Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια μου καλημερα και απο μενα!!!Εμεις συνεχιζουμε την αντιβιωση και αυριο θα κανουμε παλι εξετασεις ουρων.Χθες του εδωσα πρωτη φορα πατατα καροτο και εφαγε αρκετο .Του αρεσε..

Χρυσα και Κατερινακι περαστικα και στα δικα σας τα παιδακια .Πωπω ερημια οι μανουλες των Χριστουγεννων .Οι περισσοτερες πηγαν διακοπες .Να δουμε εμεις ποτε θα φυγουμε..

Καλα να περασετε σημερα !!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα!!!!!! B)

πραγματι.....πολλη ερημια.... :dry: οταν χειμωνιασει θα μαζευτουμε παλι στο τσατ ολες οι κλοτες ελπιζω!!!!!! :laugh:

κατερινακι,χρυσα και ολια,περαστικαααααααααααααααα :)

πατσουλινι,θα τα πουμε μολις γυρισεις!!!!!!!!καλα να περασετε!!!!! ;)

χρυσουλινι και κανγκουρακι,τελος ιουλιου κανονιζουμε καφεδακι!!!!!ωραια!!!!! :silly:

ματινακι,εσυ ξερεις τι πρεπει να φερεις ετσι??????? :P

μαρακι,εσυ θα εισαι αθηνα να γνωριστουμε και απο κοντα????? ;)

εμενα σημερα εφυγαν οι γονεις μου.... :( στεναχωριεμαι μωρε..... :( αλλα σε 2 βδομαδες θα παω εγω ναυπλιο οποτε ενταξει!!!!!!!!!! ;) χτες πηγαμε και για ποτακι με τον αντρουλη μου μετα απο πολυυυυυυυυυυυυ καιρο!!!!!!!καλα ηταν!!!!!!!!!εχουμε ξεσυνηθισει...... :silly:

μακια κουκλες!!!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα

σημερα ειμαστε καλα μπορω να πω αν και απο χθες το βραδυ ο νικος μου εκανε κατι δεκατα,παντως οι αλλοι δυο ειναι καλα,τι ιωση κι αυτη μια βδομαδα μας ταλαιπωρει :angry::angry: χθες τελειωσα επιτελους τις καραμελες για την βαφτιση και στο τελος της βδομαδας θα παω για ψωνια και να αρχισουμε να μοιραζουμε και τα προσκλητηρια,κατερινακι εγω βαφτιζω την επομενη κυριακη μετα απο σενα στις 25,με το καλο και η δικια σας βαφτιση,ωραια ακουγονται τα γλυκακια σας,εμεις θα εχουμε τουλουμπιτσες και κουρκουμπινακια

ευακι μου χθες δεν σε προλαβα....ποτακι βλεπω ε, τι ειναι αυτο;;;;το εχω ξεχασει :dry::dry:

ολια περιμενουμε τα αποτελεσματα σας

χρυσα εμενα ο μικρος μου κανει μασκες απο 40ημερων τις εχουμε βαρεθει σε λιγο θα τις κανει μονος οπως παμε :woohoo:

αντε να βαφτισουμε κι εμεις και να παμε και για κανενα μπανακι φιλια σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΟΛΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2 ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΣΟΥ!ΠΑΤΣΥ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ....ΕΝΝΟΙΑ ΣΟΥ!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!

ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ!

ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!

ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΜΠΙΛΑΚΟΥ Κ ΕΝΩ ΕΧΩ ΣΤΙΚΑΚΙ ΓΙΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΜΠΕΙΚ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!

ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΝΕΑ ΣΑΣ,ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΑ ΔΩ,ΑΠΛΑ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!

ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ,ΧΘΕΣ Κ ΠΡΩΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ Κ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟΥΛΙ ΜΟΥ!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΣΥΧΑ ΠΕΡΝΑΜΕ,ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΜΩΡΑΚΙ.ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ!

ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΩ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΠΙΑ,ΕΦΟΣΟΝ ΕΔΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΝΑ ΜΠΕΙ..

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ Κ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑ,ΧΑ!!ΝΑ 'ΜΑΙ ΠΑΛΙ!!!

ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΜΕΡΙΚΑ ΜΩΡΕ!

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ,ΣΙΓΑΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΑ ΑΦΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!ΑΛΛΑ Κ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΑΥΤΟΝ Κ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΔΕΙΓΜΑ!ΟΠΟΤΕ ΟΚ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!

