Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 12


Recommended Posts

Κατρινουλα μου, μας ελειψες! Αλλα αφου εισαι καλα...δεν σου θυμωνουμε! Οσο για το τι επαθα εγω, εχω ανοιξει ξεχωριστο θεματακι (Με καταδικαζουν να μη θηλασω). Ειπα να μην κανω καταχρηση του θεματος μου εδω...

Εκκρεμει μια συναντησουλα ή νομιζω??? :woohoo: Ευκαιρια να σε ξεκολλησουμε και λιγο απο τις δουλειες... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ntora26 έγραψε:

που πηγατε καλε ολες????? :blink: ερωτηση κρισεως επισκλυριδιο θα κανετε?εγω αποφασισα να μην κανω...

Ντόρα μου εγώ θα κάνω. Βέβαια όσο αντέξω χωρίς τόσο το καλύτερο αλλά ειλικρινά δεν νομίζω να "αντισταθώ"... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsi1985 έγραψε:

nai trofocard!!

ax re koritsia,εχω διλλημα.δημοσιο η ιδιωτρικο.ο γιατρος μου δεν εμπιστευεται τους αναισθησιολογους του ελενα κ γιαυτο μου προτεινει το ιδιωτικο.απτηναλλα εχω πρωτη θεση δωρεαν απτο ταμειο μου στο δημοσιο.τι να κανω???????

ο γιατρος σου ειναι και στο ελενα και σε ιδιωτικο???? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες...

Τι κάνετε όλες σήμερα?

Κατρίνα μου με γειά τα δωμάτια...Ξεπατώθηκες αλλά τουλάχιστον άξιζε τον κόπο... τώρα έμεινε το ωραίο κομμάτι της δουλειάς... αλλά μην το παρακάνεις...

Kuo μου δεν θα τον ζευγαρώσω βρέ (αυτός για γαμπρό είναι όχι για νύφη) απλά όποια υποψήφια συμπεθέρα τον βλέπει μου προσφέρει την κόρη της και εγώ δεν λέω όχι, χιχι, κουβέντα να γίνεται...(αυτός και πριν τον στειρώσουμε δεν ζευγάρωνε (τέτοιος χαλβάς είναι!!)

Τα κοριτσάκια με τις κράμπες διαβάστε αυτό

Τι κάνω για την κράμπα

Ανεξάρτητα από την αιτιολογία η αντιμετώπιση της κράμπας είναι η ίδια. Για άμεση ανακούφιση κάνε ήπια διάταση του μυός όσο καλύτερα μπορείς, παρόλο που ο πόνος σου περιορίζει αυτή τη δυνατότητα. Όταν διατείνεις έναν μυ που συσπάται, αυξάνεται η τάση στους τένοντες και τα οστά στα οποία προσφύονται οι τένοντες δίνοντας ένα μήνυμα κινδύνου ότι οι τένοντες θα καταστραφούν. Έτσι ο εγκέφαλος στέλνει ένα νευρικό ερέθισμα στους μύες να χαλαρώσουν ώστε να προστατευτεί το μυοσκελετικό. Πίεση στους μύες, μασάζ και παγοθεραπεία για λίγα λεπτά κατά τη διάταση, φαίνεται να βοηθούν το μυ να χαλαρώσει και να σταματήσουν οι κράμπες.

Τι πρέπει να κάνω για να μην παθαίνω κράμπες;

Καλή ενυδάτωση. Θυμήσου πως η δίψα φεύγει πολύ πιο γρήγορα από την πραγματική ανάγκη του οργανισμού για υγρά. Δεν πρέπει λοιπόν να περιμένεις να διψάσεις για να ικανοποιήσεις τις ανάγκες του οργανισμού σου σε υγρά.

Ικανοποιητική πρόσληψη καλίου και νατρίου. Κατανάλωσε τρόφιμα πλούσια σε κάλιο όπως μπανάνες και πορτοκάλια.

Μαγνήσιο και Ασβέστιο. Εξασφάλισε επαρκείς πρόσληψη ασβεστίου και μαγνησίου. Καλές πηγές ασβεστίου είναι τα γαλακτοκομικά προϊόντα χαμηλών λιπαρών και οι σαρδέλες. Η καλύτερη πηγή μαγνησίου είναι τα πράσινα φυλλώδη λαχανικά. Αν η διατροφή σου είναι πλούσια σε οτιδήποτε που περιέχει χλωροφύλλη τότε δεν χρειάζεται να παίρνεις συμπλήρωμα μαγνησίου. Επίσης καλή πηγή μαγνησίου είναι τα αμύγδαλα, ολικής αλέσεως δημητριακά και η σόγια.

