Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διδυμομανούλες που γέννησαν το 2010 Νο1!


Recommended Posts

Καλημέρα σε μανούλες και μωράκια!!

soula123 οι μικρούλες μου είχαν θέμα με αναγωγές, η μια ακόμα κάνει που και που.οσο το μωρό παίρνει βάρος κανόνικα μην σε ανησυχει.Υπάρχουν αντιαναγωγικά γάλατα που μπορούν να βοηθήσουν αλλά μην περιμένεις να κάνουν θαύματα. Μίλα πρώτα με τον παιδίατρο σου. Μπορείς να βοηθήσεις λίγο κάνοντας τα εξής:φρόντιζε να μην καταπίνει αέρα όταν τρώει,καλό ρέψιμο και μετά κράτα το σε πιο "όρθια"θέση για κανένα 10΄. Βάλε και μία διπλωμένη κουβερτούλα κάτω απο το στρωματάκι να δώσει μια ελαφριά κλίση (σε εμένα βέβαια αυτό δεν πολυέπιανε γιατί ήταν ελαφριές και γλιστρούσαν :P )Και πάλι μην περιμένεις μ' αυτά θαυματα θα περάσει σιγά σιγά μόνο του όταν θα μπούν οι στερεές τροφες και θα μπορείνα κάθεται και να στέκεται όρθιο

Μεχρι τότε υπομονή και όρεξη να πλένεις και να σιδερώνεις :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 932
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα!

στην πατρα βρεχει κ μ αρεσει πολυ!

εχω κατσει μπροστα στη τζαμαρια με τις μπουμπουκες να κοιμουνται εδω μαζι μου στα ρηλαξ κ ειναι μια τρελα!!!

δεν υπαρχει πιο ωραιο πραγμα απο δυο μωρα που κοιμουνται κ γελανε στον υπνο τους!!!

καραμελενια πως ειναι τα μωρακια στη φαση των εννια μηνων;;εγω πηγαινω τα μωρα καθε μερα σε μια πλατεια εδω κοντα που πανε πολλα παιδακια κ βλεπω μαμαδες με παιδακια σ αυτη την ηλικια κ λιγο παραπανω κ λεω ωχ τι μας περιμενει!!!

πολλες απαιτησεις.λεω καλα ειναι τωρα που το μονο που θελουν ειναι γαλατακι κ υπνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιονταράκι μου τα καλύτερα τώρα αρχίζουν :P

Αφου μπήκαμε σε σειρά και με τις στερεές τροφες όλα αρχίζουν και γίνονται πιο εύκολα!

Τώρα δε που μπουσουλάνε και οι δύο, η μια μάλιστα πιάνει και σηκώνετε κιόλας έχουν πολύ πλάκα. Σαν τρενάκι πάνε η μια πίσω απο την άλλη, βέβαια πρέπει να προσέχουμε που πατάμε! όταν δε ασχολούνται η μια με την άλλη και "μιλάνε" μεταξύ τους είναι όλα τα λεφτά :lol: Έχουμε βέβαια και κάτι μαλιοτραβήγματα καθότι γυναίκες αλλά επιβιώνουμε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας. Κ εδω βρεχει απιστευτα συνεχεια αλλα ειναι ωραια γιατι μας κραταει μεσα.

Ο ενας μου ο μπεμπης κοιμηθηκε χθες 10.30 κ τον ξυπνησαμε εμεις 8.20 γιατι δεν ελεγε να ξυπνησει. ΤΟυς καθαρισα τις μυτες κ τωρα κοιμουνται παλι. Ετσι κ αλλιως σημερα δεν εχει να κουνηθουμε να παμε πουθενα μ αυτον τον καιρο οποτε χαλαρα.

Ευχομαι να ειναι ολα καλα απο βαρος κ υψος κ τα λοιπα τα μικρουλινια μου.

Που ειστε οι υπολοιπες καλεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβαστε λιγο δυο προχειρα

Αγορακια ειμαστε νοστιμα

με ομορφα ματακια

στον δρομο μας την πεφτουνε

ολα τα κοριτσακια

Της λέμε της μανουλας μας

μη μας πολυχαιδευει

και με γλυκα ονοματα

συνεχεια μας παιδευει

Μας φωναζει συνεχως

Μπεουτσακια-Μεζεδάκια

μα εμεις θελουμε ονοματα

που αρμοζουν σε αντρακια

Γι αυτο λοιπον νονουλες μας

μια εκκλησια να βρουμε

να μας βαφτισετε ευθυς

να μην χρονοτριβουμε

....

