Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 12


Recommended Posts

koritsakia mou euxaristw polu :):):)

anastasia mou teleio to foustanaki sas :woohoo:

to karotsi mas kanei 770 xwris to kathismataki autokinitou, fisika sto e baby kanei ligotero kai sto rethymno eipan ston antra mou 820 :blink: eleos toses times gia to idio pragma :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Anna σε έβαλα κι εσένα ;)

καλά πολύ γελοία αυτή η σκατομαζωχτρα ...πλάκα έχει η ονομασία :P:P

κορίτσια σας αφήνω, πάω να ξαπλώσω λίγο! πριν λίγο διαπίστωσα πως το σκατουλάκι μου (το μωρό μου,μη πάει το μυαλό σας αλλού :P:P )

γύρισε με το κεφάλι προς τα πάνω :S:S γιατί μου το κάνει αυτό τώρα?

ήταν και ψιλοτυλιγμένο στον υπέρηχο,αν αρχίσει τα ακροβατηκά καήκαμε :huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

μια φωτογραφια απο τη σκατομαζωχτρα μας!!!! :lol::lol::lol::lol:P7070562-20100707.JPG

Αναστασία μου αυτή είναι που έλεγες ότι κάνει 10 ευρώ; Την έχει και στα prenatale. Έχω περιέργεια πόσο θα την έχουν εδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραίο το καρότσι!! Καλές βόλτες!!!

Πώς μπορείτε και χάνετε κιλά???!! Εμένα έχει αρχίσει η τρελή όρεξη (αν άφηνα τον εαυτό μου ανεξέλεκτο θα ήμουν μία όρκα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

Anna σε έβαλα κι εσένα ;)

καλά πολύ γελοία αυτή η σκατομαζωχτρα ...πλάκα έχει η ονομασία :P:P

κορίτσια σας αφήνω, πάω να ξαπλώσω λίγο! πριν λίγο διαπίστωσα πως το σκατουλάκι μου (το μωρό μου,μη πάει το μυαλό σας αλλού :P:P )

γύρισε με το κεφάλι προς τα πάνω :S:S γιατί μου το κάνει αυτό τώρα?

ήταν και ψιλοτυλιγμένο στον υπέρηχο,αν αρχίσει τα ακροβατηκά καήκαμε :huh::huh:

Μην αγχώνεσαι άδικα γιατί μπορεί να είναι ιδέα σου. Έτσι που είναι κουβαράκια που να ξέρουμε που βρίσκεται τι. Καλή ξεκούραση και ευχαριστώ για την προσθήκη :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ πήρα σκατομαζώχτρα! Τη θεωρώ απαραίτητη!! Πήρα αυτή που είναι λίγο πιο ακριβή αλλά βάζεις δική σου σακούλα και έτσι δε χρειάζεται να αγοράζεις ανταλλακτικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκ!!!770????820?????πωωωωωωωωωωωω!!!!

καλοριζικο να ειναιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

ευχαριστω πολυυ αγγελικη μου!!!!!!!!!

σουπιτσα μου γιατι τοσα λεφτα???εμεις εδω δεν πληρωνουμε τπτ ρε κοριτσια ουτε στη μαια ουτε στον γιατρο..τπτ!τι παλιοσυστημα ειναι αυτοο στην Ελλαδα????απο παντου να τ'αρπαζουν πια?η μαια και ο γιατρος μισθο δεν εχουν μηνιαιως?γιατι παιρνουν εχτρα???ααααα!!!!!συγχιζομαι!!!!

crazymammy οντως γελοια αλλα εξυπηρετικη!!χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!ειναι ζωηρουλικο το νινακι σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέκλα, μην αγχώνεσαι! Και εγώ ήμουν σίγουρη ότι ο μικρός ήταν ακόμα με το κεφάλι προς τα πάνω και όταν πήγα στο γιατρό το κεφάλι ήταν κάτω... Έχω πειστεί ότι δεν μπορώ να καταλάβω που είναι τι.... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μου ναι αυτη ειναι!ελεγξε οταν μπορεις απο περιεργεια μονο.εκτος και αν σ'ενδιαφερει να την αγορασεις..δεν νομιζω να κοστιζει τοσο οικονομικα ομως.σε εμας πρεπει να ηταν σε προσφορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

σουπιτσα μου γιατι τοσα λεφτα???εμεις εδω δεν πληρωνουμε τπτ ρε κοριτσια ουτε στη μαια ουτε στον γιατρο..τπτ!τι παλιοσυστημα ειναι αυτοο στην Ελλαδα????απο παντου να τ'αρπαζουν πια?η μαια και ο γιατρος μισθο δεν εχουν μηνιαιως?γιατι παιρνουν εχτρα???ααααα!!!!!συγχιζομαι!!!!

