Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διδυμομανούλες που γέννησαν το 2010 Νο1!


Recommended Posts

ax marsoypilami μου κ εγω το ιδιο νιωθω!!!

τα εχω παει απο χτες στην πεθερα μου γιατι ηθελα ν κοιμηθω ενα βραδυ ολοκληρο.ημουν στα ορια σωματικης καταρρευσης απο την ελλειψη υπνου.κοιμηθηκα δεν μπορω να πω!!!αλλα μου λειπουν πολυ πολυ!!!!

κοιταω το δωματιο τους που ειναι αδειο κ τρελαινομαι.θελω να τα ακουσω να κανουν ΟΥΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!ειναι να παω αυριο να τα παρω αλλα δεν το βλεπω.

το κοβω το απογευμα να τα φερνω πισω!!!!!

να ναι καλα τα παιδακια μας μωρε κ ας μας παιδευουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 932
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ!!!

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ Κ ΠΟΥ ΝΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ. ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ 10/4 ΜΕ ΠΗΤ 10/7.ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΟΥ ΚΟΡΟΥΛΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ,Η ΑΛΛΗ ΑΚΟΜΑ ΝΟΣΗΛΕΥΕΤΑΙ.ΠΕΡΑΣΑ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ,ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΑΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ.ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΑ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΠΟ 7/4...

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΠΙΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσακι μου πολυ συγκινηθηκα.

ευχομαι να πανε ολα καλα κ να ξεπεραστουν ολες οι δυσκολιες.ο θεος ειναι μεγαλος.να δεις που σε λιγο καιρο θα τα θυμασαι κ θα ειναι σαν ενα κακο ονειρο.

να εχεις δυναμη κ να προσεχεις τον εαυτο σου.

εμεις οπως βλεπεις αυξηθηκαμε κ πληθυναμε!!!!πολλα μωρα!!!!!

να μπαινεις να μας λες τα νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΕΜΕΙΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-8 ΣΤΙΣ 12.00 Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ 12.01 Ο ΑΛΛΟΣ 2470 ΚΑΙ 2620 Ο ΑΛΛΟΣ. ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΓΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΥΜΕ. Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΖΩΗΡΟΣ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΗ ΒΡΩ ΤΗΝ ΑΚΡΗ. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιονταρακι και koukou να σας ζησουν τα μωρακια σας!!!!Λιονταρακι να δωσεις πολλα φιλια στις πριγκιπισσες σου...ειναι κουκλες!!!!Ποσο ειναι τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kleoxx k koukou να σας ζήσουννννννν να ειστε καλα.

kleox μπραβο κοριτσακι μου που εισαι δυνατη.

Λιονταρακι εχω παθει την πλακα μου με τις κορακλες σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω το ιδιο καρμεν μου!!!!

τις ζυγισαμε χτες.η μεγαλη η ευα ειναι 4 κιλα κ η μικρη η τετη ειναι 4150.μεγαλωνουμε!!!

μωρε η μικρη καπως ρουθουνιζει μου φαινεται.εν τω μεταξυ ολοι γυρω γυρω ειμαστε κ συναχι κ καταρροη κ φοβαμαι μην κολλησε το μικρουλι.μου λεει η πεθερα μου την νυχτα δυσκολευοταν να ανασανει.τα παιξα κ εγω κ παιρνω πανικοβλητη την παιδιατρο.προς το παρον της εβαλα φυσιολογικο ορο μπας κ ειναι μονο βουλωμενη κ βλεπω μεχρι το απογευμα πως θα παει.παντως ηρεμη ειναι.αν ηταν αρρωστουλα δεν θα ηταν πολυ ανησυχη;;;

kleoxx εσεις πως πατε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zetoyla μου τι κανεις?πες μου τα νεα σου?

εμεις ποσο ειμαστε?λοιπον οι πριγκιπισσες μου ειναι 4μηνων κ 19 ημερων.Η μια που εχω σπιτι ειναι 5500 ενω η μικρουλα μου που ειναι στο νοσοκομειο ειναι 2850.Βεβαια κανονικα θα ηταν 1 μηνα κ 19 ημερων.Υπαρχει καποια αλλη με προωρα?Εγω γεννησα 27 εβδομαδων!!!!

Λιονταρακι ποσων μηνων ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kleoxx, μπράβο κορίτσι έδωσες μεγάλο αγώνα, αλλά τέλος καλό. Αντε με το καλό να πάρεις και το άλλο σου κοριτσάκι σπίτι. Από οτι θυμάμαι είσαι από Ρόδο.

