Μετάβαση σε περιεχόμενο

Aντε παλι να βρεις μαγιω....!!!!


Recommended Posts

Κοριτσια η εταιρια HELEN εχει φοβερα μαγιο για μεγαλο στηθος! O Φουστανος δεν κανει μια μπροστα της!!!Εγω ειμαι D cup.

Επισης ΤΟ τελειο στραπλες σουτιεν! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΑΓΙΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΜΠΟΞΕΡΑΚΙΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΟΛΛΗΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΦΤΑ ΣΤΟΥΣ ΓΟΦΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΛΑ Η ΠΙΟ ΠΕΤΑΧΤΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΩ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frapedia72 έγραψε:

Περισυ τετοια εποχη ειχα ξανανοιξει παρομοιο θεμα...

και φετος λοιπον μετα απο 2 απανωτες εγκυμοσυνες πρεπει να βρω το θαρρος να ψαξω για μαγιω που να μη με κανει να νιωθω σα το θωρηκτο ποτεμκιν! :silly: :silly: :silly: :silly:

ξερω , ξερω, μολις γεννησα κλπ κλπ κλπ... αλλα ελα που το κομπλεξ της παραλιας υπαρχει εμφυτο στο dna μας?!?!?!!? :blush::blush::blush:

οχι ολοσωμο λοιπον γιατι τονιζει τη φιγουρα :angry::angry:

οχι κορδονακι γιατι δεν κολακευει τα παχακια :angry::angry:

οχι σορτσακι γιατι ειναι για αθλητικα σωματα :angry::angry::angry::angry::angry:

ε... λοιπον! φτιαξτε και ενα μαγιω και για μας!!!!!!!!! :side::S:side::S:side: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ααααααα........ φιλενάδα......... θα τα χαλάσουμε!!!!!!!!!

Ένα είναι το θωρηκτό ποτέμκιν!!!!!! Η αφεντιά μου!!!!!!!!!! Μη μου παίρνεις το μονοπώλιο....... please!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Κοριτσάκι μου, ότι και να σου πω εγώ, δεν αλλάζει....... κι εγώ είμαι...... τα πάχη μου τα κάλλη μου....... πήρα πέρισυ 1 μαγιουδάκι....... ονειρεμένο..... για τα δικά μου γούστα.......

Ολόσωμο....... μπλε ελεκτρίκ στο χρώμα....... τα κορδονάκια από το στήθος δένουνε ψηλά στον αυχένα...... κι αφήνει και λιγάκι...... μπούστο..... ακάλυπτο..... κι έτσι....... εγώ που τις έχω τις περιφέρειές μου....... τονίζω το μπούστο μου....... για να κόψω όσο μπορώ από κάτω, με εννόησες???????

Άντε....... καλά ψαξίματα!!!!!! Κι επειδή την έχω πατήσει πολλές φορές...... κι έχω υπάρξει και πωλήτρια κατά το παρελθόν...... δεν έχει καμία σημασία τί θα σου πει η πωλήτρια (τη δουλειά της προσπαθεί να κάνει εξάλλου!!!!) εσύ πώς σε βλέπεις..... και φιλική συμβουλή..... τον αντρούλη σου μαζί να έχεις!!!!!!!

Τα φιλιά μου!!!!!!!

Και να χαίρεσαι τα νινάκια σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι ψάχνω μαγιώ και έχω απελπιστεί γιατί όλα μου είναι μεγάλα..

Μου σακουλιάζουν ρε παιδί μου τα πάνω. Τι να πάρω? Τα κορδονάκια μου αρέσουν γενικά αλλά φέτος το στήθος μου έχει μικρύνει πολύ ... Έπαιρνα μαγιώ τα 2 προηγούμενα χρόνια που ήμουν έγκυος και έλεγα φέτος λόγω οικονομικής κρίσης να μην πάρω. Έλα όμως που μου είναι όλα τεράστια!

