Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διδυμομανούλες που γέννησαν το 2010 Νο1!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 932
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα!!

Τι καλημέρα δηλαδη με αυτή την βροχή!!!Ειπαμε να βρέξει... αλλά ξε@%&$@θηκε :evil::evil:

που θα τα βάλω τόσα απλυτα :?::?::?:

Τελικά μάλλον θα το πάρω το πλυντήριο-στεγνωτήριο!!!!

Εχει καμιά σας να μου πει αν είναι πρακτικό;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.

ειχαμε τρεχαματα με τη μικρη.

χτες το απογευμα παρατηρησα οτι στο δεξι της ματι το καρω βλεφαρο εμπαινε προς τα μεσα.παιρνω την παιδιατρο κ της το παω.δεν ειναι κατι σοβαρο μου λεει αλλα να το παρακολουθησουμε.οταν της το ετριβα λιγο επανερχοταν αλλα μετα απο καποια ωρα ξανα το ιδιο.με παιρνει το βραδυ η παιδιατρος κ μου λεει θα παρω την παιδοοφθαλμιατρο στο πανεπιστημιακο να δουμε.

το πρωι σημερα με παιρνει κ μου λεει σε περιμενει.

οκ λεω κ το δευτερο παιδι τι το κανω;;;;;;;

μαζι λοιπον κ οι τρεις παμε στο ριο.

η μικρη εχει κατι που λεγεται επιβλεφαρο.ειναι η κατασκευη του ματιου της ετσι.αλλα ειπε πως μεχρι ενος ετους θα ερθει κανονικα στη θεση του.

ευτυχως γιατι τα χρειαστηκα.κ δεν ειναι ωραιο να βλεπεις κ το ματακι ετσι.δεν φαινεται πολυ αλλα εγω το βλεπω.

αγχωθηκα λιγο που πηρα κ τα δυο στο νοσοκομειο αλλα δεν γινοταν αλλιως.ψιλοεβρεχε κιολας.αλλα τα καταφερα.ειπα θα το κανω γιατι πρεπει να γινει.κ μια κ δυο εφτασα.

αλλα κ το χθεσινο βραδυ δεν ηταν κ πολυ καλο.ειχε ερθει η κολλητη μου με τον αντρα της απο ιθακη κ μας πηρε 1.

τα μωρα ξυπνησαν στις 4!!!! :twisted::twisted:

βεβαια τα κρατησα μεχρι τις 6 αλλα ειμαι αυπνη κ κουρασμενη.

αλλα ας μην γκρινιαζω.αφου ειναι καλα τα παιδακια μου δεν πειραζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα διδυμομανουλες!!!

βρε κοριτσια διαβαζω που ολες γραφετε οτι τρωνε 7, 11, 3 .... και απορω πως κρατανε το προγραμα :shock:

εμενα τρωνε αλλωτε πιο γρηγορα και αλλωτε καθυστερουν....

επισης ηθελα να μου πειτε αν τα ταιζετε μονες σας γιατι εμενα το καθε ενα μαζι με το ρεψιμο θελει 40 λεπτα οποτε αν δεν ταισει το ενα η μανα μου θελω 1,5 ωρα!!! :roll:

εγω βρε κοριτσια συνεχιζω να εχω τη μανα μου και τα βραδυα στο ταισμα διοτι αλλιως δεν κοιμαμαι καθολου!!! εμενα μετα το μπανιο τρωνε στις 9 περιπου, κοιμουνται και ξαναξυπνανε κατα τις 2 με 2:30, τρωνε και μετα αρχιζουν παλι τα τριωρα :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

εσας ποτε αραιωσαν τα γευματα?????? και πως τα κρατατε αν πεινανε???? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις τρωμε ξενο γαλα και τα γευματα επιμενουν στο τριωρο

καποιες φορες ειμαστε και καλυτερα δεν μπορω να πω αλλα τις τελευταιες μερες εχει πεσει πολυ ξενυχτι

κουραγιο και σε σενα βασιλικη μου και ελα στο θεμα "καταρρεω"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια

Τι κάνετε;

Εμεις, αν εξαιρέσεις τον παλοίκαιρο που μας έχει κλέισει μες στο σπίτι,είμαστε μια χαρα!

