Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διδυμομανούλες που γέννησαν το 2010 Νο1!


Recommended Posts

Καλημέρα καορίτσια!!

Αποφασίσαμε να φύγουμε σ/κ στο εχοχικό!!!!!!!!!

Πάω να ετοιμάσω τον στρατό :)

Καλό σαββατοκύριακο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 932
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καραμελένια μου τελεια, καλό σ-κ! καλά έπαθα σοκ, τα δικά μου δηλαδή πόσο θα είναι στους 10 μήνες 15 κιλά???και μια σταλιά γεννήθηκαν, πώς βιάζονται έτσι να μεγαλώσουν?

τρελή επιτυχία το βράδυ μας. ο μπέμπης κοιμήθηκε 11-7 συνεχόμενα και η τσαχπινιάρα μου από τις 10 (την τάισα κοιμισμένη 11.15) έκανε ένα διάλλειμμα μισής ώρας γύρω στις 6 και μετά την ξύπνησα 7.30 για μαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!

καλα να περασετε καραμελενια!!! αληθεια που πατε :?:

αλικη κι εγω αναρωτιεμαι που θα φτασει ο λουκουμαδακος μου :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικη μια χαρα τα μωρακια σου!!!

εγω δεν τα λεω θρεφταρια διοτι ο γιοκας μου ειναι 5600 και 60 εκ. και δεν εχουμε κλεισει δυο μηνες :roll::roll::roll::roll::roll:[smilie=naka.gif]

καραμελενια να τον χαιρεσαι [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif]

εμεις εχουμε εμβολια την τριτη :?:?:? για να δουμε...

κι ο δικός μου τόσο ήταν 2,5 μηνών. γεννήθηκαν και με το ίδιο βάρος τα δικά μας οπότε να ξέρεις, στον 4ο θα σε πονέσουν τα χέρια να τον σηκώνεις!

μην ανησυχεις για τα εμβολια, εμας τα ε προηγούμενα δεν μας πειραξαν καθόλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

σημερα εχω ρεπο!!

ο αντρας μου δεν δουλευει κ μου λεει τα μωρα δικα μου η μερα δικια σου!!!

ντυθηκα βαφτηκα κ φευγω για ψωνια!!!!!

τα λεμε το μεσημερια κοριτσια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες!!!!

μολις γυρισα απο την κομμωτρια 8-)8-)8-) δεν θυμαμαι απο ποτε ειχα να χτενισω το μαλλι :roll::roll:

εχουμε γαμο αποψε και θα παμε και στο τραπεζι μετα :D:D:D τα μωρα οι γιαγιαδες!!!!!!!

πρωτη εξοδος μετα συζυγου απο τοτε που γιναμε τετραμελης οικογενεια :lol::lol::lol:

ελευθερια καλα ψωνια!!!!!!!!

λοιπον το πρωι που κραταγα την μικρη να ρευτει... μου ηρθε ιδεα για το ποιηματακι της βαπτισης :idea::idea::idea::idea::idea:

ειναι νωρις βεβαια.. αλλα... ζηλεψα μαλλον απο τις δικες σα ετοιμασιες ;)

σας το γραφω να μου πειτε γνωμη..

οι γονεις μας οι τρελοι

που μας αγαπουν πολυ

οπως να ΄ναι μας φωναζουν

και πολυ μας νευριαζουν!

ποτε μπεμπα και μπεμπακο

ή κουκλιτσα και αντρακο

δεν μπορουν να καταληξουν

και το θεμα αυτο να ληξουν?

τελικα θα μαζευτουμε

ολοι οι φιλοι μας θα ΄ρθουνε

και οι νονες θα ανακοινωσουν

τι ονοματα θα δωσουν!

θα τους κανουμε τη χαρη

οτι αποφαση εχουν παρει

και εμεις να τη δεχτουμε

και στα ονοματα να ακουμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ουτε ο καβαφης να ησουνα!!!

εχει πολυ πλακα!!!πολυ ωραιο αλλα δεν ειναι λιγο μεγαλο?????????

εγω δεν θα βαλω ποιηματακι.μια απλη προσκλησουλα θα ειναι...

α να σας πω οτι χαλασα 100 ευρω σε ψωνια............................δεν πηρα τιποτα δικο μου!!!!!!!!!!!!!!!!ας ειναι καλα τα ζαρα κ τα κικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μεχρι κ βρακια στον αντρα μου πηρα αλλα σε μενα τιποτα!!!!

