Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 12


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

na pw kai gw tin alitheia eimai tromeri fan ton skiliwn me tis gates exw ena thema mou ti psilo dinei pou einai toso aneksartites alla eipame kata kanona eimai zwofili an ekseresoume tis katsarides kai kati zwa tipou ntouvlo, oi 300 oxi tou leonida ktl :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

an-n έγραψε:

Αναστασία μου δεν ξέρω κοριτσάκι μου... όπως τα περιγράφεις, έτσι μου φαίνεται... πόνους στην μέση και λίγο στην πλάτη, πονάνε και τα πόδια πάνω απο τα γόνατα λίγο, μαχαιριές απο μέσα προς τα κάτω, τα έχω πρόσφατα και κάπως έτσι ήταν... :P:P λεεεες?

Ας γίνει ότι είναι καλύτερο για σενα και το μωρό!!

Όσο για το γατόνι μου καθαρίζεται μόνος του, κάθεται και γλύφεται με τις ώωωωρες!! Κανά 2 φορές που επιχείρησα να τον κάνω μπάνιο.... :blink: άσε αποτυχία με έκανε αυτός μπάνιο!!! (έγινα μούσκεμα γιατί δεν κάθεται) και όταν το είπα στον vet μας έβαλε τα γέλια και μου είπε τις γάτες δεν τις πλένουμε...γιατί της προσβάλουμε!!! :blink: γιατί οι γάτες θεωρούν ότι τίποτα δεν μπορεί να τις κάνει πιο καθαρές απο το δικό τους γλύψιμο...έμεινα μόλις μου το είπε και δεν επιχείρησα ποτέ ξανά να τον κάνω μπάνιο...

Και εγώ αγαπάω και τα σκυλιά αλλά αν βρείς τη σωστή γάτα να ταιριάζεις είναι άλλο πράγμα!![/quote:1zane7b2]

εχω ολα αυτα που αναφερεις εκτος απο απο τον πονο στα ποδια συν τους πονους περιοδου.στα ποδια εχω πονους μονο οταν πιανομαι επειδη καθομαι οκλαδον :blink: :silly: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: την πεταξα παλι!!! :blush::blush: :silly: :lol::lol: ευχαριστω πολυ παντως!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

καλα δεν παιζεσαι????αυτο με το μπανιο και τις γατες το εχω ακουσει αλλα ξερεις συνηθως λες οτι ειναι φημη δεν ειναι και αληθεια και δυσπιστεις!και γω το ιδιο θα εκανα στη θεση σου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ειχα και γω 2 γατια οταν ημουν μικρη.ο ενας ηταν σαν τον δικο σου αλλα στο πιο αδυνατο και το αλλο ηταν λευκο με καφετι ανοιχτο.τον ενα κιολας τολμησα να τον βαλω στο σπιτι οταν ελειπε η μαμα μου και που το καταλαβε ρε παιδι μου οτι το εβαλα στο σπιτι..μου τσακισε τα παιδια(ο τονος στο ι) :lol::lol::lol::lol::lol: εφαγα το ξυλο της ζωης μου εκεινη την ημερα!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!τα ειχαμε στη γειτονια αλλα εγω τα ταιζα.και μου τα δημητηριασαν!!!!κλαμμα εγω...!!ασε!ηταν τα μονα γατακια που πραγματικα λατρεψα!τις αλλες δεν ξερω γιατι τις φοβαμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

vlepw to goody kai skeftomai prin diavasw kai to upolipw apo ta goody's tha proekipse to onoma :blush:

kala eimai entelos ksanthia :P:blush::blink:

gi kali aggeliki....................... :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: αχ βρε Αγγελικούλα έχεις πολύ πλάκα!!! Να'σαι καλά κουκλίτσα μου με έκανες και γέλασα!!! :kiss::kiss::kiss: (Και είμαι και κατά των Goody's :P:P:P )

Όσο για τα "ζώα" που λές (300 κλπ) συμφωνώ!!!