ΜΕ ΤΗ ΠΑΤΣΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ Η ΓΑΙΔΟΥΡΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΤΗΣ@!

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ Ε;ΚΡΙΜΑ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΑΚΙ ΜΩΡΕ,ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ..ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ Κ ΕΣΕΙΣ!

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗ ΠΑΩ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΞΑΔΕΛΦΗ Κ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΡΙΞΑΝΕ Κ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΟΛΟΙ ΚΑΝΑΝΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΙ Κ ΤΡΟΜΑΞΕ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ Κ ΕΚΛΑΙΓΕ.ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΛΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ 15 ΜΕΧΡΙ30 ΙΟΥΛΗ Κ ΤΟΥΣ ΚΟΒΕΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ.Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ ΣΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΑΦΟΥ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ Κ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ..ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ..ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ..ΠΕΡΙ ΟΡΕΞΕΩΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ..

ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΞΥΠΝΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 8 Κ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΤΩΡΑ,ΟΛΟΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ Κ ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΑ Κ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΥΠΝΑΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!!

Εμεις εδω στην ζεστη..Ευτυχως ο μικρουλης μου παει καλυτερα .Σημερα περιμενω τα αποτελεσματα απο την καλλιεργεια που καναμε εχθες και αυριο εχουμε ραντεβου για υπερηχο..

Βικακι καλα μπανια !!!!

Πατσυ μου επισης!!!

Κατερινα 1 ωραιες οι καραμελες που εφτιαξες ..Ποτε με το καλο η βαφτιση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι,τι τελειες καραμελιτσες ειναι αυτες!!!!!!!!!!!!!!!!θελουμε κι εμεις!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

βικακι,ολια,ματινακι,χρυσουλινι,χρυσα,μαρακι,κανγκουρακιφιλακια!!!!!! :kiss: οι υπολοιπες καλα μπανακια!!!!!!! ;)

εμεις εδω τα ιδια!!!!ζεστη και πολυς αερας...... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΑΤΡΕΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΟΙ ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!

ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΠΑΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΕΙ Κ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΙΣΙΝΟΥΛΑ Κ ΤΗΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΟΜΠΡΕΛΑ ΜΕ ΝΕΡΟ ΑΠΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ Κ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!! ΕΥΤΥΧΩΣ!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΟΚΙΜΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΝΑ ΦΑΕΙ Κ ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ,ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ! :( ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΛΕΟΝ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ,ΕΧΩ Κ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΠΑΛΕΥΕΙ Κ ΑΥΤΗ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΑ ΜΟΝΑ ΦΡΟΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΠΟΥΖΙ Κ ΠΕΠΟΝΙ ΘΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ Κ ΑΥΤΑ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

ΚΛΑΙΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΩ...ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ! ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα

χαιρομια πολυ που σας αρεσαν οι καραμελιτσες μας ευακι σου στελνω κριμα που ειμαστε τοσο μακρια :ohmy::ohmy:

ολια καλα αποτελεσματα να εχετε,στις 25 βαφτιζω κοντευουμε

σοφακι τι πραγμα και αυτο με σενα ρε κοριτσι μου,μην απελπιζεσαι σιγα σιγα θα φαει ο πριγκηπακος σου ;)

βικακι καλα να περασετε,καλα μπανια ποτε θα σε πετυχω να τα πουμε;;;

σας αφηνω να ταισω τον μικρο και να παμε βολτιτσα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!

Όλια μου καλά αποτελέματα!!!

Ευάκι , θα σταματήσει ο αέρας και μετά ποιος σας πιάνει με τα μπανάκια σας!!

Κατερίνα μου , τέλειες οι καραμιλίτσες!!!!

Βικάκι και Πάτσυ να περνάτε όμορφα!!

Σοφάκι πως και αρνείται ο μικρός το φαγητό?? Εύχομαι τουλάχιστον να σου φάει το καρπούζι και το πεπόνι!!

Χρυσάκι μου ,συγνώμη τον Διονυσάκο εννοούσα.. Ωραίο όνομα!!! Στην κοσμάρα μου , sorry :blush:

και εμείς αυτό το ΣΚ κάναμε το πρώτο μας μπανάκι!! Ωραία ήταν και της άρεσε της μπεμπούλας ...!!

Σας φιλώ γιατί η μπέμπα θέλει να γράψει στο κομπιούτερ και φοβάμαι μη πατήσει κατά λάθος κάτι και μου σβήσει το κείμενο... γειααααα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!

