Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διδυμομανούλες που γέννησαν το 2010 Νο1!


Recommended Posts

Α! της το είπα της κόρης μου, αν συνεχίσει έτσι, θα μαζέψει την βαλίτσα της απόψε κιόλας και θα φύγει από το σπίτι..

Φιλιάά

:lol::lol::lol::lol:

Ελευθερία μου μην χαλιέσαι άδικα και μην δίνεις σημασία.κανένας δεν μπορεί να καταλάβει τι θα πει 2 μωρά σε ένα σπίτι αν δεν το ζεί καθημερινα!!!!!

Εκμεταλεύσου την ευκαιρία να βγείς σήμερα με τον αντρούλη σου και να περάσετε καλά και άσε την μαμά σου να μουρμουρίζει.

Εγώ έχω να βρεθώ μόνη μου με τον άντρα μου πάνω απο ένα χρόνο!!!

Επίσης να σου πώ πως άν αντέχεις οικονομικά καλύτερα να βρείς μια γυναίκα να σου κρατάει τα παιδιά παρά να υποχρεώνεσε σε ανθρώπους που θα το κάνουν αγγαρεία.

Εγώ ευτυχώς έχω την γυναίκα που μου κρατούσε τον Δημήτρη όταν δούλευα και έρχέτε κάποιες φορές για να μπορώ να κάνω έστω τα ψώνια μου,ή εξωτερικές δουλειές, και να τις συνηθήσει μέχρι να πάω πίσω στην δουλειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 932
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσουδια μου τι μου κανετε? εμεις καλα τους πηγα ταξιδακι για παιδιατρο σημερα.

Μας βρηκε μια χαρα. Υπερκινητικους κ ιδιος ο κυριος Θεοφιλος δηλαδη ο κυριος με τα καρφακια κ γι αυτο δεν του πιανεται κ γραμμαριο μιας κ ο κυριος ειναι μολις 5750 κ ο αλλος ειναι 6900χμχμ αισθητη διαφορα.

Κατα τ αλλα καναμε τα εμβολιακια μας κ δεν καναμε πυρετο κ μαλιστα ειχε κ ενα καλο η ολη υποθεση μιας κ ο Θεοφιλος μετα το ταξιδι επεσε ταβλα για υπνο απο τις 6 τον ξυπνησα 9,30 κ τον ταισα κοιμισμενο σχεδον κ τον εβαλα στην κουνια κ συνεχιζει ακαθεκτος εκτος αν εχει σκοπο να βγει πιο αργα στη πιστα με τα μεγαλα ονοματα κ να χουμε ολη νυχτα μετα να τραγουδαει σκυλαδικα κ δεν θα το αντεξω. Ψωνισα βεβαιως βεβαιως τους πηρα μπλουζακια δυο παντελονια καπελακια πολυ ωραια κ το καλυτερο πηρα απο τα benetton για την κορη μου τελειες μποτες κ δερματινο μπουφαννννννννννν που το ερωτευτικα.

Ελευθερια μού αγαπη μην σκας. Εμενα η μαμα μου ειναι Τουρκια ταξιδι εδω κ μια εβδομαδα κ θα ρθει δευτερα τριτη κ ο μπαμπας με αλτσχαιμερ στο σπιτι κανει την νταντα η γιαγια μου 85 χρονων κ οπως ξερεις κανω κ ολομοναχη στο μαγαζι τη μετακομιση με 3 παιδια γιατι ηθελε ταξιδακι αναψυχης X(X(X( τελος παντων μη χαισω νυχτιατικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κοριτσάκι μου όταν μεγαλώσει θα με φτύσει..

εκτός από τις απειλές οτι θα την διώξω από το σπίτι, της λέω κι άλλα..

Φανταστείτε σκηνικό. Τυχαίνει η μπέμπα να κλαίει κι εγώ να την έχω αγκαλιά. Μία φυσιολογική μανούλα θα έλεγε ένα νανούρισμα, ένα γλυκό τραγουδάκι να ηρεμήσει το πουλάκι της.

