Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

ΜΠΡΑΒΟ NUTELLITSA!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ :P

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΑΡΧΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ...ΝΑ ΜΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ...ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΥΧΕΡΗ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ''ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΘΕΣΗ''

ΣΚΕΨΟΥ ΠΟΣΕΣ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ?

ΝΑΙ ΝΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

ΕΓΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ 7 ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ!!!!!!!!!!

ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΕΜΕΤΟΥΣ!ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

xouanitaki μες στο μυαλό μου είσαι, με κάλυψες !!

έχει δίκιο nutella !!

άντε καταφέραμε να διώξουμε ακόμη μία !!!

συγχαρητήρια γλυκιά μου !!!! να προσέχεις ε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Κορίτσια καλησπέρα

Τελικά αδιαθέτησα και πόνοι παρά πολύ χάλια είμαι έχει και ζεστή ελπίζω τον Αύγουστο να είναι τυχερού λα ….

:(:(:(:(:(:(:(

θα είσαι !!!

πήραμε φόρα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia geia sas den sas ksexasa apla etrexa me kato doulitses hrtha edw gia na organwthoume pali giati kathe fora pou to kanw kapoia menei egkuos..telika eimai k polu MENTIUM gia opoiadhpote problepsh pairnw 5 euro..ti krima omws na mhn mporw na problepsw k gia mena...mhpws mporei na to kanei kapoia allh gia mena?

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

17)Dreamgirl

18)Patata77

19)xouanitaki

20)stedim

21)pff

22)Stamymamy kalws hrthes k grhgora na bgeis

lollipopaki mono pote tha pethanw den kserw...alla tha ta poume kalutera ston kafe ;)

ela na bgainoume apo thn lista giati mia bghke mia mphke k den maresei

joanaki eimai kala alla den fouskwnw akomh..pou tha paei omws?den mporei na nai toso adikh mazi mou h zwh..egw to ekana to forum prepei na mantamipsei o theoulhs giati eimai gourlou :P :silly: ;)

filakia filenaditses mou oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale gaidourgia...kai allh mas apoxairethse...xouanitaki oti kalutero kalh mou na sou pane ola kala

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

17)Dreamgirl

18)Patata77

xouanitaki

19)stedim

20)pff

21)Stamymamy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xouanitaki και merenta σας ευχαριστω!!! Εχετε δικιο, σημερα που ειμαι καλυτερα αρχισα κι εγω να το συνειδητοποιω και να το χαιρομαι, χτες με ειχε παρει απο κατω με τους εμετους... Ευχαριστω κοριτσακια μου, ευχομαι και σε σας το συντομοτερο, να μας ανακοινωσετε τα ευχαριστα πολυ πολυ συντομα. Εγω δεν το περιμενα καθολου αυτο το μηνα, γιαυτο δε μπηκα ουτε στη λιστα, να ομως που συνεβηκε! Ολα ειναι πιθανα, θετικες σκεψεις και να βγαινουν ολα τα κοριτσια απο τη λιστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nutellaki :woohoo: μπραβο κοριτσαρα μου, συγχαρητηρια!!!!Σου ευχομαι μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη! :silly: :kiss:

Εγω δεν το βλεπω γι αυτο το μηνα...περιμενω αυριο και μεχρι της 24 κανονικα.Εκανα ενα τεστακι πριν καμια ωρα και δεν εδειξε τιποτα.Αρνητικον!!! :( Το τεστ ηταν της hometest...μηπως αυτα δεν ανιχνευουν τοσο νωρις και θελουν περισσότερες ημέρες?Ξερει καμια τα ποσα ml ανιχνεύουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia καλησπέρα!

κάπου διάβασα σήμερα μέσα στο μάμμυ ότι τα τεστάκια αυτού του είδους δεν είναι τόσο ευαίσθητα όσο του φαρμακείου! μπορεί να είναι κ λίγο νωρίς, αν λάβουμε υποψη και το εύρος των ημερών (δλδ μέχρι τις 24). εύχομαι ό,τι καλύτερο!

εμένα μου κάνει ναζάκια η περίοδος κ με παιδεύει... κοιλοπονάω αρκετές μέρες τώρα, χτες κ σήμερα πιο πολύ κ με σουβλιές, στήθος ευαίσθητο μόνο στις θηλές, αλλά κατα τα άλλα δεν ερχεται η ρημάδα! έβαλα maximum 19, αλλά βάσει κύκλου έπρεπε κανονικά να είχε ερθει (πάντα ερχεται 1-2-3 μέρες νωρίτερα).