Εχθες πήγα στον παιδικο και οι δασκάλες μου είπαν τα καλύτερα για το παλικαράκι μου.Οπότε όπως καταλαβαίνετε είμαι σαν φουσκομένο παγώνι! :D:D:D

Βασιλική τα μωρούλια σου είναι μικρα ακόμα για να στρώσουν σ'ένα σταθερό πρόγραμμα.

new_mammy μήπως να αυξήσεις την ποσότητα στο γάλα; Βέβαια και ο μεγάλος μου που ήταν φαγανός δεν έφτασε ποτε το 4ωρο. Πάντα πεινούσε στις 3- 3 1/2 ώρες.

Όταν θα μπουν οι στερεες τροφές θα βελτιωθούν τα πράγματα υπομονή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΑΚΟΜΑ. ΕΜΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΜΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΡΩΝΕ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΘΕ 4 ΩΡΕΣ. ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΡΕΨΙΜΟ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΤΕΤΑΡΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ 2 ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΑΪΣΜΑΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ. ΕΜΑΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΝΤΟΥΣΑΝ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΟΠΟΤΕ ΟΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΞΕΝΥΧΤΙ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΤΑΪΖΩ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ (ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΓΕΥΜΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 12). ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ 3 ΜΗΝΩΝ ΠΑΡΑ 2 ΗΜΕΡΩΝ :P , ΤΡΩΝΕ ΣΤΙΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ. ΔΩΣΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΟΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΕΛΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΗ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ!!!! ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΒΟΗΘΑΕΙ!!!! ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

ΤΟ ΜΠΟΥΚΩΜΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ Η ΟΡΕΞΟΥΛΑ ΤΟΥΣ. ΦΤΟΥ - ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑΣΩ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ;););) (ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΜΑΝΑ!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

παλιοκαιρος μωρε κ κλεισουρα.

το εχω ριξει στο ραψιμο να περασει η ωρα.κ αυτα τα μωρα ολο κοιμουνται!!!!

βασιλικη υπομονη.κ μενα ετσι ετρωγαν ακριβως.εκαναν εναν μεγαλο υπνο το βραδυ ξυπναγαν εκει κατα τις τρεις κ μετα παλι ανα τριωρο.τωρα τρωνε ανα τετραωρο.βεβαια ακομα δεν εχουμε φτασει στο επιθυμητο να ξυπνανε το πρωι αλλα που θα παει.το στανταρ ξυπνημα μας ειναι στις 6:30 περιπου απο τις 10:30.ενταξει μην παραπονιεμαι. κ το 6:30 καλο ειναι.

αλλα κ το 8 της 2002 καλυτερο!!!!!!!

φτιαχνω φασολαδα.....αν βρασει ποτε γιατι δεν το κοβω....... :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Επέστρεψα κι' γω! Βρήκα λίγο χρόνο να σας πώ τα νέα μου αλλά δεν πρόλαβα να διαβάσω όλα τα προηγούμενα post, είμαι ψόφια απο την κούραση...#:-s Τις έχω όλη μέρα να θηλάζουν και δεν μπορώ να κάνω άλλη δουλειά...πάλι καλά που έχω την βοήθεια απο τον άντρα μου και την μαμά μου γιατί αλλιώς....

Για πείτε λοιπόν, εσείς πόσες ώρες θηλάζετε; Δίνετε συμπλήρωμα ή όχι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα να σου ζησουν!!! πντα τυχερα να ειναι!!!

κοριτσια τι να πω, θα περιμενω να περασει το τριμηνο και βλεπουμε αν και απο οτι βλεπω δεν στρωνουν ολα....

new mammy απο οτι βλεπω εσυ ακομη τριωρα χτυπας :(

επισης ηθελα να σας ρωτησω βρε κοριτσια απο κοιλια πως πατε????