Αυτάααα... φιλάκια σε όλες.... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Καλημέρααα!!!

Αυτό αφιερωμένο στα μωράκια μας :):) :

http://http://www.youtube.com/watch?v=WFdr3fwI7NA&feature=player_embedded

Αχ Ελπιδάκια και εγώ όποτε το ακούω το αφιερώνω στο μωράκι μου. Ειλικρινά είναι σαν να είναι γραμμένο για μας τις εγκυούλες :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια@ έγραψε:

Κατρινα μου χαρά στο κουράγιο σου! Περιμένουμε φωτο από το αποτέλεσμα! Τώρα ρίξε τους ρυθμούς και ξεκουράσου περισότερο έτσι ;)

Giouli30 μου να ξέρεις ότι καλό είναι να ενυδατώνεσαι γενικώς αλλά είναι και θέμα δέρματος. Κάποιες δεν βάζουν τίποτα και δεν παθαίνουν και τίποτα! Για το λέιζερ και εγώ δεν ξέρω. Όσο για την άδεια αχ υπομονή τι άλλο, στην θέση σου δεν θα άντεχα, τουλάχιστον να απαιτήσεις όπως έλεγες να μειωθεί το ωράριο σου!

Μαρία μου μία φίλη αισθητικός μου είπε ότι αν είναι να κάνεις ραγάδες θα κάνεις όσο και να ενυδατώνεσαι. Φυσικά ότι μπορείς να κάνεις να το κάνεις αλλά δεν υπάρχει εγγύηση δυστυχώς.... :P

Η μόνη μου παρηγοριά σχετικά με την δουλειά είναι ότι αυτές τις 3 εβδομάδες που δουλεύω τώρα παραπάνω θα τις πάρω μετά που θα έχω το μπεμπάκι μου. Μόνο αυτό με κρατάει... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις ηρθαν και πηραν και τα χαλια για καθαρισμο και φυλαξη μεχρι το χειμωνα!

Κοριτσια ειχε πολυ καλη τιμη..αλλα περιμενω να δω το απτελεσμα μιας και πρωτη φορα συνεργαζομαι με το συγκεκριμενο κατστημα!40 ευρω διαφορα απο αυτους που τα εστελνα τοσα χρονια!

Ρωτησα και για βιολογικο καθαρισμο καναπεδων και στρωματων για σκονη ακαρεα..!κανουν επι τιπου στο σπιτι σου!

Για το βρεφικο στρωμα μου ειπε δεν χρειαζεται οταν το αγοραζεις..ειναι ακινδυνα..μετα το χρονο..μπορεις..και καθαριζουν και τα τσισακια! :P

Για μοκετα σε καλη ποιοτητα και προσιτη-λογικη τιμη εχετε να προτεινετε κατι?Θελω να βαλω απο ακρη σε ακρη στο δικο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

αχ κοριτσια

Γιουλη..κουραγιο με τη δουλεια ακομη!Δηλ.αν χτυπα ξυλο ειχες κατι..και επρεπε να σταματησεις τί θα κανανε??/ :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη...σπέρα!!!

Τι κάνετε κορίτσια;

Αγγελικούλα χαίρομαι που δεν ήταν τίποτα το αιματάκι...Μάλλον είναι προάγγελος του τοκετού...Να προσέχεις!!!Ισως πλησιάζει η ώρα που θα κρατήσεις αγκαλίτσα το μωράκι σου!!!

Κατρινάκι με γεια!!!Τώρα κοιτα να ξεκουραστείς λιγάκι,ναι; :kiss::kiss:

Θέκλα μου το επιδομα τοκετού φυσικά και το δικαιούσαι!!!Αλλά μετά τον τοκετό!

Το χαρτί που ζήτησες δεν κατάλαβα ακριβώς γιατί το θες...Για να μην πηγαίνεις για ανανέωση της κάρτας ανεργίας;Φαντάζομαι οτι πιστοποίηση της κύησης μπορεί να σου δώσει ο γυναικολόγος του ΙΚΑ...Για ψαξτο λιγο!

Γιούλη μου πως αντέχεις με την δουλειά;

Καλή δύναμη κοπέλα μου!!!

Γελιζ πολύ σημαντικά αυτά για τις κράμπες! Σε ευχαριστούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Κατρινουλα μου, μας ελειψες! Αλλα αφου εισαι καλα...δεν σου θυμωνουμε! Οσο για το τι επαθα εγω, εχω ανοιξει ξεχωριστο θεματακι (Με καταδικαζουν να μη θηλασω). Ειπα να μην κανω καταχρηση του θεματος μου εδω...