Τι κανετε;

Εμεις εδω ζεστη...

Σημερα εφυγε και ο αδερφος μου και εχουμε μοναξιες παλι :(

Κατα τα αλλα τα ιδια.

Εβαλα καποιες φωτο στο φεις,εδω βαριεμαι ν βαζω ρε κοριτσια γιατι θελει μια μια φτιαξιμο :P

Αυριο θα παρουμε και τις φωτο απο την βαφτιση και θα σας βαλω να δειτε.

Φιλακια πολλα σε ολες και περαστικα στα αρρωστα μωρακια.

Ολια μου ευχομαι να πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες!

ζέστη ζεστη ζέστη, ζηλεύω τα κοριτσάκια που είναι διακοπές.

Ολια καλά αποτελέσματα να έχετε για να μπορέσετε να πάτε και εσεις τις διακοπούλες σας.

Σοφία υπομονή δε μπορεί κατι θα φάει ο μικρός.

Κατερίνα πολύ γλυκιές οι καραμελίτσες θα αρέσουν σίγουρα στα παιδάκια.

Χρύσα περιμένουμε φώτο απο την βάπτιση να σας θαυμάσουμε.

πολλά φιλιά σε όλες :P

καληνύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε κοριτσαρες???

μπα κοριτσια μου δεν τρεφω ελπιδες οτι το παιδι μου θα κανει κατι μια φορα οπως πρεπει κ γρηγορα :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: εχω ξαναπει ειναι μοναδικο σε ολα του το μαναρι μου!! δεν πειραζει αστον δεν θα μεγαλωσει κ θα μου λεει "μαμα τι να φαω τωρα?? πειναω" θα του λεω κατσε νηστικος για να μαθεις! χαχαχαχαχα θα ειμαι πολυ σκληρη μαμα εγω! :laugh: :P :laugh: :P

δεν σχολιαζω γιατι δεν προλαβαινω αλλα ο μορτης μου κ εγω σας στελνουμε πολλα κ αλμυρα φιλακια απο Αλεξανδρουπολη μερια! γυριστε μαγουλακια...μουυυυυατς!!!! :laugh:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα,

εμεις πλεον ειμαστε τελειως καλα,και πλησιαζει και η βαφτιση μας και ακομα δεν πηγα για ψωνια,μαλλον την τριτη θα παω και εχουμε και ενα εμβολιο να κανουμε ολα τα αλλα ειναι ετοιμα

α ρε σοφακι ασπλαχνη μανα :woohoo: ακου να μην δινεις φαγητο στο παιδι,ελα μην απελπιζεσαι θα φαει καποια στιγμη,δεν θελει να αφησει το βυζι φαινεται ξερει αυτος τι κανει ;)

κατερινακι με το καλο η βαφτιση σας,να μην κλαψει η μικρη και να το χαρειται :)

πολυ ερημια παντως ολη μερα ενα ποστ μονο, ολλες στις βουτιες και στις βολτες το ριξατε πολλα φιλια καλο βραδυ σε ολες τις μανουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!!!!!! ;)

κατερινακι,δε σε προλαβα.... :( πολυ χαιρομαι που ειστε τελειως καλα!!!!!!! :silly:

σοφακι,θα φαει....μην ανησυχεις!!!!!κι εμενα λιγο τρωει.ευτυχως δεν κλαιει,ουτε φτυνει τα φαγητα αλλα τρωει λιγο απ ολα!!!! ;)

χρυσουλινι,πηγαμε για μπανακι σημερα κι ως συνηθως εκανα μονο εγω!!!!!!!! :P η μικρη μου εχει βγει γατι!!!!!χαχαχα :laugh:

κανγκουρακι,εισαι για καφεδακι οταν ερθω ε?????? ;)

χρυσααααααααααα,αντε μπες να πουμε καμια κουβενταααααααααααααααααααααααααααααααα :side:

ολια μου,τι εγινε τελικα??????πηρες τα αποτελεσματα?????? :unsure:

εγω αρχισα λιγο τις ετοιμαστες της γαμο-βαφτισης....χαμος..... :huh: βαριεμαι πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ....... :blink: αλλα τι να κανουμε...πολυ τρεξιμο.... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα μανουλες!!Πηρα τα αποτελεσματα απο την καλλιεργεια ηταν αρνητικη και καναμε και τον υπερηχο σημερα και ευτυχως δεν εδειξε κατι.Τη δευτερα που θα παω για εμβολιο θα συζητησω με την γιατρο αν πρεπει να κανουμε και κυστεογραφια αλλα αργοτερα..

