Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διδυμομανούλες που γέννησαν το 2010 Νο1!


Recommended Posts

κοριτσια μου ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!!

να εχουμε ολες υγειη και τυχερα μωρακια!!!!! :kiss: :kiss: :kiss::kiss:

εχω δυο ερωτησεις για εσας τις πιο εμπειρες....

1) πως κοιμοσασταν το βραδυ τον πρωτο καιρο???????????? :blush::blush::blush::blush::blush:

2) να το παρω το maclaren το καροτσι για διδυμα?????? :huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 932
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επιτελους ανοιξε αυτο το μαμμυ

βασιλικη να σου ζησουν!

απαντησεις στις ερωτησεις σου:

1) χάλια κοιμόμουν και τωρα κοιμαμαι απλα καλυτερα -οχι τελεια δηλαδη

2)εμεις αυτο το καροτσι πηραμε και ειμαι ικανοποιημενη

θα ηθελα μονο να εχει ομπρελα για τον ηλιο να μηνχρειαζεται να αγορασω,

καποιο ειδος κουνουπιερας για την βραδυνη βολτα για να μην μοιαζω με τσαντιρι

και λιγο μεγαλυτερο καλαθακι απο κατω

κατα τα αλλα το χειριζομαι μονη μου, χωραει παντου, το σηκωνω μονη μου (αναλογα που θα πας βεβαια αυτο το παντου ειναι τελειως υποκειμενικο γιατι εμεις οπου πηγαμε ετυχε να χωρεσουμε...δηλαδη μεγαλα ασανσερ κτλ)

ελαφρυ κτλ

κανει και για νεογεννητα αν και εμεις 40 μερες κατσαμε μεσα

ας πουν και οι αλλες μανουλες την εμεπιρια τους

και αν εχουν αλλο καροτσι ας πουν και για τα αλλα καροτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μουυυυυυυ το εχω κ εγω αυτο το καροτσι απλα ειναι λιγο βαρουτσικο αλλα δεν πιανει χωρο. Εμενα μου το εδωσαν αλλα με βολευει απιστευτα το τριροδο που εχω της mothercare.

Αποψε κοιμηθηκαμε 10-3-6μ30 κ ακομα κοιμουνται αλλα κ αυτο βασανο ειναι. Τις προαλλες τους εδωσα τις 12,30 λιγο που εβγαλα με το θηλαστρο κ μου πηγαν μεχρι 5,30 αλλα χθες ημουν ψοφια κ ξαπλωσα κ εγω νωρις αλλα αποψε θα το ξανακανω αυτο μπας κ μου κοιμηθουν παλι πιο πολλες ωρες σερί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους μπηκα μεσω κολοπετινιτσας!!!!μπηκα μεσω google πατησα καποια αλλη κατηγορια κ ετσι μου ανοιξε.για να δουμε!!

βασιλικη τι εννοεις πως κοιμομασταν;;;;;μπρουμητα που το ειχα πεθυμησει τοσο πολυ!!!!

πλακα κανω!!!!

ενταξει εμενα τα βραδυα ειναι πολυ ησυχα εκτος απο κανα δυο εξαιρεσεις.κ κοιμομουν τριωρα σιγουρα κ τωρα κανουν πενταωρα κ τετραωρα.πχ χτες κοιμηθηκαν 11 παρα κ ξυπνησαν 4:30 τα ταισα κοιμηθηκαν κ τα ξαναταισα τωρα στις 8 και.δηλαδη σχετικα καλα.

το μακ λαρεν το εχω κ εγω.με εχει βολεψει πολυ αφου να φανταστεις εγω βγαινω με τα παιδια εξω σιγουρα μια φορα τη μερα.το εχω σαν παιχνιδι πια.ειναι πολυ ευκολο κ ελαφρυ στο δρομο.απο 20 ημερων τα εβγαζα εξω με αυτο.ξαπλωνει τελειως η πλατουλα κ κοιμουνται μια χαρα!!!

να σου πω αυτο που δεν μου αρεσει εμενα ειναι που δεν εχει μπραρα μπροστα για αργοτερα που θα μεγαλωσουν να κρατιουνται.