κ το αλλο

γονεις, νονές μιλουσανε μια μερα στα κρυφά

στησαμε αυτη κ μαθαμε νεα συνταρακτικά

θελουν να μας βουτήξουνε στα κρύα τα νερά

κ ονομα να μας δώσουνε, καλέ πατε καλά?

Αυτοι καλά λογαριαζαν μα εμας δεν μας ρωτανε

ειναι τρελοι για δεσιμο στο κρυο δεν βουτανε

Και ολοι λοιπον γνωριζετε πως ψεματα το λένε

γιατι εμεις το ξερουμε οτι κ οι αντρες κλαινε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρααααααα

Ελευθερια μου οπως σου ειπα κ στο μυνημα ερχομαι το βραδυ. Αυριο εχω πρωι εξετασεις κ μετα Βίλμα. Θα κοιταξω μηπως κανονισουμε για το απογευμα. Αν καταφερω την μαμα μου να καθισει με τα παιδια η να κρατησει τουλαχιστον την μικρή καλα θα ειναι.

Α για το καροτσι για να μαστε συνενοημενες της ειπα οτι το εστειλα το προηγουμενο για σερβις γιατι το αλλο που μου εδωσαν ειναι το ιδιο σε κοκκινο χιχι. Κ της ειχα πει οτι θα το εστελνα πατρα στο mothercare.

To αλλο μου το εδωσαν σχεδον τσαμπα πληρωσα 50 ευρω ισα ισα κ 20 ευρω που ηταν τα μεταφορικά.

Αιθανομαι σκατα που της λεω ψεμματα αλλα θα φωναζε γενικώς εχει την ταση να μου κανει ακομα ελενχο κοτζαμ γαιδουρα. Τωρα της λεω θελω να ψωνισω στην Πατρα κ εχει αρχισει ηδη κ γκρινιαζει αφου της λεω να κατσεις μονη σου εγω θα παω για ψωνια. Ειναι φοβερη παντως κ δυναμική κ δεν το κανει απο κακο απλα δεν θελει να χαλαω λεφτα αλλα εδω που ειμαστε δεν μπορουμε να ψωνισουμε τιποτα κ περιμενω πως κ πως μια φορα στο τοσο που θα τυχει ταξιδι να κανω shopping therapy xaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo taksidi zetoula

kala pswnia kai kali epistrofi! ola na pane kala!

liontaraki kalutera paei to pragma me nwritero mpanio e?

euxomai na ftiaksei gia oles olo kai perissotero!

emeis den kserw ti na pw...duo treis meres twra ksipname kathe wra!

eleos!!!!

alla nomizw ftaine ta oulakia tous.

paraskeui exoume giatro kai tha dw ti tha mou pei...alla nomizw einai ta oulakia!

emeis eimaste 4 mhnwn kai 3 ebdomadwn.lete na mas pei gia krema?

mas kathysterei leei ligo giati eimaste ena mina prowra.

lete na paei pio makria apo 5 minwn???

alles diavazw arxizoun apo 4 minwn

filia se oles

alitheia min ksexasw na sas ksanapw poso malak@@s kai eleeinos einai o petheros mou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ new mammy πες μας καμια ιστορια με τον πεθερο σου να γελασουμε!!!

πολυ μ αρεσει ετσι οπως το γραφεις!!

εσεις ειστε μεγαλα μωρακια πια!

χτες τα κοριτσια κοιμηθηκαν στις 10 και κατι κ ξυπνησαν η μια στις 6 κ η αλλη στις 6:30.η δευτερη παλι σερι χωρις να ξυπνησει καθολου.η αλλη ξυπνησε μια δυο φορες λιγο κ της εβαλα πιπιλιτσα.

τωρα τα βαλαμε για μπανιο κ υπνο.

εφτιαξα κ μια πιτσα να κατσουμε χαλαρα κ δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο αισχος βγηκε!!!!

αφου τν πεταξαμε επι τοπου κ παραγγειλαμε απ εξω!κερναω εγω του λεω του κωστα!

