Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

επειδη πολλες κοπελες λενε οτι εμειναν εγκυος οταν δεν το περιμεναν γι αυτο αναρωτιεμαι σε τι φαση θα ειμαι.δεν νομιζω να υπαρξει μηνας που να εχω ξεχαστει τελειως και να εκπλαγω οταν το μαθω...εσυ ομως το περιμενες εν μερει επειδη το παρακολουθουσες σωστα?αχ τι καλα και μονο που το σκεφτομαι χαμογελαωωω :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κι εγω κοριτσια , ειμαι μες στην ανυπομονησια!!!!αλλοτε με παραπονο,αλλα τωρα τελευταια με χαρα... :D:D:D:D

πως ειναι οταν περιμενεις τις διακοπες και μετρας αντιστροφα;;;καπως ετσι νιωθω....παντως συμφωνω με τη rose ,ας ειμαστε καλα, κι ας ερθει οποτε ειναι να ερθει( στο αμεσο μελλον εννοειται, μη μπερδευομαστε!) ;);););)

τι χαρα, ομως που θα ειναι αυτη, εεεε;;;δεν ξερω αν θα το πιστευω, η θα ψαχνω γυρω μου την καντιτ καμερα!!ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΧΑΡΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!! :!::!::!::!::!:

ασχετο, αλλα που βρηκατε τοσο ωραια σμαιλις που χοροπηδανε;;;

ααααααααα, οκ, τα βρηκα!!!! *-:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια, τι χαρά και αισιοδοξία είναι αυτή που μοιράζετε?!! Δεν είχα και την καλύτερη διάθεση το πρωί αλλά με το που μπήκα και σας διάβασα ένιωσα και πάλι αισιόδοξη! :D

Να ρωτήσω και κάτι την άλλη εβδομάδα περιμένω και κανονικά έπρεπε να έχω πρηστεί, ειδικά το στήθος θα έπρεπε να είναι πολύ ευαίσθητο αλλά τίποτα! Η απουσία συμπτωμάτων περιόδου μπορεί να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης?? Έχει ακούσει καμιά σας κάτι τέτοιο ποτέ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια, τι χαρά και αισιοδοξία είναι αυτή που μοιράζετε?!! Δεν είχα και την καλύτερη διάθεση το πρωί αλλά με το που μπήκα και σας διάβασα ένιωσα και πάλι αισιόδοξη! :D

Να ρωτήσω και κάτι την άλλη εβδομάδα περιμένω και κανονικά έπρεπε να έχω πρηστεί, ειδικά το στήθος θα έπρεπε να είναι πολύ ευαίσθητο αλλά τίποτα! Η απουσία συμπτωμάτων περιόδου μπορεί να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης?? Έχει ακούσει καμιά σας κάτι τέτοιο ποτέ?

Και εγω καποτε πρηζόταν το στηθος, τωρα μονο οι θηλες με ενοχλουν....ασε απο συμπτωματα οσα θελεις, ολα τα σχεδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια....εγώ ούτε τον Σεπτέμβριο με βλέπω να γίνομαι μάνα.....Να ανοίξουμε άλλο post....σε λίγο καιρό με τους υπόλοιπους μήνες του χρόνου....ίσως ένας από αυτούς .....θα είναι ο τυχερός και για μένα, ελπίζω και για όλες μας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose mou nai ton proigoumeno mina pou emeina egkuos to parakolou8ousa perissotero apo ka8e alli fora,mexri k uperixous ekana ka8e 2 meres molis teleiwse i periodos gia dw poso k an megalwnei to wario mou prin mou pesei k den to prolavw!!trelameni teleiws!!opote to skeftesai de to skeftesai ama 8elei na er8ei 8a er8ei!!don't worry!! ;)

afroditaki mou makari na pareis tetoia xara pou den tin exeis ksananiwsei!!!:P :P allo pragma!!de sugkrinetai me kamia alli!!!elpizw na to deis suntoma polu!!!!

