Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα

επιτελους κοιμηθηκαν τα ζουζουνια μου,εμεις ολοι καλα ετοιμαζομαστε για την βαφτιση σιγα σιγα,την δευτερα εχουμε και ενα εμβολιο να κανουμε,την τριτη θα παω για ψωνια και πλησιαζουν οι μερες και ακομη δεν το καταλαβα,και μετα να παμε και διακοπουλες κι εμεις,τα παιδια περιμενουν πως και πως να παμε θαλασσα,αυριο αρχιζουμε και κοτοπουλο στην χορτοσουπα μας,ευτυχως τρωει μια χαρα ο μπεμπουλης μου αδειαζει το πιατακι του

ευακι μου περαστικα σου κοπελα μου,μην αγχωνεσαι μπορει να ειναι μια απλη φλεγμονη θα κανεις θεραπεια και θα περασει

βικακι μου να περασετε καλα στο γαμο

κατερινακι με το καλο να βαφτισεις την μικρουλα σου,πως θα την πειτε;

σοφακι κανενα νεο με τον πριγκηπακο σου;

ολια χαιρομαι που βγηκε αρνητικη η καλλιεργεια,ωραια

καλο βραδυ σε ολλες πολλα φιλια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια μου!

Χαθηκαμε ολες...

Εμεις τα ιδια...

Εχω βαρεθει να κανω μια ωρα να κοιμισω τον μικρο καθε βραδυ και να ξυπναει καθε μιση ωρα!

Και δεν ησυχαζει με τον μπαμπα του παρα μονο με μενα!

Δηλαδη αμα παω δουλεια τι θα κανει;

Αχ εχω κουραστει!

Χθες ολη μερα δεν κοιμηθηκαν καθολου ουτε ο Μιχαλης και ηταν και μεσα στην ενεργεια!!!!

Να πω και στα κοριτσια που βαφτησαν να χαιρονται τα μωρακια τους!!!

Αυτα απο μας φιλες μου.

Τα ξαναλεμε!

Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!

που ειστε βρε ολες?????????????

εμεις καλα...θα παμε για μπανακι και το απογευμα εχουμε μια βαφτιση.την αλλη βδομαδα παμε αθηνα και ναυπλιο να δουμε τους γιατρους μας...

οι αθηναιες τι λετε για τη συναντηση?????

κατερινακι,ποτε θα σε πετυχω????θελω να σου πω.... ;)

