Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διδυμομανούλες που γέννησαν το 2010 Νο1!


Recommended Posts

ελα ρε κουκου που εισαι τοσο καιρο;;;;

εχεις τετοιους αντρες κ τους κρυβεις;;;;;;

ελα new mammy κ αλλοι γαμπροι!!!!!!

λολλιποπ ικεα κ ξερο ψωμι.κ να μην χασομερας.να παιρνεις πραγματακια σιγα σιγα γιατι σε λιγο καιρο απο το βαρος δεν θα μπορεις να κουνηθεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 932
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΑΝΕ ΚΑΘΕ 2-2,5 ΩΡΕΣ. ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΟ ΕΧΟΥΜΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκου υπομονη!!!!!

μετα απο τους δυο μηνες θα δεις αλλα παιδια!!μεγαλωνουν κ γινονται καλα παιδακια ολα.θα σου πουν κ οι αλλες κοπελες γιατι εμενα ηταν πο την αρχη ησυχες!!

να μην χανεσαι να μπαινεις να μας λες τα νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΝ. ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΕΙΝΑΝΕ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ ΤΡΩΝΕ ΑΠΟ 120- 180. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΝΕ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 17:30 ΘΑΥΜΑ!!!!! :D:D:D:D:D:D ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΙΑ ΛΥΣΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου κουκου να σου ζήσουν τα μωράκια σου!!!!!

Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι υπομονή! Όλα θα μπουν σε μια σειρά σιγά σιγά.Μπορεί να έχουν πονάκια και για αυτό να γρινιάζουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukou η γνωμη μου ειναι να ακολουθησεις μια συκεκριμενη ρουτινα μπανιου-φαγητου-χαμηλου φωτισμου κτλ και ολα θα γινουν σιγα σιγα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΙΧΑΝΕ ΛΙΓΑ ΤΟΝ 1ο ΜΗΝΑ. ΑΠΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukou να σου ζήσουν ειναι κουκλοιιιιιι. Αντε κοριτσια μπολικοι γαμπροι. Λοιπον εμεις σας περιμενουμε παντως. Περιμενω τωρα να βαλω κ την κορη μου για υπνο γιατι δεν αντεχω αλλο. Πολύ δυσκολο παιδι ρε γαμωτο ειναι ωρες ωρες που με βγαζει εκτος εαυτου. Για να της βαλω φαρμακο στην μυτη τωρα που ειναι αρρωστη μονο με κεφαλοκλειδωμα κ μας ακουει ολη η γειτονιά. Οι μπεμπηδες κοιμουνται απο τις 9 αφου γκαριξαν κ αυτοι μεχρι να τους καθαρισω τις μυτες. Προς το παρον ειναι ηρεμα τα πραγματα αλλα να πω την αληθεια μου την φοβαμαι την αποψινη βραδιά.

Κ εγω τα ικεα θα ελεγα για τετοια επιπλακια. Κ εμενα κατι γνωστοι μου απο κει ψωνισαν κ πολυ ωραια κ οικονομικα πραγματακια. Νεοσετ μηπως? επισης εχει επιπλα με αποθηκευτικους χωρους κ λειτουργικά.

Αχ κοριτσια μου σας χαιρετω γι αποψε κ ας ελπισω να μ αφησουν οι αντρες να κοιμηθώωωωω.

Α ξεχασα να σας πω το κορυφαιο γιατι θα σκασω. Ουτε λιγο ουτε πολυ ο αντρας μου μου την ειπε τωρα το βραδυ κ ειμαι τουρμπο. Μου ειπε ε μα πως να μην αρρωστησουν τα παιδια ολη μερα μες στους δρομους. Κ του λεω κ εγω ναι μα βεβαια επειδη παω στο μαγαζι κ ξεαπαυτωνομαι κ τρεχω κ για δικες σου δουλειες σ εφοριες τραπεζες κ τετοια γι αυτο. Οχι οτι τους κολλησε η μικρη με ιωση. Κ στο κατω κατω του λεω να ναι καλα η μανουλα σου που δεν κραταει τα παιδια καθολου παρα ειναι ολη μερα για καφε στα εκλογικά κεντρα. Αντε γιατι συνχιστικα νυχτιατικα. Δεν με φτανει που ειναι αρρωστα τα μωρα μου ακουω κ μαλακιες ολη νυχτα αντε μην αρχισω τα γαμοσταβριδια ολη νυχτα. Ουφ τα ειπα κ ξαλαφρωσα.

Λενα τελειες οι κορουλες σου φτου φτου να σου ζησουν αλλα κ εσυ βρε παιδακι μου εισαι θεααα τι ματια ειναι αυταααααααα.

Σας ζαλισα κ παλι αφου σας πηρα μονοτερμα. Λοιπον φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

albiz τρελη ιδεα τα μωρα σε κουτια δωρου!!!!

