Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διδυμομανούλες που γέννησαν το 2010 Νο1!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!!! ΕΜΕΙΣ ΕΧΘΕΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΞΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΕΙΧΕ ΤΡΕΛΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ... ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΡΕΛΟ ΜΠΟΥΚΩΜΑ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ ΚΙ ΠΑΙΔΕΥΕΤΑΙ.

ΚΑΡΜΕΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΓΛΥΚΑ!!!! ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΡΕΛΟ ΤΣΙΜΠΗΜΑ!!! ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΑΩ.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ!!!ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ;;; ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΚΕΝΤΑΓΑ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΕΠΙΑΝΕ ΤΡΕΛΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 932
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα! πολυ γελασα με την ευθανασια!

κοριτσια αν ξεκινησουμε καινουριο θεμα γραφουμε ολες εκει και η λενα το κλειδωνει μετα αυτο δεν τρεχει και τιποτα

λιονταρακι οποτε μπορεις καντο

και βαλε το λινκ που χρονος για ψαξιματα!

βασιλικη αυτο με τον υπνο πως τα καταφερες? ρε κοριτσια κατι κανω λαθος εγω δεν παιζει.

εμενα κοιμουνται στο πιτς φιτιλι αλλα ο μπεμπης ειδικα θα ξυπνησει και 4 φορες για να πιει δυο γουλιες γαλα και να πεσει ξερος παλι.

δεν μπορω αλλο! ξυπνησαμε 2,4,5,6 και 7 σηκωνομαστε κανονικα.

ενω τον ειχα ταισει 180ml στις 11.

ουυφφφφφφφφφφ!!!!!!! :roll::shock::(:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασιλική είσαι σε πολύ καλό δρόμο!!!αν έκοψαν από τώρα τα βραδυνά ξυπνήματα σε λίγο καιρό θα ξεκουραστείς και θα είσαι βασίλισσα!

και τα δικά μου έκοψαν νωρίς το ξύπνημα για φαγητό αλλά η μικρή καθιέρωσε το ξύπνημα για πιπίλα!τη πόρωση είναι αυτή, τη βλέπω στο δημοτικό με την πιπίλα της μαζί!!!

new mammy μήπως δεν θέλει να φάει και ξυπνάει από συνήθεια?δοκίμασες να του δώσεις χαμομήλι αντί για γάλα?αχσετο αλλά τί έκανες με τη δουλειά, έκανες αίτηση για 2 9μηνα?εγώ το σκέφτομαι ακόμη αλλά λέω να το κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικη δεν εκοψαν το βραδυνο γενικα.... πρωτη φορα που το εκαναν και οι 2 αυτο. ο μικρος αλλη μια φορα ειχε κοιμηθει σερι ως τις 7!!!! αλλα μαλλον ειμαστε σε καλο δρομο οντως!

new mammy κι εμενα η μικρη ξυπναει 2-3 φορες τη νυχτα αλλα δεν της δινω παντα σημασια...

ειδικα πριν τις 3.30-4 δεν την ταιζω με τιποτα! μην του δινεις βρε! αφου βουσιαστικα δεν πειναει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι σε κατάσταση σόκ!!!!

Πριν απο λίγο με πήρε ο άντρας μου στο τηλέφωνο και μου είπε πως έναν γείτονα μας στην οικοδομή παντρεμένο με παιδιά τον πιάσανε αν έχετε τον θεό σας για διακίνηση υλικού παιδικής πορνογραφίας!!!!!!!!!!!!

όυτε να το γράψω δεν μπορώ...

Τρέμω ολόκληρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι να μην τρέμεις Έλσα;;

ζούμε σε άγριες εποχές. αυτό κουβεντιάζω με τον άντρα μου. τα κοιτάζω και λέω, τι άρρωστος πρέπει να' ναι κάποιος για να του περάσουν τέτοια από το μυαλό;;

και την ίδια πολυκατοικία εσείς ε;; για σκέψου. μάλλον, μην το σκέφτεσαι καθόλου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θα σας διαβασω μετα!!!!!

ανοιγω νεο θεμα με τιτλο "Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 2"

ελατε ολες εκει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...