Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διδυμομανούλες που γέννησαν το 2010 Νο1!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 932
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας και από μένα,

είπα να κάνω και εγ'ω ένα βραδυνό τάισμα και βρήκα χρόνο να σας γράψω, κατά τα άλλα κοιμάμαι κάθε βράδυ, γιατί τα ταίζουν ο μπαμπάς μου και η μαμά μου. Το ένα το μωράκι μου είναι πάρα πολύ ήσυχο τρώει κοιμάται και μένει και ξύπνιο να παίξουμε, το άλλο δεν μπόρεσε να προσαρμοστεί ακόμη. Μόλις φάει το πιάνουν κάτι νεύρα και κλαίει ασταμάτητα, σιγά σιγά ελπίζουμε να στρώσει. Το βράδυ είναι συνήθως ήσυχα, όμως η μεγάλη έχει αρχίσει μάλλον κολικούς.

Πάω για ύπνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρσουπιλαμι μου πολυ χαιρομαι που τα λεμε παλι κ πρεπει να σου πω οτι σε καταλαβαινω απολυτα. Σουλα μου κουραγιο.

Κοριτσια εγω τραβηξα τρελο ξενυχτι αποψε. Οπως ειπα ο αντρας μου λειπει κ ειχα επισκεψεις τα μωρα κοιμηθηκαν κατα τις 8,30 κ περιμενα 11,30 να ξυπνησουν αλλα πουυυυ ξυπνησαν 1,30 κ αρχισε το σοου. Του ενος του εφευγε η πιπιλα κ τον πηρα διπλα μου με το πορτ μπεμπε κ του την εβαζα αλλα το βιολι αυτο με την ανησυχια συνεχιστικε μεχρι τις 4 οπου κ τους ξαναταισα. Ο ενας επεσε ταβλα κ αρχισε την γκρινια ο αλλος ο οποιος προφανως ειχε χορτασει υπνο κ ειχε μια γκρινια που μου εκανε τα νευρα κορδονια. Κ το κερασακι στην τουρτα? η κορη μου που δεν ξυπναει ποτε την νυχτα ξυπνησε δυο φορες κ την τριτη ηρθε στην πορτα μου κ επειδη της ειπα να παει τουαλετα κ θα παω κατουρηστικε στην πορτα μου 6 η ώρα το πρωι οποτε κ σφουγγαριζα. Απο κει κ περα παει ο υπνος. Τα ξαναταισα 7 ηωρα τα μωρα κ τα εβαλα κ τωρα κοιμουνται αλλα εγω τωρα με τετοια υπερενταση εχω κανει τις μισες δουλειες του σπιτιου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου βλεπω το ζορι που περιμενει ειναι μεγαλο!!!!

χαλαλι ομως!!! δυο κουκλακια εμεις!!!

την παρασκευη θα παω κι εγω στο γιατρο και νομιζω πως μετα θα ξερω ποτε θα γραφω κι εγω επισημα για τα ξενυχτια μου με το καλο!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου επεστρεψα!!!

ο καλος μου με πηγε σε ενα φανταστικο ξενοδοχειο στα 1000 μ. υψομετρο στην ορεινη ναυπακτια.αν καμια καταφερει ποτε να παει.λεγεται "Δασος" και ειναι στο χωριο Παλιοξαρι.πολυτελες ξενοδοχειο με εσωτερικη κ εξωτερικη πισινα.λιωσαμε!!!αφου τσουρουφλιστηκα απο τον ηλιο!!!ουτε σε νησι να ειχαμε παει!!καναμε κ βολτες στα γυρω χωρια ηταν τελεια....εκτος απο ενα πραγμα....μου ελειπαν αφανταστα τα μωρα μου...με δυσκολια καταφερα να χαλαρωσω!!επαιρνα τηλ την πεθερα μου καθε μια ωρα.εφαγαν;κοιμουνται;γκρινιαζουν;;;;την μουρλανα!!!!

ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΟΥ!!!!!