εχω να σας πω το εξης:

χτες ταιζα την ευα (η μεγαλη).μολις πηγα να της δωσω το μπουκαλι,το πηρε με τα χερια της,το κραταγε κ επινει γαλα μονη της!!!!!ειχα παθει πλακα.ο αντρας μου ταιζε την τετη κ δεν μπορουσε ρε γμτ να το τραβηξει βιντεο.ηταν απιστευτο.το κρατησει για ενα λεπτο!!!!τα σκατο!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τα μωρα τα ταιζετε χωριστα;

εννοω οποτε πεινασει το καθενα;αν ταιζετε το ενα κ το αλλο κοιμαται το αφηνετε ή το ξυπνατε;

εμενα ευτυχως προς το παρον τρωνε μαζι δλδ η μια μετα την αλλη.δεν ξερω πως κουρδιζονται αλλα ξεκιναω την πρωτη κ μολις κοντευω να την τελειωσω ξυπναει κ η αλλη.βεβαια εχω ζησει κ ιστορικες στιγμες τυπου να κλαινε κ οι δυο μαζι αλλα η μαμα φυση παντα δινει τις λυσεις κ την υπομονη που χρειαζεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω βρε κοριτσια πανω απο 1,5 ωρα δεν εχω κοιμηθει συνεχομενα....

αργουν πολυ να φανε..

η παιδιατρος μου εχει πει να ταιζω καθε δυομιση ωρες τη μικρη και καθε 3 τον μικρο υπολογιζοντας εναρξη με εναρξη οποτε το κενο δεν ειναι ποτε πανω απο μιαμιση ωρα...

οσο για θηλασμο ... σημερα θα παρωω τα χαπια να διακοψω το γαλα γιατι ειναι σαν νερο και λιγο....

δυστυχως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ.

ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΕΛΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑΡΑΞΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗΣ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟ FRISOLAC COMFORT ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ. ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΡΑΔΥΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΩ ΝΑ ΞΥΠΝΑΝΕ ΣΤΙΣ 6 ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ. ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΕΥΜΑ ΕΙΝΑΙ 11.30-12.00 ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΝΕ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 4.00 ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟ ΚΟΥΝΗΜΑ ΤΟ ΤΡΑΒΑΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 6 ΚΑΙ ΕΛΠΙΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ.

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ. ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΤΑΪΖΩ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΛΑΝΙΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΗΡΕΜΗΣΩ. ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 2 ΣΤΟ ΤΑΪΣΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασιλικη μου ειναι μικρουλια ακομα κ πρεπει να τρωνε στο τριωρο.θα δεις οσο μεγαλωνουν(κ δεν θα πιστεψεις ποσο γρηγορα θα γινει αυτο) θα τρωνε σε πιο αραια διαστηματα.

για το θηλασμο δεν ξερω να σου πω γιατι δεν θηλασα καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική υπομονή στην άρζη είναι δύσκολα και εμείς κάθε 2,5 ώρες τρώγαμε τώρα είμαστε από 3-6 ώρες ανάλογα με τα κέφια μας. Εμείς δεν τις ταιζουμε μαζί, αλλά καμιά φορά τυχαίνει Και εμείς είμαστε πάντα 2 εγώ και η μαμά μου. Την μικρή κοντεύει να τη υιοθετήσει μαζί τρώνε μαζί κοιμούνται.

Σήμερα μου ήρθε λίγο αίμα και με ζώσανε τα φίδια, ελπίζω να είναι περίοδος κα όχι καμιά αιμοραγία πάλι. Ο γιατρός μου είπε οτι κανονικά η περίοδος πρέπει να μου έρθει την επόμενη εβδομάδα. Αν δείτε ότι αργώ να ξαναγράψω σημαίνει ότι τρέχουμε πάλι στα νοσοκομεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουλα ευχομαι να μην ειναι τιποτα.

2002 εγω να σου πω την αληθεια μου δεν τα εχω αφησει οταν μου ξυπνανε ακομα τους ταιζω. Ειδα μια φορα που νυσταζα οτι κ εγω αν τους βαλω πιπιλιτσα θα κοιμηθουν αλλα προτιμω ακομα να τα ταιζω λιγο μιας κ θεωρω οτι ειμαστε μικροι αλλα 3 μηνών θα τους το κοψω σιγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε κοριτσια ολες στον αγωνα!μου ελεγε σημερα ενας συναδελφος με διδυμα 14 μηνων οτι ακομα δεν μπορει ενας ανθρωπος να τα κουμανταρει.ποτε δεν ηταν καποιος μονος του στο σπιτι με τα παιδια.παντα χρειαζοταν κ αλλο ατομο.ειναι τελικα τι παιδια θα σου τυχουν κ νομιζω πως θα το παρεις κ εσυ το ολο θεμα.