Άσε Αναστασία... Εδώ αν γεννήσεις σε ιδιωτικό συν εξετάσεις κάθε μήνα θέλεις πολλάαα λεφτά! Και αν πας σε δημόσιο θέλεις πάλι λεφτά αλλά λιγότερα... Ευτυχώς που ακόμα ελπίζω ότι θα πάρω αρκετά από το ΙΚΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγείρισσες του φόρουμ, όπως καταλαβαίνετε μου ανοίξατε φωτιές με τον κορμό και σκέφτομαι να φτιάξω αυτό το γλυκό με το ζελέ και την κρέμα και να βάλω και φρούτα...

Να ρωτήσω, την κρέμα τη βάζετε πάνω ή κάτω από το ζελέ? Τα πτι μπερ στον πάτο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

an-n έγραψε:

Άσε Αναστασία... Εδώ αν γεννήσεις σε ιδιωτικό συν εξετάσεις κάθε μήνα θέλεις πολλάαα λεφτά! Και αν πας σε δημόσιο θέλεις πάλι λεφτά αλλά λιγότερα... Ευτυχώς που ακόμα ελπίζω ότι θα πάρω αρκετά από το ΙΚΑ...[/quote:3b4gpl32]

τι λες τωρα??πληρωνεις και στο δημοσιο???αιντε αιντε!!!!!ρε ξυλο που θελουν οι ιθυνοντες του υπουργειου υγειας!!! ποσο βγαινει μια εγκυμοσυνη-γεννα???εδω πληρωνεις μονο το μαγνησιο,ασβεστιο+σιδηρο.(και αυτα επειδη τα αγραζω απο την ελλαδα).υπερηχους,εξετασεις αιματος,ντοπλερ,επισκεψεις στη μαια ανα2 εβδομαδες ολα ειναι τζαμπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia emeis kai tha ta skasoume kanonikotata kai de tha paroume kai tpt se sxesi me osa exoume dwsei xazo dimosio :angry:

anastasia mou ennoeite oti tou xronou tha ta pigainoume gia mpanaki mazi edw sti thalassa, oi gorgonitses mas ;)

katerina mou soupitsa mou euxaristw polu :):):)

vre koritsia mipws na parw kai gw mia tetoia mazoxtra??? :P

i alitheia einai oti de to eixa poliskeftei :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Μαγείρισσες του φόρουμ, όπως καταλαβαίνετε μου ανοίξατε φωτιές με τον κορμό και σκέφτομαι να φτιάξω αυτό το γλυκό με το ζελέ και την κρέμα και να βάλω και φρούτα...

Να ρωτήσω, την κρέμα τη βάζετε πάνω ή κάτω από το ζελέ? Τα πτι μπερ στον πάτο??

κατερινακι θελω συνταγη!!!!!!!!πλιςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ για ιδιωτικό νοσοκομείο θέλεις €4.000 ΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ για γιατρό και μαιευτήριο συν €300 κατά μέσο όρο οι τρεις μεγάλες εξετάσεις (Α, Β επιπέδου και ντόπλερ) συν οι επισκέψεις στο γιατρό σου κάθε μήνα! Αν επίσης δεν πηγαίνεις στο ΙΚΑ για εξετάσεις αίματος κάθε μήνα, τότε προσθέτεις και αυτά... συν τα φάρμακα βέβαια (αν δεν στα γράφουν στο βιβλιάριο).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

koritsia emeis kai tha ta skasoume kanonikotata kai de tha paroume kai tpt se sxesi me osa exoume dwsei xazo dimosio :angry:

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

anastasia mou ennoeite oti tou xronou tha ta pigainoume gia mpanaki mazi edw sti thalassa, oi gorgonitses mas ;)

like!like!like!like!like!like!like!like!like!like!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

vre koritsia mipws na parw kai gw mia tetoia mazoxtra??? :P

i alitheia einai oti de to eixa poliskeftei :S

εγω την πηρα γιατι δεν θελω να μυριζει κακακια το μπανιο μου απο τα παμπερς.τα παμπερς δυστυχως μυριζουν πολυ και αν δεν πεταξεις τα σκουπιδια αμεσως γινεται χαμος μυρωδιων!!!χαχαχαχαχαχαχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτή τη σκατομαζώχτρα πήρα εγώ:

http://www.newbabyland.com/hygiene_diap ... 12-l2.aspx

είναι ακριβή γιατί είναι η μόνη που βρήκα που δε θέλει ανταλλακτικά.