εμενα μου παραχωρουν ολοι τη σειρα και τη θεση τους και ειμαι οπως ημουν 4 μηνων :shock::shock::shock:

εχω αποκτησει και μια ωραιωτατη κοιλη απο την τεραστια κοιλια που ειχα κανει, εχω γινει και σαν ιστος απο τις ραγαδες γυρω απο των ομφαλο :cry::cry::cry:

χαρμα οφθαλμων ειμαι :roll::roll::roll:

εσεις που κανατε διδυμα πως ειστε τωρα???????

βεβαια δεν ξερω ποσο μεγαλη κοιλια ειχατε διοτι εγω ειχα τεραστια!! μεχρι και ο γιατρος μου ειχε σοκαριστει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα μου μπραβο κοπελα μου!!!

να ειναι γερα κ δυνατα τα μωρακια σου!!

πληροφοριες για το θηλασμο θα σου δωσει η καρμεν (ζετουλα)!!!δεν υπαρχει αυτο που κανει αυτη η κοπελα!!!!

βασιλικη η κοιλια θα φυγει.μην αγχωνεσαι με κατι τετοια.κ μενα τελειως δεν μου εχει φυγει ακομα.κ δεν με απασχολει κιολας.θα φυγει που θα παει.

περα απο το ταισμα γενικα ειναι καλα τα μωρακια σου;πιο γαλα τους δινεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερια ο μικρος εχει κολικους αλλα εχουν αρχισει να μειωνονται λιγο :)

η μικρη ειναι αγγελουδι!!! ο μικρος ειναι αγκαλιτσας, φοβητσιαρης και γκρινιαρουλης αλλα ειναι τελειος!!!!! :x:x:x:x

τους εδινα το αλμιρον για προωρα αλλα τωρα πινουν το αλμιρον 1.

το πρωτο που ηπιαν ηταν το s26 αλλα τους εκανε δυσκοιλιους :(

εσεις πιο πινετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

Λένα να σου ζήσουν τα μωράκια σου. Εμείς δεν θηλάσαμε καθόλου, δεν είχα καθόλου γάλα. Δίνω ξένο από την αρχή.

Βασιλική υπομονή για το τρίμηνο και εμένα μου το έλεγαν και δεν το πίστευα, η μικρή μου λες και είναι άλλο παιδί. Από κιλά έχει καιρό που έχω επανέρθει μάλιστα είμαι και -4 από την αρχή της εγκυμοσύνης, αλλά η κοιλιά δεν έχει πέσει εντελώς ακόμη. Τώρα μόλις άρχισαν να μου μπαίνουν να παντελόνια μου και μάλιστα όχι όλα. Καλά από ραγαδες χαμός γίνεται, δεν έχω μόνο στην κοιλιά αλλά και στα πλάγια και κάτω χαμηλά, παντού!

Κορίτσια τώρα που κρύωσε ο καιρός κάνουμε μπάνιο μέρα παρα μέρα, εσείς εξακολουθείτε το καθημερινό μπάνιο? Στο φαγητό και εμείς έχουμε ένα σχετικό πρόγραμμα αλλά δεν το τηρούμε ευλαβικά. Τρώνε 5-6 φορές τη μέρα, κάθε 3-4,5 ώρες και το βράδυ κοιμούνται συνεχόμενα 6-8 ώρες, ανάλογα με τα κέφια τους. Στο πρωινό γεύμα κοιμούνται κατευθείαν και σηκώνονται πάντοτε μετά τις 10, οπότε καταλαβαίνετε ότι την πέφτω κανονικά. Έχω βέβαια και την μαμά και το μπαμπά μου οπότε δεν μπορώ να πω ότι κουραζομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχρονιστήκαμε σήμερα, βλέπω πολλά κοριτσάκια είναι online!!!

Βασιλική εμένα η μεγάλη μου πίνει το Almiron 1 από την αρχή, ενώ η μικρή έχει αλλάξει πολλά γαλατα: Almiron 1, Almiron AR, Novalac AC και τώρα Novalac 1. Κάνει πολλές αναγωγές και ακόμη δεν βρήκαμε την άκρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις πινουμε απο την αρχη το aptamil 1.δεν εχουμε θεματα με το φαγητο ευτυχως.