δεν σε πειραζει να το κανω κ γω!!!φανταζομαι απο τωρα τη φατσα του μπαμπα να μπαινει σπιτι κ να τα δει εκει!!!!τελεια!!!!

new mammy φιλακια!!!

κοιμηθηκαν παλι κ τωρα περιμενω σε καμια ωρα τη γυναικα να μου καθαρισει να στρωσουμε τα χαλακια μας.βρεχει κ σημερα!

εννοείται να το κάνεις και μάλιστα να ανταλλάξουμε ιδέες για να το κάνουμε όσο πιο ωραίο γίνεται..

διαβάζω τις ιστορίες με τις πεθερές και μόνο που δεν χτυπιέμαι στο πάτωμα από τα γέλια..

αν προλάβω να ενημερωθώ πλήρως και να γράψω απόψε, θα μου δώσετε μέχρι αύριο το πρώτο βραβείο πεθεροκαημένης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

albiz περιμενουμε πεθεροιστοριες!!!

εγω παλι εγω ενα αγιο ανθρωπο για πεθερα...το εχω πει ενα εκατομμυριο φορες κ θα το λεω για παντα!!!!

ρε καρμεν γιατι δεν του λες του αντρα σου να τα παρει καμια μερα αυτος στην οικοδομη τα παιδια να δει πως γινεται;;;;αντε γιατι οι αντρες μας ξερουν κ μιλανε εκ του ασφαλους.....

κοριτσια εχει βαλει μια τρελη κακοκαιρια εδω..γινεται χαμος.μπουμπουνιζει λες κ θα γινει η συντελεια του κοσμου.

εμεις μπανιαρισαμε ταισαμε κοιμησαμε κ ο αντρουλης μου παει βολτα!αντε να ησυχασει κ μενα το κεφαλι μου.αλλα η τηλεοραση εχει τον πρωθυπουργο κ το νοβα δεν παιζει μαλλον απο τον κ...λοκαιρο.

albiz τωρα που το θυμηθηκα......ολοκληρο βραδυ;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι οι πεθεροιστορίες είναι το καλύτερο θέμα!!!!!!!!

έλεγα και γω πως έχω παράξενη πεθερά αλλά εχει κάτι άλλες... τα διαβάζω και παίρνω θάρος ;)

Βέβαια ο πεθερός της νιου μαμι είναι κορυφή :lol::lol::lol:

ζετούλα μην μασας τελικά μόνο αν τους κράξουμε μαζεύονται και ο δικός μου στην αρχή πήγε να μου το παίξει κάπως (που είναι και μπαμπάς που ασχολείται πολύ με τα παιδιά)και μόνο που δεν τον έφαγα!!!! Απο τότε τουμπεκί ψιλοκομένο:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερα!!!!!!!

πεθεροιστοριες ε????? και η δικια μου εκανε οτι μπορουσε στην αρχη για να μας δημιουργησει προβληματα ... αλλα δεν ηξερε που ειχε πεσει :lol::lol::lol::lol: αρνακι την εκανα ;)

μου λεγατε μετα τους 2 μηνες αλλαζουν τα πραγματα και τα μωρα μου χθες που εκλεισαν δυο μηνες ειπαν να μου το αποδειξουν ;)

τι υπεροχο βραδυ ηταν αυτο!!!!!!!! [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif]

φτου φτου φτου μην μας ματιασω :lol::lol::lol::lol:

εφαγαν χθες στις 9, κοιμηθηκαν κατα τις 10 και ξυπνησαν στις 5

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!

εμεις ξυπνησαμε στις 7 φαγαμε κ ακομα κοιμομαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βασιλικη τα καλυτερα ερχονται!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου λεγατε μετα τους 2 μηνες αλλαζουν τα πραγματα και τα μωρα μου χθες που εκλεισαν δυο μηνες ειπαν να μου το αποδειξουν ;)

τι υπεροχο βραδυ ηταν αυτο!!!!!!!! [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif]

φτου φτου φτου μην μας ματιασω :lol::lol::lol::lol:

εφαγαν χθες στις 9, κοιμηθηκαν κατα τις 10 και ξυπνησαν στις 5

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Μπράβο Βασιλική...τα καλύτερα έρχονται!!!!! :ymapplause:

albiz τι να πώ...έλεγα για τον πεθερό της νιου μάμυ αλλά και η δική σου...λουλούδι αμύριστο!!!! Μη μασάς όμως... ξέρεις... :-@

Σήμερα γιορτάζει ο Δημήτρης μου το παλικαράκι μου [smilie=wav.gif] Να είναι γερός και τυχερός!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες Βασιλικη που ολα καλυτερευουν?