Ευτυχως ολα καλα !!Αλλα ανησυχω γιατι παθαινει συχνα ουρολοιμωξη..

Απο φαγητο εμενα τρωει αρκετα φρουτα και φαγητο πατατα-καροτο-κολοκυθακι του αρεσει πολυ .Σημερα δοκιμασα και γιαουρτακι και του αρεσε ..Μονο η κρεμα δεν του πολυαρεσει.Τωρα γαλα πινουμε πρωι βραδυ και μια φορα ενδιαμεσα συνηθως μετα τα φρουτα..

Σοφακι σιγα σιγα θα μαθει και ο δικος σου να τρωει .Μην ανησυχεις..

Κατερινακι 1 χαιρομαι που ειστε καλα και μετο καλο η βαφτιση σας

Ευακι ,Χρυσουλινι ,Χρυσα Κανκουρακι και σ ολες οσες εχουμε μεινει φιλια :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΡΗΜΙΕΣ ΒΛΕΠΩ,ΑΛΛΑ Κ ΠΕΡΣΥ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ Ε Κ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ.ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΑΝ Κ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!ΧΑ,ΧΑ!!

ΕΜΕΙΣ ΓΕΝΙΚΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ,Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ,ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΖΟΥΖΟΥΝΙ Κ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΦΑΙ ΤΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ Κ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΟΛΟ,ΔΕ ΤΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΕΙ ΟΜΩΣ Η ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ.ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΤΡΩΕΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ.ΟΤΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ.

ΑΥΡΙΟ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ Κ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΛΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΕΔΩ.ΑΧ ΠΩΣ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ,ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΕΞΩ Κ ΕΧΕΙ ΔΡΟΣΟΥΛΑ.

ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ Κ ΩΡΑΡΙΟ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΙΣ 10.30.ΙΣΩΣ ΤΟΝ ΚΟΥΡΑΖΕΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΙ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΤΑ ΜΩΑΚΙΑ ΣΑΣ!

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΑΡΓΑ ΤΗ ΚΛΗΣΗ ΣΟΥ,ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΓΑ Κ ΕΚΑΝΑ Κ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΑ Κ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΦΑΓΑΜΕ.ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΑΝ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΑΝ ΔΕ ΣΕ ΠΑΡΩ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ.

ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!

εχτες κοριτσια μου ξετρελαθηκε στην παραλια! ολο χτυπαγε τα χερακια του στο νερο του εμπαινε αυτο στα ματια τα ετριβε τα κοκκινιζε κ μετα ξαναχτυπαγε το νερο κ παει λεγοντας! ειχε πολυ πλακα κ ολο γελαγε δυνατα το μαναρι μου!

κατι ξερει το μωρο μου κ δεν τρωει :( αχλαδι,μπανανα κ ροδακινο τον πειραξαν πολυ μονο με μια(κ ισως οχι κ ολοκληρη) κουταλιτσα.καταπρασινα κακακια κ γεματα βλεννη.....μονο το μηλο δεν τον εχει πειραξει αλλα δεν τρωει πανω απο το πολυ μια κουταλιτσα την ημερα...

δοκιμασα κ πατατα με λιγο λεμονακι λαδακι κ μεμεδογαλα αλλα ουτε καν...σφραγιζει το στομα κ δεν περναει τιποτα κ ενα τυχον μπει κατι μας το φτυνει στα μουτρα! :angry: οταν γυρισω Κονιτσα θα δοκιμασω καρπουζακι κ πεπονακι κ βερικοκο γιατι εδω δεν εχει μπλεντερ ο αδερφος μου κ οτι εχω δοκιμασει τα κανει η μαμα μου στον ψιλο τον τριφτη κ τα κανει κρεμουλα.για να δουμε τι θα δουμε...

Ολια μου χαιρομαι που ειστε καλα!

Ευα μου εμενα κ κλαιει κ μας φτυνει το φαγητο...παλι καλα που εσενα σου τρωει λιγο..ετοιμαζεσαι για την γαμοβαφτιση ε?? αντε καλα τρεχαματα! :laugh: κλοταρα!!!

Χρυσα :kiss::kiss:

Μαγδα συντροφισσα που εισαι καλη μου?

κ η Ναταλι χαθηκε...

Βικακυ φιλια στον Μπιλακο κ στον ξανθουλη σου!!!

