Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 12


Recommended Posts

ηρθαααααα!πηγα στην γιατρο για να δειξω εξετασεις,εχω εναν πονο κατω στο οστο σαν να εκανα γυμναστικη!ειναι απο τον μπεμπη που με παταει με τα ποδια....ελπιζω να γυρισει συντομα!και καλως τα νεα κοριτσια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κι από εμάς!!!

Κορίτσια καλώς ήρθετε,πολλές νέες αφίξεις βλέπω και δεν το έχω με το μνημονικό τον τελευταίο καιρό(λόγω Αλτσχάιμερ εγκυμοσύνης!) για να απευθυνθώ ξεχωριστά.Σας εύχομαι πάντως με το καλό τα μωράκια σας! Για όσες προσπαθούν δώστε του να καταλάβει κορίτσια!!Γερά!! :laugh: :laugh: Εγώ είμαι η Ελπίδα,από Κεφαλονιά και περιμένω την μπουμπούκα μου το αργότερο μέχρι 30 Αυγούστου!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τι νέα να σας πώ από εμάς? Α! Οτι η ταπετσαρία μας θα έρθει τελικά την άλλη εβδομάδα,αφού γυρίσω από Αθήνα,την πήρα με θέμα την Tinkerbell σε απάλές αποχρώσεις πάλι...Εχω ένα θέμα με το ραντεβού του Ντοπλερ που έχω την Δευτ το πρωί,ίσως χρειαστεί να το μεταφέρω γτ ο άντρας μου λόγω δουλειάς παίζει να μην μπορούμε να ανέβουμε Κυριακή βράδυ,θα δούμε... :dry:

Και μια ερώτηση,ξέρει καμια εαν σε καταστήματα όπως Λητώ ή Τρίκυκλο παίζουν εκπτώσεις σε κούνιες κ καρότσια? Γτ ρώτησα πριν παραγγείλω τη κούνια μου κ μ είπαν ότι σε αυτά τα είδη δεν κάνουν εκπτώσεις κ τώρα μαθαίνω από φίλη που ρώτησε το αντίθετο... :angry: τα έχω πάρει + ότι δεν θέλω να την πατήσω και με το καρότσι!!

:kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδάκι!!! Είμαι σίγουρη ότι η ταπετσαρία σας θα είναι πολύ όμορφη!

Να σου πω την αλήθεια δεν πιστεύω ότι κάνουν εκπτώσεις σε καρότσια, κούνιες, κτλ. Ίσως να βάζουν κάποια κομμάτια σε προσφορά, αλλά γενικά μην περιμένεις να βρεις το ίδιο πράγμα σε μειωμένη τιμή... Και εγώ περιμένω τις εκπτώσεις να του πάρω κανένα ζιπουνάκι (ούτε σε αυτά νομίζω ότι θα έχει εκπτώσεις) και κανένα ρουχαλάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι εχεις ευχες απο μια ακομα εγκυουλα για να γεμισει γρηγορα η κοιλιτσα σου με σπορακι. Ευχομαι να τα καταφερεις πολυ συντομα.

Σταυρουλα καλως ηρθες στην παρεα μας και με το καλο το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλιτσες....τι κανετε εμεις μια χαρα...τι γινετε βρε παιδακι μου με τις εγκυμοσυνες φετος καθε μερα μαθαινω κ για αλλες κ παρα πολλα αγορια...τυχαιο???δεν νομιζω...μου φενεται οτι η βανδη φετος με το κοριτσι πραγμα επεσε μεσα...μας εχουνε περικυκλωσει αντρες σε λιγο θα γινουμε κ ειδος υπο εξαφανιση.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελείωσα με το σίδερο και με τις περισσότερες αποσκευές (φεύγουμε τελικά Χαλκιδική σήμερα. Μανούλα σου 'ρχομαι :):):):) )

Αυτή η αιφνίδια αλλαγή του καιρού με πέθανε :( Έχω μια ευαισθησία στα ρευματικά και η μεσούλα μου σήμερα με πεθαίνει :(:(:( Τι να σου κάνει η καημένη, σηκώνει και 16 παραπανήσια κιλά :P

Κι εγώ απ'ότι ξέρω εκπτώσεις γίνονται μόνο στα ρούχα εγγυμοσύνης και τα ρουχαλάκια του μωρού πλην των εσωρούχων (φορμάκια, ζιπουνάκια κτλ) που δε θεωρούνται εποχικά. Βέβαια, επειδή οι καιροί είναι δύσκολοι, και κατά τις ανάγκες του το κάθε κατάστημα, δεν αποκλείεται να κάνουν και μικροεκπτώσεις στα υπόλοιπα είδη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!!

kuo μου River Phoenix δεν είχα.. είχα Bon Jovi (aax), Axl Rose και Richaed Gere (πολύ έρωτας με τον Gere) :P:P (εσένα η γάτα σου τι "μάρκα" είναι?)

