Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διδυμομανούλες που γέννησαν το 2010 Νο1!


Recommended Posts

Ελευθερία οι κόρες σου είναι κούκλες!!!!!!!!

Η μια που είναι μαζί σου στην φωτο είναι ίδια εσύ :):):)

Η άλλη μοιάζει νομίζω και τους δύο :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 932
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια σας ευχαριστω!!ειναι ομορφες μωρε οι μικρουλες!

ναι αυτη που ειμαστε μαζι μου μοιαζει περισσοτερο.ρε σεις κοριτσια υποτιθεται πως σαν ομοζυγωτικα τα μωρα θα ηταν ολοιδια.αλλα αυτα δεν ειναι!!μοιαζουν βεβαια αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να τις μπερδεψεις..μαλλον μεγαλωνοντας θα μοιαζουν πιο πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μουυυυυυυυυ. Καλα Ελευθερια δεν λεω τιποτα φτου φτου μην σας ματιασω ολους σας κουκλιααααααααα. ΤΟ νου σου στην νυφη.

Εγω κοριτσια μου τελικά ειμαι μαζοχα. Σημερα το απογευμα δεν πηγα στο μαγαζί μιας κ αυριο το πρωι θα ρθει ηλεκτρολογος κ λεω ασε να μεινω κ λιγο σπιτι μου. Ε λοιπον εκτος απο πλυντηρια κ σκουπισματα κ ρουχα μετακομισα ολο το δωματιο της κορης μου κ το ξεσκωνισα κ το καθαρισα πατοκορφα. Αλλου το κρεβατι αλλου η συρταριερα γενικως ενα δωματιο brand new οτι ξεθεωθηκα ξεθεωθηκα αλλα ξεδωσα κι ολας. Αυριο λεω αν δεν χρειαζεται να παω παλι το απογευμα (παιζει αυτο γιατι θα πρεπει να φτιαξω κ βιτρινα) να καθισω να κανω το ιδιο ακριβως στην δικια μας κρεβατοκαμαρα.

Κοριτσια κ εμενα σημερα μας πηρε η νονα μας το aria twin απο την Πατρα καινουριο κ μας το εφερε. Ειναι πορτοκαλι με καφέ κ τελικά μ αρεσει κ το βρηκα ευχρηστο. Τι να κανουμε ας ειναι καλά η νονά μας γιατι κ το αλλο μου αρεσε παρα πολύ. Τελος παντων.

Κ παλι ελευθερια κουκλες οι κορεςςςςςςςςςς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες με τα ομορφα μωρα!!!!!!!!!

κουκλες οι κορες σου ελευθερια και υπεροχοι οι γιοι σου καρμεν!!!!!!!!

να ειναι παντα καλα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλοι οι άντρες σου Κάρμεν!!!!!

Ελευθερία σε προηγούμενη φωτο που είχες βάλει φαίνονταν ίδιες οι κορούλες σου!Σ' αυτές φαίνονται διαφορετικές!!!!

Να τα χαίρεστε τα μωρά σας!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδώ μέσα γίνεται πάρτι. με γάλατα, με κλάματα, με γκρίνιες.

ο άντρας μου έφτιαξε καφέ. εγώ σέρνομαι..

Κάρμεν όμορφα και τα δικά σου αγγελούδια, να' σαι καλά να τα χαίρεσαι και τα 3 και να τα καμαρώνεις. Με γεια το όχημα..

Εγώ θέλω να τα βάλω φωτογραφία τα δικά μου, αλλά είμαι κρυπτοχαρούμενη, φοβάμαι κιόλας το ίντερνετ κι έχω ένα θεματάκι. ούτε στο facebook δεν τα' χω βάλει ακόμα.

Τέλος πάντων. θέλω να ρωτήσω για την ευχή του σαραντισμού. τί γίνεται, έρχεται ο παπάς στο σπίτι ή πρέπει να πάμε στην εκκλησία; πάμε ακριβώς στις 40 μέρες; δηλαδή μετράμε από την ημέρα γέννησης ή την επομένη; ίσως θα πρέπει να ρωτήσω τον πάτερ, αλλά τώρα που μου θυμήθηκε..

Θα βρω δουλειά σαν αποκλειστική νομίζω. Δεν αντέχω άλλο.

