Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καμια μανουλα απο Κοζανη?


Recommended Posts

Ξαναηρθα!Κατερινα μου εισαι η πρωτη απο το φορουμ που μου τη ζηταει και επειδη λατρευω και το μικρο σου ΔΕΧΟΜΑΙ το προξενιο:D:D:D:D Στη δινω λοιπον αλλα φροντισε να εισαι καλη πεθερα και να εκπαιδευσεις σωστα το μικρο να μου την προσεχει και να μην ξενοκοιταει.Θα σου ανεβασω και φωτο σε λιγο.

Πολυ χαρηκα που απεκατεστησα το κοριτσακι μου :lol::lol::lol::lol: Καλα να περασετε και στα γενεθλια!

λολιποπ την καλυτερη εποχη θα γεννησεις.Μεχρι να ξεπεταχτουν οι μικρες θα μπει το καλοκαιρακι οποτε θα κανετε και τις βολτες σας ;);) Ασε που πετυχες και το καλυτερο ζωδιο (ειμαι και εγω ιχθυς :lol: ).Αληθεια εκτος απο τον αντρα σου θα εχεις αλλη βοηθεια με τα μωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 325
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωωωωωωχ Παναγιτσα μου τι μπεμπακι ειναι αυτο!!!!!!!!!!!!!!

Φτου φτου φτου (ελπιζω να μην σας εκανα μουσκεμα απο τα φτου).

ΤΖΙΤΖΙΚΑΚΙ θα εχω την μαμα μου για το πρωτο 20ημερο αλλα μετα μονη μου. Ζορι ξε-ζορι θα τα καταφερουμε....λεω εγω τωρα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ θα τρελαθω Ιωαννα μου τη μπουμπου ειναι αυτη!!!!!θα τη φαω ειναι κουκλιτσαααααα,θελω να την ζουληξω,εδεσε το προξενιο εεεε τελεια, συμπεθερα θα ειμαι καλη πεθερα μην ανησυχεις και θα στην εχουμε στα πουπουλα :lol::lol: την νυφουλα μου!!!!!δες κι εσυ θα βαλω στο προφιλ μου κανα δυο ακομα για να δεις καλυτερα τον γαμπρουλη σου να τον καμαρωσεις :lol::lol: ,γιαυτο ταιριαζουμε και εγω Ιχθυς ειμαι,περασαν τα γενεθλια σου;;εγω ειμαι στις 19 μαρτιου

lollipop οντως η εποχη που γεννας ειναι τελεια ισα που θα σαραντισεις θα ανοιξει και ο καιρος και θα εισται ετοιμοι για βολτες με τις ζουζουνες,και εγω τον πρωτο τον εχω γεννημενο Μαιο και ηταν τελεια,ουτε που μου αρρωστησε να φανταστεις,η καλυτερη εποχη τελικα ειναι η Ανοιξη για να γεννησεις,σου ευχομαι για αλλη μια φορα να πανε ολα τελεια

φιλια κουκλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Η μικρη κοιμηθηκε και βρηκα λιγο χρονο να μπω.Δεν πηγα για εξετασεις γιατι δεν προλαβα.Γαμωτο τωρα θα πρεπει να περιμενω την Τριτη.Παντως νιωθω καλυτερα.Ο πονοκεφαλος δεν ειναι τοσο εντονος πλεον.

Κοριτσια ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια για τη μικρη :x:x:x:x

λολλιποπ φτυσε φτυσε με την ησυχια σου!!!!!Μην ανησυχεις μια χαρα θα τα καταφερεις.Και εγω μονο τον αντρα μου ειχα αλλα τα καταφεραμε :) .Το ζορι ειναι μεχρι να βρειτε λιγο τους ρυθμους σας και να συνηθισετε τη νεα κατασταση,μετα ολα φαινονται φυσιολογικα.

Συμπεθερουλα μου τι κανετε?Ο γαμπρος?Μεγαλωνει?Σταματησατε την αντιβιωση?Πρεπει να τα γνωρισουμε τα μικρα μας σιγα σιγα να αρχισει να δενει το γλυκο :-p:-p .Και εγω στα οπα οπα θα στον εχω,μην μου ανησυχεις καθολου.Πως περασατε χθες?Εγω γεννηθηκα στις 14,κοντα κοντα ειμαστε.