Αρχίζω κι εγώ με γλυκιά φωνούλα: "όχι, όχι, μη με παρατάς, όχι, όχι κι ας μη μ' αγαπάς. μείνε μαζί μου και μη μ' αγαπήσεις, μόνο τα χάδια σου να μου χαρίσεις και λίγο λίγο θα με συνηθίσεις...."

Άλλες φορές της λέω: μπέμπα σταμάτα να κλαίς θα τραγουδήσω Άντζελα. (η απειλή πάει και για την αοιδό και για την φωνή μου).

Ήθελα να' ξερα, μετά το φαγητό τα μωρά δεν ζαβλακόνονται; τούτη' δω γιατί γίνεται τούρμπο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα, εμεις υις τελευταιες δυο μερες ειχαμε τις παρενεργειες; του αγαπημενου μου πεθερου.

ηρθε να μας δει και επειδη ηρθε μεσημεριατικα ηθελε να δει τα παιδια και να τα κρατησω¨λιγο ακομα" ξυπνια. μπορει τον βραδινο υπνο να μην τον εχω καταφερει οπως τον θελω στα παιδια αλλα τον μεσημεριανο ο μπεμπης τουλαχιστον τον λαχταραει μονος του. εχω λοιπον πει σε ολους να μην ερχονται 1-3 το μεσημερι γιατι κοιμαται. ο αγαπημενος μ@λ@κ@ς λοιπον ηρθε κυριος 1 η ωρα, μας ειπε οτι τα παιχνιδια μας ειναι πολλα αφου τα ειχα ολα απλωμενα στο πατωμα και παιζανε και μας ειπε και να μην τα κοιμισω. πιο μαλακας ειμαι εγω βεβαια που δεν του ειπα οτι ολα αυτα που βλεπει τα εχει παρει ο πατερας μου και ο μοναδικος παππους των παιδιων και η μεγαλυτερη πατατα που εκανα οτι κρατησα τον μπεμπη ξυπνιο και ετσι περασε η ωρα ξαγρυπνησε το παιδι και να σου οταν ηταν να φυγει ο σκατογερος κοιμαται και λεω οκ τωρα θα κοιμηθουμε και φευγευ και αυτος, και να μην εφτανε αυτο σε 5 λεπτα γυρναει πισω ενω ηξερε οτι κοιμαται ο μπεμπης και χτυπουσε τις πορτες γιατι ξεχασε λεει να κατουρησει!!!!!

αει και πνιξου σκατογερε!

το αποτελεσμα ηταν να εχουμε το χειροτερο βραδυ ολων των εποχων γιατι ειχε εξαντληθει ο μπεμπης και γκρινιαζε απιστευτα. αυτο που εγινε ηταν να ξυπναει καθε ωρα και να τραγουδαει σαν να ειναι μερα, οχι δεν εκλαιγε, μιλουσε δυνατα σαν να επαιζε γιατι το καημενο εχασε το ρολοι του. και δωστου μετα τις 4 να βαλει και τα κλαμματα να δεσει η κατασταση.

τα νευρα μου!

δεν ξερω τι εγραψα αν ειναι κατανοητα αλλα εχω πολλα νευρα και δεν μπορω να γραψω ηρεμα.

σημερα ξυπνησε 2,4 ,5 και 6.

ενταξει ομως σημερα ειχε τον παλιο του χαρακτηρα δηλαδη δεν ανοιγε ματακια κτλ μες στον υπνο ολα και ηρεμουσε γρηγορα,χθες ηταν μαρτυριο.

αυτα και σορυ που σας ζαλισα

περαστικα στις αρρωστουλες!λιονταρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και μπεμπακια :-*:-*:-*

ελευθερια και καρμεν, τι να πω... εμενα η μανα μου ειναι το αλλο ακρο.....