Υπάρχουν και πιο οικονομικές, π.χ με €18:

http://www.bimbomarket.it/gb/en/sangeni ... P16146.htm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Εδώ για ιδιωτικό νοσοκομείο θέλεις €4.000 ΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ για γιατρό και μαιευτήριο συν €300 κατά μέσο όρο οι τρεις μεγάλες εξετάσεις (Α, Β επιπέδου και ντόπλερ) συν οι επισκέψεις στο γιατρό σου κάθε μήνα! Αν επίσης δεν πηγαίνεις στο ΙΚΑ για εξετάσεις αίματος κάθε μήνα, τότε προσθέτεις και αυτά... συν τα φάρμακα βέβαια (αν δεν στα γράφουν στο βιβλιάριο).

ενα 5000ε δλδ!πολλα λεφτα ρε κοριτσια!πολλα!κριμαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

κατερινακι θελω συνταγη!!!!!!!!πλιςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!

Συζητούσαν τη συνταγή κάποιες κοπέλες εδώ πριν κάποιες εβδομάδες-μήνες (σίγουρα η μία ήταν η Κατρίνα)... Εγώ μέσα στις άκρες τη θυμάμαι...

Αν δεν μου θυμίσει κάποια τη σειρά των υλικών θα αυτοσχεδιάσω :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Αυτή τη σκατομαζώχτρα πήρα εγώ:

http://www.newbabyland.com/hygiene_diap ... 12-l2.aspx

είναι ακριβή γιατί είναι η μόνη που βρήκα που δε θέλει ανταλλακτικά.

Υπάρχουν και πιο οικονομικές, π.χ με €18:

http://www.bimbomarket.it/gb/en/sangeni ... P16146.htm

Η ΣΚΑΤΟΜΑΖΩΧΤΡΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΣΧΗΜΕΣ ΟΣΜΕΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

krima leei :angry: asta na pane kai skepsou opws sou eipe i katerina oti tis exetaseis opws b' epipedou ktl de tis dikaiologoun, sigkekrimena to dimosio tis thewrei uperixous px egw sti b' epipedou edwsa 220 euro kai de pira mia pisw protimisa fisika na kratisw tin apodixi para na parw piso ta 8 euro :blink:

ase tis episkepseis sto giatrio 70 euro akoma kai stis exetaseis aimatos pou kanw plirwnw simetoxi :angry::angry::angry:

kai tha parw piso ola ola 1000 euro kai an :angry:

koritsia polu stenaxwrithika me ti kopela sto elenas akousate ti egine???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχα παρει και εγω μερος στη συνταγη!!!

Μονο που εγω αντι για πτι μπερ βαζω μπισκοτα σαβαγιαρ, τα οποια βουταω στο σιροπι της κομποστας που θα βαλω (πχ ροδακινο). Με αυτα κανω μια στρωση σε ενα γυαλινο πυρεξ. Ταυτοχρονα ετοιμαζω και την κρεμα, εγω παιρνω την ανθος αραβοσιτου της Γιωτης με γευση βανιλια (2 φακελακια)και την ριχνω πανω απο τα μπισκοτα. Απο πανω βαζω τα ροδακινα κομποστα και κατευθειαν στο ψυγειο. Μολις κρυωσει το γλυκο και πηξει εντελως η κρεμα, ριχνω απο πανω το ζελε και ξανα ψυγειο μεχρι να πηξει και το ζελε.

Καλη ορεξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

krima leei :angry: asta na pane kai skepsou opws sou eipe i katerina oti tis exetaseis opws b' epipedou ktl de tis dikaiologoun, sigkekrimena to dimosio tis thewrei uperixous px egw sti b' epipedou edwsa 220 euro kai de pira mia pisw protimisa fisika na kratisw tin apodixi para na parw piso ta 8 euro :blink:

ase tis episkepseis sto giatrio 70 euro akoma kai stis exetaseis aimatos pou kanw plirwnw simetoxi :angry::angry::angry:

kai tha parw piso ola ola 1000 euro kai an :angry:

koritsia polu stenaxwrithika me ti kopela sto elenas akousate ti egine???

Τι έγινε Αγγελική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Αυτή τη σκατομαζώχτρα πήρα εγώ:

http://www.newbabyland.com/hygiene_diap ... 12-l2.aspx

είναι ακριβή γιατί είναι η μόνη που βρήκα που δε θέλει ανταλλακτικά.

Υπάρχουν και πιο οικονομικές, π.χ με €18:

http://www.bimbomarket.it/gb/en/sangeni ... P16146.htm

πως γινεται να μην χρειαζεται ανταλλακτικα???τα παμπερς θα μυριζουν και υπαρχει περιπτωση να ανοιγουν μεσα.ε?

τη δευτερη την εχω εγω.ακριβως η ιδια ειναι.εχει σακουλακια που φυλακιζουν μεσα το παμπερς και τις μυρωδιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...