σουλα κ μενα τρωνε το πρωι στις 6:30 κ μετα κοιμουνται αμεσως μεχρι τις 11 περιπου οποτε κ εγω κοιμαμαι μεχρι τοτε!!!μπανιο κ εμεις μερα παρα μερα τις κανουμε τωρα.ρωτησα κ την παιδιατρο κ μου ειπε κ ανα τρεις να κανω καλα ειναι.δεν λερονονται τα μωρα.αλλα πιστευω ανα δυο μερες καλα ειναι γιατι κ κοιμουνται καλυτερα αλλα κ με ταα γαλατα στο λαιμο λερωνονται κ κολλανε.εννοεειται οτι τα καθαριζω αλλα αν δεν πεσει τρεχουμενο νερακι....τοσα πολλα γαλατα εχετε αλλαξει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν καταλαβαινω γιατι δεν παιρνει αυτα που γραφω τα νευρα μουυυυυυυ.

Λοιπον παλι πισω. Καταρχας Ελευθερια μου χαιρομαι που δεν ειναι τιποτα της μικρης σου. ΦΙλησε μου την .

Λενα μου να σου ζησουν κοριτσακι μου. ΤΟυς θηλαζω αποκλειστικα κ θα συνεχισω οσο μπορώ. Σε εικοσι λεπτα ειμαι ετοιιμη κ με τους δυο βεβαια δεν τους βαζω ταυτοχρονα αλλα ειναι θετικο το οτι δεν τρωνε πολύ ωρα κανενα δεκαλεπτο ο καθενας. Κ αν μου πουν για κρεμα τωρα στον 4ο εγω δεν θα τους δώσω.

Η κοιλια κ μένα καλα κρατει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρμεν η βιλμα εμενα μου ειπε στον 6ο κρεμες.οχι νωριτερα.εκτος μου λεει αν βιαζεσαι.

καθολου τις λεω κ εγω μια χαρα ειναι σκετο γαλατακι!!οποτε εχουμε καιρο μεχρι τοτε!

πολυ χαιρομαι που ειμαστε ολες εδω....σχεδον δηλαδη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουλα γιατι τετοιο θεμα η μικρη σου??? παλινδρομηση???

παντως κι εγω ενα κιλο μειων ειμαι αλλα νιωθω δεκα κιλα πανω!!!!!

τα παντελονια μου μου μπαινουν αλλα δεν κουμπωνει η μεση και σε οσα κουμπωνει δεν μπορω να αναπνευσω :(

φοβαμαι ομως οτι λογω της κοιλης δεν προκειται να πεσει ολη η κοιλια :cry::cry::cry::cry:

ζετουλα εισαι τυχερη που θηλαζεις και μαλιστα τρωνε και τοσο γρηγορα!!!

μακαρι να συνεχισεις για πολυ κομη ;)

εγω γμτ νερο εβγαζα οχι γαλα :( και η μικρη επρεπε να παιρνει συμπληρωμα απο την αρχη οποτε....

εμας κρεμες μας ειπε 5,5 μηνων θα ξεκινησουμε προς αποφυγη αλλεργιων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα μπράβο σου και καλή συνέχεια!!!!!

Δεν μπορώ να σε διαφωτίσω για τον θηλασμό γιατί τα μωρά μου ήταν πρόωρα και αδύναμα έπιναν το γάλα μου απο θήλαστρο για 2 μήνες δίνοντας και κάποια γεύματα σκόνη.

soula123 και εμείς είχαμε θέμα με αναγωγές, τα ειδικά γαλατα δεν τις σταματάνε τελείως απλώς τις περιορίζουν. Υπομονή μέχρι να μπουν οι στερεές τροφές.

zetoyla μπράβο για τον θηλασμό.Πως τα καταφέρνεις με ακόμα ένα παιδάκι στο σπίτι;;

Όσο για την κοιλιά... καλά κρατεί...ευτυχώς δεν έκανα ραγάδες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

σουλα το frisolac comfort το δοκιμασες? λενε κανει θαυματα με αναγωγες.

