Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

κορίτσια ο μισός μήνας έχει περάσει και η λίστα παρμένη ίδια

για να σοβαρευτούμε λίγο... 8-}8-}

και δεν σας βλέπω καθόλου, έχετε εξαφανιστεί όλες σας....

πρέπει να έχει πέσει πολύ δουλειά... [smilie=sex.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

merenta καλησπέρα!

Μάλλον έχεις δίκιο.....κάποια κρεβάτια αναστενάζουν απόψε..... [smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif] και θα υπάρχει μεγάλη κινητικότητα! Για να δούμε αν τα [smilie=sign17.gif] θα βρούνε τα [smilie=sign19.gif] και θα έχουμε μωράκια....

Ο Οκτώβριος θα δείξει....

Όσο για μένα.....θα παραμείνω στη λίστα για καιρό γιατί τώρα πήραμε μπροστά και ξεκινήσαμε το ψάξιμο....όσον αφορά στις ιατρικές εξετάσεις....

Είδομεν......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, δεν με προσθέτετε στη λίστα σας;;;;;;;

Μπορεί να μην τα καταφέραμε ακόμα, αλλά το ηθικό είναι ακμαίο και ο μήνας έχει άλλη μια προσπάθεια για μας ;)

Μπορεί να είναι η τελευταία [smilie=lovestory.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑ!!!!Σημερα ειμαι πολυ ανεβασμενη!!!και στη δουλεια αρχιζουν τα πραγματα να στρωνουν, αλλα κυριως ειδα χαμογελακι :-j [smilie=drunken_smilie.gif] [smilie=drunken_smilie.gif] !! αν δεν καταλαβατε, εκανα τα τεστ ωορρηξιας της κλιαρ μπλου, που ειναι ψηφιακα, κι οταν ειναι θετικο βγαινει μια χαμογελαστη φατσουλα!!!!!!ετσι χαζογαμογελαω κι εγω, γιατι αποφασισα πως ηρθε η ωρα να το πιασω το σπορακι μου, τερμα τα ψεματα [smilie=sign19.gif] !!!!!ειπα και στον αντρουλη μου να εφοδιαστει με δυναμεις, γιατι προβλεπεται μεγαλη μαχη [smilie=sex.gif] !!!!!και σημερα και αυριο!!!!!

λοιπον, ευχηθειτε μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ, [smilie=icon_thumleft.gif] [smilie=icon_thumright.gif] να βρεθουν τα DNA μας, [smilie=love8.gif] να γινει το σπορακι και να ριζωσει!!! [smilie=angel13.gif]

KALHHHHHHHHHHH EPITYXIAAAAAAAAAAAAAAAA

:)))))))))) SE OLES OSES PROSPA8UN!

EIME K GW ESIODOKSI K KEFATI SIMERA

PIGA STO GYNEKOL. EIME STI DEKATH MERA THS PERIODOY K M EIPE ARXISAN OI GONIMES.

ME VRIKE ME ETOIMO ENDOMHTRIO,VRIKAME K 1 WARIO STHN WO8IKH 16xiliosta K MOU EIPE: PROSOXH!!!!!!! EPAFH SHMERA, KYRIAKH K DEFTERA!! TO WARIO 8A FTASEI STA 22xiliosta peripou ti kiriakh k 8a spasei! giafto m eipe mazevw dynameis 4 meres xwris epafh k dynamika kiriakh k deftera opou to wario 8a kinhte elef8ero na to tsakosume.

MAKARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :)))))

THN TRITH 8A PAW PALI NA ME DEI (Amesws meta tin woriksia vasika) na dei ti egine

ax!!!!!!!!!!!!!! xara pou exwwwwwwwwwwwwww

ANTE ME TO KALO NA ANAKOINWSUME EGKIMOSYNES

FILAKIA SE OLES

XXXXXXXXX

KALYNHXTAAAAAAAAAAAAAAA

[smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια,, βλέπω έχει πέσει πολύ δουλειά, ετοιμάζονται τα σποράκια... [smilie=blob3.gif][smilie=sign19.gif] Και πολύ οργανωμένες σας βρίσκω, μπράβο μπράβο!!

Εγώ πάλι αν και περιμένω να αδιαθετήσω ως τις 22 δεν έχω κανένα σύμπτωμα περιόδου, αλλά ούτε και εγκυμοσύνης... Τι να πώ θα δείξει... :roll:

Καλλλλλή επιτυχίααααααα σε όλλλλλλλλεεεεεεεεςςςςςςς!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονή levou οι μέρες κοντεύουν !!!

Ευχαριστώ Μερεντούλα μου, δεν αγχώνομαι και δεν πολυελπίζω για να μην απογοητευτώ πάλι... :?