φιλια σε ολες!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΛΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!ΓΥΡΙΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....ΚΑΛΑ ΡΕ...ΕΛΕΓΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ 5 ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΓΡΑΨΑΤΕ ΜΟΝΟ 4 ΣΕΛΙΔΕΣ?ΜΟΝΟ?????ΔΗΛ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΙ ΠΟΛΥΛΟΓΟΥΔΕΣ?ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ????ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ....ΤΕΛΕΙΑ..ΕΦΑΓΑ,ΞΑΝΑΕΦΑΓΑ,ΞΑΝΑΕΦΑΓΑ..ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ...ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ 2 ΔΩΜΑΤΥΙΑ..ΜΕΓΑΛΟ ΥΠΕΡΟΧΟ.Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΣΟΥΠΕΡ.ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ..ΠΡΩΙΝΟ ΕΙΧΕ ΚΕΙΚ,ΤΣΟΥΡΕΚΙ,ΜΑΡΜΕΛΑΔΕΣ,ΜΕΛΙ,ΚΟΜΠΟΣΤΕΣ,ΚΟΡΝ ΦΛΕΙΚΣ,ΨΩΜΙΑ,ΚΑΦΕΔΕς,ΧΥΜΟ,ΓΑΛΑ,ΜΕΡΕΝΤΑ ΖΑΜΠΟΝ,ΚΑΣΕΡΙ ΚΛΠΚΛΠ...ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ....ΧΑΜΟΣ....ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΧΕΣΤΕΙ ΑΠ ΤΞΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ.ΕΙΧΕ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ,ΣΑΛΤΣΑ,ΣΑΛΑΤΕΣ,ΑΛΟΙΦΕΣ,ΓΛΥΚΟ,ΓΕΜΙΣΤΑ,ΜΠΡΙΑΜ,ΠΑΤΑΤΕΣ,ΧΟΙΡΙΝΟ,ΤΑ ΤΑΨΙΑ ΒΓΙΑΝΑΝΕ ΑΒΕΡΤΑ..ΕΒΑΖΕΣ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕΣ Κ ΟΣΟ ΗΘΕΛΕΣ..ΚΑΙ ΕΦΑΓΑ ΚΑΙ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑ ΜΥΔΙΑ ΣΑΓΑΝΑΚΙ,ΧΤΑΠΟΔΙ,ΚΑΛΑΜΑΡΡΑΚΙΑ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΒΓΑΛΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΤΑΓΟΝΑ ΑΙΜΑ ΟΛΟ ΚΙ ΟΛΟ..ΤΕΛΕΙΑ...ΕΒΑΛΑ 3 ΚΙΛΑ..Ο ΠΟΝΟΣ ΠΟΝΟΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΕΥΕΡΕΘΙΣΤΟΥ ΕΝΤΕΡΟΥ ΚΟΙΝΩΣ ΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΟΛΙΤΙΔΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΤΑΤΑ...ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΑΛΛΑ ΑΠ ΤΟ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΕΦΑΓΕ ΟΥΤΕ ΤΟ ΜΙΣΟ...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ..ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΠ[ΟΥΛΗΣ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΚΤΙΟΣ ΑΠ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ..ΑΠ ΤΙΣ 9 Η ΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 6 ΜΙΣΗ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ..ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ Η ΣΕ ΠΑΙΔΤΟΠΟΥΣ..ΚΑΙ ΥΠΝΟ ΑΠ ΤΙΣ 12 ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ....ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΠΛΙΑ.ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ.ΣΟΦΑΚΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΟ ΚΑΡΑΝΑΒΑΛΙ?ΕΓΩ?ΑΡΙΜΠΑΑΑΑΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΙΧΑ ΝΑΜΠΩ 2 ΜΕΡΕΣ Κ ΒΛΕΠΩ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΠΟΛΥ ΕΡΗΜΙΑ Ε;

ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.ΑΝ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΓΙΑ 15ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΡΕΠΟ.

ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ,ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ Κ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ ΓΕΝΙΚΑ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΤΙΣ 5 Η ΩΡΑ.ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΗΤΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΤΗΜΑ ΣΤΗ ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ Κ ΕΙΧΕ Κ ΠΟΛΥ ΔΡΟΣΙΑ.

ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΗ ΤΣΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ.Ο ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΑΝΤΙΗΛΙΑΚΟ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΙΣΩΣ Κ ΜΕΤΑ!ΜΕ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΒΕΒΑΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας !!!

Πάτσυ, ζήλεψα... θέλω διακοπές επειγόντως!!

Ευάκι μου πιστεύω να μην είναι τίποτα σοβαρό και να είναι ένα απλό εξάνθημα... πονάς ?? Ευτυχώς που έρχεσαι να το δεις να ηρεμήσεις..

Δεν θα μπορέσω εγώ 24-25 να τα πούμε θα λείπω εκτός.. κρίμα.. μήπως στην επιστροφή θα μπορείς??

Λέμον, ο μικρός σου γλύκα.. ειδικά στο βίντεο με το γκολλλλλλλ!!!!!

Βικάκι οι φώτο σας από τις διακοπές τέλειες!!

Εμείς φεύγουμε την Παρασκευή για Λευκάδα και θα καθίσουμε για 4 ημέρες..... αχ περιμένω πως και πως...

Φιλάκια σε όλες τις φιλενάδες και στα μωρά μας !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες, τι κάνετε?

πωπω ερημια, πως φαίνεται ότι όι περισσότερες είναι διακοπούλες!!!!!