πολυ βροχη εδω σημερα κοριτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας

Χθες βαπτίσαμε τα κορτσούδια μας!!!! Ήτανε και οι δύο κουκλίτσες (κλασσικη μαμα κουκουβάγια :D )

Ψόφισα απ' την κούραση (ήταν και το 12ποντο), αλλά όλα ήταν υπέροχα!

Η Ελένη μου χαμογελούσε συνέχεια το καταδιασκέδασε!!!!

Η Χριστιάννα μου έκλαψε λίγο αλλά της πέρασε γρήγορα!!

Αχ τα μωρά μου μεγάλωσαν κι αυτα!!!!!!

Και στα δικά σας όσες έχετε σειρά :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τί κάνετε κοριστάκια? πάλι χαθήκαμε, δεν ξέρω πώς τα καταφέρνω! καραμελένια να χαίρεσαι τις μικρούλες σου!

χθες πήγαμε σε γάμο και βάφτιση απ΄το πρωί και γυρίσαμε το βράδυ. τα αφήσαμε στους γονείς μου, όταν τα πήραμε ήταν πολύ νευρικά. πρώτη φορά τα αφήσαμε τόσο πολύ και μάλλον ξεβολεύτηκαν.

λοιπόν διάβασα τις συζητήσεις για τα βραδυνά ταίσματα. εμεις όπως λεω συνέχεια κοιμόμαστε από 12 μέχρι 7 το πρωί χωρίς διακπή τις περισσότερες φορές. μετά τη συζήτησή σας κατάλαβα ότι κοιμούνται τόσο πολύ γιατί κοιμούνται πολύ αργά το βράδυ! τα κάνουμε μπάνιο περίπου 10.30, τα ταϊζουμε στις 11 και μέχρι να κοιμηθούν πάει 12. έπαθα πλάκα που τα δικά σς κοιμούνται από τις 8! τα μικρά μου από τις 9 το βράδυ μέχρι τις 11 που τρώνε είναι πολύ νευρικά, δεν κάθονται πουθενά και δεν κοιμούνται με τίποτα. μήπως είναι πολύ αργά για μπάνιο τέτοια ώρα? μήπως ταλαιπωρούνται τέτοια ώρα γι΄αυτό είναι τόσο νευρικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε διδμομανουλες τι εγκαταλειψη ειναι αυτη στη σελιδα μας;σας εχουν ξεθεωσει τα μικρα;;

λοιπον γραφω γρηγορα γιατι πρεπει να φυγω.παω στην πεθερα μου αποψε γιατι ο αντρας μου παει αθηνα να δει τον παναθηναικο!!!!

κ βαριεμαι μονη μου εδω!

δεν θα πιστεψετε τι εγινε χτες στον κεντρικο πεζοδρομο της πατρας!!

τα διδυμα τα δικα μου κ τα διδυμα της ζετουλας με την κορη της σε παραταξη!

ειχε μ ουρλαθει ο κοσμος!!!σου λεει τι εγινε;που πανε τα διδυμα τρενο;;;;

ειχε πολυ πλακα;;;

καρμεν μου περασα πολυ ωραια κ πολυ χαρηκα.δεν ξερω τα παιδακια σου τα νιωθω κατι σαν ανιψακια μου!τα ειχα δει κ οταν ειχαν γεννηθει κ πολυ συγκινηθηκα που τα ξανα ειδα!!

βαλε εσυ τι φωτογραφια οταν μπεις γιατι δεν προλαβαινω!!!

κοιταξτε καλε!!!

α..οι μικρες εχουν αρχισει κ τρωνε χερια.καλο ειναι αυτο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου μπηκα λιγο στα γρηγορα γιατι ειμαι ψοφια απο την κουραση μιας κ εφτασα σπιτι μου 4,30 κ ακομα μαζευω κ ο ενας μπεμπης ειχε γκρινια. Χθες οπως εγραψε κ η Ελευθερια περασαμε τελεια. Ηταν πολυ αστειο γιατι ο κοσμος ειχε φρικαρει που ελεπαν δυο μαμαδες με 5 παιδια κ μαλιστα δυο καροτσια σχεδον ιδια να πηγαινουν το ενα μπρος κ το αλλο πισω. Οπως καταλαβαινετε εγινε το πρωτο ραντεβου των παιδιων μας χιχι πολυ αστειο δυο κοριτσακια κ δυο αγορακια. Καλα οι κορες τις Ελευθεριας απαιχτες επαθα πλακα. Κ ιδιως με την Τετη που ηταν κ ξυπνια.