Μπέλλα μου μια χαρά ο αιματοκρίτης, ανέβηκε... και μην κουράζεις πολύ τον εαυτό σου..

maria12 σού εύχομαι να φουσκώσει η κοιλίτσα σύντομα!! :kiss:

foufou καλημέρα και σεσένα

ΜΑΝΝΟΥΛΑ ναι του βρήκα νύφη (αν και είναι στειρωμένος χιχι) μια κούκλα ασπρόμαυρη και αυτή... Πολύ ωραίες και οι Περσίας αλλά όντως πολύ τρίχα... απαπα είχα μια Αγκύρης παλαιότερα και τα είχα δει όλα με την τρίχα.. ο δικός μου αν και δεν βγάζει πολύ εγώ τον έχω στον κήπο έξω, μόνο τον χειμώνα αν κάνει πολύ κρύο τον παίρνω μέσα αλλά κάθεται μέσα στο καλάθι του (αυτό που κλειδώνει) και όλα οκ!!

tweety καλώς ήρθες και σου εύχομαι με το καλό να πάρεις το μωράκι σου αγκαλία!!

soupitsa μου ναι όντως στα όπα όπα τον έχουμε και ειδικά ο άντρας μου... Εύχομαι να είναι όλα καλά σήμερα στο doppler και ο τράχηλος να είναι όσο πρέπει να είναι!!

Εγώ πάντως πιστεύω με κάτι μήνες διαφορά δεν είμαστε πααααρα πολυ τεκνατζούδες... λιγάκι μόνο... :P έχω μια φίλη που τον άντρα της τον περνάει 5 χρόνια!!! :woohoo: αυτή είναι πολύ τεκνατζού!!!

anna10019 ευχαριστως να συμπεθερέψουμε (πολύ μου άρεσε το Λολίτα) :P:P άαλλαα ο γαμπρός θα πει την τελευταία κουβέντα :laugh: :laugh: (έχει πολύ σουξέ βλέπεις)

Εμείς έχουμε το κανισάκι της μαμάς μου που δεν χωνεύει τα άλλα σκυλιά τα πάει πολύ καλά με τον γάτο μου και τρώει γατοτροφή και ψάρια... και ο γάτος μου τρελλαίνεται για ελιές και ραδίκια σαλάτα... τι να πείς?

Εύχομαι να περάσεις τέλεια στη Χαλκιδική :kiss::kiss:

μαρια@, Ελενα, Ελπιδάκι,Ντόρα :kiss::kiss:

Κορίτσια όντως πολλές απουσίες έχουμε!! :S:unsure:

Μόλις τώρα το είδα η Giouli είναι online..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νευρα μου ρε κοριτσια...εχω που εχω το ζορι μου,σημερα ποναει ολο το σωμα μου,σκεφτομαι πως θα αντεξω το βραδυ,εχω και την κουνιαδα μου που θελει μακιγιαζ αλλα το θελει και την ωρα που βολευει αυτην,της ειπα να ερθει αυτη σε μενα,τωρα δεν ξερω αν συμφωνησει...εγω δεν αντεχω να πηγαινοερχομαι,τα χω παιξει,δεν κοιμαμαι και καλα τα βραδυα,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

τα νευρα μου ρε κοριτσια...εχω που εχω το ζορι μου,σημερα ποναει ολο το σωμα μου,σκεφτομαι πως θα αντεξω το βραδυ,εχω και την κουνιαδα μου που θελει μακιγιαζ αλλα το θελει και την ωρα που βολευει αυτην,της ειπα να ερθει αυτη σε μενα,τωρα δεν ξερω αν συμφωνησει...εγω δεν αντεχω να πηγαινοερχομαι,τα χω παιξει,δεν κοιμαμαι και καλα τα βραδυα,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ

σε καταλαβαινω απολυτα κ εμενα με εχουνε ταραξει μα τα μαλλια μια ο αδερφος μου κουρεμα μια ο αντρας μου μετα η κουμπαρα μου ηθελε ανταυγιες εχτες η αδερφη μου κουρεμα κ μολις με πηρε κ η μανα μου οτι θελει ο μπαμπας κουρεμα...κ οχι τιποτε αλλο κανονιζουν κ την μερα κ την ωρα μονοι τους... :S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou glika :kiss::kiss::kiss::kiss:

kalos irthate ta kainourgia koritsia sti parea mas :)

egw eimai i aggeliki kai perimenw tin mpempoula mou ton augousto :)

yeliz mou to jeriko to xw dei eixa kollisei o prwtos kiklos einai super, o deuteros mou fanike varetos eida kana dyo epeisodia kai to xw paratisei :dry: ama mou ksana erthei isws to dw pantos gia to prwto kiklo mono ta kalitera ;)

ti egine kiries mou oles vre mikroterous exete pantreutei :P:P:P

koitakste emena de me eperne poso mikrotero kale na evriska :P

an kai panta mou arese o antras na me pernaei toulaxiston kana xrono, na me frontizei anti na kanw ti mama tou xaxaxaxa

kai telika par' oti o antras mou megaliteros mou egw kanw ti mama :angry:

kuoula mou apofasistiki se kovw, mia xara to etheses to thema, to kserw oti einai thema mialou, elpizw kapoia stigmi na ksekolisei kai to diko mou

mpella mou :kiss::kiss::kiss: kai mena kapou tosos einai o aimatokritis mou :dry:

a kai me tis ekptwseis de kanoun se karotsia kai kounies :angry:

sta mothercare kanoun epilektika se rouxa kai kapoia sxedia sedoniwn pou rwtisa :dry:

auta ama thimithw tpt allo epanerxomai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε vasteraki σιγά να μην τρέχεις εσύ... Να έρθει η κουνιάδα στο σπίτι σου να της πεις, ελπίζω να σεβαστεί την κατάστασή σου...

Τελικά το γλυκό εχθές δε βγήκε πολύ καλό :( . Τα μπι μπερ που έβαλα για βάση άρχισαν να κολυμπάνε-επιπλέουν μέσα στην κρέμα ζαχαροπλαστικής και επιπλέον όταν έβαλα το ζελέ δεν είχε κρυώσει καλά η κρέμα με αποτέλεσμα να αναμειχθούν λιγάκι... Άρα εμφανισιακά βγήκε άστα βράστα... Τώρα από γεύση δεν ήταν κακό... Φάγαμε το μισό εχθές και σήμερα θα το καταφέρουμε το υπόλοιπο...

Αύριο έρχονται τα πεθερικά μου για τραπέζι (είπαν ότι δεν θέλουν φαγητό για να μην κουράζομαι αλλά δεν μπορώ να μην κάνω και τίποτα). Στα 5 χρόνια που μένουμε μαζί αυτή είναι η τρίτη φορά που έρχονται. Πω πω πώς βαριέμαι να φτιάχω πράγματα... Μέχρι και να πάρω κάτι έτοιμο και να πω ότι το έφτιαξα εγώ σκέφτηκα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες μανουλιτσες!!!

εχω διαβασει ως την 71 σελιδα και κανω μια παυση μπας και καταφερω να σας θυμηθω και να μην ξεχασω καμια!!βλεπετε η μνημη στην εγκυμοσυνη υπολειτουργει.

κυο μου τα συμπτωματα καλα κρατουν!ειχα πονους περιοδου κατα τη διαρκεια της νυχτας οχι εντονους ομως.οι συσπασεις επισης καλα κρατουν.ευχαριστω!για το βαρος να μην ανησυχεις καθολου γιατι μεσα σε μια εβδομαδα το εμβρυο μπορει να παρει 200-300γρ.οποτε μπορει να φτασει και τα 3 κιλα δλδ.

μαρια ευχομαι να γεμισει η κοιλιτσα σου με ενα υγειες σπορακι!!!

κατερινακι(φουφου) με μπερδεψες με την κυουλα μας.εγω θα σας πω αυριο αν θα ανησυχω για το βαρος της μικρης μου πριγκιπισσας.εχουμε υπερηχο!τον τελευταιο!!!γιουπι!!!!

βαστερ μου με το καλο να πατε στον γαμο!!αχ εγω τρελαινομαι με τους γαμους!!!!προσοχη ομως!!!

Αννουλα μου ευχαριστω πολυ!!!πλησιαζω αρκετα και γω..μια μια να παιρνουμε σειρα..