Λιονταράκι όταν είδα τη φωτογραφία της Τετης σου νόμισα ότι έβαλες φωτογραφία της μικρούλας μου. Δεν ξέρω αν είναι η συγκεκριμένη πόζα, αλλά μου φαίνεται ότι μοιαζουν πολύ. Αν βρω καμιά καλή φωτό θα σου στείλω πμ για να δεις.

Κουκου να σου ζήσουν τα αγοράκια σου. Καλό κουράγιο τώρα που ήρθες στο κλαμπ!!!!

Καλό απόγευμα σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ. ΚΟΥΚΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!! ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ, ΟΙ ΚΟΡΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΕΣ!!! ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΣ!

ΚΛΕΟΧΧ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΜ.

ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΤΕΤΡΑΩΡΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΙΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιονταρακι μου ολα τα μωρακια ρουθουνιζουν θα βαζεις ορο κ θα ρουφας τις μυξουλες με το ειδικο λαστιχακι απο το φαρμακειο ειναι καλο κ τις ξεβουλωνει τις μυτουλες. Τι μου κανετε κοριτσακια μου?

εμενα βρε κοριτσια θελουν να με κοιτουν για να κοιμηθουν αν ειναι δυνατον τωρα το απογευμα τους αφησα με την μαμα μου κ ηταν λιγο ανησηχοι οι κυριοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

ειναι απιστευτο αυτο που νιωθω!!!! δεν μπορω να πιστεψω οτι εχω δυο αγγελακια!! σας γραφω γρηγορα γιατι εχω γινει βεγγος!!!

αλλα αξιζει οσο τιποτα!!!

εχω δυο υπεροχα παιδια !!!!!

τον βαγγελη 2760 κιλα 25/8 10.50πμ

την μυρσινη 2210 κιλα 25/8 10.51πμ

για τον τοκετο δεν εχω να πω και πολλα.... καισαρικη ηταν...

αυτο που εχω να πω ειναι οτι δεν εχω μυρισει τιποτα πιο ωραιο!!

δεν εχω ξανααγκαλιασει τιποτα τοσο σημαντικο!

δεν εχω νιωσει πιο τρυφερο χαδι απο οταν με αγγιζουν!!!

ο μπαμπας τους εχει λιωσει.............

δεν προλαβα να διαβασω τιποτα...

να εχουμε ολες υγειη και καλοτυχα παιδια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησουν κοριτσακι μου κ καλως ηρθες στο κλαμπ

καλη λοχεια

απολαυσε τα ζουζουνια σου μεγαλωνουν γρηγορα πιστεψε με

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki μου να σου ζησουνε!!!!Να ειναι γερα κ καλοτυχα!!!Κοριτσια εγω δεν εχω εμπειρια ακομα απο διδυμακια ομως με την μια πριγκιπισσα που εχω προς το παρον,ευτυχως,κοιμαμαι σαν πουλακι!!!Συνηθως τρωει στις 12 κ μετα ξυπναει κατα τις 6 το πρωι!!Α!!!και το μεσημερι κοιμομαστε!!!Γενικα ειναι αρκετα ησυχη...βεβαια εμενα εζησε κ 2,5 μηνες στο νοσοκομειο οποτε δεν εμαθε ουτε χερακια,ουτε μολις κλαιει να τρεχει καποιος!!!

2002 εγω προσπαθησα 2-3 βραδια με την βοηθεια της πιπιλας κ ετσι κοψαμε το μεταμεεσονυκτιο γευμα!!!

Κοριτσια ξερετε καποια αλλη με προωρο μωρο?εχω πολλεεεεεεες ερωτησεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική να σου ζήσουν τα μωράκια σου, να είναι πάντα υγειή και ευτυχισμένα.

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω τα μωράκια μου τρώνε στις 9:00 το βράδυ και μετά στις 3:00 το πρωί, μήπως ξέρετε πως μπορώ να μετατοπίσω το ωράριο τους. Πρέπει να τους μάθαμε έτσι γιατί τους κάνουμε μπάνιο γύρω στις 8 αλλά και 11 δεν είναι πολύ αργά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soula η απαντηση ειναι: ΕΛΑ ΜΟΥ ΝΤΕ;;;ΠΩς ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ;;;

κ εγω το ιδιο θεμα εχω.κοιμουνται κατα τις εννια ξυπνανε 3-3:30 κ μετα παλι 6:30-7.

μια φορα τα ξυπνησαμε στις δωδεκα μπας κ πανε μεχρι το πρωι κ οχι μονο ξαγρυπνησαν κ κοιμηθηκαν στις μια μετα παλι στις 3:30 ηταν ορθια για γαλα!!!δεν το ξανακανω!!!

βασιλικη μου καλως ηρθες!!!!!να σου ζησουν τα μωρακια κ να ειναι γερα.τιποτα αλλο.