levou mou k egw enw panta prizotan to sti8os mou mia evdomada prin tin akatanomasti auti ti fora den eixa oute ena sumptwmataki!!akoma k twra den exw tipota,mono oi 8iles me psilotsouzoun an tis akoumpisw k einai san arapakia!! :lol::lol: opote mi stamatas na elpizeis....isws na exei er8ei to sporaki sou.... :D:D

anastasaki mou mono auti ti fora se ponane oi 8iles??????an nai tote gia koitakse to peraiterw......mporei na sumvainei k se esena kati kalo!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στις μελλουσες μανουλες!!!!!γυρισα απο τη δουλεια κι ειμαι αρκετα παρμενη X(X( , αλλα με το που μπηκα στο φορουμ, ενιωσα πως τιποτα αλλο δε μετραει περισσοτερο απο το να ερθει το μωρακι μου!!! [smilie=sex.gif] σκεφτομαι οτι οταν μεινω εγκυος, ολα τα υπολοιπα θα μου φαινονται τοσο γελοια και ασημαντα... παρα ειναι στρεσαρισμενος μηνας ο σεπτεμβριος, κι ολο για κατι εχω να ανησυχω...τουλαχιστον, να ερθει το σπορακι μου, να ανησυχω για τα σημαντικα πραγματα, οχι για τη βλακεια του καθε υπαλληλου!!!!! [smilie=argue.gif]

ασχετο, αλλα αυτα τα καινουρια σμαιλις δεν παιζονται!!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif]

παντως, ΕΛΕΝΑ, κι εγω πιστευω οτι αν ειναι να ερθει, θα ερθει!!!! X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο τοτε που αρχισα να περνω τα χαπια για πολλαπλη ωορηξια αλλαξε το στηθος μου!Ενω πριν πριζοταν και δεν μπορουσα να το ακουμπησω τωρα μονο οι θηλες.Αυτη τη φορα δεν θα κανω πλουσια τα φαρμακεια.....θα περιμενω απλα....απο 17 μεχρι 24 το αργοτερο, αν δεν ερθει κατευθειαν για χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΧΧΧΧΧΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!!!ΕΙΜΑΙ Η ΣΤΑΜΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ 22 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ 2 ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!

ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕ?????ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!!

ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΘΕ 30 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΣΚΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!ΦΙΛΙΑ!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!! ΕΜΕΝΑ ΗΡΘΕ Η ΤΡΕΛΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.....

ΕΧΕΙ ΑΡΧΊΣΕΙ Κ ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΑΡΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΤΟΥΣ 2 ΜΑΣ... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

ΕΛΠΙΖΩ ΟΣΕΣ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΕΣ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakioo πόσο καιρό έχετε που προσπαθήτε? Μην σε πέρνει από κάτω.. θα έρθει για όλες μας η ώρα να αποκτήσουμε σποράκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΑΜΩΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΑΣ ΧΑΝΩ ΛΙΓΟ!!!ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΤΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ!!! ΜΕΡΥΚΑΛ ΝΑΙ ΤΟ ΕΛΕΓΕΣ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΙΣΤΕΨΩ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΚΙΕΣΥ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!

ΗΕΛΕΝΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΡΙΧΝΩ ΛΙΓΗ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ ΓΙΑ ΓΟΥΡΙ!!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια !!