απο οταν γεννησα εδω αγρυπνος φρουρος.... πολλες φορες τα βραδυα αν ξυπνησουν χωρια τα μωρα, με στελνει σε καποιο ταισμα για υπνο και αναλαμβανει εκεινη... ασε που αν δεν με ρωτησει δεν παει πουθενα...

albiz εμενα ειναι ο γιος που τη θελει την αντζελα!!! και μπεζεντακου μην σου πω :lol::lol::lol:

η κορη μου ειναι αγγελουδι μπροστα του!!! ολο ριγμενη ειναι η μικρη μου διοτι μας αποσυντονιζει ο βαρβαρος!!!!!!!! :roll:

new mammy ποσο ειναι εσενα τωρα τα μωρα :?:

οσο για τον πεθερο... τι να πω.. κανει για 5 πεθερες μαλλον... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΝΕΑ ΣΑΣ. ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΨΙΛΟΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΡΑ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΟΚ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ. ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΕΝ ΤΑΧΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ. Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΒΗΧΑΛΑΚΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ. ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΥΠΝΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ. Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΕΡΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 12.30 ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ. Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ!!!!!ΞΥΠΝΑΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 5.30 ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΠΙΠΙΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΙΣΑΩΡΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ, ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΔΥΝΑΤΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ. ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ, ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΗ Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ. ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΥΝΕΝΟΟΥΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΘΑ ΠΑΙΔΕΥΕΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΕ ΕΝΑΛΛΑΞ!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα.....

ειχα μια απαισια μερα κ ενα πιο απαισιο βραδυ...μ αρεσει που ηθελα κ βολτα τρομαρα μου...θα σας τα πω μετα...

η μια η μπεμπα τωρα στο γευμα των 10:30 εφαγε μονο 50 μλ.απο τις 6:30.καλα δεν πειναει;;;κ τωρα την εχω στο ριλαξ κ τραγουδαει....κ παλι:μα καλα δεν πειναει;;;;\παω να κανω μια αποπειρα να της δωσω λιγο ακομα κ βλεπουμε....

ψυχολογια στα πατωματα!!!!!!!!!!!ζητω!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ειμαι πτωμαααααααα να τελειωσω με το κωλομαγαζο δεν αντεχω αλλο κ να ρθει η μανα μου να την στολισω κ αυτην. Α για τη πεθερα δεν το συζητω σημερα εχω τη κορη απο το πρωι στη γιαγια μου που ειναιι 85 χρονων κ τα μωρα απο τις 7,30 η ώρα το πρωι μεχρι τωρα 3,30 μεσα στο μαγαζι που τρυπαγαν για να βαλουν ντουλαπια κ ραφια κ τετοια κ σε μιση ωριτσα θα ξαναπαω κ η πεθερα με ειδε κ εκτος του οτι με ρωτησε που ειναι η γιωργια αντι να την πει ζετα οπως την φωναζω... μου λεει παω παω να φτιαξω τα μαλλια μου βιαζομαι. Μη μου πει να τους παρει λιγο μια βολτα με το καροτσι που ηταν ησυχα τα παιδακια μου. Βρε ουστ απο δω δε χρειαζομαι καμια τους οσο αντεχω τα βγαζω περα κ με το σπιτι μου κ τα παιδια μου κ τη μετακομιση κ ολα κ να πανε να χαισουνε μοναχα μη γυρισει καμια να μου ζητησει τιποτα θα τις δαγγασω σαν λυσσασμενη σκυλα ετσι οπως ειμαι. Ειμαι μεσα στη σκονη ψοφια κ ποναει η μεση μου η πλατη μου κ ολα κ ομως δεν θα τους κανω τη χαρη δεν πειραζει. Ευτυχως θα κρατησει ο αδερφος μου τωρα το απογευμα τα μωρα για να μην τα βγαλω παλι μεσα στην υγρασια κ θα παρω μονο τη μεγαλη μαζι μου. Θα τα πουμε το βραδυ ακομα αν εχω κουραγιο να πατησω τα κουμπια απο το λαπτοπ για να σας γραψω χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσια!!

ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΥΝΕΝΟΟΥΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΘΑ ΠΑΙΔΕΥΕΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΕ ΕΝΑΛΛΑΞ!!! :lol::lol::lol:

Και εγώ το ίδιο πιστεύω εδώ και πολύ καιρό!!!Αλλιώς δεν εξηγήτε ποτε η μια να είναι ήσυχη και πότε η άλλη!!!Όταν τις βρίσκω όρθιες στα κρεβάτια τους να τα "λένε" σαν γειτόνισες στα μπαλκόνια είμαι σίγουρη ότι καταστρώνουν το ημερήσιο σχέδιο "πως θα εξωντώσουμε την μανούλα" :lol::lol::lol:

Ελευθερία γιατί τόσο ντάουν :?::?:

εκτος του οτι με ρωτησε που ειναι η γιωργια αντι να την πει ζετα οπως την φωναζω...

Καλά για τα υπόλοιπα δεν σχολιάζω....αν θυμάμαι καλά ούτε την ίδια την φωνάζουνε γιωργία, ε,λοιπόν στην θέση σου θα άρχιζα και εγώ να την φωνάζω κυρα-Γιωργία έτσι για σπάσιμο :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν Ζετούλα - Κάρμεν, έχουν δίκιο τα κορίτσια.

Θα την φώναζα: Κυρία Γεωργία (τονισμένο το ΓΕ- Ω- ΡΓΙΑ)

ενώ άλλες φορές θα της έλεγα: Κυρα - Γιωργία μου!!!

Κι άμα σου πει και τίποτα, πες της, της καρακάξας, "έ! όχι, μεγάλη γυναίκα! πως θα σε φωνάζουμε Γωγώκα;;;;;; και το μαξούμι θα το λέμε Γεωργία;;;;;; να είμαστε σοβαρές" (λέμε τώρα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου σορυ δεν ακουω συνηθως τετοια τραγουδια αλλα αποψε μου κολλησε μηπως επειδη λειπει ο αντρας μου ?????http://www.youtube.com/watch?v=BSo6xPTceuc

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν ειμαι καλα.

ο αντρας μου μαζεψε τα πραγματα του κ εφυγε απο το σπιτι.

χωριζουμε.

κ ειμαι εδω μεσα με δυο νεογεννητα κ δεν ξερω τι να κανω.δεν θελω να μιλησω σε κανεναν.

τι θα κανω θεε μου;δεν μπορω να το πιστεψω αυτο που μου συμβαινει.απλα δεν μπορω.ειμαι σε πανικο κ προσπαθω να κρατηθω για τα μωρα.θελω να αρχισω να ουρλιαζω κ να τρεχω κ δεν μπορω.

συγνωμη που σας φορτωνω αλλα τα γραφω μπας κ ηρεμησω γιατι θα τρελαθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία καλησπέρα!!

Δεν θέλω να αρχίσω τις ερωτήσεις και τις συμβουλές απλώς να σου πώ πως λιγο πολύ όλοι περνάμε απο τέτοιες φάσεις! Καταρχην ηρέμισε.Είσαι σε κατάσταση πανικου και αυτό δεν σε βοηθάει.Μπορεί τα πράγματα να μην είναι τόσο τραγικά όσο φαίνονται.Σιγουρά μόνο εσύ ξέρεις καλύτερα τι συμβαινει στο σπίτι σου και εσύ είσαι αυτή που έχεις την λύση στα χέρια σου.