Εμένα πάλι μου αρέσουν οι γάτες γιαυτό ακριβώς... επειδή είναι ανεξάρτητες... τα σκυλάκια είναι λίγο εξαρτημένα απο τα αφεντικά τους και δεν το μπορώ αυτό.. (έχει η μαμά μου ένα κανισάκι και κλαίει με δάκρυα κανονικά άμα λείπει η μαμά μου) Αλλά τα αγαπάω πολύ και τα σκυλάκια... από μικρή συνέχεια είχα και σκυλάκια και γατάκια, παπαγαλάκια, ψαράκια απ'όλα... αδερφάκι τους ζητούσα το καημένο ζωάκια μου φέρνανε!! όλα τα ζωάκια τα αγαπάω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου και εγώ αυτή τη στιγμή οκλαδόν κάθομαι πολύ με βολεύει... νιώθω ότι με ξεκουράζει...

Εσύ δεν έχεις όλα τα συμπτώματα οπότε δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας!! :)

Όσο για τα γατάκια έχεις δίκιο που τα φοβάσαι γιατί καμιά φορά γίνονται λίγο άγριες (ξυπνάει η τίγρης μέσα τους) και αν τους κάνεις κάτι που δεν γουστάρουν μπορεί να βγάλουν τα νυχάκια τους...κάτι που τα σκυλιά δεν θα έκαναν ποτέ... απλά με τη γάτα έχεις την πρόκληση να την 'δαμάσεις' ενώ τα σκυλάκια σου τα δίνουν όλα έτοιμα στο πιάτο...τα γλυκούλια μου..

Όσο για αυτούς που δηλητηριάζουν,χτυπάνε, βασανίζουν τα ζώα...δεν έχω λόγια τους θεωρώ κατώτερους απο ζώα!! Είναι αναίσθητοι και δεν αξίζουν να λέγονται άνθρωποι... τα παίρνω πάρα πολύ με κάτι τέτοια άτομα και δυστυχώς κυκλοφορούν πολλοί!! Και πιστεύω ότι άνθρωπος που δεν αγαπάει τα ζώα δεν μπορεί να αγαπήσει ούτε τους ανθρώπους!! :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poso dikio exeis yeliz mou, prin liges meres eida ena arthro sto trelo kouneli kai eklaiga me anafilita asta na pane ta katharmata :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

eimai toso trellameni me ta zwakia pou exw kanei tis trelles gia na ta prostateusw, mia fora mpika mprosta se ena lewforeio kai eswsa mia gata :blink:

kapoia stigmi tha milisoume ksana gi auta ;)

pros to paron paw gia nani giati eimai ptwma kai i piesi mou akoma kanei xamiles ptisis :blink:

filakia polla koritsakia mou omorfa, oneira glika :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι υπεροχη αυτη η σταση Γιελιζ μου?ανακουφιστικοτατη!!!

θελω να τα εχω ολα τα συμπτωματα κατα τη 38 εβδομαδα.αλλα ας γινει οτι πει ο Θεος και οχι το δικο μου θελημα.

αυτο φοβαμαι με τις γατες οτι ξαφνικα μπορει να βγαλουν νυχι..ασε που πολλες ειναι σνομπαριες! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!

θα συμφωνησω απολυτα με τους ανθρωπους-ζωα!τι εφταιγε το καημενο το γατακι??ηταν τοσο καλοοοοοο!!!σαν σκυλακι....ουδεποτε μου εβγαλε νυχια!ο μαξ μου!!!κριμα το καημενο..

τα σκυλακια δε...τα Λ Α Τ Ρ Ε Υ Ω!!! παντα ειχαμε στο σπιτι μας σκυλακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα και απομένα κοριτσάκια... όνειρα γλυκά και καλή ξεκούραση... πάω να δω μια σειρά που ξεκίνησε στο STAR Jericho λέγεται και το είδα κανα 2 φορές και μου άρεσε... φιλακιάαααααααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη μου τρωγε κοπελα μου αλατι να ανεβει η πιεσουλα σου!!!να προσεχεις!!!!!!πινε και πολυ νερο να ανεβει το πλασμα.εγω αυτο κανω!εχω πλακωθει στο αλατι και νιωθω σουπερ!