κοιμουνται ολοι οικογενειακως απο τις 2:30.κοιμηθηκα κ γω καμια ωρα αλλα σηκωθηκα τωρα.ειδες για να εχεις μαθει στην αυπνια;;;

new mammy φιλακια!!!κ πες τι εγινε χτες βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι' γω. Άν και κομμάτια...αισθάνομαι διαλυμένη, έτοιμη να καταρεύσω....

Vassiliki σε ζηλεύω!!!! Πήγες κομμωτήριο;;;;;; Τί είναι αυτό;;;;; :o Κι' γω θέλωωωωω!!!!!!!!!

Τελικά έχεις και ταλέντο στην ποίηση εεεεε;;;;;;;; Πολύ καλό! Μπράβο!!! :ymapplause:

new mammmy θα περιμένω ακόμη λίγο για τα σπυράκια...εμένα δεν εξαπλώθηκαν κάπου αλλού ευτυχώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μας. Εγω εχω την κορη με συναχι κ παρακαλαω να μην μου κολλησει τους αντρες γιατι καηκα κ εχουμε εμβολια την τεταρτη. Ζηλευω που πατε ψωνια κ κομμωτηριοοοοοοοοοοο εγω ημουν ολο το απογευμα με την παλιοφορμα κ τα μωρα στο μαγαζί κ εβαζα ραφια κ τελειωνα το στησιμο κ τετοια οποτε δραμα.

Βασιλική τελειο το ποιηματακι. Λενα κρατα γεραααααααα. Βρεκοριτσια μεγαλα τα παιδακια σας μια χαρα. Εμενα μονο ο ενας ειναι πιο πιασαρικος ο αλλος εχει διαφορα ενω γεννηθηκαν το ιδιο βαρος κ παρολο που εχω δοκιμασει μετα τον θηλασμο μηπως πειναει κι αλλο δεν τρωεει αλλο. Τι να πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

01092010393.JPG[/attachment:1wbj5p2z]αυτος ειναι ο Διονυσης μου. Εχω κ καλυτερες φωτογραφιες αλλα σας βαζω αυτη ετσι για να δειτε κ αυτον δεχομαστε προτασεις κ γι αυτον απλα προειδοποιω απο τωρα τις νυφες οτι αυτος ειναι πιο φαγανός. Το λεω απο τωρα για να μην μου λετε μετα οτι ειναι ασυμφορος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζετούλα τέλειος ο γαμπρούλης!ειστε από νησί οπότε τέλεια για διακοπές, αν έχετε και προίκα να το προωθήσουμε :lol:

βασιλική απίστευτο το ποιηματάκι, έχεις κατοχυρώσει πνευματικά δικαιώματα ή να στο κλέψω? :D

λενάκι υπομονή, η αρχή είναι δύσκολη!εγω θυμάμαι με τρόμο το πρώτο 2μηνο αλλά μετά είναι πολυ πιό εύκολα.

εμεις πήγαμε αγορά και για κεφεδάκι το πρωί με τα μωρά και περάσαμε τέλεια αν εξαιρέσεις ότι ο μπέμπης τσίριζε μέχρι να τον ντύσω, να τον βάλουμε στο καθισματάκι αυτοκινήτου και να ξεκινήσει το αυτοκίνητο!

κοριτσάκια μου με σώσατε, μου ανοίξατε τα μάτια για τον βραδυνό ύπνο! έβαζα τα μωρά για ύπνο στις 11.30-12 μετά το τελευταίο τάισμα. από τις 10 και μετά γινόταν σφαγή από τα κλάματα και την γκρίνια και δεν είχα σκεφτεί ότι κουράζονται ξύπνια μέχρι τέτοια ώρα!!!αν δεν μου λέγατε ότι τα βάζετε για ύπνο στις 9 και μετά τα ταίζετε κοιμισμένα ακόμη δεν θα το είχα σκεφτεί, πολύ άσχετη μιλάμε :oops:

εδω και λίγες μέρες εφαρμόζω το δικό σας σύστημα. στην αρχή κοιμόταν 9.30 και μετά από μισή ωρα ξυπνούσαν από συνήθεια αλλά εδω και 3 μέρες δεν ξυπνάνε, τα ξυπνάω εγω και τα ταίζω κοιμισμένα κατά τις 11. βέβαια ο μπεμπάκος δεν τρώει και πολύ κοιμισμένος αλλά δεν με πειράζει γιατί βάρος έχει υπεραρκετό! πάντως επιτέλους υπάρχει ηρεμία, ούτε κλάμα ούτε ανησυχία, τίποτα, απόλυτη ηρεμία, μου φαίνεται απίστευτο, ελπίζω να συνεχίσουν έτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι' γω. Άν και κομμάτια...αισθάνομαι διαλυμένη, έτοιμη να καταρεύσω....