ΜΠΕΜΠΑ, ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!!!!! ΜΠΕΜΠΗ, ΑΝ ΔΕΝ ΣΥΜΜΟΡΦΩΘΕΙΣ, ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΣΟΥ!!!!!!

Σήμερα έχουμε γιατρό και όπως πάντα έχω άγχος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βιβή είμαστε σχεδόν γειτόνισες, εμεις μένουμε γιάννενα. η κέρκυρα είναι από τα αγαπημένα μου μέρη, τουλάχιστον 1 φορά το χρόνο την επισκεπτόμαστε.

ζετούλα τέλεια τα αντράκια στο καινούριο τους όχημα!

εμεις είμαστε λίγο αδιαθετούλια, τη νύχτα δεν κλείσαμε μάτι. έχουν μουκωμένες μυτούλες και με την πιπίλα δεν μπορούσαν να πάρουν ανάσα οπότε την έβγαζαν και έκλαιγαν!μάλλον κρύωσαν επειδή ξεσκεπάζονται, νομίζω ότι πρέπει να ξανασκεφτώ τους υπνόσακους. ο μπεμπάκος όταν νυστάζει νανουρίζεται μόνος του, κάνει οοο με τον ίδιο ρυθμό που του το λέμε κι εμεις, έχει πολύ πλάκα!

ελευθερία και τα δικά μου κάθονται τέλεια έξω αλλά μέχρι να φτάσουμε ειναι γολγοθάς! κλαίνε όταν τους βάζω τα μπουφαν και δεν σταματάνε μέχρι να ξεκινήσει το αυτοκίνητο! δεν μπορώ να βγω μόνη μου γιατί το καροτσάκι δεν χωράει στο ασανσερ οπότε πρέπει να αφήσω το ένα μωρό στο σπίτι, να κατεβάσω το άλλο στο αυτοκίνητο, να το αφήσω μόνο του μέσα και να πάω να πάρω το άλλο!καταλαβαίνεις ότι μέχρι να γίνουν όλα αυτά έχουν πλαντάξει! μου στοιχίζει πολύ που δεν μπορώ να βγω, δεν έχω συνιθίσει έτσι κι αισθάνομαι σαν φυλακισμένη!

άσχετο, μήπως ξέρετε αν γίνονται βαφτίσεις την σαρακοστή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κυριες μου τα μωρα σας ειναι κουκλια!!! φτου φτου φτου!

ζετα αμα δωσεις τον θεοφιλο στην κορη της ελευθεριας, ενταξει και τον διονυση τον βολευομαστε...κουκλι κι αυτος πρωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια όλα τα αγοράκια τα καπαρώσατε,

κανένα αγοράκι και για μας? :lol::lol:

Αυτή τη βδομάδα είμαστε στο σπίτι της γιαγιάς στη Δράμα. Κάθε μερα πάμε βόλτα, αυτό είναι το καλό με τις μικρές πόλεις. Παίρνεις το καροτσάκι σου και φεύγεις.

Ψωνίσαμε και 2 σετάκια για τα κοριτσάκια. Είναι ένα μαγαζί που λέγεται idexe και έχει ωραία ρουχαλάκια και σε καλές τιμές. Νομίζω είναι αλυσίδα, αλλά δεν ξέρω σε ποιες πόλεις έχει.

Το βρήκα στη σακούλα λέει αθήνα, Θεσσαλονίκη, Κοζάνη, Λάρισα, Τρίκαλα, Δράμα Κιλικίς

Μάλλον τις πιο πολλές δε σας βολεύει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

[quote name='"aliky"! κλαίνε όταν τους βάζω τα μπουφαν και δεν σταματάνε μέχρι να ξεκινήσει το αυτοκίνητο! δεν μπορώ να βγω μόνη μου γιατί το καροτσάκι δεν χωράει στο ασανσερ οπότε πρέπει να αφήσω το ένα μωρό στο σπίτι, να κατεβάσω το άλλο στο αυτοκίνητο, να το αφήσω μόνο του μέσα και να πάω να πάρω το άλλο!καταλαβαίνεις ότι μέχρι να γίνουν όλα αυτά έχουν πλαντάξει! μου στοιχίζει πολύ που δεν μπορώ να βγω, δεν έχω συνιθίσει έτσι κι αισθάνομαι σαν φυλακισμένη!