αλλα ολα καλα.ηταν πολυ καλες οι μικρουλες μου.μαμ κακα κ νανι.τελικα ειναι πολυ καλα παιδια.διαβαζω κ εσας που ταλαιπωρειστε λιγο κ λεω μπα αυτα ειναι αγγελουδια!!!!!

το βραδυ κανουν πανω απο 4 ωρες να φανε κ ειναι πολυ ησυχες!!!ευτυχως κ εγω εχω αρχισει κ παιρνω τα πανω μου κ ολα πανε πολυ καλα!!!αυριο παμε κ στην παιδιατρο.

φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια να μαι κι εγω!επιτέλους με άφησαν να σας γράψω λίγο!

Λιονταράκι είναι απίστευτες κουκλίτσες, να τις χαίρεσαι!η δεξιά έχει ακριβώς τη στάση του μπέμπη μου, πάντα με το κεφάλι προς τα πίσω! δεν το πιστεύω ότι κάνατε και διακοπούλες!κι εμεις το έχουμε πολύ ανάγκη αλλά είναι αδύνατο. δεν μπορούμε να τα αφήσουμε στη μαμά ή την πεθερά μου γιατί χρειάζονται μονίμως 2 άτομα για να τα βολέψουν!

εγω δεν χρειάζεται να γράψω πώς περνάμε, ότι περιέγραψε η marsoupilami ισχύει ακριβώς και για μας, πολύ γκρίνια και μόνο αγκαλίτσα σταματάνε και όχι πάντα. είμαστε μονίμως 2 άτομα με ένα μωρό αγκαλιά ο καθενας.την ημέρα δεν κοιμούνται καθόλου. κι ο δικός μας μπέμπης έχει παλλινδρόμιση και κάνει συνέχεια εμετούς. το βράδυ όμως κοιμούνται τουλάχιστον 5 ώρες συνεχόμενες.

σήμερα έγινε θαύμα, δεν έχουμε ακούσει το κλάμα τους όλη μέρα, αφού αρχίσαμε να ανησυχούμε! μας φαίνεται ότι δεν έχουμε τί να κάνουμε!μακάρι να συνεχίσουμε έτσι, είναι απόλαυση. όταν γκρινιάζουν συνέχεια δεν μπορείς να τα χαρείς, από την κούραση είμαστε συνέχεια μεσα στα νεύρα και μετά έχουμε τυψεις.

έχουν αρχίσει να χαμογελάνε και να καταλαβαίνουν τα παιχνιδάκια με τη μουσική πάνω απ΄τις κουνιες. μεγάλωσαν πολύ και όσο πάνε κι ομορφαίνουν!

το μπάνιο τους αρέσει πάρα πολύ αλλά στο ντύσιμο γίνεται σφαγή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικη να ειναι καλα η πεθερα μου αυτος ο αγιος ανθρωπος.εκτος απο τα δικα μου ειχε κ τα δυο της κουνιαδας μου 4 κ 10 ετων στο σπιτι.αλλα κ πενηντα παιδια να τις πας τα κουμανταρει μια χαρα.της εχω τρελη εμπιστοσυνη κ ειμαι πολυ ησυχη οταν τα παιδια ειναι μαζι της.κ δεν λεει ποτε οχι οταν την χρειαστεις.ειμαι πολυ τυχερη σε αυτο.μακαρι να μπορεσετε να κλεψετε δυο μερες.πιστεψε με θα σας κανει πολυ καλο!

ενταξει βεβαι οπως ειπα οι δικες μου ειναι πολυ ησυχες.οπως τις βλεπεις στη φωτο ειναι ολη μερα σχεδον κ ολη νυχτα.εκτος απο λιγες ωρες την ημερα.οποτε δεν ειναι κ πολυ δυσκολο να τις κρατησει καποιος.