σημερα γυρναει κ παλι το τρελο καρναβαλι ε????( την Πατσυ εννοω για οσες δεν καταλαβανε!!χι χι)

ξυπνησε ο Βασιλειος μου!!! φιλια πολλα μανουλες!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες!!

Τι κανετε;

Εγω ειμαι λιγο στα νταουν μου...

Αλλα κατα τα αλλα ολα καλα!

Ολια μου χαρηκα με τα νεα σας!

Να ευχηθω κι σε οσες βαφτιζουν με το καλο!

Εμεις κοριτσια τρωμε τα παντα παντως και ολο το φαι μας!!

Τον θηλαζω το πρωι 6 και καμια φορα λιγο στις 8.

Μετα 1030 τρωει φρουτα,ενα αχλαδι ενα ροδακινο και πεπονι,αφηνει 5 6 κουταλιες συνηθως για τον Μιχαλη :)

Μετα τον θηλαζω στις 1

στις 3 τρωει κρεατοσουπα παλι ολη και μετα θηλαζει κατα τις 4 30

630 τρωμε κρεμουλα και 830 ξαναθηλαζουμε.

Μετα 10 και 12 και 3 παλι θηλασμους.

Κοψαμε δηλαδη την ημερα τους πολλους αλλα οι βραδυνοι συνεχιζονται.

Θα αρχισω να κοβω και τον βραδυ κανενα γιατι πως θα γυρισω δουλεια;

Σοφακι μου μην αγχωνεσαι θα βρειτε κατι να φατε κι εσεις.'

Ισως αργησετε λιγο αλλα μην σε ανησυχει καθολου.

Ευα ακομα η μικρη αντιστεκεται στην θαλασσα;

Εμενα τρελαινεται.

Τωρα που μας περασε κι ο ιος θα ξαναρχισουμε μπανακια!!!

Βικακι μου δεν πειραζει κοπελα μου!

Εδω θα μαστε εξαλλου και θα τα λεμε οποτε αμα δεν προλαβεις τωρα να με παρεις αργοτερα οταν θα επιστρεψετε!

Η Πατσυ αν δεν κανω λαθος γυριζει Σαββατο απλα ο Κωστας θα ρθει αυριο Θεσ και θα ξαναφυγει.

Αυτα!!

Α σας εβαλα φωτο απο την θαλασσα και θα σας βαλω αργοτερα και απο την βαφτιση καποιες που εβγαλα απο το αλμπουμ.

Φιλακια σε ολες!

Παω νανι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλίτσες, τι κάνετε?

τις τελευταίες μέρες κάτι μεταμεσονύχτιες ώρες καταφέρνω και μπαίνω.

Εμείς για την βάπτιση την κυριακή είμαστε σχεδόν έτοιμοι, αύριο θα πάρω και τις μπομπονιέρες και τα καλάθια για να βάλω τα βαζάκια με το γλυκό.Θα βγάλω και φώτο για να τις δείτε. Τα μαλλιά μου δεν ξέρω πως να κάνω, πείτε καμιά ιδέα.

Σήμερα είχα και μια χάλια μέρα στη δουλειά, όλα στραβά και ανάποδα μου χάλασε τη διάθεση :angry: , ευτυχώς αύριο και την δευτέρα έχω άδεια και δεν πρόκειτε να απαντάω ούτε στο τηλέφωνο.

Εσείς βλέπω μια χαρά! Ανυπομονώ να την πάω και εγώ στη θάλασσα να δω πως θα αντιδράσει μακάρι να της αρέσει.

Ευά πότε θα έρθεις Αθήνα, είμαι μέσα για καφεδάκι, μόνο να είναι απόγευμα... :blush:

Κατερίνα και Ολια τι ωραία που είναι καλά τα μικρά σας.

Φρουτάκια και φαγάκι τρώμε και εμείς αρκετό, ευτυχώς δεν κλαίει και δεν το φτύνει αλλά όταν δεν θέλει άλλο το στόμα το σφραγίζει.

:woohoo: Α ξέχασα, δεν θυμάμαι αν σας το έχω πεί σκάσανε και δυο δοντάκια κάτω είναι γλύκα!!!!