Vassiliki σε ζηλεύω!!!! Πήγες κομμωτήριο;;;;;; Τί είναι αυτό;;;;; :o Κι' γω θέλωωωωω!!!!!!!!!

Τελικά έχεις και ταλέντο στην ποίηση εεεεε;;;;;;;; Πολύ καλό! Μπράβο!!! :ymapplause:

new mammmy θα περιμένω ακόμη λίγο για τα σπυράκια...εμένα δεν εξαπλώθηκαν κάπου αλλού ευτυχώς...

λενα υπομονη!!!!!!!!!!!

κι εγω αυτο κανω.... πρωτη φορα κι εγω χθες πηγα κομωτηριο και βγηκα με τον αντρα μου...

ωραια περασα δεν λεω.. αλλα ειμαι τωρα με 3 ωρες υπνο και σερνομαι...

σε λιγο καιρο θα πας κι εσυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

λιονταρακι μου τι να πω, αποπειρες υπνου κανω, τα κοιμησα πολυ πολυ πολυ αργοτερα, το αποτελεσμα ηταν να πανε ολα χειροτερα.

απο χθες βραδυ επεστρεψα ομως στο παλιο καλο προγραμμα μας και εννοειται οτι καταρρεω ακομα γιατι εξακολουθουμε να ξυοναμε 4 φορες την νυχτα...ο γιος δηλαδη γιατι η κορη σαν να φτιαχνει λιγο..

κοριτσια κι εγω πηγα κομμωτηριο την προηγουμενη βδομαδα ειχα να παω μου φανηκε απο το 1990!

φιλια σε ολες

αλικακυι μπραβο με τον υπνο τα πας καλυτερα.

λενα οταν τελικα περασουν τα σπυρακια πες τι εκανες να ξερουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alikyyyyyy να ρθειτε διακοπες. Κοιτα απο προικα κατι γινεται με τον γαμπρο οποτε θα το προωθησουμε το θεμα χαχα. Βρε κοριτσια εμεις σημερα τα σκατουλια λες κ το εκαναν επιτηδες ενω συνηθως τρωνε 7,30 κ μετα κοιμουνται παλι μεχρι 9,30 με 10 σημερα ειχαν ορεξουλα κ εφαγαν 7,30 κ μετα που ορεξη για αλλο υπνοοοο. Τωρα προσπαθω να τους κοιμησω λιγο για να χαλαρωσω κ εγω γιατι ψοφισα στις δουλειες σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου έγραφα μία ώρα και μου σβύστηκαν, νευρίασα και το παράτησα.

ήθελα να πω στη Λένα να κάνει υπομονή, εγώ κι εσύ μάλλον είμαστε οι πιο φρέσκες εδώ μέσα. Κράτα μανούλα και παντού θα ξαναπάμε, και κομμωτήρια, και μαγαζιά και όλα..

Διάβασα για κάποιο κόλπο που λέγατε ότι ταίζετε τα μωρά στις 11 ενώ τα' χετε βάλει για ύπνο στις 9 αλλά δεν ξέρω που να ψάξω, δεν έχω και το χρόνο για να μάθω κι εγώ κανένα κόλπο μήπως και κοιμηθόυμε το βράδυ, γιατί τώρα κάνουμε βάρδιες. Χθες έμεινα ξύπνια μέχρι τις 6 το πρωί γιατί λέω, αν είναι να ξαπλώσω και να ξυπνάω κάθε 3 και λίγο, θα πάω νευρικό.

Και τώρα κάτι σοβαρό και θέλω την βοήθειά σας.

Ο μπεμπάκος μου έχει στο δεξί του χέρι και δίπλα από τον αντίχειρα άλλο ένα δαχτυλάκι. Αυτό λέγεται εξαδακτυλία και στην Κλινική που γεννήθηκε φέραμε έναν χειρούργο να του ρίξει μία ματιά και μας είπε οτι το πιο πιθανό είναι οτι έχει οστό, άρα θα πρέπει να χειρουργηθεί. Βέβαια θα πρέπει να βγάλουμε ακτινογραφία για να δούμε το οστό σίγουρα. Θα γίνει ολική νάρκωση. Τέλος πάντων, ας μη με πιάσοιυν τα ζουμιά. Έχουμε αρχίσει να ρίχνουμε ματιές για παιδοχειρούργους και παιδορθοπεδικούς και λοιπά. Έχετε κάποια εμπειρία, κάτι ανάλογο, έχετε ακούσει τίποτα;

Αυτά κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

albiz νομιζω ειναι νωρις για να βαλεις τα μικρα σου σε προγραμμα....