Δεν ξέρω τι άλλο να πω έκτός απο το ότι χρειαστείς εδώ είμαστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπα Ελευθερια μου τι εγινε? μπηκα να χαλαρωσω λιγο κ τα χω παιξει. Βρε συ δεν θα ναι τιποτα γινονται καμια φορα αυτα στα ζευγαρια δεν πιστευω οτι ετσι ξαφνικα σ αφηνει με δυο μωρα δεν γινεται μαλλον δεν ειναι τιποτα κ θα γυρισει σπιτακι του μολις ξεθυμανει κ ηρεμισει. Βρε συ οτι χρειαστεις εδω ειμαστε κ εχεις κ το κινητο μου μην διστασεις. Πωπω θα σε σκεφτομαι αλλα μην χαλιεσαι εχεις τις πριγκιπισσες σου που θα σε βοηθησουν κ θα δεις οτι στο τελος ολα θα φτιαξουν.

Παω κ εγω να ταισω τους μπεμπηδες κ νανι γιατι κοιμαμαι ορθια. Ευχομαι αυριο αν ξαναμπω να μας εχεις ευχαριστα νεα Ελευθερια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοκαρίστηκα Ελευθερία μου, μήπως είναι τα κλασικά που αντιμετωπίζουμε ολοι οι νέοι γονείς? ξέρεις τί εννοώ, λίγο κούραση παραπάνω φέρνει νεύρα και εντάσεις. ελπίζω να είναι κάτι περαστικό και όταν χαλαρώσετε να ξαναφτιάξουν όλα.

εμεις χαθήκαμε λίγο γιατί έχουμε αρκετή γκρινίτσα, άρχισε και η μπέμπα τώρα!!!τελικά όντως έχουν σχέδιο εξόντωσης!ταυτόχρονα προσπαθούσαμε να κάνουμε δουλειες, στρώσιμο κλπ, χαμός! το βραδυνό πρόγραμμα ακόμη το παλεύω. κοιμόμαστε στις 9 αλλά τις περισσότερες φορές με κλάματα. άλαξε και η ώρα και θα αποσυντονιστούμε τελείως μου φαίνεται. σήμερα πάντως εντάξει, ξύπνησαν 6.45 και 7.30, βέβαια δεν είναι ενδεικτικό της κατάστασης γιατί τα είχα στη μάνα μου μέχρι τις 11 το βράδυ και δεν κατάφερε να τα κοιμίσει οπότε ήταν ψόφια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου μπηκα λιγο στα γρηγορα πριν παω για δουλεια γιατι ανησυχουσα. Ελευθερια μου ενταξει?

ρε συ κοριτσακι οντως δεν θα ναι τιποτα απλα αυτο επειδη ηρθαν τα μωρα κ αλλαξαν πολλα πραγματα στην ζωή σας κ λιγο η κουραση λιγο το ξενυχτι κ οι ευθυνες λεω εγω τωρα μηπως ψιλοφταινε αυτα.

Εγω ευχομαι να μην ειναι τιποτα πραγματικά αλλιως ψαξτο διαφορετικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.

καταρχην κοριτσια ευχαριστω για την υποστηριξη κ ειλικρινα συγνωμη που σας φορτισα.ξερω πως το να γραφεις πολυ προσωπικα πραγματα στο ιντερνετ δεν ειναι κ το πιο σωστο αλλα ημουν φρικαρισμενη τελειως.

δεν ξερω να πω αν ολα ειναι καλα.γυρισε σπιτι αργα χτες βραδυ κ οκ ειπαμε να το αφησουμε πισω μας κ να συνεχισουμε.αυτος δηλαδη το ειπε.γιατι επι της ουσιας ουτε συζητησαμε τιποτα ουτε τι θα γινει απο δω κ περα.μονο οτι μας αγαπαει κ δεν θα ξανα τσακωθουμε.κ τον πιστεψαμε.