Εκκρεμει μια συναντησουλα ή νομιζω??? :woohoo: Ευκαιρια να σε ξεκολλησουμε και λιγο απο τις δουλειες... ;)

και μενα μου λειψατε..δυο μερες ενοιωθα οτι κατι δεν μου πηγαινε καλα!Αλλα το βραδυ που τελειωνα τα ποδαρακια μου τοοσο τουμπανο..και η μεση να μην την οριζω..δεν ειχα κουραγιο να διαβασω και να γραψω!

Συναντηση θελω σιγουρα!!!Δευτερα πρωι θα ειμαι κεντρο ,θα παω στο γιατρο μου στο Ελενας..να δει της εξετασεις μου,να μου δωσει και το χαρτι τοκετου για το ΙΚΑ...και θα ειμαι Free γιατι στο σπιτι με τους μαστορους μπορει να κατσει ο μπαμπας μου!Τι λετε?να βρεθουμε Δευτερα στο κεντρο ?? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου κουράγιο με τους πόνους (Μπέλλα και Κύο και όχι μόνο).

Και σε μένα ξεκινήσαν τ απρώτα πονάκια κάτω χαμηλά και νοιώθω ότι η λεκάνη μου αρχίζει να ξεχαρβαλώνει.... :laugh: :laugh:

Αχ τι να κάνουμε. Λίγη υπομονή. Περισσότερο σκέφτομαι την Βασούλα μας που έχει 2 μικρά νινάκια μέσα της. Εγώ με ένα και αρχίζω τα αχ και τα βαχ....

Κορίτσια χρειάζομαι μία βοήθεια..,....

Ειδικά οι Θεσσαλονικιές. Θέλουμε με τον αντρούλη μου να πάμε 4 μερούλες Χαλκιδική το τελευταίο ΣΚ του Ιουλίου. Θέλουμε κάπου ήσυχα και για αυτό σκεφτήκα 2ο πόδι από την πίσω πλευρά (που κοιτάζει ΑΓ.ΟΡΟΣ). Κάπου Παναγιά ή κοντά στον Αρμενιστή ή στις κολυμπήθρες.

Επειδή φέτος είναι η πρώτη φορά στα 13 χρόνια που δεν πάμε διακοπές θέλουμε να πάμε όπως και δήποτε 3-4 μερούλες. Γενικά νοικιάζουμε δωμάτιο αλλά σκεφτόμαστε και για ξενοδοχείο.

Έχετε να μου προτείνετε κάπου, κάτι προς τα εκεί???? ΄

Κάθε συμβουλή ευπρόσδεκτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλη μου τι να κανουμε...ειναι πλεον δυσκολα αλλα τον φαγαμε τον γαιδαρο... στην ουρα θα κολλησουμε? ;)

οταν ποναω και δεν νιωθω καλα παω στο δωματιακι τους και κοιταζω τα πραγματακια τους!!! σκεφτομαι οτι σελιγο καιρο θα ειναι εδω και μου περνανε ολα!!! :woohoo:

κατρινα μου θα ηθελα πολυ να σας δω απο κοντα και να γνωρισω και τα αλλα κοριτσια αλλα.... πραγματικα πλεον... δεν! τωρα πια ουτε τη σκαλα του σπιτιου δεν ανεβοκατεβαινω.. ολα πανω μου τα φερνουνε και κατεβαινω μονο το μεσημερι για φαγητο κατω αλλα σκεφτομαι να το κοψω κι αυτο...

κι εεπειδη αν κουραστω εστω και λιγο αρχιζουν διαφορα πονακια... εχω φοβηθει... ασε που μπορει πλεον μεσα σε 15 λεπτα να παω και 3 φορες τουαλεττα :blink:

με βλεπω να βαζω πανες ακρατειας σε λιγο :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrisanthemo έγραψε:

kalispera kotritsia ti kanete?egw eimai mia xaroula kai egw kai to mwraki mou anipomono na erthei i pempti na paw na dw tin mpempe mou exw na tin dw apo tin b epipedou...xerwme pou eistai oles kala alla kyriws i aggelikoula..

χρυσα που χαθηκες????

εφυγες διακοπουλες τελικα??? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrisanthemo έγραψε:

kalispera kotritsia ti kanete?egw eimai mia xaroula kai egw kai to mwraki mou anipomono na erthei i pempti na paw na dw tin mpempe mou exw na tin dw apo tin b epipedou...xerwme pou eistai oles kala alla kyriws i aggelikoula..

Καλώς το Χρυσανθεμάκι...

Μας έλειψες!! Πες μας τα νέα σου....