Είχα κάνει μια δοκιμή προς την άνοιξη και προ΄πάθησα να βάλω κανα κιλό αλλά μπαααα

Θα πρέπει να πάρω μαγιώ τέλος-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MariaIoanna έγραψε:

Εγώ πάλι ψάχνω μαγιώ και έχω απελπιστεί γιατί όλα μου είναι μεγάλα..

Μου σακουλιάζουν ρε παιδί μου τα πάνω. Τι να πάρω? Τα κορδονάκια μου αρέσουν γενικά αλλά φέτος το στήθος μου έχει μικρύνει πολύ ... Έπαιρνα μαγιώ τα 2 προηγούμενα χρόνια που ήμουν έγκυος και έλεγα φέτος λόγω οικονομικής κρίσης να μην πάρω. Έλα όμως που μου είναι όλα τεράστια!

Είχα κάνει μια δοκιμή προς την άνοιξη και προ΄πάθησα να βάλω κανα κιλό αλλά μπαααα

Θα πρέπει να πάρω μαγιώ τέλος-

ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ?!?!?!?!? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΙΛΑ?!?!?!?!?!?! :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

ε.. δεν υπαρχει θεος! τελος! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta έγραψε:

η λύση είναι μια και μοναδική, όταν πας παραλία κάνεις πρώτα μια γύρα,

όταν εντοπίσεις παρέα με ποιο παχουλές απο εσένα κάθεσαι δίπλα και έτσι φαίνεσαι ποιο αδύνατη

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα....σωστηηηηηηηηη!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΜΑΓΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΑ ΠΕΡΣΙΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΧΩΡΑΝΕ---ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ----ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΘΑ ΒΟΥΤΗΞΩ---- :laugh: :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως θα ηθελα ενα μαγιω οπως αυτα της παλιας εποχης στυλ σκελεα - καπρι!!!! τελειο!!!!!!!!

διαφορετικα θα κανω το εξης ... ενα μποξερακι του αντρα μου, το σουτιεν απο το μαγιω και απο πανω ενα μπλουζακι (και καλα για να μην καω) καλο, ε?!?!?!? χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κοριτσια εγω δε γεννησα αλλα κιλακια παραπανισια υπαρχουν αρκετα..

φραπεδια μου θα σου λεγα να πας στα calzedonia εχει υπεροχο σχεδια,προσιτες τιμες κ σιγουρα θα σε βολεψουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω σημερα εκανα την εμφανιση μου στην θαλασσα με την κοιλια στο στομα!!!!!!το κατω το μαγιο ευτυχως μου κανει με το πανω ειχα θεμα γιατι απο το 1 νουμερο εχω παει στο 3!!!ευτυχως βρηκα απο μια ξαδερφη που εχει μεγαλο στηθος και το καλυψαμε και αυτο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Εγω γεννησα πριν 2 μηνες περιπου...

1ον εχω μαυρη γραμμη στην κοιλια

2ον απεκτησα ραγαδες και χαλαρωτητα στην περιοχη του αφαλου και

3ον το στηθος μου απο 3 εγινε 5!!!!!!!

Βρηκα ενα μαγιω απ΄τα calzedonia αλλα καλου κακου θα βαλω κι ενα κρανος στο κεφαλι για να μη μ'αναγνωρισουν!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Κορίτσια Καλησπέρα,

Μόλις είδα το θέμα... κάλιο αργά παρά ποτέ :laugh: :laugh: :laugh:

Εγώ φοράω G Cup! οπότε πάντα είχα πρόβλημα να βρω μαγιό :(

Φέτος μου είπαν για ένα πρατήριο που επιλέγεις μαγιό και σου κάνουν τροποποιήσεις εκείνη τη στιγμή προκειμένου να εφαρμόσει σωστά το μαγιό επάνω σου.¨Έμεινα κατενθουσιασμένη :woohoo: :woohoo:

Εάν κάποια δεν έχει βρει ακόμα μαγιό και θέλει πληροφορίες ασ μου στείλει pm για να μην κάνω και διαφήμιση.

Α' το πρατήριο βρίσκεται Αθήνα.

Καλές βουτιές να έχουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...