Κατα τ αλλα καναμε εμβολια ναι ναι ενα σε καθε μπουτι κ ο ενας μου εκανε λιγο πυρετο. Απο αναπτυξη μας βρηκε αψογους κ ο ενας ειναι 5100 κ ο αλλος 5950. Καναμε κ για σιδηρο κ κατι αλλες κ βγηκαν αψογες.

Το μονο θεμα ειναι οτι καναμε κ θυροειδη κ ο ενας μπεμπης κ η μεγαλη μου ειναι οριακα. Δεν εχω μιλησει ακομα με την παιδιατρο αλλα θα την παρω το πρωι να μου πει.

Αυριο θα σας βαλω φωτο με την συναντηση. Ελευθερια εισαι φοβερηηηηηηηηηηηηηηηη κ εγω αισθανομαι τις μικρες κ εσενα λες κ ειμαστε συγγενεις.

Καραμελενια να σου ζήσουννννννννννν θελουμε φωτος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τί ωραία που συναντηθήκατε και πήγατε βόλτα με τα μωράκια σας!πρέπει να έπαθαν πλάκα όλοι!δεν θα έρθει καμία προς γιάννενα?

σήμερα ήταν απ΄τις δυσκολες μέρες και ακόμη είναι δηλαδή. ο μπέμπης έχει πολύ γκρίνια.υπομονή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ. ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΕΛΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΑΡΑ ΞΕΝΥΧΤΙ!!! Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ ΑΛΛΑΞΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑ. ΑΛΙΚΗ, ΕΓΩ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΙΣ 6.30 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΡΩΝΕ ΣΤΙΣ 7. ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΕΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 11.30 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ. ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΓΕΥΜΑ ΤΩΝ 11.30 ΗΤΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΑΓΑΝ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΝΤΙ ΝΑ ΗΡΕΜΟΥΝ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΗΡΕΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ για τις ευχές!!!

Τι κουκλια τα μωρά σας !!!

Αν κρίνω απο μας που δεν μπορούμε να περάσουμε απαρατήρητοι με το διδυμοκάροτσο μπορώ να φανταστώ τι έγινε!!! Η ατραξιον της πάτρας θα είσασταν :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,

καλά ρε κορίτσια δεν σας σταματούσαν στους δρόμους της Πατρας για να σας ζητησουν την συνταγή. Κατι άλλο τώρα, μια και οι περισσότερες διδυμομανούλες ήμαστε Ιουνιο-Ιουλιο, για βάφτιση πότε σκέφτεστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Διδυμομανουλίτσες μου!!!!!!!!!!

Το γνωρίζετε πως αύριο γεννάει άλλη μία Διδυμομανουλίτσα μας??????

Η Lena μας?????? Τα adminakia της???????

Πολλές-πολλές ευχούλες στο κορίτσι μας......

Όλα να της πάνε SUPER!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό στη λένα μας!!pipitsazouzouna με το καλό κι εσυ να φουσκώσεις και να μπεις στην παρεούλα μας!αντε και με ένα μωράκι θα σε κάνουμε παρέα :D

κορίτσια τέλεια τα μωράκια σας και τα τέσσερα μαζί, απίστευτο θέαμα!

εμεις για βάφτιση λέμε τον ιούνιο. βέβαια θα είναι ενος έτους και θα είναι λίγο μεγάλα αλλά δε γίνεται νωρίτερα. η μια νονά μας είναι έγκυος και γεννάει μάιο οπότε δεν μπορούμε να το κάνουμε νωρίτερα. αλήθεια με ονόματα τί θα κάνετε? θα βγάλετε των γονιών, πεθερικών ή δικά σας? εμεις λέμε να βγάλουμε στον μπέμπη το όνομα του πεθερού μου (Κωνσταντίνος) και στη μπεμπούλα δικό μας. δύο παιδιά έκανα, να μη διαλέξω κι εγω ένα όνομα? δεν είμαστε σίγουροι, ακόμη το σκεφτόμαστε. ο άντρας μου δεν έχει πρόβλημα και να μη βγάλουμε τον πατέρα του αλλά εγώ νομίζω ότι έτσι είναι καλύτερα, δεν θέλω παρεξηγήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει δεν θα σχολιασω τις καρδουλες!!!!