Ναντια τι κανεις?περιμενουμε φωτο,δεν το ξεχασαμε :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Η μικρη κοιμηθηκε και βρηκα λιγο χρονο να μπω.Δεν πηγα για εξετασεις γιατι δεν προλαβα.Γαμωτο τωρα θα πρεπει να περιμενω την Τριτη.Παντως νιωθω καλυτερα.Ο πονοκεφαλος δεν ειναι τοσο εντονος πλεον.

Κοριτσια ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια για τη μικρη :x:x:x:x

λολλιποπ φτυσε φτυσε με την ησυχια σου!!!!!Μην ανησυχεις μια χαρα θα τα καταφερεις.Και εγω μονο τον αντρα μου ειχα αλλα τα καταφεραμε :) .Το ζορι ειναι μεχρι να βρειτε λιγο τους ρυθμους σας και να συνηθισετε τη νεα κατασταση,μετα ολα φαινονται φυσιολογικα.

Συμπεθερουλα μου τι κανετε?Ο γαμπρος?Μεγαλωνει?Σταματησατε την αντιβιωση?Πρεπει να τα γνωρισουμε τα μικρα μας σιγα σιγα να αρχισει να δενει το γλυκο :-p:-p .Και εγω στα οπα οπα θα στον εχω,μην μου ανησυχεις καθολου.Πως περασατε χθες?Εγω γεννηθηκα στις 14,κοντα κοντα ειμαστε.

Ναντια τι κανεις?περιμενουμε φωτο,δεν το ξεχασαμε :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγγνωμη για το διπλο ποστ.Κολλησε και νομιζα πως δεν ειχε δημοσιοευτει.

Τον ειδα τον μικρο,κουκλι οπως παντα,τον παιρνουμε,τον παιρνουμε :D:D:D:D !!!Νομιζω οτι σου μοιαζει πολυ παντως,τα μεγαλυτερα φερνουν πιο πολυ στον μπαμπα τους ή κανω λαθος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Μονη μου γεμιζω σελιδες εδω??Που χαθηκατε ολες?Ειμαι πολυ καλυτερα ευτυχως..Ξερετε αν κανει να δωσουμε αλλο συνδυασμο φρουτων στα μικρα?Η μικρη με μπανανα-αχλαδι-μηλο δεν τρελενεται κιολας.Θα ρωτησω κ τον παιδιατρο βεβαια.Κατα τα αλλα τα ιδια τα νεα μας,το βραδυ σηκωθηκε αρκετες φορες παλι αλλα ειχε μυξουλες η καημενη.Ελπιζω να μην μου αρρωστησει.Το κεφαλι μου πολυ καλυτερα!το απογευμα λεω να κανω και γαλακτομπουρεκο (πρωτη φορα) γιατι το λιγουρευτηκα.Θα δουμε.Καθαρα Δευτερα τι θα κανετε αληθεια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

συμπεθερα καλα κανεις και γραφεις,εγω σε διαβαζω ας μην μπαινω να γραψω δεν προλαβαινω παντα και μου παιρνει και ο μεγαλος το λαπτοπ και δεν μπορω να μπω,συνηθως το βραδακι που κοιμουνται μπαινω να γραψω αλλα σας ριχνω κλεφτες ματιες,και η νυφουλα μου νομιζω εσενα μοιαζει ε;;εγω νομιζω οτι μοιαζει στον μεγαλο ο δικος μου,ο δευτερος μοιαζει περισσοτερο στον αντρα μου νομιζω,παντως ειναι τελεια η μπουμπου και με τα φουστανακια και τα καλσονακια της τρελενομαι,ειναι κουκλα!!!για τα φρουτα που λες νομιζω ειναι νωρις ακομα για να προσθεσεις αλλα φρουτα,ρωτα τον γιατρο σου καλυτερα,μπορεις να βαλεις πορτοκαλι,ακτινιδιο,αβοκαντο και το καλοκαιρι θα βαλεις καλοκαιρινα φρουτα καρπουζι,πεπονι,ροδακινο βερυκοκο αλλα ρωτα μηπως ειναι νωρις,σου πετυχε το γαλακτομπουρεκο ;;;εμεις δεν βλεπω να κανουμε τιποτα την Δευτερα,πολυ κρυο εχει,ετσι και το μικρο ειναι συνεχεια αρρωστο που να τρεχουμε με τον παλιοκαιρο,ακομα αντιβιωση παιρνει,εσεις θα πατε πουθενα;;