διαβαζω σε διαφορα φορουμ για θεματα υπνου κ διαβαζω τα απιστευτα!!!!μαμαδες που εχουν να κοιμηθουν χρονια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστο λιονταρακι αυτο το εχει η κουμπαρα μου που ο γιος της ειναι 4 χρονών κ ο αναδεξιμιός μου δυο κ εχει να κοιμηθει 4 χρονια μιας κ δεν ηρεμουσαν κ τις περισσοτερες φορες καταληγουν να κοιμηθουν κ οι 4 μαζί.

Εγώ τα καταφερνω δεν εχω παραπονο παρολο που εχω 3 τα βγαζω περα ακομα αλλα καμιά φορα ειναι κ πολύ δυσκολα κ προσευχομαι να μην αργησει ο αντρας μου να ερθει. Σε γενικές γραμμες μεχρι ωρας ειναι καλά παιδακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον τα χθεσινα μας νεα. Η μαμα μου λειπει κ ετσι επρεπε να παω στο μαγαζι κ με τα 3 παιδια μαζι πρωι απογευμα. Ε το πρωι παρολο που ειχε κ αρκετη δουλεια κατι εγινε. Μισο να ξεκινησω απο την αρχη. Αφου σηκωθηκα 7 ηώρα κ εκανα δουλειες στο σπιτι μαγειρεψα καθαρισα πλυντηρια κ αλλα ηρθαν οι μαστοροι για το καινουριο μας σπιτι διπλα να τους φτιαξω κ κολατσιο κ να ετοιμασω κ τα 3 παιδια κ κατελληξα να παω 10 ηώρα να ανοιξω το μαγαζί. 2 ηώρα τελειωσα κ ηρθα σπιτι να ρθει ο αδερφος μου να φαει να φαει η μικρη κ μετα ο αντρας μου κ να θηλασω κ τα μωρα. Ο ενας μπεμπης ομως απο τις 2 που ξυπνησε να φαει κοιμηθηκε τελικα 11 ηώρα το βραδυ παρακαλω. Ειχε τσακισει το νευρικο μου συστημα. Ολο το μεσημερι προσπαθουσα να τον ξανακοιμησω για να ηρεμισω κ εγω λιγο αλλα πουυυυ. Παμε παλι στο μαγαζι κ δωστου κουνημα μπας κ κοιμηθει να κανω δουλεια τιποτα. Ερχομαστε σπιτι ξεκιναει παλι ο αγωνας ταισμα μπανια φαι ο αντρας κ η μικρη ξεκιναμε διαδικασια υπνου τις 10 κ τελικα 11 ηώρα κ αφου με ειχαν πιασει τα κλαμματα κοιμηθηκε κ ξυπνησε σημερα τις 7. Ναι θα μου πειτε οτι ηταν ψοφιος κ κοιμηθηκε ολη νυχτα αλλα εγω σημερα αισθανομαι λες κ με εχουν δειρει κ εχω παλι το ιδιο προγραμμα μιας κ η μαμα μου θα ερθει την Κυριακη. Οποτε ψυχολογια ωρα μηδέν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!

εδω κανει νυστα.... :blush::blush::blush::blush:

σουλα ευχομαι να μην ειναι τιποτα ;)

τι να πω βρε κοριτσια, ελπιζω να εχετε δικιο και να στρωσουν γρηγορα τα πραγματα :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mια καλημέρα και από εμένα , που είμαι απούσα τόοοσο καιρό!!!

Είμαι καλα κοριτσια,τα αγοράκια που μεγαλώνουν καλα και είμαστε αισίως στην 28η εβδομάδα....

Οι ενοχλήσεις που έχω είναι οι περισσότερες στα πόδια και τη μέση από την πίεση,καθως τα κιλα μου είναι πολύ καλα.

Σορυ που σας τα λέω σε άσχετο σημείο αλλα,εδώ σας βρήκα!!!