βασιλικη μου ακομα γελαω με αυτο που ειπες!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D εχω υψηλη αποδοση αλλα φοβαμαι μη σε παρω στο λαιμο μου..χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα!!!μη σε χαντακωσω :P:D :D :D :D να χαιρεσαι την αδερφη σου και ευχαριστωωω!!!!

τουιτι καλωσηρθες και με το καλο το μωρακι σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

vaster έγραψε:

σε καταλαβαινω απολυτα κ εμενα με εχουνε ταραξει μα τα μαλλια μια ο αδερφος μου κουρεμα μια ο αντρας μου μετα η κουμπαρα μου ηθελε ανταυγιες εχτες η αδερφη μου κουρεμα κ μολις με πηρε κ η μανα μου οτι θελει ο μπαμπας κουρεμα...κ οχι τιποτε αλλο κανονιζουν κ την μερα κ την ωρα μονοι τους... :S:S[/quote:18w3798r]

ναι ρε γαμωτο!κανονιζουν μονοι τους! :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριγκιπισσα μου ευχαριστω πολυ!!!!!

ελπιδακι η ταπετσαρια ακουγεται σουπερ!!!

ντορα ξεκουραστηκες?????αα!!ηθελα να σε ρωτησω...αυτη η βαζελινη που χρησιμοποποιεις ειναι σε μικρη συσκευασια?ποσο καιρο σου παει??

βαστερακι εσυ εισαι η εγκυος εσυ κανονιζεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

πριγκιπισσα μου ευχαριστω πολυ!!!!!

ελπιδακι η ταετσαρια ακουγεται σπυπερ!!!

ντορα ξεκουραστηκες?????αα!!ηθελα να σε ρωτησω...αυτη η βαζελινη που χρησιμοποποιεις ειναι σε μικρη συσκευασια?ποσο καιρο σου παει??

βαστερακι εσυ εισαι η εγκυος εσυ κανονιζεις!!!

κοιμηθηκα λιγακι αλλα ποναει η μεση μου αρκετα...απο τον δευτερο μηνα ειχα παρει 3 βαζακια κ εχω ακομα 150ml ειναι...απο τον βεροπουλο τα πηρα υπαρχουν κ στα σουπερ μαρκετ αλλα οχι σε ολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

an-n έγραψε:

κοιμηθηκα λιγακι αλλα ποναει η μεση μου αρκετα...απο τον δευτερο μηνα ειχα παρει 3 βαζακια κ εχω ακομα 150ml ειναι...απο τον βεροπουλο τα πηρα υπαρχουν κ στα σουπερ μαρκετ αλλα οχι σε ολα...[/quote:11ybeu7t]

δεν τα πουλανε σε φαρμακεια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα!!!καταλαβα!!αν ειναι τοσο καλο θα ρωτησω και θα δω τι θα παραγγειλω να μου παρουν.ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ποσα λες να παρω??για να σου δωσω να καταλαβεις μου μενει ακομα αυτος ο μηνας που θα ειμαι με κοιλιτσα εκτος απροοπτου και θα πρεπει να συνεχισω και μετα κανα 1-2 μηνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

ααα!!!καταλαβα!!αν ειναι τοσο καλο θα ρωτησω και θα δω τι θα παραγγειλω να μου παρουν.ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ποσα λες να παρω??για να σου δωσω να καταλαβεις μου μενει ακομα αυτος ο μηνας που θα ειμαι με κοιλιτσα εκτος απροοπτου και θα πρεπει να συνεχισω και μετα κανα 1-2 μηνες.

Πρέπει και μετά τη γέννα να συνεχίζουμε να πασαλειβόμαστε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και πάλι! Έπεσε κι εδώ σιδέρωμα τρελό για τη μικρούλα! Λίγα μου φαίνονται τα πραγματάκια της :dry:

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες! Με το καλό να έρθουν όλα τα μωράκια της παρέας και να είναι υγιέστατα! Λίγο νωρίτερα, λίγο αργότερα, τι σημασία έχει;! Όντως, κανονίστε για καμια συνάντηση γιατί κοντεύουμε να γεννήσουμε (μεταφορικά και κυριολεκτικά) :P

Βασιλική μου, στο Μητέρα δυστυχώς... Η Κατρίνα φαντάζομαι ή από ίντερνετ θα ξέμεινε ή δεν θα μπορεί να καθίσει στον υπολογιστή της αν είναι άνω κάτω το σπίτι :( Καλά, και για δύο μωράκια κιόλας η κοιλίτσα είναι σούπερ :woohoo:

Σουπίτσα, μακάρι να τα βρει όλα όσο καλύτερα γίνεται, να ξεσκάσεις κι εσύ λίγο και να ξεαγχωθείς! Όλα μια χαρά θα είναι, σίγουρα :kiss: Όσο για τον γκαντεμούλη σου, δεν είναι γκαντεμούλης... απλώς γίνονται συνέχεια απεργιές :P

Καλώς μας ήρθες Σταυρούλα! Με το καλό να πάρεις αγκαλιά την μπεμπούλα σου! Αυξάνεται ο ανταγωνισμός βλέπω. Έλεγα ότι η μπέμπα μου θα είχε να διαλέξει ανάμεσα σε τόσους άντρες :P

Έλενα, τελείωσαν οι ξέγνοιαστες νύχτες, άσ' τα να πάνε! Κι εσένα τώρα σε έπιασε το πήγαινε-έλα στην τουαλέτα; Κι εγώ ξυπνούσα κάθε βράδυ αλλά τώρα μπορεί και 3-4 φορές :S Ωραίους ύπνους κάνουμε!

Ελπιδάκι, με γεια σας! Τίνκερμπελ ακούγεται σούπερ :woohoo: Κι εγώ για "προσφορές" ξέρω και συνήθως βάζουν στα κομμάτια που δε φεύγουν ιδιαίτερα εύκολα. Δε χάνεις κάτι να ξαναρωτήσεις βέβαια. Στο Stokke κατέληξες τελικά; Μήπως σε κάποιο ξένο κατάστημα το έχουν σε πιο συμφέρουσα τιμή;

Άννα, να περάσετε τέλεια! Και να φάτε τέλεια :P Μμμμ μαμαδοφαγητό B)

Γελίζ, ο δικός μου είναι περσάκος, σαν της Άννας.

asad-1.jpg

Τον λέμε Άσαντ και παρόλο που μοιάζει πολύ κακός και απειλητικός, είναι μια πολύ χαδιάρα αδερφάρα :P

Μπέλλα και Ντόρα, με όλο το θάρρος κιόλας, αλλά αφού ρε κορίτσια έχετε ξεπατωθεί και αφού ξέρουμε ότι δεν κάνει, γιατί δεν τους βάζετε λίγο φρένο; :(

Αγγελικούλα μου, άσε, κι εγώ μαμά του νιώθω ώρες ώρες, αν και μου ρίχνει έξι χρόνια. Όσο για το άλλο, οκ ομολογώ ότι μέχρι να τον μάθω λίγο και να με μάθει, ρίξαμε αρκετούς χοντρούς καυγάδες για το θέμα. Αλλά κάποια στιγμή βλέπεις ότι φθείρει αυτό το πράγμα, δεν αξίζει τον κόπο μωρέ και δεν υπάρχει και λόγος... :kiss:

Όσο για το πασάλειμα, κι εγώ ξέρω πως πρέπει να συνεχίσουμε μέχρι να επανέλθει το σώμα γιατί όπως και να το κάνεις αλλάζει πάλι μέγεθος απότομα, προς τα πίσω αυτή τη φορά... Πολλές κοπέλες έχω διαβάσει να την έχουν πατήσει σε αυτή τη φάση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

ααα!!!καταλαβα!!αν ειναι τοσο καλο θα ρωτησω και θα δω τι θα παραγγειλω να μου παρουν.ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ποσα λες να παρω??για να σου δωσω να καταλαβεις μου μενει ακομα αυτος ο μηνας που θα ειμαι με κοιλιτσα εκτος απροοπτου και θα πρεπει να συνεχισω και μετα κανα 1-2 μηνες.

ενα βαζακι παρε βρε δεν χρειαζετε παραπανω...παρε αν βρεις με το αρωμα white musk ειναι φυτικη αυτη...ειναι η εταιρια που βγαζει κ με αρωμα μπισκοτο κ σοκολατας...νομιζω οτι κ αφου γεννησουμε πρεπει να βαζουμε για λιγο καιρο για να εχει ελαστικοτητα κ να μαζευψει το δερμα ομοιομορφα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι επιβαλλεται και μετα τη γεννα γιατι καθως μαζευεται η κοιλιτσα μας μπορει παλι να κανουμε ραγαδες.. δεν λεει στο τελος να κανουμε.μετα το σαραντισμο εγω προσωπικα θα ερχισω να ελαττωνω τη επαλειψη.νομιζω πως θα κανω χρονια να βαλω κρεμα ξανα στο σωμα μου!χχαχαχαχαχαχαχα!!τωρα βαζω 7-8 φορες την ημερα!ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...