καλα μπηκες μπροστα απο λεωφορειο για να σωσεις μια γατα????ηρωας!!!!!

καληνυχτα κοπελες μου!!!!καλη ξεκουραση!!!μακιαααααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

δεν ειναι υπεροχη αυτη η σταση Γιελιζ μου?ανακουφιστικοτατη!!!

θελω να τα εχω ολα τα συμπτωματα κατα τη 38 εβδομαδα.αλλα ας γινει οτι πει ο Θεος και οχι το δικο μου θελημα.

αυτο φοβαμαι με τις γατες οτι ξαφνικα μπορει να βγαλουν νυχι..ασε που πολλες ειναι σνομπαριες! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!

θα συμφωνησω απολυτα με τους ανθρωπους-ζωα!τι εφταιγε το καημενο το γατακι??ηταν τοσο καλοοοοοο!!!σαν σκυλακι....ουδεποτε μου εβγαλε νυχια!ο μαξ μου!!!κριμα το καημενο..

τα σκυλακια δε...τα Λ Α Τ Ρ Ε Υ Ω!!! παντα ειχαμε στο σπιτι μας σκυλακι..

Νόμισα ότι έφυγες Αναστασία μου... πάω να δω τη σειρά που έλεγα... τα λέμε αύριο κουκλίτσα μου.... η πιο μετά ;) αν μπω και είσαι ακόμα εδώ αλλίως καληνύχτα και φιλαακιααααα!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν εφυγα...θα εφευγα χωρις να καληνυχτισω? τσου,τσου!ποτε,ποτε! μια μικρη περιληψη της σειρας που βλεπεις...

μια πυρηνικη επιθεση σκορπα τον πανικο στους ησυχους δρομους μιας επαρχιακης πολης.συντομα οι κατοικοι συνειδητοποιουν πως αν θελουν να επιβιωσουν θα πρεπει να ξεπερασουν τα ορια της αντοχης τους..(σκιτ ουλριχ,λενι τζειμς) σειρα του 2006..τελειωνει στις 2+30 ελλαδος!

φιλακια προς το παρον.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

οχι δεν εφυγα...θα εφευγα χωρις να καληνυχτισω? τσου,τσου!ποτε,ποτε! μια μικρη περιληψη της σειρας που βλεπεις...

μια πυρηνικη επιθεση σκορπα τον πανικο στους ησυχους δρομους μιας επαρχιακης πολης.συντομα οι κατοικοι συνειδητοποιουν πως αν θελουν να επιβιωσουν θα πρεπει να ξεπερασουν τα ορια της αντοχης τους..(σκιτ ουλριχ,λενι τζειμς) σειρα του 2006..τελειωνει στις 2+30 ελλαδος!

φιλακια προς το παρον.......

Αχ αυτό το google!! όλα τα βρίσκεις :P:P πάντως φαίνεται καλή η σειρά....

για το οκλαδόν που λές είναι όντως πολύ ανακουφιστική στάση εγώ νιώθω οτι μου ξεκουράζει και την μέση και τα πόδια!! (τέλος οι διαφημίσεις) σε λίγο πάλι :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!δεν το βρηκα στο google..εχω νοβα και παντα βαζει μια μικρη περιληψη του καθε προγραμματος της τηλεορασης στο αναλογο καναλι.

να σου πω την αληθεια ο σκιτ μου αρεσει πιο πολυ..εχω συνδυασει τον χαρακτηρα του ντεπ και δεν τον συμπαθω.ειχα ακουσει οτι εδερνε πολυ ασχημα τις γυναικες του.

η σταση οκλαδον μου αρεσει παρα πολυ,να φανταστεις και οταν τρωω ετσι καθομαι.. :P :P :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!δεν το βρηκα στο google..εχω νοβα και παντα βαζει μια μικρη περιληψη του καθε προγραμματος της τηλεορασης στο αναλογο καναλι.