σιγα σιγα θα αραιωσουν τα γευματα...

\οσο για γιατρο.. δεν γνωριζω καποιο αλλα νομιζω πως στο παιδων αγια σφια εχει πολυ καλους γιατρους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω Βασιλική, είμαστε στις 7/10, ούτε μήνα ακόμα τα χρυσούλια μου. Απλώς για να ξέρω ή για να ελπίζω σε ένα καλύτερο "βράδυ".

Δεν ξέρω αν το έχω ξαναγράψει, τα μωρά έχουν κατοχικό σύνδρομο, όταν πρέπει να φάνε, γιατί τα αφήνουμε και ξυπνάνε όποτε θέλουν, τρώνε τα χέρια τους, τις παλάμες τους, τις σαλιάρες τους μέχρι να μπει το μπιμπερό στο στοματάκι. Ε, μετά ψιλοπνίγονται κιόλας..

Το έγραψα αυτό για το χεράκι του μπέμπη μήπως και κάποια είχε κάποια παρόμοια εμπειρία ή είχε ακούσει κάτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!! Επιστρέψαμε στην βάση μας!!

Μια χαρά περάσαμε το σ/κ...Βέβαια το σάββατο ψόφισα στις δουλειές για να καθαρίσω και να στρώσω το σπίτι αλλά άξιζε τον κόπο.Ο Δημήτρης μου τρελένεται για αυτό το σπίτι!!Έχει αυλή είναι και ο παπούς του κοντά, δεν ήθελε να γυρίσουμε :D οι ζουζούνες βρήκαν ησυχία και ρίξαν κάτι ύπνους μεσημέρι και βράδυ!!!

χορτάσαμε ήλιο και βόλτα :)

albiz μου δεν έχω προσωπική εμπειρία ούτε ξέρω να σου προτείνω γιατρό απλώς να σου πω για να παρεις θάρος ότι το ίδιο είχε το κοριτσάκι μιας γνωστης μου στο πόδι, έκανε επέμβαση και είναι μια χαρά και όλα αυτά χρόνια πριν !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

albiz να σου πω κι εγω δεν ξερω γιατρο αλλα στο παιδων θα πηγαινα αν ειχαμε κατι παρομοιο.

επισης να σου πω οτι δεν ειναι κακο αυτο και να μην στεναχωριεσαι, το παιδακι σου μια χαρα ειναι, ναι θα ταλαιπωρηθειτε και θα αγχωθειτε με το χειρουργειο κτλ αλλα για σκεψου τι λεει η καινη διαθηκη...

ο εξαδακτυλος θα κυβερνησει! επισης εχω να σου πω οτι το παιδακι σου δεν ειναι λιγοτερο απο τα αλλα που εχει αυτο το παραπανω δαχτυλακι, απλα θρεφτηκε τοσο καλα στην κοιλιτσα που ηρθε πλεονασμος πλεον και λεει δεν βγαζω αλλο ενα να εχουμε ρε παιδι μου!

επισης κατι αλλο, μην σκεφτεσαι οτι εχει προβλημα και κλαις και τετοια γιατι τα παιδια το νοιωθουν. την νιωθουν την μανουλα. τελοσπαντων ελπιζω ολα να τελειωσουν γρηγορα και να μην αγχωνεσαι.

ελπιζω να σε εκανα να γελασες και να μην θυμωσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω Βασιλική, είμαστε στις 7/10, ούτε μήνα ακόμα τα χρυσούλια μου. Απλώς για να ξέρω ή για να ελπίζω σε ένα καλύτερο "βράδυ.

να ελπιζεις!!!!

ολες απελπισμενες ειμασταν στην αρχη!!! κι εγω βεβαια ακομη δε μπορω να πω οτι καλοκοιμαμαι, αλλα υπαρχει αισθητη βελτιωση ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

albiz ηθελα επισης να γραψω οτι πριν λιγες μερες διαβαζα εδω στο μαμμυ για μια κοπελα που το παιδακι της εχει προβλμα με την ακοη και παρουσιαστηκε πολυ αργοτερα απο οταν γεννηθηκε και ειχε ανησυχιες η μαμα για το παιδακι της κτλ και εννοειται και στενοχωρια,

της ειχε απαντησει λοιπον μια κοπελα οτι ειναι ανοητο να σκεφτεται οτι το παιδακι της εχει προβλημα γιατι και ακουει απλα λιγο λιγοτερο. και τι εγινε? μια χαρα ειναι γιατι ποσοι απο εμας οταν μας λενε κατι λεμε τΙΙΙΙ???? δεν ακουσα! της εγραφε λοιπον οτι το παιδακι της δεν εχει κανενα παθολογικο προβλημα σοβαρο αλλα οτι ειναι αντιμετωπισιμο κτλ.