τι να πω ρε κοριτσια.ειμαι πολυ σοκαρισμενη.χτς εζησα σκηνες απειρου καλλους.εννοειται οτι εχουμε τσακωθει ξανα αλλα χτες νομιζα οτι ζουσα εναν κακο εφιαλτη.ειπωθηκαν πολυ ασχημα πραγματα κ το οτι δεν παιξαμε ξυλο νομιζω οτι το εσωσα εγω που προσπαθησα να κρατηθω καπως.αλλα το οτι με παρατησε με δυο μωρα επιδεικτικα λεγοντας μου εσυ τα ηθελες παρτα κ καντα οτι θες κ μενα δεν με νοιαζει, οσες συγνωμες να μου ζητησει μετα τι να τις κανω;ειμαι πολυ απογοητευμενη κ οπως ειπα σοκαρισμενη.δεν την περιμενα ετσι τη ζωη μου εγω.κ ξερω πια οτι αυτο που εγινε θα ξανα γινει.ειμαι σιγουρη.νομιζω οτι πρεπει να αρχισω σιγα σιγα να βαζω στο μυαλο μου κ αλλα σχεδια για να ειμαι προετοιμασμενη.

τελοσπαντων κ παλι σας επρηξα.συγνωμη.

απο δω κ περα μονο τα μωρακια μου με νοιαζουν κ ο καθενας ας κανει τις επιλογες του.

οσον αφορα τα μωρακια αυτα τα μικρουλια μου ειναι τελεια!βεβαια δεν μπορουν να κοιμηθουν μια μερα μεχρι τις 6:30!!!τους κανει κακο!!!απο τις 5 κ κτι παλι νιριζανε κ τις ταισα τελικα 6 παρα....

δεν πειραζει ομως....κ καθολου να μην κοιμουνται δεν με νοιαζει....τις αγαπω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ν ΑΤΑ ΒΡΕΙΤΕ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΤΟΥΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΑΚΕΦΑΛΟ. ΙΣΩΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ. ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΙΣ ΚΟΡΑΚΛΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

ΕΜΕΙΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΞΕΡΑΤΕ. Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΑΕΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ!!!! ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα!!!!!

ελευθερία χαίρομαι που είναι καλύτερα τα πράγματα.Μην απογοητεύεσαι όμως και σκέφτεσαι ότι μπορεί να ξανασυμβεί.

Αχ πρεπει να το πάρουμε απόφαση και στα παιδιά που λέμε ότι έχουμε να προσθέτουμε ακόμη ένα...τον άντρα μας!!!!

Ξεχάστε αυτά που μας μαθαίνουν στο σχολείο ότι και καλά ο Θεός έκανέ την Εύα για συντροφιά στον Αδάμ...Όταν τον έφτιαξε είδε επάνω του αυτό το βλέμα "δεν ξέρω ποιος είμαι και τι μου γίνεται"και σκέφτηκε:Αυτός δεν ξέρει που να βάλει το φύλο συκής θα διαιωνήσει το είδος;;;;;;;Και κάπως έτσι αποφάσισε να κάνει την Εύα!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και καλο μηνα και απο εμας!!!!!!!

ελευθερια ελπιζω να μην επιβεβαιωθει ποτε η ανησυχια σου για επαναληψη του επεισοδιου και ολα να διορθωθουν!!!

η καραμελενια και η 2002 εχουν απολυτο δικιο σε αυτα που εγραψαν!! εγω πολλες φορες λεω στον αντρα μου οτι ειμαι με τρια παιδια.... τα διδυμα κι εκεινον.....

βρε κοριτσια ποσα ειναι τα χρηματα του εξαμηνου απο τον οαεδ, ποι εχει παρει ηδη να μας πει :?:

εμενα τα μικρα μου εχουν συννενοηθει να ξυπνανε εναλλαξ το βραδυ.. το ενα κατα τις 2 και το αλλο στις 5!!!!!!!!!!! καθε βραδυ αλλαζουν βαρδια..... το σχεδιο τους παει καλα... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...