να σου πω την αληθεια ο σκιτ μου αρεσει πιο πολυ..εχω συνδυασει τον χαρακτηρα του ντεπ και δεν τον συμπαθω.ειχα ακουσει οτι εδερνε πολυ ασχημα τις γυναικες του.

η σταση οκλαδον μου αρεσει παρα πολυ,να φανταστεις και οταν τρωω ετσι καθομαι.. :P :P :D :D :D

Ως πιο γριά :P τον Johnny τον ξέρω απο παλιά που είχα αφίσες του στο δωμάτιο μου :P:P και όσο παλιοχαρακτήρας και να είναι μου κακοφαίνεται να τον "πουλήσω" για έναν νεότερο :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

Γιελιζ μου παω για υπνο γιατι κουραστηκα αρκετα..

τα λεμε αυριο κοπελα μου!!!καληνυχτα και καλη ξεκουραση!!!!φιλακια πολλαααααααααα!!!!!!!

Καληνύχτα Αναστασία μου καλή σου ξεκούραση και όνειρα γλυκά γλυκά σαν καραμελίτσες!!! ;);):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!κοριτσακια μου ευχομαι να σαστε ολες καλα,Κατερινακι πλησιαζει ο καιρος!!!Αγγελικουλα λιγο αλμυρα τρωγε βρε..

εγω τα χω φτυσει ,ποναει ολο το σωμα μου,εχθες ολη μερα ειμασταν στο χωριο του αντρα μου,ωρες πανω σε μια καρεκλα,οταν φυγαμε δεν μπορουσα να περπατησω απο τον πονο στην ουρα...το βραδυ μαρτυρησα ,που να κοιμηθω;μεχρι να γυρισω πλευρο εκανα 2 λεπτα...και σημερα εχουμε γλεντι,αχ,δεν μπορω αλλο γαμωτο..και εχω την κουνιαδα μου θελει μακιγιαζ,ΠΟΝΑΩΩΩ.Αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

Καλημερουδια!!κοριτσακια μου ευχομαι να σαστε ολες καλα,Κατερινακι πλησιαζει ο καιρος!!!Αγγελικουλα λιγο αλμυρα τρωγε βρε..

εγω τα χω φτυσει ,ποναει ολο το σωμα μου,εχθες ολη μερα ειμασταν στο χωριο του αντρα μου,ωρες πανω σε μια καρεκλα,οταν φυγαμε δεν μπορουσα να περπατησω απο τον πονο στην ουρα...το βραδυ μαρτυρησα ,που να κοιμηθω;μεχρι να γυρισω πλευρο εκανα 2 λεπτα...και σημερα εχουμε γλεντι,αχ,δεν μπορω αλλο γαμωτο..και εχω την κουνιαδα μου θελει μακιγιαζ,ΠΟΝΑΩΩΩ.Αυτα

vaster καλημέρα!

Είδα και στο χαρακάκι σου το ¨θαλλασινό¨ με το καλό να δεχτείς το γιοκα σας!ΜΕ ένα - κανέναν πόνο. Η φωτό είναι από το μωρό σου? Και μην κουράζεσαι προηγείται ο μπεμπούλης σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφούλες :)

Γελίζ ο γάτος σου είναι... έρωτας! Σαν πειρατής είναι με αυτό το "μουσάκι" και με το ύφος το "είμαι ο καλύτερος και πιο όμορφος απ' όλους" :lol: Εμείς όποτε κάνουμε μπάνιο τον δικό μας (π.χ. τις προάλλες του είχε κολλήσει μια icon_shit.gif στις τρίχες, μπλιαχ) ουρλιάζει από τσαντίλα, αλλά πρέπει! Κι εσύ αφίσα Τζόνι Ντεπ ως έφηβη; Μήπως είχες και Ρίβερ Φίνιξ; Πολύ μ' άρεσε :blush:

Κατερινάκι, το βιβλίο είναι φανταστικό. Είχα διαβάσει το κεφάλαιο για το θηλασμό και ήθελα να διαβάσω και αυτό για το μπουκάλι πριν σου απαντήσω χαχαχαχ! Είναι πολύ ισορροπημένο, γραμμένο ψύχραιμα και απλά :)

Αναστασία, είσαι καλύτερα σήμερα; Μ' αρέσει ρε τρελές που το γυρίσατε σε διαγωνισμό :P Η Αναστασία είναι και δύο εβδομάδες πιο μπροστά οπότε και τώρα να γεννήσει, η καραμελίτσα θα είναι... κανονικό μωράκι :cheer: Εγώ δεν έχω καθόλου ενδείξεις πρώτον και δεύτερον ανησυχώ που είναι μόνο 2200. Τι θα προλάβει να πάρει σε 3 εβδομάδες; :dry:

Κατερινάκιιιιι, πού είσαι;! Σε ταλαιπωρούν οι μπογιατζήδες; :(

Αγγελικούλα, ζηλιαρόγατα, πολύ γέλασα με τη συζήτηση για τεκνά και τις ζήλιες :lol: Συμφωνώ με το Κατερινάκι ότι αυτά ανήκουν στο παρελθόν. Με εμάς επέλεξαν να περάσουν τη ζωή τους. Αν είναι να γίνει στραβή θα γίνει όπως και να 'χει. Εμένα πέρυσι τον έστελναν συνέχεια εξωτερικό με διάφορες χαριτωμένες γκομενίτσες και στην αρχή ψιλοζήλευα :blush: Μετά όμως σκέφτηκα ότι κάθομαι και βασανίζω το μυαλό μου χωρίς λόγο! Και κάπως έτσι ξεκόλλησα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimeroudia koritsakia mou,

efxomai na eiste oles sas kala!

Mpella den mas eipes,ti egine me ta apotelesmata? ola kala me ton aimatokrith??? na prosexeis kai na mhn kourazesai.

epidh kapou diavasa kati gia faskomhlo, koritsia to faskomhlo to pinoume otan theloume na KOPSOUME ton thilasmo, anti gia farmaka pernoume faskomhlo kai ypoxwrei to galataki. giafto prosoxh!

einai kalytero apo ta farmaka ta opoia einai toso dynata pou se periptwsh pou einai egkos h kopela , mexri kai na apovalei mporei!

exw thn xaderfh mou pou thilase 3 xronia kai me enhmerwnei epi tou thematos.

ax koritsia emeis tha pame to soukou sthn Thasso!! :woohoo: :woohoo: mexri ekei mporoume na pame,pio makria de leei :S

tha pame me tous koumparous mas kai ton kouniado mou.

twra sas afhnw omws gia na siderwsw ligaki, pali mazeftikane ta atima ta rouxa...ouf! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!ο γαμος ειναι το Σαββατο Κατερινακι μου,ασε πολυ κουραση!μακαρι να τα αποφευγα ολααααα!δεν μπορω καθολου τους γαμους...η κουνιαδα μου δεν καταλαβαινει την κατασταση μου και θελει τα δικα της!αιματοκριτης Θεκλα μου ηταν 31,και τωρα πηγε 32,8 ευτυχως δεν επεσε αλλο,το φασκομηλο δεν κανει για εγκυμοσυνη γαλουχια,και πραγματι το πινουν για να κοπει το γαλα,το ειχε μεσα σε κρεμα για μασσαζ του περινεου!τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

Ευχαριστω Μαρακι μου!!ο μπεμπης μας ειναι στην φωτο!!εσυ εχεις παιδακι;;

Με το καλό να τον υποδεχτείτε! Τι γλυκιά φωτό? Συγκινήθηκα!

Όχι δεν έχουμε, αλλά ελπίζω σύντομα! Είμαι και εγώ στην λίστα του ¨ΙΟΥΛΙΟ Ή ΑΎΓΟΥΣΤΟ Ή ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΕΓΩ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ¨ και θα γίνωωωωωωω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...