Δε διάβασα τίποτα από τα προηγούμενα,ελπίζω να είστε όλες καλα και να έχετε κουράγιο...

Κάρμεν καλημέρα και υπομονή,τα πατε άψογα και είδα οτι τα θηλάζεις....Τα καταφέρνεις????Μπράβο σου!

Βασιλικη καλημερα και σε εσένα,πρέπει να κοντευεις έτσι δεν είναι?

Ευχομαι να είσαι καλα.

Φιλάκια σε όλες σας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΣΟΥΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΟΒΑΡΟ.

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ 40ΗΜΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΟ ΙΣΧΥΕΙ. ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΑΚΟΥΣΤΑ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΘΗΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑ. ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!

ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ FRISOLAC COMFORT ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΝΑΚΙΑ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΠΙΣΗΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρμεν απορω ειλικρινα πως τα κανεις ολα αυτα!!!

μπραβο σου κοπελα μου.

εγω πιεζω τον εαυτο μου τοσο πολυ για να μην κλαταρει που στο τελος θα κλαταρει σιγουρα.λεω πως αν πω στους δυο μηνες τα επαιξα παει χαθηκαμε.

αυριο μαλλον θα παρουμε τα μωρα κ θα παμε ταξιδι στη λευκαδα.δυο ωρες ειναι η αποσταση.ειναι εκει ο κουμπαρος μας κ λεμε να παμε να τον δουμε.ελπιζω να πανε ολα καλα.

τα υπολοιπα αργοτερα.παω να φτιαξω γεμιστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασιλική να σου ζήσουν!!!να είναι πάντα υγειή και ευτυχισμένα!τα μωράκαι μας γεννήθηκαν ακριβώς ίδιο βάρος! ο μπέμπης 2760 και η μπέμπα 2220! τώρα έχουν γίνει τεράστια οι φαγάνες μου! δε θα το πιστεύεις ότι μεγαλώνουν τόσο γρήγορα!

εμεις κλασικά έχουμε τρελή γκρίνια!η μπέμπα που ήταν η πίο γκρινιάρα χαλάρωσε λίγο αλλά ο μπέμπης έχει μεταλλαχτεί, δεν ηρεμεί λεπτό!όταν δεν κοιμάται συνέχεια κλαίει ή νιαουρίζει, θέλει μόνο να είναι στην αγκαλιά και σε συγκεκριμένες στάσεις. πολλές φορές έχει κολικούς αλλά και όταν δεν έχει δεν κάθεται ούτε στο ριλαξ που του άρεσε. τώρα τον έχω δίπλα μου, του κραταω την πιπίλα και κουνάω το ριλαξ με το πόδι και πάλι γκρινιάζει! με το frizolac comfort δεν έχουν διάρροια? τον μπέμπη μου τον έπιανε διάρροια και πολλά αέρια και τώρα του δίνουμε κοκτέιλ, 3 μεζούρες comfort και 4 το απλό.

τουλάχιστον κοιμούνται αρκετά το βράδυ γιατί αλλιώς θα παθέναμε υπερκόπωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τώρα που βρήκα χρόνο(όχι γιατί ηρέμισε ο μπέμπης αλλά γιατί τον ταίζει ο μπαμπάς του!) σας γράφω το πρόγραμμά μας. προσπαθούμε το τελευταίο τάϊσμα 10 ή 11 γιατί μετά κοιμούνται βαρία και δεν έχουν όρεξη για φαγήτό. κάνουμε καμιά ωρίτσα να τα κοιμήσουμε οπότε μετά κοιμούνται από 12 μέχρι 7. τρώνε δηλαδή 7-11-3-7-11. όλη τη μέρα έχουμε τρελή γκρίνια αλλά τα βράδια κοιμόμαστε καλά εκτός από σπάνιες εξαιρέσεις, κάτι είναι κι αυτό!

τη μέρα όμως ούτε να φάμε δεν προλαβαίνουμε. βόλτες βγαίνουμε σπάνια γιατί δεν κάθονται καθόλου, θέλουν μόνο αγκαλιά. γιατί όμως, τα άλλα μωράκια γιατί κάθονται?κάνουμε κάτι λάθος? προσπαθούμε να μην τα έχουμε πολύ αγκαλιά και κακομαθαίνουν αλλά δεν γίνεται, αν δεν τα πάρουμε μας ακούνε 2 τετράγωνα απ΄το κλάμα!