οι αλλες που χαθηκανε;lollipop ηρθε η μεγαλη ωρα εεε;αντε κοπελα μου με το καλο να υποδεχτεις τις κοριτσαρες σου,να πανε ολα καλα

πολλα φιλια σε ολες κουκλες

mam nantia που ειναι οι φωτο με το παπαγαλακι;;;;

φιλιααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!Εχω τη μικρη λιγο αρρωστη και τωρα μπορεσα να μπω.Κατερινα καταλαβαινω οτι δεν προλαβαινεις,εδω εγω με 1 και μπαινω στα πεταχτα να γραψω.Ευχαριστω για τα καλα σου λογια για τη νυφη σου :-*:-*:-*:-* .Εκανα γαλακτομπουρεκο τελικα κ πετυχε!Το μισο ταψι το αδειασαμε κιολας.Την επομενη φορα θα στειλω ενα και στον γαμπρο να τον γλυκανω.Νομιζω σου μοιαζει ο μικρος,τα αλλα φερνουν πιο πολυ στον μπαμπα τους.Τουλαχιστον ετσι φαινεται απο τις φωτο.Εμας η μικρη νομιζω μοιαζει στον μπαμπα αλλα ευτυχως πηρε τα ματια μου.Ελπιζω να μην αλλαξουν.Και εμεις δεν νομιζω να κανουμε τιποτα αυριο.Ειναι κ το κρυο,ειμαστε και αρρωστες..

Οι υπολοιπες που χαθηκατε??Για μαζευτειτε!

Φιλια πολλα,καλο βραδυ κ καλη Σαρακοστη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλη σαρακοστη

Ιωαννα μου φαινεται η ζουζου κανει συμπαρασταση στον δικο μου,ειναι καλυτερα σημερα;κι εμεις ξανακαναμε πυρετο ενω παιρνει αντιβιωση τι να πω,συνεχιζουμε την αντιβιωση και αν συνεχισει αυριο θα τον παω στο γιατρο να τον δει παλι,δεν μπορουμε να σηκωσουμε κεφαλι μαυτο το παιδι,εχει ενα κρυο και εναν αερα εδω χαμος δεν το κουναμε ρουπι απο το σπιτακι μας,περαστικα συντομα στην νυφουλα μου ευχομαι

πολλα φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή σαρακοστη!!! Καλα κουλουμα να έχουμε αν και με τέτοιο καιρό όλοι σπίτι μας θα την βγάλουμε... Και εμείς σπίτι θα κάτσουμε γιατί με τέτοιο ψοφοκρυο που να το βγάλω το μπεμπεκι μου. Για κανένα καφέ μπορεί το απογευματακι. Καλε κορίτσια να σας ζήσουν τα λογοδοσμενα σας!! Να μας καλέσετε στα αρραβωνιασματα, και αν δεν βρηκατε κουμπαρο εμεισ προσφερομαστε ,ο Αργύρης κουμπάρος δηλαδή!

Περαστικά στα παιδάκια σας βρε και εμείς σήμερα έχει λίγες μυξουλες λίγο βυχαλακι, αχ αυτός ο παλιοκαιρος, άντε ακόμα ο Μάρτιος ελπίζω και μετά να είναι πιο ζεστός ο καιρός.Κατερινα μου μην το αφήσεις αύριο παιδιατρο γιατί πυρετό και αντιβιωση δεν πανε μαζί.

Για τις φωτό μην νομίζετε σας ξέχασα απλά ακόμα δεν βρέθηκα με την αδερφή μου( είχε κόσμο αυτές τις μέρες) για να μου τις δώσει... Φιλακια κοριτσακια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!Η μικρη τα ιδια δυστυχως και εγω με συναχι.Συμπασχουμε με τον γαμπρουλη.Κατερινα παντως ρωτησε καλου κακου τον παιδιατρο.Εχει δικιο η Ναντια για τον πυρετο.Αντε μακαρι να ειναι αυτα τα τελευταια κρυα και μετα να ανοιξει ο καιρος.

