Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

Lollipop τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα !!!!!!!!!!!!! Μπραβο!!!!!! Περιμενουμε αυριο επιβεβαιωση αλλα για να πει ο γιατρος οτι ειναι οκ σημαινει οτι το γλενταμε απο σημερα! Πραγματικα χαρηκα κοριτσακι μου! Αντε μια μια να βγαινει απο τη λιστα! Εγω δε μπηκα στη λιστα, ειπα να το αφησω και να μπω στην επομενη και για πρωτη φορα ενω εχω παντα σταθεροτατη περιοδο δε μου ηρθε χτες... ουτε σημερα ακομα. Βεβαια εχω πονους στη μεση 2-3 μερες που σημαινει οτι ερχεται αλλα περασαν διαφορες σκεψεις απο το μυαλο μου γιατι ειναι παντα σταθερη στο ραντεβου της στις 25 μερες. Ασε που δεν ειχαμε και επαφη τις γονιμες μερες αλλα καποιες μερες πριν. Θα δειξει, δε θελω να ειμαι αισιοδοξη.

Λοιπον Lollipop χαραξες το δρομο, stroumf80 ευχομαι να εισαι η επομενη και ολα τα κοριτσια να βγουν απο τη λιστα συντομα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kimon έγραψε:

Καμακι ακουω....ειπαμε να κανουμε κανα παιδι μελαχρινο...βερος Ελληνας μην μας βγει καταξανθος με μπλε ματια και δεν εχουμε που να τον κρυψουμε!!!! :laugh: :laugh:

Καλε λιγο οφθαλμολουτρο :blush: ααααα ολα κι ολα τον αντρουλη μου δεν τον αλλαζω :kiss::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela lolipop...mpravo..teleiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kane tin arxi..ante re koritsia ki ena kalo neo..epitelous!!perimenoume nea sou me anupomonisia..

maria ti na kanw?irthe kai ponaw trela..genika auti i evdomada polu xalia vre paidi mou..olo anapodies..ti na pw?tha perasei pou tha paei!!

kimon,anastasia..polu swstes sas vriskw..kala na perasete stis diakopoules sas kai pieite ligaki parapanw..tha afetheite kai tha erthoun polu wraia nisiwtika mwrakia!!

mixaela mmou..pou eisai re kopelia?olo eksafanizesai..

merykal..mi mou ta malwneis ta koritsia..einai ligo anupomona..ti na tis kanoume?esu ola kala?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lolipop

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΘΑ'ΧΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ

ΝΑΙ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΑ ΠΕΤΑΣ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ Κ ΟΧΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OLGA** έγραψε:

dreamgirl

ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ Κ ΕΣΕΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ

ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙΣ Κ ΕΣΥ,

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑ'ΧΕΙΣ

Σε ευχαριστώ παρά πολύ το ελπίζω για όλες μας να πάνε όλα καλά :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΜΑΡΙΑ 12?

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ.ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΠΙΑΣΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ

2,5ΒΔΩΜΑΔΕΣ ΚΑΘΗΣΙΟ.ΑΛΛΑ ΣΕ 2.5ΒΔΩΜΑΔΕΣ ΞΑΝΑΒΓΑΙΝΩ ΠΑΛΙ

Κ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΤΕ ΠΕΦΤΩ ΠΟΤΕ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ Κ ΠΟΤΕ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΚΟΜΗΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ?ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΡΑ?

Κ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ

ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ-ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ

ΕΧΩ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ

ΕΚΑΝΑ ΑΓΩΓΗ ΜΕ SERPAFAR GIA ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ Κ ΚΑΘΕ 2η ΜΕΡΑ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ Κ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΔΕΝ ΑΝΑΠΤΥΣΟΝΤΑΝ ΟΠΩΣ ΕΠΕΠΕ.

ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΕΣΕΙΣ ΜENOPOUR K ΞΑΝΑ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΑ Κ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ Κ ΤΗΝ ΕΠΩΜΕΝΗ ΕΚΑΝΑ ΕΝΕΣΗ PREGNYL

META ΑΠΟ ΜΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΕΛΙΚΑ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ?ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ.ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΕΚΑ ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΝΕΣΗ PREGNYL Κ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΓΙΑ ΝΑ'ΜΑΙ Κ ΣΙΓΟΥΡΗ.

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OLGA** έγραψε:

ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΜΑΡΙΑ 12?

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ.ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΠΙΑΣΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ

2,5ΒΔΩΜΑΔΕΣ ΚΑΘΗΣΙΟ.ΑΛΛΑ ΣΕ 2.5ΒΔΩΜΑΔΕΣ ΞΑΝΑΒΓΑΙΝΩ ΠΑΛΙ

Κ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΤΕ ΠΕΦΤΩ ΠΟΤΕ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ Κ ΠΟΤΕ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ

νομίζω πως όλες μας έτσι ήμαστε, πότε καλά και πότε άστα να πάνε :(

όσο για το πότε πρέπει να κάνεις τεστ δεν ξέρω να σου απαντήσω :(

το μόνο που μπορώ να σου πω με όλη μου την καρδιά είναι να σου

ευχηθώ να πάνε όλα καλά και να έχεις σύντομα ευχάριστα νέα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ΄ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΡΕΝΤΑ ΕΥΧΩΜΑΙ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ.

ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 11 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ.lolipop ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIA 12 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ΕΣΥ?

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΜΟΥ

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ Η ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ.ΑΠΤΗΝ ΕΝΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 11 ΜΕΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΑΣΤΑΤΑ ΣΕ ΜΕΝΑ.

ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΧΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΚΥΚΛΟ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΠΑΣΧΩΛΟΥΣΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ

ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OLGA** έγραψε:

MARIA 12 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ΕΣΥ?

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΜΟΥ

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ Η ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ.ΑΠΤΗΝ ΕΝΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 11 ΜΕΡΕΣ

κρίμαααααα που δεν ξέρω να βοηθήσω.

αλλά ίσως έχει δίκιο και ο άντρας σου αλλά και εσύ τι να κάνεις που δε ξέρεις!Βάλε θέμα μήπως ξέρει καμιά άλλη κοπέλα να βοηθήσει!!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοαννακι μου!!

δεν θελω να εξαφανιζομαι αλλα internet εχω μονο στη δουλεια και ελειπα ενα μηνα λογω γαμου-ταξιδιου και δεν ειχα μπει καθολου!

επειτα μπαινω μονο οταν ειμαι νυχτερινη στη δουλεια γιατι μονο σε αυτη τη βαρδια ειναι πιο λασκα τα πραγματα..(νοσηλευτρια)καταλαβαινεις....

απο αυριο βγαινω σε αδεια για ενα μηνα και γυριζω 18 αυγουστου στη δουλεια οποτε παλι θα σας χασω φιλεναδες μου :(:(:( αλλα σας σκεφτομαι καθε μερα και θα προσπαθησω να μπω απο τον υπολογιστη στο γραφειο του αντρα μου :kiss: πηραμε υπολογιστη σπιτι αλλα δεν εχουμε internet ακομη..σε κουρασα φιλεναδα μου..εσυ τι κανεις????

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...