δεν θελετε να σας γραψω την ιστορια της πεθερας γιατι θα αναγκαστει η λενα να ανοιξει κ 3ο κ 4ο κ 5ο θεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καραμελενια χρονια πολλα για τον Δημητρη σουυυυυυυυυυυ.

εμενα με ποναει ολο μου το σωμα.

αφησα την γλυκια πεθερα σημερα να παω στο μαγαζι να μαζεψω μιας κ αυριο θα μου ξηλωσουν τα ντουλαπια απο το ενα μαγαζι κ να τα μεταφερουν στο αλλο κ εκτος του οτι ψοφισα στη κουραση γυρναω σπιτι κ εκτος κ απο τα μουτρακια της γλυκητατης πεθερουλας που ηταν λες κ ειχε πιει ξινογαλο ειχε περασει κ οτυφωνας κατρινα απο το σπιτι. Αφησε τη μικρη να τα γκρεμισει ολα. Μεχρι κ το λαπτοπ ηταν στον νεροχυτη ακουσον ακουσον γκρρρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karamelenia να το χαίρεσαι το παλικαράκι σου, να' ναι γερό, δυνατό, να τον καμαρώνεις σαν γύφτικο σκεπάρνι κι όλος ο κόσμος να μιλάει γι' αυτόν με τα καλύτερα λόγια.

Ζετούλα, πες μας... πες μας... (για την πεθεροκαημένη σου)

με διαβάσατε βλέπω μερικές. πήρα φόρα κορίτσια και δεν σταματούσα με τίποτα. το μόνο που σας έσωζε ήταν μία διακοπή ρεύματος..

εμένα η δικιά μου πάντως, κακοπέρασε από τη δικιά της (δηλαδή τι της έκανε περισσότερο απ' ότι αυτή σ' εμένα; την έδερνε κιόλας;;) σκεφτείτε δε, οτι τα έγραψα περιληπτικά, όλα αυτά που γράφω γίνανε με γαργαλιστικές λεπτομέρειες..

σήμερα γιορτάζει ο πατέρας μου και το θρασύμι θέλει να τον πάρει να του πει χρόνια πολλά. Δηλαδή παιδιά, εντάξει, γελάω για να μη πηδηχτώ από το μπαλκόνι.. Ξέχασε αυτή τι έκανε και πρέπει να ξεχάσουμε όλοι.

Τα μωράκια μου χθες το βράδυ έκανα επανάσταση πάλι. Το μπεμπουλίνι μου βγάζει γουλίτσες και κάνουμε πατέντα, μισές μεζούρες γάλα κανονικό και μισές αντιαναγωγικό. Με τρομοκρατεί και δεν αντέχω να τον βλεπω να βγάζει το γαλατάκι του, παίρνει και μία φατσούλα του τυρρανισμένου και εκεί λιώνω. Η μπουμπούκα είχει δυσκοιλιότητα και φαίνεται πονούσε το χρυσουλένιο μου, της αλλάξαμε κι αυτής το γάλα σήμερα, οπότε περιμένουμε αποτελέσματα.

χχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σας γραψω λιγα γιατι τα εχω ξαναγραψει. Καταρχην η γιαγια του αντρα μου ηθελε να γραψει το σπιτι της ολο στον αντρα μου λοιπον η "κυρια" πεθερουλα με πληρωμενο δικηγορο την ωρα που διαβαζε τη διαθηκη αντι για το ονομα του αντρα μου ειχαν βαλει της πεθερας αλλα διαβαζαν στη γιαγια του αντρα μου κ μιας κ η γιαγια ηταν στα τελευταια της εμπιστευτικε το δικηγορο κ υπεγραψε κ ετσι το σπιτι ανοικει στην πεθερα η οποια με τη σειρα της το εγραψε στον αλλο αγαπημενο γιο της. Τι αλλο να πρωτοθυμηθώ? που πηγα να γεννησω τοτε στη κορη μου κ επεμενε ο αντρας μου να παω μαζι της στην Αθηνα που καθισαμε 3 εβδομαδες τοσο καιρο δε κουνησε αβγο αλλα περιμενε απο μενα με τη κοιλια στο στομα να κανω δουλειες κ να μαγειρεψω? που εμενα στο δωματιο για να ηρεμω κ να μη τη βλεπω κ με βλαστημαγε κ ειπε στη κορη της στο τηλεφωνο "να παει στο διαολο η μαλακισμενη" κ την ακουγα εγω απο μεσα κ ηξερε οτι σε 3 μερες θα γεννουσα? τι αλλο να θυμηθω. Οτι μου χει κρατησει τα παιδια μετρημενες φορες κ παντα με θαβει κ κρυφα κ ανοιχτα? Αυτα τα ολιγα γιατι αν τα γραψω αναλυτικα καηκαμε. Το μονο που εχω να πω ειναι οτι οταν τα πρωτοφτιαξα με τον αντρα μου αυτη η "κυρια" ηταν που το καρφωσε στη μανα μου μιας κ ημουν μικρη ακομα για να μας αναγκασει να παντρευτουμε ( αλλο που εμεις παντρευτηκαμε μετα απο 5 χρονια χαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γαϊδάρες που είμαστε οι γυναίκες....