Ναντια αν δεν εχει προβλημα και η συμπεθερα δεχομαστε την κουμπαρια!!Κουμπαρος ο Αργυρακος λοιπον!Ωραια φωτο εβαλες στο προφιλ σου,δεν θα σας καψει εσας ο ηλιος ;);) .Καλα να περασετε αν πατε για καφεδακι!

Φιλακια κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω την δεχομαι την κουμπαρια mam nantia,αληθεια το ονομα σου ειναι Ναντια;κουμπαρουλα θα σε λεω απο εδω και περα,την πηρα τηλεφωνο χθες και μου ειπε να τον παω αν συνεχισει ο πυρετος,και ακομα και σημερα αν εβλεπα να χειροτερευει να την επαιρνα τηλεφωνο να ανοιγε για να μας δει,αχχ το μυαλο μου παει στο κακο,σκεφτομαι μηπως μπλεξαμε με ουρολοιμωξη παλι,εκτος αν δεν τον επιασε η αντιβιωση τι να πω δεν ξερω,εδω χιονιζει παλι τα νευρα μου εχω βαρεθει πια τον κολοκαιρο μας μεσα,

κουμπαρουλα τελεια η φωτο που εβαλες,τρελενομαι με το παχουλο χερακι που φοραει μαρτη

τα λεμε παλι κουκλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκλεισε λοιπον η κουμπαρια, αφου και οι δυο οι συμπεθερες δινουν το οκ!!! χαχαααπο το παχουλο μας το χερακι δεν φαινεται ο μαρτης καλα καλα! παντως δεν θα μας καψει ο ηλιος Ιωαννα...Τι ηλιος δλδ με τετοιο παλιοκαιρο οπως τα λες κατερινακι. ΑΦου για καφεδακι τελικα δεν βγηκαμε...Αυριο θελω να ανεβω και κεντρο για κατι δουλιτσες αλλα δεν ξερω...Ναι Νάντια(Καλλιτεχνικο χαχα!!) ειμαι απο Κωνσταντίνα, απο μικρη ετσι με φωναζουν, μονο ο παππους μου με φωναζει Κωνσταντινα...αντε καλο βραδυ κουμπαρουλες μονο εμεις μειναμε να γραφουμε..που ειναι τα αλλα τα κοριτσια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και χρονια μας πολλα κοριτσια!Τι ψοφοκρυο ειναι αυτο?Εδω χιονισε λιγο ευτυχως αλλα το κρυο κρυο...Η μικρη ειναι καλυτερα αλλα η δικη μου μυτη τρεχει τρεχει τρεχει...

Συμπεθερα τι εχει ο γαμπρος μου?Τον πηγες τελικα παιδιατρο?Ελπιζω να μην ειναι ουρολοιμωξη.Πες μας οταν μπορεσεις.

Κουμπαρουλα τις εκανες τις δουλιτσες σου?Και εγω πρεπει να βγω για δουλειες και το σκεφτομαι με τοσο κρυο.

Να σας πω τι εκανε η μικρη πριν λιγο..Την ειχε ψιλοπαρει ο υπνος διπλα μου και εμενα μου ερχεται να φτερνιστω.Δεν προλαβαινω να σηκωθω να παω αλλου για να μην ξυπνησει,οποτε φτερνιζομαι και τη βλεπω να πεταγεται.Με κοιταζει στην αρχη με γουρλωμενα ματια και μετα ξεκαρδιζεται στα γελια :shock::shock::shock::shock::shock: Ειναι τοσο γλυκια οταν θελει...