Εμεις είχαμε την βάπτιση την κυριακή, όλα πήγαν καλά δεν έκλαψε καθόλου στην κολυμπήθρα ούτε μετά που της έκοψε τα μαλλιά ο παππάς αφού γυρίζει και τις λέει <πως φαίνεται οτι είσαι γυναίκα και σου αρέσει να σε περιποιούνται>, αλλά στο ντύσιμο χάλασε τον κόσμο...

Την θήλαζα και έξω από την εκκλησία όταν μας χαιρετούσε ο κόσμος τι να έκανα αφού πεινούσε και νύσταζε το πουλάκι μου.

Μόλις μου φέρουν φωτογραφίες θα σας βάλω να δείτε την Αγγελική μου.

Εύα για την συνάντηση έγω είμαι μέσα και δεν έχω πρόβλημα όποια μέρα σε βολεύει αλλά αν κανονίσουμε για Δευτέρα μπορώ μόνο απόγευμα λόγω δουλειάς. Ποιο άλλο κοριτσακι θα μπορεί, που λες να βρεθούμε?

Χρύσα, Βικάκι καλές διακοπές!

Κατερίνα με το καλό και η δική σας η βάπτιση!

Πολλά φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι,να σου ζησει η μπουμπου!!!!!πως την ειπατε?????φωτο εβαλες????ισως μπορει η ματινα κυριακη απογευμα αλλα δεν ξερει και σιγουρα....το χρυσουλινι μας θα ειναι διακοπες!!!!!!οποτε αν θες να παμε για καφεδακι εμεις πες μου!!!!κυριακη απογευμα μπορω!!!!!μπορει καμια αλλη?????????μαρακι???????

συμπεθεραααααααα????????που χαθηκες??????????εχεις τρεξιμο με τη βαφτιση ε?????? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!

ΠΩ ΠΩ ΕΡΗΜΙΕΣ...

ΚΑΓΚΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΣΟΥ!!ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!

ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ,ΠΕΡΣΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΛΕΥΚΑΔΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!!

ΝΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΒΡΑΔΥ ΝΥΔΡΙ,ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ Κ ΚΟΣΜΟ.

Κ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ,ΚΑΘΙΣΜΑ,ΑΓ.ΝΙΚΗΤΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΕΓΚΡΕΜΝΟΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΜΕ ΜΠΕΜΠΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΚΑΛΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΣΜΑ.ΕΓΩ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΕ ΚΑΤΕΒΗΚΑ,ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΑΠΟ ΨΗΛΑ!ΟΠΟΥ Κ ΑΝ ΠΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΝΤΥΠΩΕΙΣ!!ΕΧΩ ΩΡΑΙΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ!

ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ,ΑΛΛΑ ΗΣΥΧΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΩ Κ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΧΑΖΕΥΩ Κ ΛΙΓΟ ΕΔΩ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ!ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΗΣΑΝ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΜΕ ΦΟΥΣΙΚΟΡΤ!ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ!ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑ!ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΣΟΥ!ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ!

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ!ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ Η ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα

χαθηκα λιγο αυτες τις μερες τρεχω λιγο με τις ετοιμασιες,την δευτερα πηγαμε παιδιατρο,καναμε εμβολιο και ο μπεμπουλης ειναι 8κιλα και 72 ποντους η παιδιατρος μας βρηκε μια χαρα στην αναπτυξη του,και πηγαμε και διαλεξαμε και την λαμπαδα γιατι η νονα μας ηταν σε διλλημα,την τριτη ο μπεμπουλης ειχε γκρινια και εκανε και δεκατα αρχισανε τα διπλανα δοντακια να ετοιμαζονται,την τριτη το απογευμα πηγα για ψωνια δοκιμασα καμια εκατοστη φορεματα ουφ.... :woohoo: :woohoo: ωσπου σημερα το πρωι που ξαναπηγα επιτελους βρηκα ενα φορεμα και παπουτσια θα τα βαλω στην ομαδα να τα δειτε,μου εστρωσε καλα θα με δειτε σε φωτο και φορεμενο να μου πειτε,αυριο το απογευμα θα παμε να καλεσουμε τους νονους ετσι κανουμε εδω δεν ξερω αν το κανετε και εσεις,αντε και ηρθαν οι μερες