ετσι λοιπον σκεφτομαι κι εγω πλεον διαφορετικα γιατι και εμενα η κορουλα μου εχει αποφραξη δακρυικου πορου και πρεπει στο δευτερο ετος να την παμε να το φτιαξουμε επομενως καταλαβαινεις οτι και εγω που σκεφτομαι για χειρουργεια δεν χαιρομαι ακριβως, αλλα ανακουφιζομαι που ειναι κατι το οποιο ειναι αντιμετωπισιμο.ενταξει δεν ειναι κατι το πολυ σοβαρο, ομως αφορα γενικη ναρκωση και δεν πεταω και απο την χαρα μου.

η γνωμη μου ειναι λοιπον οτι το παιδακι σου ειναι μια χαρα, να μην σε παιρνουν τα ζουμια οπως γραφεις και να μην πικραινεσαι γιατι τα παιδακια νιωθουν τα παντα!!!

σας φιλω ολες και παω στο τρελοκομειο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

τα βιβλια της πολυαννας τα ειχατε διαβασει ποτε;;;

ηταν ενα κοριτσακι που επαιζε ενα παιχνιδι.απο καθε στεναχωρη κατασταση εβγαζε κατι θετικο κ χαιροταν!για πραδειγμα αν χτυπουσε το ποδι της δεν στεναχωριοταν αλλα χαιροταν γιατι οι φιλοι της θα της εγραφαν ευχες στο γυψο!!!!κ αλλα τετοια!!! :lol::lol::lol:

δηλαδη εδινε το μηνυμα να εχουμε ελπιδα κ μεσα απο καθε στεναχωρια κατι καλο θα βγει κ να χαμογελαμε!!!

επισης albiz αν το παιδι σου γινει βασιλιας!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: να θυμασαι οτι εδω στο μαμμυ ειχες κ καποιες φιλες!!!!!!!μην μας ξεχνας η βασιλομητωρ!!!!!!!!!!!!!

εγω χτες δεν μπηκα ολη μερα γιατι ή θα ημασταν βόλτα ή θα κοιμομουν!!!!το βραδυ ηρθαν κ φιλοι του κωστα να δουν ποδοσφαιρο κ καθομουν μαζι τους κ γελαγα με το ποσο σοβαρα παιρνουν αυτο το παιχνιδι!!!!μιλαμε ουτε απο το μισθο να τους εκοβαν!!!πολυ πλακα!!!!

φιλια σε ολες!!!για μαζευτειτε σιγα σιγα να κουτσομπολεψουμε λιγο!!!

η 2002 που ειναι ρε παιδια;;;χαθηκε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω χτες δεν μπηκα ολη μερα γιατι ή θα ημασταν βόλτα ή θα κοιμομουν!!!!το βραδυ ηρθαν κ φιλοι του κωστα να δουν ποδοσφαιρο κ καθομουν μαζι τους κ γελαγα με το ποσο σοβαρα παιρνουν αυτο το παιχνιδι!!!!μιλαμε ουτε απο το μισθο να τους εκοβαν!!!πολυ πλακα!!!!

Μα τι κόλλημα και αυτό!!!και άμα χάσει η ομάδα έχουμε μνυμόσυνο!!!

Ο δικός μου προσπαθεί να πορώσει και τον γιό μου!!!!!

Εκει που γελάω είναι που γίνονται όλοι προπονητές και έχουν άποψη...ενώ το μόνο σπορ που έχουν κάνει είναι το...ζάπινγκ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας βαζω να δειτε την τελικη προσκληση.απλα προσθεσα λιγες κορδελες ακομα.στη λεπτη κορδελα θα κρεμασω το καρτελακι με το ονομα του καλεσμενου.

το κειμενο μεσα θα ειναι απλο:

την κυριακη 22 μαιου στις 12 το πρωι θα βρισκομαστε στην ι.μ. γηροκομειου με τη μαμα μας,το μπαμπα μας κ τους αγαπημενους μας νονους που θα μας δωσουν τα ονοματα μας.σας περιμενουμε ολους εκει!

δεν βγαινει καλη φωτο για να σας δειξω κ το μεσα.θα ειναι φουξια ριζοχαρτο με κοκκινα γραμματα κ θα το κολλησω πανω το καρω χαρτονι.βγαινει πολυ ωραιο.τουλαχιστον εμενα μ αρεσει!!!

post-10130-1387393532418_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...