λολιποπ αυριο δεν ειναι η μεγαλη μερα?Θα σε σκεφτομαστε,ολα να πανε ΤΕΛΕΙΑ!!!Φανταζομαι την αγωνια σου,εχει χτυπησει κοκκινο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες χρονια μας πολλα

ο Δημητραακης ειναι πολυ καλυτερα απο χθες,και σημερα ειναι τελειως απυρετος,αντε να δουμε,πηρα και την παιδιατρο και μου ειπε οτι αυοτ που εγινε μαλλον υποτροπιασε η ιωση και γιαυτο και εκανε πυρετο αλλα αυτη περιμενα να ειναι χειροτερα,εμεις βεβαια για καλο και για κακο την αλλη εβδομαδα θα κανουμε και μια γενικη ουρων,σημερα τελειωσαμε και την αντιβιωση

συμπεθερα εσεις πως εισται;η νυφουλα μου καλα;φανταζομαι θα τρελαθηκες με τη ζουζου ε;θα ειχε πολυ πλακα,τα σκατιαρικα ειδες πως μας ξαφνιαζουν μερικες φορες;

κουμπαρουλα καλα εισται ο ζουζουνος σου τι λεει;

lollipop ηρθε η μεγαλη στιγμη,με το καλο κοπελα μου να παρεις αγκαλια τις κορουλες σου,η Παναγια μαζι σου κοριτσι μου

καλο βραδυ κοπελαρες μου φιλιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!Τι κανετε?Εχει κρυο πολυ!!!!!!!Κατεβηκα το πρωι για μερικες δουλειες και ψοφησα!Εκανα και μια γενικη αιματος και ολα ειναι μια χαρα.Γενικα και εγω ειμαι καλυτερα,μονο η μυτη τρεχει..Η μικρη εχει ακομα λιγο βηχα και λιγες μυξουλες,θα περασουν και αυτα.Μαγειρεψα φακες,εκανα και μερικες δουλειες στο σπιτι.Τωρα η μικρη κοιμαται,τα υπολοιπα θα τα κανω οταν ξυπνησει.

Συμπεθερα τι κανει ο μικρος?Ειναι καλυτερα?Πυρετο εκανε?Αντε να γινετε καλα γιατι η μικρη μου φαινεται θελει να του κανει παρεα στην αρρωστια και ακομα δεν εχει συνελθει εντελως.

λολιποπ τωρα πρεπει να εχεις τις ζουζουνες σου.Θα σε περιμενουμε!

Κουμπαρα μου τι κανεις?Ο μικρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας ....

Έχω τρελό πονοκέφαλο και δεν μπορώ να ηρεμήσω, με ενοχλεί και ο λαιμος μου... Πήρα παυσίπονο αλλα τπτ, σήμερα ο μικρός όλη μέρα δεν κοιμήθηκε καθόλου και είχε τόσο υπερένταση και πριν απο λίγο μπόρεσα να τον κοιμισω μετα απο ΠΟΛΛΕΕΕΕΕΕΣ ώρες. Είχε και πολλές μυξουλες σήμερα ο καημενος χάλια. Κουμπαρουλες σας στέλνω χαιρετίσματα! Άντε λολλιποπ σίγουρα τώρα θα έχεις τα κορίτσια σου αγκαλιτσα, εύχομαι να πήγαν όλα κατ'ευχην. Καλο σαραντισμο τώρα!! Σας αφήνω κορίτσια μπάς και ηρεμήσω...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsiaaa geia sas ..ti kanete?

emeis mia ap ta idia ..erwteumenakia...

kononiste eseis oi 2 pou thellete na sumpetheriasete na mhn mas kalesete sta stefana...an k exw k egw ena gio mexri ekeiiiiiiii panw..an sas endiaferei katatheste prosfores k tha to skeftoumeee/.. :lol::lol::lol:

h lollipo gennhse xtes duo panemorfa koritsakia k einai paneutuxismenoi mpampas k mama ..milhsa xtes me ton antra ths k mou eipe ola kalaaa alla o kahmenos fainotan posoooo trellamenos to lege...ton paradexthka..autaaaa

filakia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!Αχ τι χαρουμενα νεα ειναι αυτα που μας φερνεις merykal!!Nα της δωσεις τις ευχες μας αν ξαναμιλησετε!!Εννοειται πως θα σε καλεσουμε στα στεφανα!Τον κουκλο σου σιγουρα θα τον βολεψουμε κι αυτον :D:D Τη δικη μου δεν στη δινω γιατι την εχω ταξει αλλου και πρεπει να κρατησω το λογο μου!!!