άσχετο, μήπως ξέρετε αν γίνονται βαφτίσεις την σαρακοστή?[/quote']

Αλικη το ίδιο πρόβλημα μα το ασανσερ έχω και εγώ και κάνω το εξής:Έχω επάνω στο σπίτι το παλιό καρότσι του γιού μου τις βάζω και τις δύο μέσα (στην αρχή ξαπλωτές διπλα διπλα και τώρα καθιστες μπρος πισω) τις κατεβάζω στην είσοδο που έχω το διπλό και αλλάζω καρότσι.Είναι λίγο μανίκι η υπόθεση και όσο ήταν ξαπλωτές κλάιγανε γιατί στριμόχνωνταν αλλά δεν γίνονταν αλλιώς! δεν θα είχαμε βγεί ποτέ απο το σπίτι.Δες μήπως μπορείς να βρείς απο κάπου ένα δανεικό μονό γιατι άμα περιμένεις να περπατήσουν για να βγείς βόλτα θα σαλτάρεις!!! :shock:

Όσο για τις βαφτίσεις δεν γίνονται σαρακοστή.

Σούλα ωραία είναι στην Δράμα!!έχει και το μεγάλο πάρκο...και τα σουτζουκάκια :lol::lol::lol:

Κάρμεν καλοτάξιδο το καινούργιο όχημα!!!όσο για τους παίδαρους...ΘΕΟΙ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καραμελένια μου δεν είναι καθόλου κακή ιδέα αυτή με το μονό καροτσάκι!δεν το είχα σκεφτεί.

τα μωρουλίνια μου είναι πολύ ανήσυχα με τις βουλωμένες μυτούλες γιατί νυστάζουν και δεν μπορούν να κοιμηθούν. εκτός από φυσιολογικό ορό τί άλλο μπορούμε να κάνουμε?

πάντως εκεί που είχα πρόβλημα που δεν κοιμόταν τα μωρά πριν τις 12 τώρα έχω πάθει το ακριβώς αντίθετο! απ΄όταν άλαξε η ώρα ειδικά έχω τεράστιο πρόβλημα, από τις 7.30 κλείνουν τα μάτια τους και με τα χίλια ζόρια τα κρατάω έχρι τις 8. μετά όπως είναι φυσικό έχουν χορτάσει ύπνο και από τις 5 αρχίζουν τα νιαυρίσματα. καμία ισορροπία! τί να κάνω? αν δεν τα βάλω για ύπνο όταν νυστάζουν εκνευρίζονται και αρχίζουν το κλάμα και δεν σταματάνε!

τα ξυπνάω κατά τις 11 και τα ταίζω μισοκοιμισμένα. πότε το σταματάμε αυτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μαμαδες!

αλικη καλη η ιδεα της καραμελενιας!για δεστο γιατι οντως δεν γινεται να περιμενεις παντα καποιν να ειναι σπιτι για να βγεις εξω.πες (χτυπα ξυλο) κατι συμβει κ πρεπει να βγεις.εγω τις προαλλες χρειαστηκε να παω στο νοσοκομειο να δει τη μικρη οφθαλμιατρο εκτακτα κ αναγκαστικα της πηρα κ τις δυο μαζι.

καρμεν δεν θα κανω καμια δηλωση για τα μωρα.ενταξει....τι να πω δηλαδη....

σουλα διακοπουλες...ωραια...εμεις δεν το εχουμε αυτο το μαγαζι εδω..εδω στα καρφουρ εχει ενα καταστημα με παιδικα που λεγεται next.εχει φανταστικα ρουχα.εχει βδομαδα προσφορων κ πηγα κ το σηκωσα!!!!!!δεν χορταινονται τα παιδικα ρε κοριτσια με τιποτα!!!!