κ εμας αυτο που δεν τους αρεσει καθολου ειναι το αλλαγμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιονταρακι κ παλι σου λεω κουκλες οι νυφες κ εμενα ετσι κοιμαται ο ενας μπεμπης με το κεφαλι πισω. Εμεις σημερα ειμασταν μια χαρα. Κοιμοντουσαν ολη μερα καλα τρωγανε κ κοιμοντουσαν. Τωρα το βραδυ αργησαμε λιγο να κοιμηθουμε αλλα ολα οκ κ χθες βραδυ ευτυχως μ αφησαν κ ξεκουραστικα μια χαρα ευτυχως γιατι δεν εχει γυρισει κ ο αντρας μου κ ειχα αναγκη να ξεκουραστω. Ο μπεμπης μου ο ενας ειναι 4100 κ ο αλλος 3880 με δικο μου γαλατακι. Θα προσπαθησω κ εγω να σας βαλω δυο φωτος αλλα επειδη δεν εχω το δικο μου λαπτοπακι θα ναι κ η αφεντομουτσουναρα μου οποτε μην κοροιδευετε ε///// χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ενταξει τι παιδια ειναι αυτα;;;;

συγνωμη κοριτσια τουλαχιστον ο ενας εινι δικος μου!!!!!καλα οταν παιρνουν αυτο το υφος το παραπονιαρικο δεν ειναι τρελα;;;

αχ μωρε να ειναι καλα τα παιδακια μας!

αλλα κ εσυ καρμεν μου μια κουκλα!!!να χαν μαμα να εμοιαζαν!

εμεις ειχαμε ενα τριωρακι λυγμων κ οδυρμων κ ακομα δηλαδη η μεγαλη δεν εχει ηρεμησει.ενταξει εγω κανω υπομονη αλλα ο αντρας μου εκνευριζεται λες κ τα μωρα καταλαβαινουν.ριξαμε κ εναν ωραιοτατο καυγα κ ειμαι μεσα στην καλη χαρα.αλλα ετσι ειναι οι αντρες.οταν αποφασιζουν να κανουν παιδια δεν εχουν επιγνωση του τι πραγματικα σημαινει.κ μετα προσγειωνονται αποτομα.δεν μας ρωτανε κ μας που τραβαμε το ζορι.τελοσπαντων δεν θα τρελαθω εγω επειδη αυτος χαλασε τη ζαχαρενια του με το κλαμα των παιδιων του.

ουφ αυτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατι μου κανει κ δεν μ αφηνει να γραψωωωω

τελος παντωων οχι κουκλα πανουκλα επρεπε να πειτε κ η κοιλια στο πατωμα κ σιχαινομαι τον εαυτο μου αλλα... ο φουστανος κοστιζει κ εγω ξοδευω πολλα για πανες οποτε δεν μου περισευουν χιχι.

Οσο για τους αντρες εμενα που λειπε 4 μερες τωρα ειναι για ψαρεμα κ ψητουρα με αντροπαρεα κ εγω εδω ολομοναχη με 3 μωρα...

Λιονταρακι μου υπομονη οι αντρες θελουν τα παιδια μονο στα καλα τους δεν θελουν ξενυχτια δεν θελουν κλαμματα και ευθυνες κ τετοια. Θελουν μονο να παιζουν μαζι τους κ να καμμαρωνουν οτι εχουν παιδια.

σταματαω γιατι θα γινω κακια παλι.

Μηπως τα μωρουλινια σου θελουν αγκαλιτσες λιονταρακι μου?

Εμεις κοιμηθηκαμε ευτυχως κ τωρα ελπιζω οτι θα ξυπνησουν 3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλά κοριτσακι μου. Οσο για το καροτσακι δεν το εχω προσεξει γιατι το εχω στο αμαξι αλλα θα κοιταξω κ θα σου πώ. Παντως εχει κουμπια αν δεν κανω λάθος.

Κοιμηθήκαμε αποψε μεχρι τις 2,30 κ μετα ειχαμε μια ωρα γρινια. Βεβαια ο ξανθοψιρας μου μολις κοιμηθηκε ξυπνησε 8,30 το πρωί οποτε εκανα παρτυ.