Ναντια πως εισαι??Ελπιζω να μην αρρωστησεις.Εμενα μου ξεκινησε με πονοκεφαλο μια βδομαδα και μετα εμφανισα βηχα,μπουκωμα κλπ.Παλιοαρρωστια.Αντε να ανοιξει ο καιρος.Ο μικρος πως ειναι?

Κοριτσια η δικια μου εχει βαλει σκοπο να με ξεκανει,δεν εξηγειται αλλιως.Μεχρι τις 4.30 το πρωι την κοιμιζα και μολις την ακουμπουσα κατω μεσα σε 10 λεπτα πεταγοταν.Τελικα κοιμηθηκαμε στον καναπε,εγω καθιστη και αυτη στην αγκαλια μου.Παλι ξυπνουσε βεβαια αλλα οχι και ετσι.Σημερα ποναει ολο μου το κορμι,πιαστηκα η ερμη.Δεν εχω κουραγιο για τιποτα.Συμπεθερα μου να στη στειλω καμια βδομαδα να τη στρωσεις λιγακι????Θα γνωριστει και με τον γαμπρο :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

επιτελους σημερα ειδαμε λιγο ανοιξη,αντε να ζεστανει λιγο,εχω βαρεθει και να γινουν καλα και τα αρρωστουλια μας,περαστικα σας κοριτσια

ο μικρος μου χθες και σημερα πολυ γκρινια ομως,βγαζει τους τραπεζιτες και μας εχει τρελανει,εχει τωρα ποσο καιρο που ειναι φουσκωμενα τα ουλα του και δεν λενε να βγουνε,θα τα βγαλει ολα μαζι απο οτι φαινεται

συμπεθερα στειλτην τη νυφουλα μου μηπως και κολλησει απο τον δικο μου γιατι εμεις ευτυχως απο υπνο ειμαστε πολυ καλα αν σου πω θα ζηλεψεις,κοιμαται πολυ καλα και αρκετες ωρες,μηπως βγαζει δοντακια μωρε η καημενουλα,οταν υπαρχει αδιακαιολογητη γκρινια εγω το αποδιδω στα δοντια τραβουν μεγαλο ζορι μωρε κι αυτα,υπομονη δεν μπορουμε να κανουμε κι αλλιως,ευτυχως πυρετο δεν ξαναεκανε,η ζουζου ειναι καλυτερα σημερα;

merykal εεε κατω τα χερια απο την νυφουλα μου :lol::lol: εξαλλου ο δικος σου ειναι σπορος ακομα,δεν νομιζω η συμπεθερα μου να θελει μικροτερο γαμπρο εεε;; :lol:,να δωσεις τους χαιρετισμους μου και τις ευχες μου στην Γιωτα αν ξαναμιλησεις,χαιρομαι που πηγαν ολα καλα,εσυ πως τα πας;

κουμπαρουλα πολλα φιλια,ακομα το περιμενουμε το παπαγαλακι,δεν τις πηρες ακομα τις φωτο;

πολλα φιλια σε ολλες κουκλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα πως ειναι ο μικρος?Περασε η γκρινια?Αν δεν ηρεμει βαλτου μια φωτο της γυναικας του να βλεπει...πολυ σε ζηλευω για τον υπνο...Εμας δεν ειναι και πολυ καλα τα νεα μας...Η μικρη κανει εναν ηχο σαν γουργουρητο και θα την παμε αυριο να τη δει ο παιδιατρος.Φευγω γιατι γκρινιαζει.

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε συμπεθερα μου μην αγχωνεσαι ο γαμπρουλης σου περασε βρογχειολιτιδα οταν ηταν σαραντα ημερων,εισπνεομενα σας εδωσε;να την προσεξεις αφου ειναι αρχη μπορει να περασει συντομα,εμεις να φανταστεις ακομα κανουμε εισπνεομενα,αλλα ευτυχως δεν χρειαστηκε να νοσηλευτει ουτε οταν ηταν μια σταλια,με λιγη προσοχη θα το ξεπερασει μη στεναχωριεσαι,περαστικα σας συντομα ευχομαι,και να της δωσεις ενα φιλακι απο μενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...