τι να πω;;;;

ειναι τελεια!!!

αχ η μικρη μου εχει απο το μεσημερι κ κλαιει λες κ την σφαζουν.πρωτη φορα κανει ετσι.δεν ξερω τι επαθε.ειναι φαγωμενη αλλαγμενη τα παντα.

αφου σκεφτηκα μην εχει μπει κανα ζουζουνι μεσα στα ρουχα της κ την τσιμπαει κ την εγδυσα κ την εψαξα κοντα κοντα.τιποτα.δεν ξερω τι επαθε.Καρμεν μου την μιατιασες!

εγω ειμαι στα προθυρα σωματικης καταρρευσης κοριτσια.πεφτω να κοιμηθω εστω κ μιση ωρα που κοιμουνται τα μωρα κ απο την υπερενταση δεν τα καταφερνω.ελπιζω να μην παθω τιποτα.θα ξεκινησω κ το σιδηρο που υποτιθεται οτι επρεπε να παιρνω αλλα ποτε δεν πηρα μπας κ ισιωσω λιγο.

αλικη εμεις τελος μαιου θα κανουμε βαφτιση.ισως κ το γαμο μαζι γιατι πολιτικα εχουμε παντρευτει.

κ εμεις τις μαμαδες μας θα βγαλουμε.οχι οτι υπηρχε θεμα αλλα επειδη τις συμπαθουμε κ ειναι καλες γιαγιαδες ειδικα η πεθερα μου ειπαμε να τις βγαλουμε.βεβαια δεν θα τις φωναζουμε βουλα κ γιωτα οπως τις λενε γιατι δεν μας αρεσουν αλλα ευα κ τετη (απο Παρασκευη κ Παναγιωτα).

θα μου πεις καμια σχεση με το πως φωναζουν τις γιαγιαδες αλλα αυτες μια χαρα χαιρονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σαας κοριτσια μουυυυυυυυυ.

Λοιπον να τα πιασω απο την αρχη. Καταρχην με το καλό να μπει στην παρεουλα μας κ η Λενα. Ευχομαι να εχει μια υπεροχη γεννα κ με το καλο να παρει αγκαλιτσα τις ζουζουνες της.

Για βαφτισια εγώ λεω για 30 Απριλιου γιατι την επομενη ειναι πρωτομαγιά κ θα ναι ωραια. Αλλα το σκεφτομαι ακομα θα δουμε. Η μια μας η νονά θελει νωρις τωρα ακομα δεν εχω κλεισει εκατο τις εκατο για δευτερη κ γι αυτο περιμενω λιγο.

Ελευθερια αν την ματιασα θα πεθανωωωωωωωωωω. Τι επαθε καλέεεεεεε. Παντως κ εμενα χθες ο Διονυσης μου χθες ειχε απιστευτη γκρινια κ οπως σας ειπα εχει αρχισει κ ασπριζει κατι κατω σαν να ετοιμαζονται ηδη δυο δοντια. Βαθιά βεβαια αλλα κατι βλεπωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κορίτσια για να σας ανοίξω την όρεξη και να ξέρετε τι σας περιμένει....

Σήμερα ολο το πρωι καθόμουν και χάζευα τις δύδιμες!!!!!Έχει καμια βδομάδα τώρα που άρχισαν να ασχολούνται συνέχεια η μια με την άλλη και είναι απίθανες!!Δεν ξεκολλάνε και όταν ανακαλύπτει η μια κάτι καινούργιο, ενώ μέχρι τώρα γυρνουσε σε μένα τώρα γυρνάει στην αδερφή της και γελάει και βγάζει φωνούλες!!!!Οταν δε, "μιλάνε" μεταξύ τους είναι όλα τα λεφτά!!!!!!! :lol::lol::lol:

Δεν χωρταίνω να τις βλέπω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τί τέλεια!!!κι εγω ανυπομονώ να αρχίσει να καταλαβαίνει το ένα το άλλο!προς το παρόν όταν τα βάζουμε να κοιτάζονται είναι απαθέστατα!

γιατί αντί να εμφανίζεται το τικεράκι με τα μωράκια μου εμφανίζεται ο κωδικός?πηγα στο φόρουμ, επεξεργασία υπογραφής και έκανα επικόλληση, τί κάνω λάθος? μη γελάτε, ξέρω είμαι πολύ άσχετη :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...