Θεέ μου βοήθα με, μη με πιάσει κλιμακτήριος (μπα, αυτή θα με πιάσει άμεσα), μη με πιάσουν οι τρέλες και κάνω στα παιδιά μου παλαβομάρες, κόψε με καλύτερα. Άφησέ με να τα χαρώ μέχρι την εφηβεία τους και μετά δως τους φώτιση να είναι καλά παιδιά, να μην μπλέξουν και κάνουν κακό στον εαυτό τους, να βρουν το δρόμο της ζωής και της καρδιάς τους, και εμένα αν παραμιλάω, αφήστε με να παραμιλάω, θα μου βάλω πιπέρι στη γλώσσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια συγνωμη κιολας για την εκφραση αλλα τετοια σκατοψυχια δεν την καταλαβαινω.κ καλα πειτε οτι εσας δεν σας χωνευουν για τον οποιοδηποτε λογο.τα παιδια τους δεν τα σκεφτονται που δημιουργουν προβληματα στην οικογενεια τους;τα εγγονια τους που μεγαλωνουν μεσα στη χολη;τι να πω;ευτυχως δεν εχω τετοια προβληματα αλλα το βλεπω απο την μια αδερφη μου που γινεται χαμος με την πεθερα της κ στεναχωριεμαι αφανταστα.κ οχι τιποτα αλλο μπλεκει κ εμας οτι δεν βοηθαμε οτι δεν ειμαστε σωστοι οικογενεια κ τετοιες παπ....ες.λες κ επειδη παντρευτηκε η αδερφη μου το γιο της τον παντρευτηκα κ γω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήσπερα,

καραμελένια να σου ζήσει ο γιόκας σου

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω αν καμιά σας είναι στο δημόσιο. Τώρα θα ζητήσω την άδεια ανατροφής (9μηνο) και θα ήθελα να ρωτήσω αν καμιά το έψαξε και υπάρχει πιθανότητα να πάρουμε και 2ο 9μηνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικά προσωπικά σκεφτομαι ωρες ωρες οτι κακο δικο της κανει η σκατινα γιατι δεν χαιρεται τα εγγονια της κ δεν εχει κ τις καλυτερες σχεσεις κ με το ιδιο της το παιδι. Μ εμενα δεν ειχε προβλημα ολα αρχισαν μετα τη γεννα της κορης μου καταρχην για το ονομα επειδη την λενε γιωργια κ βαφτισαμε κ το παιδι ετσι μετα απο χιλιους τσακωμους αλλα ποτε δεν την φωναξα ετσι κ το σημαντικοτερο που την πειραξε ειναι οτι δεν ημουν πισω της να την κωλογλυφω. Πριν γεννησω για τα ησυχοτερα τα ειχα καλα μαζι της κ πηγαινα κ για καφε κ για αγγαρειες κ ολα. Μετα οταν ηρθε το παιδι οπως καταλαβαινετε δεν ειχα ουτε τον χρονο ουτε την διαθεση να κωλογλυφω τη πεθερα. Ε λοιπον απο τοτε γυρισε το κουμπακι κ στραβωσε κ εχει την αλλη νυφη που τη κωλογλυφει στα οπα οπα κ κανει τουμπες για κεινη επειδη πινουν μαζι καφε κ τις κανει κ αγγαρειες. Ε οχι ρε φιλε δεν πουλιεμαι ετσι αυτη ειμαι κ σ οποιον αρεσω. Δεν μπορω εγω να αφηνω τα παιδια μου για να κωλογλυφω αυτην

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήσπερα,

καραμελένια να σου ζήσει ο γιόκας σου

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω αν καμιά σας είναι στο δημόσιο. Τώρα θα ζητήσω την άδεια ανατροφής (9μηνο) και θα ήθελα να ρωτήσω αν καμιά το έψαξε και υπάρχει πιθανότητα να πάρουμε και 2ο 9μηνο.

εγώ ήμουν με σύμβαση αλλά άκουσα οτι μία κοπέλα με δίδυμα (υποθέτω οτι γι' αυτό ρωτάς) που έλειψε το πρώτο διάστημα, έκανε δικαστήριο, ή περιμένει κάποιο δικαστήριο για να δει τι θα γίνει με το υπόλοιπο. αλλά δεν ξέρω να σε κατατοπίσω δυστυχώς. μόνο αυτό είχα ακούσε πάνω στην κουβέντα που είχαμε και την ρωτούσα για τα μωρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...