Άντε με το καλό να δεις την μπουμπού σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΕΜΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΤΟΝ ΔΩ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΙΠΑΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΕΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΠΟΥ ΤΡΩΩ...

ΚΑΤΡΙΝΑ ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΟΥΚΛΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΦΩΤΟ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΟ ΕΡΓΟ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASOMITS παρακαλώ κούκλα μου :kiss::kiss:

magykal έγραψε:

ΚΙ ΕΓΩ ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΛΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!

magykal εκεί που γράφεις το μήνυμα κάτω απο τα smilies (τις φατσούλες) έχει μια επιλογή που λέει Αποστολή εικόνας πατάς Αναζήτηση βρίσκεις την εικόνα την επιλέγεις και πατάς άνοιγμα και αυτό ήταν η εικόνα μπήκε!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανουν οι εγκυουλες σημερα ???

ελπιζω να ειστε ολες καλα ...

Αγγελικουλα μου περιμενουμε ολες αναλυτικα νεα σου

Κατρινα μου μεγια το ομορφο δωματικακι που ετοιμασες ( μολις τελειωσει ξερεις ε ,μας βαζεις φωτο να το θαυμασουμε ) ;)

diosa γελασα πολυ που εγραψες οτι και πριν την στειρωση ο γατουλης σου παλι τιποτα δεν εκανε... :laugh: μην τα γραφεις παιδι μου αυτα ..ας τα δει η νυφη στην πορεια! :laugh:

Γιουλη μου νομιζω εσυ εγραψες οτι θελετε να πατε λιγες μερουλες στην χαλκιδικη ...εμεις φευγουμε πρωτα ο θεος αυτην την δευτερα για 5 μερες :woohoo: (ναι,ναι θα λειψω για λιγο κοριτσακια )θα παμε στη Σαρτη ειναι ησυχα και ομορφα δευτερο ποδι ...δεν το αλλαζω με τιποτα

αν θελεις θα σου στειλω e-mail το δωματιο που κλεισαμε ..νομιζω θα σου αρεσει ειναι ακριβως απεναντι απο τη θαλασσα.. B)

αχ δυο μερουλες εμειναν και φευγωωωωωωωωωωω :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou eiste oles toso glikes :) me sigkinisate me to endiaferwn alitheia :blush:

xrisa mou polu xairomai pou edwses to paron, eixame arxisei na anisixoume :kiss:

loipon na ti egine xtes, giro stis 10 eida ligo aimataki rozouli kapws kai arxisa na ew ponous sti mesi kai xamila sti koilia, perimena ligo giro stis 11 ksana tsekarw ksana aimataki :blink: lew de paizei tha parw to giatro, ton pernw re koritsia ta neura moy ektos oti d me thimwtan :angry: to paravlepw auto tou lew giatre etsi kai etsi kai ti mou apanta? :angry: pigaine leei sto nosokomeio kai ama einai kseroun autoi kai tha me eidopoiisoun :blink: tou lew ma giatre den eimai stin athina, e kala tote pigaine se ena farmakeio kai pare to tade farmako, pare me aurio meta tis deka :blink: auto kai to kleinei

to farmako pou mou dwse itan pausipono :blink: d to pira protimisa na paw sto nosokomeio mas edw, eutixos pou to ekana itan efimeria enas polu kalos giatros, parepiptwntos kouklos koritsia :P ksanthos me galazio mati ax!!!!!!

o antropos me prosekse para polu par' oti eixe se ekselixei tesseris gennes :blink:

mou ekene analitikotato uperixo mas vrike 1850gr :woohoo:

eutixos pire ligo varos

meta me pige sto dwmatio pou vazoun ton kardiotokografo kai me eixe 20' sindemeni

en teli ola ok, to aima stamatise apo kourasi itan mallon :blush::blink:

mou eipe oti ola einai mia xara to mwro exei parei polu kali thesi kai opws einai to kefalaki alla na min anisixo auta :kiss::kiss::kiss:

sorry gia to terastio post :blush:

eseis vre koritsia mou ti tha kanate sti thesi mou??? skeftomai sovara na mi ksana episkeftw to giato mou :angry:

exoume oloi thimwsei me ti sumperifora tou, afiste pou de thelw na ton parw kai til, na tou pw oti telika eimai ok???? :blink: edw de me stirikse xtes pou eixa panikovlithei na mou pei simera ti akrivos??? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να σας βαλω φωτο αλλα τελειωσαν οι μπαταριες της μηχανης..και δεν μπορω να περασω στον υπολογιστη!που θα παει ομως θα βρω πατεντα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...