Αν θέλει να έλθει θα έλθει, αυτό ξέρει πότε ;)

ΥΓ. τι ωραίο που είναι αυτό το μερέντα που χορεύει από κάτω!! :D:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία εσύ πότε περιμένεις περίοδο ;;;

Κανονικα αυριο 17/9 αλλα θα δωσω ενα μικρο περιθώριο γιατι περιοδος ειναι αυτη και κανει τα τρελα της καμια φορα :twisted: μεχρι 20-21 και μετα χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερουδιαααα.τι κανετε?δουλεια πολυ εχει πεσει βλεπω καμια δεν ειναι μεσα :lol::lol: ετσι πρεπει ομως για να ερθουν τα σπορακια ;)

μερεντουλα θα κανουμε την εκπληξη ολες μαζι να μεινουμε εγκυουλες και θα αδειασει μια και καλη η λιστα :P με τοση δουλεια ειναι δυνατον να μην ερθουν τα σπορακια μας? :y32b4:

αχ βρε κοριτσια λιγο πριν σχολασω με επιασε ενας πονος χαμηλα και μετα οταν ηρθα σπιτι ενιωθα ενα βαρος μεγαλο.ενιωσα και κατι σουβλιες και τωρα που καθομαι καπως μου εχει περασει αλλα νιωθω καπως περιεργα χαμηλα!λετε να ειναι λογω ωορρηξιας η να εχει γινει καμια εμφυτευση?ειμαι στην 13η μερα σημερα με κυκλο 28-30 να ειχα πολυ νωρις ωορρηξια και να γινετε εμφυτευση τωρα δεν νομιζω αλλα τοσο πολυ εντονα συμπτωματα για ωορρηξια? :blink: ολα ειναι πιθανα,θα δειξει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερουδιαααα.τι κανετε?δουλεια πολυ εχει πεσει βλεπω καμια δεν ειναι μεσα :lol::lol: ετσι πρεπει ομως για να ερθουν τα σπορακια ;)

μερεντουλα θα κανουμε την εκπληξη ολες μαζι να μεινουμε εγκυουλες και θα αδειασει μια και καλη η λιστα :P με τοση δουλεια ειναι δυνατον να μην ερθουν τα σπορακια μας? :y32b4:

αχ βρε κοριτσια λιγο πριν σχολασω με επιασε ενας πονος χαμηλα και μετα οταν ηρθα σπιτι ενιωθα ενα βαρος μεγαλο.ενιωσα και κατι σουβλιες και τωρα που καθομαι καπως μου εχει περασει αλλα νιωθω καπως περιεργα χαμηλα!λετε να ειναι λογω ωορρηξιας η να εχει γινει καμια εμφυτευση?ειμαι στην 13η μερα σημερα με κυκλο 28-30 να ειχα πολυ νωρις ωορρηξια και να γινετε εμφυτευση τωρα δεν νομιζω αλλα τοσο πολυ εντονα συμπτωματα για ωορρηξια? :blink: ολα ειναι πιθανα,θα δειξει!!!

mallon eine woriksia!!!! eine poly noris gia emfitefsi

m etyxe k mena na kanw nwris woriksia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helena ετσι πιστευω και εγω ωορρηξια ειναι..εμενα δεν ειναι νωρις φυσιολογικα ειναι.οποτε ξερω βουρ εχουμε δουλειαααα :lol::lol::y32b4: ειδα οτι εργαζεσαι και εσυ σκληρα ;):P αρα το σπορακι σου ειναι στο δρομο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία βρίσκετε σε καλό δρόμο :-?

πολύ καλή η σκέψη σου να μην βιαστείς. Να προσέχεις αυτές τις μέρες και με λίγη υπομονή ( όση έχει μείνει.. ) θα ξέρεις σε λίγες μέρες, μακάρι να μην σου έρθει !! μακάρι να έχει γίνει αυτό που θες τόσο πολύ, μακάρι να είσαι έγκυος !!!!

rose25 άσε καλή μου τα συμπτώματα, μόνο κακό θα σου προκαλέσουν. Επικεντρώσου αλλού, ξέρεις εσύ... [smilie=sex.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντουλα μου απλα κουβεντα να γινεται σιγα μην σκασω :P εννοειται οτι αλλου επικεντρωνομαι :blush: βγαινω τωρα τα λεμε κοριτσια :kiss::kiss::kiss: παω να επικεντρωθω :lol::lol::lol::lol::lol::y32b4::y32b4: [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΓΛΥΚΙΕΣ ΜΟΥ ΚΟΠΕΛΙΤΕΣ?

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΠΑΥΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ ΣΑΣ........ :P

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ!!!!!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

ΕΠΑΘΑ ΜΙΑ ΠΛΑΚΑ,ΜΠΑΙΝΩ Κ ΒΛΕΠΩ ΧΟΑΝΙΤΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΕΩ:ΕΓΩ???ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ'ΠΑΝ? :D

ΑΛΛΑ...ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΗ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΗΝ 1-10 ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΙΣΘΗΣΗ ΠΩΣ ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΕΓΕΥΤΙΚΑ ΦΕΤΟΣ!