κατερινακι να σου ζησει η κορη σου να ειναι καλοφωτιστη γερη και δυνατη

πατσυ χαιρομαι που σου αρεσαν και σενα οι καραμελες μου,και δεν σου λεω καλο χειμωνα ακομα εις αλλα με υγεια θα σου πω

ευακι μου αντε να δουμε ποτε θα τα πουμε με τις δουλειες μου πολλα φιλια και πιστευω να εισαι καλυτερα

ματινακι σε ευχαιστω να περασετε καλα στην καλαματα

αυτα τα νεα μας πολλα φιλια σε ολλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΑΣ,ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Κ ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΕ ΛΙΓΟ ΣΤΕΝΕΜΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΠΛΕΣ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΦΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΧΩΡΙΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ Κ ΔΕ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ,ΔΟΚΙΜΑΣΑ 5 ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΔΕ ΨΑΧΤΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΗΣΥΧΙΑ ΕΔΩ,ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΜΕΤΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕΤΗΓΑΝΙΣΑΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ,ΟΜΕΛΕΤΕΣ,ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ,ΕΚΑΝΑ Κ ΨΗΤΗ ΦΕΤΑ Κ ΠΙΤΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑΝ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΩ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΚΟΥΖΙΝΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝ Ο ΧΑΜΟΣ!ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΚΟΡΟΙΔΟ;ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

ΜΕΤΑ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΛΑ Κ ΜΕΤΑ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ.

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΔΩ,ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ.ΔΕ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ Κ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΞΟΧΗ.Κ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ Κ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΝΑ ΤΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΩ Κ ΕΚΕΙΝΗ.

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΙΣΩΣ ΜΠΩ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι και κανγκουρακι,μπορειτε κατα τις 6??????που σας βολευει????mall???αλσος????

εχει ξεμεινει καμια αλλη αθηνα??????? :silly:

ματινακι,εσυ μπορεις τελικα?????

κατερινακι μου,εβαλες φωτο????παω να δω!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!

τι κανετε;

Εμεις τα ιδια!

Να ευχηθω χρονια πολλα στην Μαγδα και στην Μαρκελλα της!

Να ναι παντα γερες κι τοσο αυτοκολλητες οσο τωρα!

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

ΧΑΘΗΚΑ ΠΑΛΙ....ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ....

ΚΑΓΚΟΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΑΣ! ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗΣ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΕΥΧΟΜΑΙ! :)

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΕΣΕΙΣ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΚΑΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ Κ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ :kiss:

ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ?? ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΟΟΟΟΛΕΣ!

ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΦΩΤΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ...

ΕΧΟΥΜΕ Κ ΜΙΚΡΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΗΜΕΡΑ! 6 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ...ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ...

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΣΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες !!!Τικανετε?Πολυ ερημια βλεπω ολες θαλασσα ε?

Εμεις πηγαμε για λιγες μερες χαλκιδικη με τον μπεμπη και εκανα δουλειες στο σπιτι .Το καθαρισα γιατι θα κατεβουμε αυτη την παρασκευη για να κατσουμε .Ο αντρας μου ευτυχως παιρνει αδεια .Μπανιο εκανα μονο ενα και τον μπεμπη δεν τον εκανα γιατι μου ειπε η γιατρος επειδη παιρναμε αντιβιωση να μην τον βαλω στη θαλασσα.Του εβρεξα λιγο τα ποδαρακια αλλα τωρα που θα κατεβουμε θα τον βαλω στη θαλασσα. Καναμε και τα τελευταια εμβολια για φετος αλλα μου ανεβασε λιγο πυρετο .Την αντιβιωση για την ουρολοιμωξη θα την παιρνουμε για ενα τριμηνο μονο βραδυ.Ευτυχως τωρα την συνηθισε.Εκλεισα και εκκλησια για βαφτιση .5 σεπτεμβριου 6 το απογευμα .Τελικα θα την κανω θεσσαλονικη και τραπεζι αποφασισαμε μονο τους γονεις και τους νονους...