Έχω χάσει κάποια επεισόδια, είχα να μπω κάτι μέρες. Εξηγήθηκα Πήλιο 8-)

Έχουμε κάνα ευχάριστο νέο μετά απο την ανακοίνωση της Έλενας ; Γενικά όλες εδώ καλά ;;; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μάλλον δεν θα είχες διαβάσει για εμένα, αυτό το μήνα δεν έκανα τίποτα. Απέφυγα τις γόνιμες σαν τον διάβολο το λιβάνι. Ήθελα να χαλαρώσω, να μην σκέφτομαι αν θα μου έρθει περίοδος ή όχι και να συνεχίσω με άλλο αέρα ;)

πως αισθάνεστε τώρα που το μωράκι σας είναι στο δρόμο ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΙΣΜΕΝΗ...ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ ΟΣΟ ΧΘΕΣ ΑΙ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΗΚΑ!!!ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΗΤΑΝ Ο ΣΑΚΟΣ!!!ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΕ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΘΥΣΗΧΑΣΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ!!!ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δέσποινα εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη...! Είναι πραγματικά πολυ γλυκό να ακούς τέτοια ευχάριστα νέα.. Θα περιμένουμε νεότερα μετά την επόμενη επίσκεψη στο γιατρό σου.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΙΣΜΕΝΗ...ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ ΟΣΟ ΧΘΕΣ ΑΙ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΗΚΑ!!!ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕ......................

ε όχι και να φοβάσαι !! όλα θα πάνε καλά !!

άσε τις κακές σκέψεις στην άκρη και απόλαυσε κάθε στιγμή τις εγκυμοσύνης σου.

Τα κατάφερες κούκλα !!!!!!!! ;)

ΧΟΑΝΙΤΑ δεν θυμάμαι να σε καλωσόρισα :-??

καλώς ήρθες, πόσο καιρό προσπαθείτε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακι μπραβο.απο οτι διαβασα η παναγιτσα μας σου το εστειλε το σπορακι.μην ανυσηχεις με το παραμικρο.να εχεις μια πολλυ καλη εγκυμοσηνη και σε λιγο ενα πολλυ γερο μωρακι.αν προσεχεις να μην κουραζεσε και να μην σηκωνεις βαρος,ολα θα πανε τελεια.οταν θα ακουσεις την καρδουλα του ετοιμασου για συγκινηση και κλαματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!καλα, εχω τοση αισιοδοξια σημερα, που απορω με τον εαυτο μου [smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=happy6.gif] !!!!!!δεν ξερω γιατι, νιωθω οτι ειναι ο τυχερος μου μηνας!!!! :-bd:-bd:-bd[smilie=blob7.gif] τετοιο πραγμα ειχε καιρο να μου συμβει...μηπως φταιει το νεο μαμι, ξερετε, η αλλαγη περιβαλλοντος;;;;;τι να πω;;;!!!

οι εγκυουλες μας, τι κανουν;;; [smilie=angel13.gif]

πολλα πολλα πρωινα φιλια!!!!! :-bd

αν δεν το προσεξατε, εχω ενθουσιαστει με τα νεα σμαιλις!!!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa!!to proseksame,sou aresoun polu!!k emena gi'auto k ta vazw pantou pane de pane!! :)):)):))

m'aresei i aisiodoksia sou!!! :ymapplause::ymapplause: kai naiiiiiiiiiii!oso to pisteueis 8a ginei o tuxeros sou minas!!!! :D :D de pisteuw oti einai to neo mammy pou sto prokalei auto alla to enstikto sou.....kati kalo 8a sou sumvei fili mou!!! :D/ elpizw na vgw ali8ini se liges meres!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες, τι καλά που έχουμε και το mammy να μας ανεβάζει την διάθεση!! :D

Εμένα τελικά θα με τρελάνει ο οργανισμός μου, μόλις τελείωσε η κανονική μου ωορρηξία(το επιβεβαίωσε και ο γιατρός μου) πριν μερικές μέρες, από χθές το βράδυ πονάω αριστερά όπως όταν έχω ωορρηξία στα μέσα του κύκλου μου!! :shock::evil::twisted:

Τι στο καλό συμβαίνει δεν μπορώ να καταλάβω, δεύτερη ωορρηξία μέσα σε λίγες μέρες??? Αφού στις 22 περιμένω να αδιαθετήσω είναι δυνατόν να κάνω πάλι?? :roll:

Ούφ θα με τρελάνει το σώμα μου..... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...