εγω τελευταιο τους δινω 10:30.απο τις 4 κ μετα αρχιζει το νιρ νιρ.βεβαια 6 με 6:30 τις ταιζω αφου μονο πιπιλα θελουν που τους φευγει.θα βαλω κανα λαστιχακι μου φαινεται αν κ φοβαμαι.δεν θελω ομως να τις ταιζω αργοτερα γιατι θελω να εχω κ ελευθερη μια ωρα να κατσω πριν κοιμηθω κ να μην εχω την εννοια οτι πρεπει να φανε παλι.θα μου πεις κ που ξυπνας απο τις 4 ειναι καλυτερα;δεν ξερω.θα δειξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γυρίσαμε από τον παιδίατρο. όλα καλά δόξα το Θεό. πήρανε βάρος, περί τα 3.500 έκαστο, ύψος, κεφαλάκια εντάξει..

Τώρα άρχισε το νιαούρισμα, αλλά θέλω να τα κρατήσω λίγο ακόμη γιατί το μεγάλο αγόρι ειναι άυπνο όλη τη νύχτα και αποκοιμήθηκε λίγο..

Αλίκη όντως είμαστε γειτόνισσες, τα Γιάννενα είναι και η γενέτειρά μου. Εκεί με έκανε η μανούλα μου. Πρόπερσι δε, ερχόμουν στα Γιάννενα 1 φορά την εβδομάδα που είχε δουλειά ο άντρας μου και ήμουν μαζί για παρέα (το πλοίο είναι βαρετό όταν δεν έχεις συντροφιά) και συμπαράσταση. Εκεί καταστράφηκα. Καταστράφηκε η τσέπη μου από τα ψώνια και καταστράφηκα κι εγώ από τις μπατσαριές και τις μπουγάτσες που έτρωγα (και τη μασαμπούκα στην ΙΘΑΚΗ - το φαγάδικο λέω Κάρμεν). Και την αμνιοπαρακέντηση και το Β' επιπέδου εκεί τα έκανα, στον Πλαχούρα (τέλειος γιατρός!).

Τώρα κάνω πλάνα - αεροπλάνα, να έρθω για ψώνια στο Ζάρα. Πήγα Mothercare για να αγοράσω την προίκα για την κούνια της μπουμπούς (που θα μου την κάνει δώρο μία κουμπάρα) κι έριξα μία ματιά στα ρουχαλάκια...... έπαθα ήττα.. θέλω ψώνια ΤΩΡΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα τα μικρουλια...ειδες πως μεγαλωνουν τα σκατα...εμενα αυριο γινονται 4 μηνων κ δεν μπορω να πιστεψω πως περασε ο καιρος!

λοιπον για να οργανωνομαστε για διακοπες....καποιες μερες ιθακη κ καποιες μερες κερκυρα!!!καραβι εχει κ για τους δυο προορισμους στην πατρα!οποτε μαζευομαστε ολες εδω κ ξεκιναμε εξορμησεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε να γνωριστούνε τα παιδάκια μας.....

θα μου τις στέλνεις το καλοκαίρι να κάθονται 15 μέρες οι μπουμπούκες (όταν θα έρθουν 5νθήμερη με το σχολείο θα έχω το νού μου), θα σου στέλνω τα δικά μου να πηγαίνουν με τα δικά σου για ψώνια στην αρχή κάθε σεζόν.

Να υπάρχει μία επαφή ρε παιδί μου..

Και Πάτρα έχω να' ρθω, από πρόπερσι το καλοκαίρι που έδωσε εξετάσεις ΑΣΕΠ ο άντρας (φάγαμε στις ΕΠΟΧΕΣ;; στο Ρίο αν δεν κάνω λάθος) (όλα τα φαγάδικα ξέρω, αμάν πια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και Πάτρα έχω να' ρθω, από πρόπερσι το καλοκαίρι που έδωσε εξετάσεις ΑΣΕΠ ο άντρας (φάγαμε στις ΕΠΟΧΕΣ;; στο Ρίο αν δεν κάνω λάθος) (όλα τα φαγάδικα ξέρω, αμάν πια)

κι εγω από τότε έχω να πάω, κι εγω συνόδεψα τον αγαπημένο μου να δώσει ΑΣΕΠ και με την ευκαιρία καθήσαμε 3 μέρες. τελικά έχουμε πολλά κοινά κι εκτός από τα μωράκια μας! πάντως έχουμε πολλά μέρη για διακοπές!

τα μωρουλίνια κοιμούνται και ροχαλίζουν τα καημενούλια μου απ΄το συνάχι. και ξυπνάνε και κάθε ένα τέταρτο!