Βασιλικη μου κοντευεις αντε εφτασε η ώρα κ για σένα. Με το καλό κοριτσακι μου κ μετα μην σε χασουμε να μπαινεις κ εσυ εδω οποτε εχεις χρόνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιστευω ζετουλα να βρισκω χρονο...

θα δειξει...

απο οτι βλεπω οι περισσοτερες διδυμομανουλες δεν εχουν και πολυ χρονο :P

εγω την παρασκευη θα μαθω το ποτε... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζετούλα είσαι κούκλα και εσύ και τα παλικάρια σου κουκλιά. Νομίζω οτι ο δεύτερος σου μοιάζει κιόλας.

Λιονταράκι κουκλάρες και οι δικές σου μάλιστα η δεξιά έτσι όπως βλέπω τη φωτογραφία μου θυμίζει πάρα πολύ τη μεγάλη μου στο τρόπο που κοιμάται σαν τόξο είναι το κορμάκι της. Θα τις στείλουμε για ενόργανη.

Η μεγάλη μου είναι χαρά θεού, να φανταστείτε έχουν αρχίσει οι κολικοί και το τι υπομονή κάνει δε λέγεται. Η μικρή όμως μας έχει βγάλει το λάδι, είναι πολύ νευρική. Σχεδόν μετά από κέθε γεύμα κάνουμε τουλάχιστον 1 ώρα να την ηρεμήσουμε.

Εγώ προσπάθώ όσο μπορώ τώρα πια να συμμετέχω όσο το δυνατόν περισσότερο στην φροντίδα τους. Α δεν σας είπα για τα κιλά μου πριν την εγκυμοσύνη ήμουν 71, λίγο πριν γεννήσω 89. Όταν βγήκαμε από το νοσοκομείο 80 και όταν βγήκα τη 2η φορά από το νοσοκομείο μετά την αιμοραγία 68!!!

Για όσες δίνετε μπουκάλι και μπορείτε να υπολογίσετε ήθελα να ρωτήσω, οι δικές μου τρώνε 100 ml περίπου σε κάθε γεύμα και ημερησίως 600-700 ml , αλλά μου φαίνεται ότι θέλουν κι άλλο, δεν είναι ήδη πάρα πολύ? Η μεγάλη στον 1 μήνα από τα 2900 έχει φτάσει τα 4 κιλά. Δεν είναι πολύ? Τα μαγουλάκια της κοντεύουν να σκάσουν.

Επίσης υπάρχει κανένα γαλα που να περιορίζει τους κολικούς? Τώρα πέρνω το almiron.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλακια μου ομορφαααααααααααα καλα σουλα φοβερες οι κουκλες. Πολύ γλυκουλες κ οι δυο να σου ζήσουν κοριτσακι μου κ να σαι κ εσυ καλα να τις μεγαλώσεις. Εμεις κοριτσια μου εχουμε δυο μερες γκρινια ο ενας μπεμπης δεν μπορει να κανει ευκολα κακα κ απο χθες το απογευμα μας τρελανε στην γκρινια κ εγω υπεφερα κ τσακισε το νευρικο μου συστημα. Εμενα υπαρχουν φορες που θα κοιμηθουν αμεσως κ αλλες που θελουν καμποση ωρα. Αποψε ξεκινησα απο τις 8,3ο κ με μπανιο ταισμα κ να ηρεμισουν πηγε 10.15

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soula123 έγραψε:

Η φωτογραφία είναι από τα γεννέθλια που τις κάναμε για τον 1 μήνα. Αριστερά είναι η μεγάλη και δεξιά η μικρή. babies-20100811.jpg

Soyla μου να σου ζησουν τα μπεμπε!!!!Καλε τι κουκλια ειναι αυτα???

Πως περασαν οι μηνες..Σαν χτες μου φαινετε..η ανακοινωση της χοριακης σου 42 αν δεν κανω λαθος και τωρα 2 ζουζουνια σκετη γλυκα!!!

Να ναι παντα γερα και καλοτυχα κοπελα μου!!!!!

Λιονταρακι και σενα δεν πανε πισω κουκλια!!!Να σου ζησουν κοπελα μου να ναι παντα γερα και δυνατα!!!!