λιονταράκι τα δικά σου στις βόλτες κοιμούνται ή απλά κάθονται στο καροτσάκι?σας ζηλεύω, θέλω να βγω, δεν αντέχω άλλο μέσα! εγω φοβάμαι να τα βγάλω μόνη μου γιατί στο αυτοκίνητο αυτά στο πίσω κάθισμα κι εγω να οδηγώ δεν παίζει να καθίσουν, θα γίνει θρήνος μέχρι να φτάσουμε στον προορισμό μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια δεν θελουν να κοιμηθουν.δεν λεω το καταλαβαινω.αλλα αφου καθονται ξυπνια γιατι πρεπει να κλαινε κιολας;εμεις δηλαδη οταν ειμαστε ξυπνιοι κλαιμε;;;;;;;

τωρα τα εχω κ τα δυο μπροστα μου στα ρηλαξ κ κλαινε κ τα δυο!!!

στιγμες απειρου καλλους!!

τι να κανω;;;υπομονη.ευτυχως που προλαβα κ μαγειρεψα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ τωρα θα σας πω τον πονο μου.

χτες ερχεται ο αντρας μου απο τη δουλεια.τρωμε παει για κουρεμα γυρναει.εγω ολη μερα μεσα με τα μωρα.του λεω κατσε λιγο με τα παιδια να [αω καμια βολτα μεχρι τα σπριντερ να ξεσκασω λιγο.

εκει που ειμαι ετοιμη να βγω απο την πορτα η μεγαλη ψιλογκρινιαζε οχι τιποτα σπουδαιο.

κ τι μου λεει;δεν την παιρνεις μαζι σου γιατι αμα κλαει δεν θα ξερω τι να κανω;μενω κοκαλο εγω.οκ του λεω να την παρω.ναι μωρε μου λεει καλυτερα.κ οπως καταλαβαινεται πηρα οτ μωρο εκανα μια βολτα στο τετραγωνο με το αυτοκινητο εβαλα τα κλαματα κ γυρισα πισω.κ μετα με ρωταγε τι ειχα.

εγινε χαμος.του λεω εγω ειπα να παω μια βολτα να χαλαρωσω κ εσυ σκεφτηκες οτι ειναι καλυτερα για σενα να παρω το ενα μωρο μαζι.αφηστε.χιλιοζηταγε συγνωμη μετα αλλα εμενα τα νευρα μου ειχαν σπασει!!!

ακομα κλαινε κ τα δυο μαζι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ καρμεν τι γινεται στο θεμα καταρρεω;;;

για ποιο βιβλιο λετε;;;

βλεπω εχει αρχισει η εκπαιδευση εκει για τα καλα!!!

εχει αποτελεσματα λες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια μου το πηρα το βιβλιο αλλα εγω δεν μπορω να τους αφηνω να πλανταζουν στο κλαμμα. Τα αλλα τα εφαρμοσα οκ ιδια διαδικασια καθε βραδυ οχι αγκαλιες οχι κουνηματα ιδιο σκηνικο στην κουνια του καθενος που δεν αλλαζει κ τετοια αυτα οκ αλλα οχι να τους αφηνω να κλαινε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβα.δεν λεει κατι καινουργιο δηλαδη.ουτως ή αλλως αυτα τα κανουμε.καλα εμενα κοιμουνται το βραδυ γενικα.ξυπνανε κατα τις 5 τωρα κ μετα παλι κατα τις 8.οποτε καλα παμε.ελπιζω να βελτιωθουμε κ αλλο.

εμεις χτες πηγαμε λευκαδα αλλα δεν τα πηραμε τα παιδια γιατι ο καιρος δεν ηταν καλος.ωραια περασαμε.ειχε πολυ κοσμο!

οι υπολοιπες τι κανετε;;;

τα μωρακια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΣΕΛΗΝΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ!!! Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 10' ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΑΕΙ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ. ΑΝΤΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΝΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΞΑΝΑΧΑΛΑΜΕ!!!ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΕΣ ΚΟΥΝΙΕΣ. ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΚΟΙΜΙΖΕΤΑΙ; ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥΣ;ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΓΝΩΜΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...