όντως μεγαλώνουν πολύ γρήγορα τα γλυκουλάκια, σε λίγο θα πούνε τις πρώτες κουβεντούλες και δεν θα το πιστεύουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τωρα καθισα λιγο να δω τα νεα σας. albiz μια χαρα το βαρος σας. Σαρακοστη δεν βαφτιζουν.

Αντε αποφασιστε το κ ελατε εδω διακοπες θα παθουν πλακα εδω να μας δουν με ολα τα διδυμοκαροτσα. Εγω κοριτσια μου που εχω μεγαλη αποσταση απο δω μεχρι το αμαξι εχω τα κουβαδακια με το χερουλι δηλ τα καθισματακια αυτοκινητου κ τους παω μ αυτα στο αμαξι.

Τι αλλο ξεχασα? α δεχομαστε προτασεις βεβαιως βεβαιως με τοσες ομορφες νυφες θα πρεπει να προσεχω μην μου τρελανετε τα παιδια μου. Θα τους φαω δεν αντεχω αλλο. Μετα την κορη μου δεν περιμενα οτι θα μπορουσα να τους αγαπησω κ αυτους τοσο αλλα εχω ξετρελαθει εχω παθει την πλακα μου. ΤΟν εναν τον μπομπιρινο τον κρατησα πιο αργα σημερα κ τον εβαλα 9,20 μιας κ ειχε ορεξη για παιχνιδι κ ξεπατωθηκαμε στο παιχνιδι. Ο αλλος δεν κρατιοταν με τιποτα. Νυσταζε νωρις νωρις. Κ εμενα να σας πω την αληθεια μου τωρα με την αλλαγη ωρας αν δεν φανε γυρω στις 6με 6,30 ειναι ενα θεμα. ΤΟυ ενος μπεμπη του ειχα βαλει λαστιχακι μιας κ δεν κραταγε την πιπιλα κ εσκουζε λες κ τον σκοτωνανα μολις την εχανε. ΒΕβαια τσεκαρισμενο χαλαρο για να μην τον συμαδευει. αυτααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκη εκπαιδευτικός είναι ο άντρας σου;;

Κάρμεν πως πάει το μαγαζί; Έφτιαξες βιτρίνα;;

Εγώ πάντως που έχω ένα αντράκι και μία κοπελίτσα, τα έχω διαθέσιμα ακόμα, έτσι για να ξέρετε δηλαδή..

Χα, σκέψου να σκάσουμε μύτη όλες με τα διδυμοκαρότσια αλήθεια, θα μας κοιτάζει ο κόσμος καλα - καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα χει πολύ φαση σκεφτειτε εμεις με την Ελευθερια συναντηθηκαμε στην Πατρα κ ειμασταν η ατραξιον οποτε φανταστειτε να βρεθουμε πολλες μαζι χαχα θα παθουν ολοι πλακα.

ΤΟ μαγαζί???? φλεγον θεμα. Πιστευω οτι αυριο τελειωνωωωω ναι ναι τελειωνω. Δεν αντεχω αλλο. ΣΗμερα απο το κουβαλημα μ επιασε η μεση μου. Βιτρινα το πρωι μιας κ ο ηλεκτρολογος μ εστησε τσ τσ κ θα τελειωσει το πρωι με τα φωτα της βιτρινας οποτε ξεκιναω αμεσως. Παντως ειμαι πιο χαλαρη τωρα που ξερω οτι τελειωσαμε αν κ αρχιζει η αλλη πικρα μιας κ θα πρεπει να πηγαινω για δουλεια μαζι με τα παιδια για καμια εικοσαρια μερες συνεχεια μιας κ η μαμα μου θα καθεται στο παλιο μαγαζί για να πουληθει το στοκ. ΚΛαψ κλαψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαναριστηκαμε φαγαμε κ κοιμομαστε μια χαρα...ρε γμτ η μεγαλη δεν τρωει παρα πολυ με αποτελεσμα να ξυπναει νωρις.ηπιε με το ζορι 140 μλ.η αλλη παλι η μπαλα ηπιε 210!!!

καρμεν το εχεις κανει με το λαστιχακι;α θα το δοκιμασω!αντε καλοριζικο το νεο μαγαζι κ καλες δουλειες ευχομαι.