ας είναι όμως... κι αν δεν κάτσει τώρα, πάμε για τον επόμενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nutella συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό το μωράκι σας!!!!!

Γεια σας κοριτσάκια μου!Εγώ την πάτησα αυτό τον μήνα και έχασα και τις γόνιμες! Πήγε ο αντρούλης μου στον ουρολόγο και εγώ αύριο πάω γυναικολόγο γιατί μάλλον κόλλησα μύκυτες από την θάλασσα και τον κόλλησα και αυτόν. Και έτσι απήχαμε από το άθλημα και ειδικά όταν έπρεπε!!!!!!! :(:(:(

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σας! Μονο με σας το εχω μοιραστει προς το παρον και σας ευχαριστω πολυ!

Anastasia μου Εκανα κι εγω τα τεστακι του hometest με μια μερα καθυστερησης και εδειξε αρνητικο. Το επανελαβα μετα απο δυο μερες και ηταν θετικοτατο, δοκιμασε ξανα και θα δεις! Ευχομαι να βγει θετικο!

Maria12 δεν πειραζει, να ξεμπερδευεις με τους μυκητες και ολα θα γινουν, μην ανησυχεις, συμβαινουν αυτα τι να κανουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nutella έγραψε:

Κοριτσια ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σας! Μονο με σας το εχω μοιραστει προς το παρον και σας ευχαριστω πολυ!

Καλέ τί νέα είναι αυτά?? :woohoo: :woohoo:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου,να έχεις μία ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη.

Όλα να πάνε καλά.

Το ίδιο εύχομαι και στα υπόλοιπα κοριτσάκια που σβήστηκαν απο την λίστα.

Άντε ν'αδειάζει κ αυτή σιγά-σιγά.. :woohoo: :woohoo:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nutella έγραψε:

Κοριτσια ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σας! Μονο με σας το εχω μοιραστει προς το παρον και σας ευχαριστω πολυ!

Anastasia μου Εκανα κι εγω τα τεστακι του hometest με μια μερα καθυστερησης και εδειξε αρνητικο. Το επανελαβα μετα απο δυο μερες και ηταν θετικοτατο, δοκιμασε ξανα και θα δεις! Ευχομαι να βγει θετικο!

Maria12 δεν πειραζει, να ξεμπερδευεις με τους μυκητες και ολα θα γινουν, μην ανησυχεις, συμβαινουν αυτα τι να κανουμε....

Μακαρι να εχεις δικιο nutellaki μου και να κανω τεστ παλι και να δειξει θετικο!!!Την προηγουμενη φορα μου ειχε δειξει αλλο τεστ ομως φαρμακειου με 3 ημερες πριν την καθυστερηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nutellaki sugxarhthriaaaaaaaaaaaaaaaa na exeis mia kalh k teleiomhnh egkumosunh!!!

kalhmera k apo mena se oles....egw me thn seira mou na sas pw oti apo proxtes pooooooooonnnnnnnnnaaaaaaaaawwwwwwwwwww k perimenw stis 27/07

maria12 den peirazei kalh mou den xathike tpt eixa k egw mukhthes ton prohgoumeno mhna desto thetika prepei na mporoume k na to fulloksenhsoume to ninaki eee??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giati den me diwrthwnei kamia re??????ebgala to xouanitaki apo thn lista :P olo ma...es kanw!!! nutella se bazw k se bgazw apo thn lista...

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

17)Dreamgirl

18)Patata77

19)xouanitaki

20)stedim

21)pff

22)Stamymamy

nutella

23)giotatzo phra to tharos na balw k sena sthn lista

allh upopsifia exoume?????????????twra eimai swsth sthn lista mas????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια για όσες είναι έγκυες να έχουν καλή γλυκιά εγκυμοσύνη

Και σε μας εύχομαι σύντομα και εμείς να είμαστε το ίδιο άντε να βγαίνουμε από την λίστα …

:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κυριες μου.Αλλο ενα τεστακι σημερα και αρνητικο....εχουμε ακομα δρομο μεχρι τις 24.....ισως και να αλλαξει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισως και να εκανα νωρις τεστ...την προηγουμενη ειχα κανει 3 ημερες πριν την ρουφ!!Και 2 ημερες πριν ειχα μολις 18 και κατι χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...