αντε μια μια να ερχεται κατα δω!!!!

ζετουλα εβαλα φυσιολογικο ορο.σαφως κ ειναι πολυ καλυτερα.αυτο το λαστιχακι που λες δεν το ξερω.θα ρωτησω στο φαρμακειο.

α δεν σας ειπα....με τον αντρα μου επιστρεψαμε στα παλια μας χομπυ!!! ;)

κ μαλλον ειχαμε ατυχημα!!!!!!!!! :S:S:S δεν ειμαι σιγουρη.

το φανταζεστε;;;;θα τρελαθω.ε μα ειπαμε να αφησουμε το σαββατο το βραδυ τα παιδια κ ξεσαλωσαμε!!!!

κ το πρωι χτες πηγα στο φαρμακειο κ πηρα για καλο κ για κακο το χαπι της επομενης μερας!!!!

ειπαμε να κανουμε το γιο αλλα οχι κ απο τωρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα λιονταρακι φοβερη ολα τα λεφτα. Αν σου κατσει κ ο γιος μπαμ μπαμ θα παρεις τα βουνα χιχι.

Λοιπον εγω τωρα δυο τρεις μερες τους παιρνω αγκαλιτσα σε απολυτη ηρεμια χωρις να τους ξυπναω γυρω στις 12 που ετοιμαζομαι κ εγω για υπνο. Δεν τους αλλαζω ουτε τους μιλαω ουτε τους χαιδολογαω απλα βγαζω με το θηλαστρο κ τους δινω εκεινη την ωρα με το μπουκαλι ε δεν κοιμουνται μεχρι το πρωι αλλα παμε τουλαχιστον μεχρι τις 5,30 κατι ειναι κ αυτο.

Σκεφτομαι μηπως πουλησω το καροτσι μας το μεγαλο μιας κ θελω να παρω καινουριο αλλα θα το ψαξω μια δυο μερες ακομα κ θα σας πω αν ενδιαφερεται καμια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

25082010304.JPG αν δεν μπει κ τωρα παραδινομαι εχω βαλει ενα σωρο φωτογραφιες τωρα γιατι δεν τις παιρνει τον τελευταιο καιρο δεν καταλαβαινω
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κλεοx, κουκου και βασιλικη να σας ζησουν τα μωρα!

καλωσηρθατε στην παρεα και παλι!

kleox εγω ειχα οριακα πρωορη γεννα, στις 36 εβδομαδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουλα κι εγω γυρω εκει τα κανω μπανιο και εχουμε τα ιδια ξυπνηματα. περιμενω να μεγαλωσουμε μπας και τρωμε περισσοτερο και κοιμομαστε. με την πιπιλα αν το δοκιμασουμε εμεις νομιζω θα μας ακουσουν μεχρι την Θεσσαλονικη!

τι ωρα τα βγαζετε εσεις βολτα? τα βγαζετε καθε μερα?

λιονταρακι εμενα ο γιατρος μου απαγορευσε να κανω παιδι για ενα χρονο λογω της καισαρικης. ειπε αν μεινω εγκυος ειναι επικινδυνο και για μενα και για το παιδι.

φιλια σε ολες

ζετα για αλλη μια φορα υποκλινομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!

new mammy ποσο ειναι τα μωρακια σου τωρα;;;;

εμεις βγαινουμε καθε μερα βολτα κ το πρωι κ το απογευμα.το καλο ειναι πως εχω το αμαξι στην πυλωτη της πολυκατοικιας κ ετσι κατευθειαν τα βαζω στο αυτοκινητο κ φυγαμε!!!!!

το πρωι ή θα παμε για καφε ή θα παρω σβαρνα τους συγγενεις!!μανα,αδερφες κ.λ.π.

το βραδακι βγαινουμε με τον μπαμπα.συνηθως παμε για φαγητο.το πολυ μεχρι τις εντεκα ειμαστε πισω για ετοιμασια υπνου.

σημερα τις πηγα κ στο ικα!!!δεν ειχα ποιος να μου τα κρατησει κ επρεπε να παρω ενα χαρτι που χρειαζομαι για τον αοεδ.αληθεια το επιδομα μητροτητας το πηρε καμια;;;;εγω αυτες τις μερες θα παω να δωσω τα χαρτια.δεν ξερω ποσα χρηματα ειναι.θα καταθεσω για το οικογενειακο επιδομα!!ειμαστε πολυμελης οικογενεια πια!!!

τωρα κοιμουνται οι μπουμπουκες.εβαλα ενα πλυντηριο κ τωρα κοιταω καμια συνταγη για μπριζολιτσες να κανω να φαμε;

καμια ιδεα;;;;

φιλακια :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...