MERYKAL???

KAINOYΡΓΙΟΣ ΤΙΤΛΟΣ:ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΓΩ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!ΧΩΧΩΧΩΧΩΧΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑ!!!!Σημερα ειμαι πολυ ανεβασμενη!!!και στη δουλεια αρχιζουν τα πραγματα να στρωνουν, αλλα κυριως ειδα χαμογελακι :-j [smilie=drunken_smilie.gif] [smilie=drunken_smilie.gif] !! αν δεν καταλαβατε, εκανα τα τεστ ωορρηξιας της κλιαρ μπλου, που ειναι ψηφιακα, κι οταν ειναι θετικο βγαινει μια χαμογελαστη φατσουλα!!!!!!ετσι χαζογαμογελαω κι εγω, γιατι αποφασισα πως ηρθε η ωρα να το πιασω το σπορακι μου, τερμα τα ψεματα [smilie=sign19.gif] !!!!!ειπα και στον αντρουλη μου να εφοδιαστει με δυναμεις, γιατι προβλεπεται μεγαλη μαχη [smilie=sex.gif] !!!!!και σημερα και αυριο!!!!!

λοιπον, ευχηθειτε μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ, [smilie=icon_thumleft.gif] [smilie=icon_thumright.gif] να βρεθουν τα DNA μας, [smilie=love8.gif] να γινει το σπορακι και να ριζωσει!!! [smilie=angel13.gif]

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΥΓΙΗ ΣΠΟΡΑΚΙ!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHHHHHHHHHHH EPITYXIAAAAAAAAAAAAAAAA

:)))))))))) SE OLES OSES PROSPA8UN!

EIME K GW ESIODOKSI K KEFATI SIMERA

PIGA STO GYNEKOL. EIME STI DEKATH MERA THS PERIODOY K M EIPE ARXISAN OI GONIMES.

ME VRIKE ME ETOIMO ENDOMHTRIO,VRIKAME K 1 WARIO STHN WO8IKH 16xiliosta K MOU EIPE: PROSOXH!!!!!!! EPAFH SHMERA, KYRIAKH K DEFTERA!! TO WARIO 8A FTASEI STA 22xiliosta peripou ti kiriakh k 8a spasei! giafto m eipe mazevw dynameis 4 meres xwris epafh k dynamika kiriakh k deftera opou to wario 8a kinhte elef8ero na to tsakosume.

MAKARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :)))))

THN TRITH 8A PAW PALI NA ME DEI (Amesws meta tin woriksia vasika) na dei ti egine

ax!!!!!!!!!!!!!! xara pou exwwwwwwwwwwwwww

ANTE ME TO KALO NA ANAKOINWSUME EGKIMOSYNES

FILAKIA SE OLES

XXXXXXXXX

KALYNHXTAAAAAAAAAAAAAAA

[smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

ΑΝΤΕ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΗΝ 1-10 ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...

Και εγώ 1-10 ΔΕΝ την περιμένω xouanitaki [-x

Ελπίζω ο Οκτώβρης να έχει μόνο αισιόδοξα νέα για μας! :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε?πως πανε οι προσπαθιες?ειμαι η μαρια77.το αλλαξα γιατι δεν μπορουσα να μπω και εγινα αντωνης1.φιλια σε ολες καλη συνεχεια και γρηγορα με ευχαριστα νεα απο ολες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ δουλειά έχει πέσει απόψε, βρε κορίτσια και ζηλεύω πολύ :x

Βούρ στο ψητό [smilie=sign17.gif] να μην σας ξεφύγει το αυγουλάκι [smilie=female.gif]

Κανονίστε να είσαστε εγκυούλες όταν γυρίσω...

Αναστασία κανόνισεεεεεεεεε.... θέλω να μάθω ευχάριστα με το που θα ανοίξω το mammyland στις 26 Σεπτέμβρη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares m!!!!!!!!

na zisun oses giortazun tis Agias Sofias simmera!!

eime ligo psiloxalia simera alla oxi tpt to idietero! me ta dostinex k pirodal p pernw gia na pesei i prolaktini ligo mpas k ginei kati me to wario p exume.... arxisa k exw ponokefalous ipeious fisika.

niw8w to kefali m 200 kila k nystazw sinexws. ase p niw8w pos paw na piasw mia grippoula.

omws!!!! lew omws!!!

DE TO VAZW KATW EGW KALEEEEEEE

exw dinato organismo k 8a to apofygw me fysikous tropous. hahaha

xymous, vitamines, laxanika psari k ypno!!!!

De me ptoei tipotA afto to mina......

paw na kanw ena neskafe mpiskotakia k ta leme meta

filakia polla k kalimerudia

xxxxxxx ~o)(-|[smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...