αλικη περαστικα μωρε τα μικρουλια.κατι ξερω για εναν αναροφητηρα μυξων (μπλιαχ).η καρμεν νομιζω ξερει.για πες ρε καρμεν γι αυτο το υπεροχο μηχανημα....

κοριτσια καληνυχτιζω...νυσταζω πολυ...

ενα καλο κ ησυχο κ κυριως μακρυ βραδυ ευχομαι!!!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου. Περιμενω να ξυπνησουν τα τεκνα για να παω για δουλεια. Εχω μαγειρεψει κ σε λιγο λεω να πλυνω πιατα κ να απλωσω κ πλυντηριο για να τ αφησω ετοιμα οσο γινεται.

Λοιπον αυτο το τελειο μηχανηματακι μπορει να ειναι απαισιο, αηδιαστικο, φρικιαστικο κ πολλα άλλα, αλλά κανει δουλεια το ρημαδι. Ειναι απο το φαρμακειο κ το χρησιμοποιουμε μαζι με τον ορο. Δηλαδη ριχνουμε πρωτα φυσιολογικό ορο κ στα δυο ρουθουνακια για να μαλακωσουν κ να βγαινουν πιο ευκολα κ για να μην τραυματισουμε το παιδι. Μετα ρουφαμε μ αυτο το υπεροχο κολοκυθι κ βγαζουμε τις μυξες. Απλα τι γινεται το ξερω απο την κορη μου κ το εφαρμοζω συνεχεια. Οταν μενουν οι μυξες μεσα κ μπουκωνει το παιδι εκτος του οτι δεν μπορουν να ανασανουν μπορει να τους γυρισει σε ωτιτιδα η βροχιολιτιδα οποτε προτιμω να ρουφαω τις μυξες μ αυτο. Παρεπιπτοντως δεν τις τρωω για πρωινο να δυναμωσω καλέ εχει σφουγγαρακι που τις σταματαει κ εχει κ ανταλακτικα μυτακια στο φαρμακιο κ μολις εχει παρει αρκετες αλλαζουμε κ βαζουμε καινουριο μυτακι. Εμενα η μεγαλη ειναι δυο χρονων κ 4,5 μηνών κ δεν μου εχει κανει ουτε ωτιτιδες ουτε τιποτα κ ακομα την καθαριζω με ορο κ τετοια. Κ τωρα με τα μεγαλα συναχια το ειχα συνεχεια στην φορα το καλαμακι αυτο.

Ναι Ελευθερια μου επειδη ο ενας μπεμπης εκανε συφορα κ ουτε μου κοιμοταν μιας κ του εφευγε αλλα κ μου ξυπναγε κ απο το αγριο χαραμα. Του εβαλα το λαστιχακι κ του το περασα σαν μασκα χωρις να τον σφιγγει ετσι ωστε αν θελει να την βγαλει αυτος ο ιδιος με την γλωσσα του την βγαζει αλλα να μην του πεφτει καθε δυο λεπτα. Ετσι μ αυτον τον τροπο μολις τον εβαζα στην κουνια μετα απο δυο λεπτα ηρεμουσε κ το χαραμα αντι για 4,30 κ καθε λιγο κ λιγακι σηκωνεται 6,30 κ εκεινη την ωρα αν την ξαναβαλω στην θεση της θα ξανακοιμηθει. Παρπιπτοντως δεν χρειαζεται συνεχεια δηλαδη εγω του εχω κ αλλη πιπιλα κ αυτην την αποστειρωνω κ την αφηνω σε κουτακι στην κουνια του. Αν τον δω οτι τον βαζω κ εχει γκρινια τσακ του περναω αυτη με το λαστιχο ενω αν ειναι ηρεμος κ συνεργασιμος την αφηνω κ αν χρειαστει το πολυ πολυ του την βαζω το χαραμα η καθολου κ τωρα τις περισσοτερες φορες δεν την χρησιμοποιουμε καν. Οποτε κανε μια δοκιμη απλα κοιτα να μην την συμαδεψει κ κοιτα να παρεις χοντρο λαστιχο οχι λεπτουλι γιατι το λεπτο οπως κ να ναι θα της κανει σημαδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...