριν από 2 εβδομάδες ακριβώς βγήκε θετικό το τεστ ωορηξίας.

Πώς σας φαίνεται το αποτέλεσμα? Δεν έχω πάρει τον γιατρό μου ακόμα.

Έχω κύκλο 32 με 35 ημέρες και σήμερα είναι η 34η μέρα. Αλλά σύμφωνα με το τεστ ωορηξίας είμαι ακριβώς 2 εβδομάδες μετά την ωορηξία.

Περιμένω με αγωνία να μου πείτε τη γνώμη σας!!!!

Ευχαριστώ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακάρι!!!

Δεν μπόρεσα να τον βρω....τώρα θα πρέπει να περιμένω 2-3 μέρες για να δω αν έχει αυξηθεί έτσι δεν είναι? Αχ είμαι πολύ αγχωμένη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακάρι!!!

Δεν μπόρεσα να τον βρω....τώρα θα πρέπει να περιμένω 2-3 μέρες για να δω αν έχει αυξηθεί έτσι δεν είναι? Αχ είμαι πολύ αγχωμένη...

Σε ευχαριστώ πολύ Lollipop :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έγραψε:

Γεια σας και πάλι κορίτσια!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!

Έκανα χωριακή αλλά δεν βγήκαν ακόμη τα αποτελέσματα.

Το απόγευμα θα ξέρω.

Επίσης, ήθελα να σας ρωτήσω αν πρέπει να πάω κατευθείαν στον γιατρό ή να περιμένω 1-2 εβδομάδες καθώς μόλις σήμερα περίμενα την περίοδό μου και χθες εκανα το τεστ (και μάλιστα το έκανα βράδυ...). Ελπίζω να έχω καλά αποτελέσματα... Τι λέτε? Να τρέξω στον γιατρό η είναι πολύ νωρίς??

Πριν από μερικούς μήνες είχα ένα θετικό τεστ εγκυμοσύνης και μετά από 2 ημέρες ήρθε η περίοδος και στον υπέρηχο δεν μπορούσαν να δουν τίποτα και η χωριακή ήταν στο 20 και μετά από 2 μέρες στο μηδέν.. Για αυτό και είπα ότι μάλλον ήμουν έγκυος. Ανησυχώ πολύ από τότε.

Επίσης, έχω κανονίσει να πάω διακοπές και σκέφτομαι κ λόγω του ιστορικού μου να τις ακυρώσω...Τι λέτε???

Ευχαριστώ πολύ και πάλι!!!!!

NOMIZV PVS Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΛΙΓΩΝ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΑΚΟΜΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ!!!ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΣΕ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!!!ΑΣΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΑΚΥΡΩΣΕΙΣ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...