Αλικη,2002,μαρσουπιλαμι να σας ζησουν και εσας τα μπεμπε σας,να τα χαιρεστε και παντα γεματα υγεια και χαρα!!!!!!!

Αχ ρε κοριτσια με συγκινησατε πολυ!!!

Να σας ζησουν!!!!!!!

Φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινάκι μου ευχαριστώ για τις ευχές! κι εσυ γρήγορα να φουσώκεις!

κοριτσάκια τί τέλεια τα μωράκια σας!!!πώς μεγαλώνουν έτσι, πριν λίγο καιρό λέγαμε για την εγκυμοσύνη μας και τώρα είναι ολόκληρα παιδάκια!

ο μπέμπης μου πίνει 150 και πολλές φορές θέλει κι άλλο αλλά φοβόμαστε να του δώσουμε γιατί κάνει εμετούς συχνά. τα μαγουλάκια του έχουν γίνει τεράστια, είναι πολύ φαγάνας. δεν ξέρω πόσο βάρος έχει, πριν 3 βδομάδες που πήγαμε στο γιατρό ήταν 4 κιλά. η μπεμπούλα ήταν 3.300 και τώρα πίνει 120-140 και αυτηνής τα μαγουλάκια άρχισαν να φουσκώνουν.

ακόμη έχουμε πολλές γκρινίτσες, ειδικά τα απογεύματα και είναι μάλλον κολικοί. την υπόλοιπη μέρα έχουν ηρεμίσει κάπως και κοιμούνται από λιγο ανάμεσα στα γεύματα. τους πήρα ριλαξ με δόνηση και νανουρίζονται απίστευτα, τουλάχιστον έχουμε ηρεμίσει από τις αγκαλιες όλη μέρα, κάθονται επιτέλους και λίγο μόνα τους.

πάντως πολλή κούραση και ρουτίνα, δεν κάθονται καθόλου όταν τα βγάζουμε έξω, κλαίνε και θέλουν μόνο αγκαλιά. έτσι εγκαταλείψαμε τις προσπάθειες για βόλτες και έχουμε πήξει τελείως! ελπίζω να ηρεμίσουν λίγο και να μπορούμε να βγαίνουμε γιατί δεν αντέχουμε άλλο στο σπίτι!

βασιλική πλησιάζεις! με το καλό να μας γράφεις κι εσυ τις εμπειρίες σου με τα μωράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι ευχαριστώ πολύ, ακριβώς όπως τα λες είναι γύρω στο 45 ήταν η χοριακή και έλεγα είμαι δεν είμαι έγκυος. Άντε κορίτσι και στα δικά σου, είσαι τόσο καλό παιδί που σου αξίζει ότι επιθυμείς.

Αλίκη, γεια σου και από μένα έχουμε καιρό να τα πούμε, 150 τρώει ο μπέμπης σου, αλλά πόσα γεύματα κάνει?

Βασιλική ευχαριστώ πολύ, κουράγιο λίγο ακόμη και θα τα πάρεις και εσύ αγκαλίτσα τα μωράκια σου. Τώρα ξεκουράσου όσο μπορείς!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε? Αλικηηη βαστα γερα η γκρινα δεν σταματαει κλαψ. Σουλα τι κανετε?

εμεις σημερα επιτελους ειμαστε πιο καλά. Ο μπεμπης ο μεγαλος δεν μπορουσε να κανει κακα κ εκλαιεγε συνεχεια κ μου ενοχλουσε κ τον αλλον. Δυο μερες ουτε μερα ουτε νυχτα ηρεμισαμε σημερα τα εκανε τα κακακια κ ειμαστε καλύτερα κ ελπιζω να κοιμηθω κ εγω μεσημερι γιατι δεν αντεχω αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες με τα μικρα σας κουκλακια!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

σας ευχαριστω για τις ευχες..

δεν σας κρυβω οτι οσο βλεπω τις φωτος με τα μικρουλια σας τοσο ξεσηκωνομαι και ανυπομονω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...