για γαλατα μην πατε κοντρα γιατι εμεις κι αν εχουμε αλλαξει!

almiron premature,almiron post discharge, frisolac postdischarge,nan sensitive, novalac HA, novalac IT, novalac AC, frezylac 1 το βιολογικο, και για 2 μερες το frisolac comfort αλλα επιστρεψαμε στο βιολογικο και τελικα μειναμε σε αυτο γιατι αυτο τα εστρωσε.

απο κοιλια κι εγω εχω και ειμαι σαν 4 μηνων κι εγω!

και μαλιστα καποιος μια μερα μου ειπε εισαι εγκυος? ενω οταν ημουν κανεις δεν μου εδινε σημασια.

:cry::cry::evil::evil::(

για το θηλασμο, θα ξαναπω για πολλοστη φορα οτι εγω προσπαθησα τους τρεις πρωτους μηνες και περισσοτερο το πρωτο διμηνο αλλα εχαναν βαρος και απο την αρχη τρωμε και ξενο.

καμμια διαφορα στον υπνο ομως με τα μωρα που θηλαζουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ αυτές οι μύξες!!!!

Ή θα ταίζω ή θα αλλάζω ή θα ρουφάω μύξες!!!

Και οι τσούπρες μου μόλις βλέπουν την μυξορουφήχτρα εξαφανίζονται...φφφσσστττ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχι καραμελενια πολύ γελιο η μυξορουφηχτρα κ εμενα οι κακομοιροι οι μπεμπηδες παθαινουν αμοκ.

Απ οτι βλεπω εχεις κ εσυ κι αλλο παιδακι οποτε καταλαβαινεις. Βεβαια η κορουλα μου η χρυσή ειναι η μετενσαρκωση του ντενις του τρομερου οπως εχω πει. Ευτυχως τωρα το μεσημερι την πηρε λιγο η μαμα μου αυτη γιατι ειχα δουλειες στο σπιτι κ το απογευμα πρεπει να παω με τους μπεμπηδες παλι στο καινουριο μαγαζί για να αποφασισω για τα χρωματα. Και το αποκορυφωμα χθες πατησα ενα παιχνιδι της μικρης κ εσπασα το δαχτυλακι το μικρο στο ποδι μου το οποιο μοιαζει σαν κακοψημενο λουκανικάκι μπλιαχ μαυρο κ χοντρουλι. Υποφερω απο πονους αλλα λογο θηλασμου δεν μπορώ να κανω κατι παρα μόνο να το δέσω κ τα παπουτσια με πιεζουν κ το πονανε ακομα περισσοτερο αλλα οκ δεν τιποτα θα περασει κ αυτο. Χαιρομαι τοσο που θα παω σε καλυτερο μαγαζί κ ποιο ομορφο κ θα μπορώ να παιρνω κ τα μωρα μου μαζί και να τα εχω ανετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρμεν περαστικα ρε συ!!!ψυχραιμια ολα περνανε!!

που θα ειναι το καινουργιο μαγαζι;

κοριτσια ειμαι κομματια.εχουν ξυπνησει απο τις 4 το πρωι.τις κρατησα μεχρι τις 5 δεν πηγαινε παραπανω.μετα ξυπνησαν στις 9 παλι.τις ταισα στις 10.

το μεσημερι δεν κοιμηθηκαν πανω απο μιση ωρα συνολικα κ ηταν μεσα στη μιρλα.τωρα παλι μια γκρινιαζουν μια κοιμουνται.απο την κουραση μου ερχεται εμετος.δεν εχω φαει κ τιποτα κ θα πεσω κατω.

δεν ξερω ουτε τι τις επιασε ουτε κ γιατι εμενα μου βγηκε τετοια κουραση.κ αμα πεσω λιγο στο κρεβατι μπας κ κοιμηθω κανα μισαωρο δεν μπορω με τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...