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: Παω να δω φωτο στην ομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Τι κανετε;

Εμεις τα ιδια.

Ζεστη ζεστη ζεστη!

Καθομαστε με τα κλιματιστικα συνεχεια.

Αυριο λεμε επιτελους να παμε και για κανενα μπανακι.

Κατα τα αλλα τα ιδια!

Ο μικρος μου καταβροχθιζει τα παντα!

Σημερα του βαλα και ακτινιδιο και το φαγε κανονικα!

Και ο Μιχαλης μου αρχισε να τρωει παλι κανονικα και αρχισε να πηγαινει και τουαλετα πια μονος του γιατι ειχαμε ενα προβλημα δυσκοιλιοτητας και τον ειχα με τα υποθετα συνεχεια!

Εχω αρχισει να στεναχωριεμαι και με τα οικονομικα...

Αν δεν βρω δουλεια απο σεπτεμβρη θα ανι δυσκολα τα πραγματα!

Του αντρα μου του χουν κοψει 500 ευρω και με την δοση του δανειου δεν μενει τιποτα....

Χθες πηρα λεφτα απο τον κουμπαρα του Μιχαλη και πηγαμε αντμιραλ και του πηρα αθλητικα για το σχολειο και φορμες ολα μιση τιμη!

Τωρα καθομαι με τον μικρουλη στο μπαλκονι να δροσιστουμε λιγο!

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΓΩ ΕΔΩ,ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ Κ ΛΕΩ ΑΣ ΓΡΑΨΩ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!

ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΙΛΑΚΟ Κ ΤΣΙΜΠΗΣΑΜΕ ΚΑΤΙ Κ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΞΑΠΛΩΣΕΙ.ΓΕΝΙΚΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ,ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΗ ΒΟΛΗ ΜΟΥ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ Κ ΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΦΕΥΓΕΙ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ,ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΠΕΣΩ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ.ΑΛΛΑ Κ ΑΠΟΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ,ΕΔΩ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΝΙΑ,ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΡΟΣΙΖΕΤΑΙ Κ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕ ΘΑ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ.

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΑΣΤΑ ΜΕ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ,ΕΤΣΙ Κ ΕΜΕΙΣ Κ ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΔΩ,ΦΕΥΓΟΥΝ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΛΕΦΤΑ.ΜΙΑ ΤΟ ΜΑΡΚΕΤ,ΤΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΜΑΣ,ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΟΙ ΚΑΦΕΔΕΣ Κ ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΠΑΜΕ Κ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ,ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗ ΠΑΣ Κ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ.

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ,ΑΝΤΕ ΘΑ ΧΑΘΕΙΣ Κ ΕΣΥ,ΟΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΖΙ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΛΕΟΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλες μου καλημερα..Πολυ ζεστη .Περιμενω πως και πως να ερθει το σαββατο να φυγουμε ..

Χρυσα ασε με τα οικονομικα πονεμενη ιστορια.Δυσκολα .Δεν θα ξαναγυρισεις στη δουλεια που ησουν? Θα ψαξεις για καινουρια?

Εγω σκεφτομουν αυτες τις μερες πως θα ξαναγυρισω και με επιασε στενοχωρια.Ασε που τωρα που δεν δουλευουμε και δεν προλαβαινουμε μετα τι θα κανουμε?

Πατσουλινι που εισαι ?Πολυ φαγητο στο ξενοδοχειο ?Καλα εκανες.Ο μικρουλης πως ειναι ?

Βικακι δυσκολα μετο μωρο να εισαι μονη .Εγω αυτες τις μερες πηγα και κουραστηκα πιο πολυ .Ευτυχως τωρα θα ειμαστε με τον Γιωργο οποτε θα με βοηθαει.

Φιλακια και καλο ΣΚ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...