αυτά σας φιλώ για την ώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΘΗΝΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ.ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΕ Κ ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΓΑΜΟΣ Κ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ. :)

ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ Κ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΒΓΗΚΑΝ ΤΟΣΑ ΑΠΛΥΤΑ... :dry:

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ,ΣΗΜΕΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΕΦΑΓΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΠΩΛ ΜΕΧΡΙ ΠΑΝΩ Κ ΤΟ ΚΑΤΑΒΡΟΧΘΙΣΕ Κ ΔΕ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΑΤΟΣ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ,ΕΙΧΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.. ;) :laugh:

ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΛΗΣΑ Κ ΜΕ ΧΡΥΣΑ Κ ΠΑΤΣΥ ΣΤΟ ΤΗΛ.Η ΠΑΤΣΥ ΜΑΣ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΥΡΙΟ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ,ΕΜΒΟΛΙΟ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ Κ ΕΧΩ ΝΑ ΤΗ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ.ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ,ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ.ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΑΝΤΡΑΚΙΑ Κ ΕΧΩ ΗΣΥΧΙΑ.

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.

ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ Κ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΤΩΡΑ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!

Τι κανετε;

Εμεις τα ιδια!

Πολυ ζεστη!!

Σας εβαλα φωτο στην ομαδα απο την βαφτιση.

Τελικα καταλαβα ποσα κιλα ακομα εχω να χασω κι απογοητευτηκα...

Τα φιλια μου σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!

τι κανετε????εγω ειμαι στα down μου....εχω βγαλει στη μια θηλη ενα εξανθημα και μου ειπε ο γιατρος μου οτι μαλλον ειναι ή φλεγμονη ή μαστιτιδα.... :( εδω δεν εχουμε γιατρο να με δει και πρεπει να περιμενω μεχρι να παω ναυπλιο στο τελος του μηνα.... :unsure: εχω στεναχωρηθει και ελπιζω να μην ειναι τιποτα χειροτερο.... :dry:

κοριτσια,οσες ειστε αθηνα μπορειτε να συναντηθουμε 25 ή 26 που θα ειμαι αθηνα??????απογευματακι μπορω κι εγω....πειτε μου γιατι εχω και κατι ραντεβου να κλεισω....οποια μερα μπορειτε εσεις να το κλεισω εγω την αλλη!!!!! ;)

συγνωμη που δε σχολιαζω αλλα ειμαι καπως...γκρινιαζει και η μικρη....σας φιλω ολες!!!!!!μακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Kiddoαυτο με τη χοριακη πολυ ψυχοφθόρο. Λογικό να έχεις φοβίες. Κι εγω δεν τις θέλω τις χοριακες με αγχωνουν. Μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα ειμαι μες την τσίτα και δεν το μπορώ. Και σε αυτο το διαγνωστικό που πήγα σε αυτη την εγκυμοσύνη πας στις 6.00 το πρωί και τα αποτελέσματα βγαίνουν μετα τις 20.00 . Χθες τους την ειπα. 14 ωρες για μια χοριακη; Στις αλλες εγκυμοσύνες μου που ειχα κανει σε αλλα διαγνωστικά, σε 4 ωρες έβγαιναν. Τέλος πάντων δεν θα κάνω αλλη δεν θέλω για τους παραπάνω λόγους. Η τιμή εξ'αλλου είναι οπως έπρεπε να είναι. Σήμερα με επισκέφθηκαν συμπτώματα!! Αδυναμία φουλ, στομάχι ανορεκτο, ψιλοαναγουλα και πονανε οι θηλες μου απο χθες το βράδυ. Ο θηλασμός με πονάει τωρα με το μωρό. Οσο για το οικιακό ντομπλερ , ναιαιαιαι εγω είχα στο 2ο και στο 3ο  παιδι. Μπορεσα απο την 9η βδομάδα να την ακούω. Μετακομισαμε ομως πριν λιγο καιρό και δεν το βρίσκω... Το εψαχνα πριν κανενα μηνα για να το δώσω σε φίλη έγκυο. Θα παρω σίγουρα αν ολα εξελιχθούν καλώς, γιατί εμενα προσωπικά με ξε-αγχωνε να ακούω το μωρακι μου. Το εβαζα οταν δεν το πολύ ένιωθα και οταν ηθελα απλα να ακουσω για λιγα δευτερόλεπτα την καρδούλα του. Το ειχα παρει απ τo home test.
    • Εμενα το περισσότερο θεμα το εχει ο άντρας μου κ μετα οι αλλοι! Αυτο είναι το κακο 😞
    • Κοριτσι μου κ εμενα αρνητικο κ χοριακη σημερα 0,1! Κ ειδα περιοδο σημερα κανονικα. Κ γω σιγουρο τον ειχα. Αλλα μην απογοητευεσαι παμε γ τον επομενο μηνα με ενα ξεγνοιαστο καλοκαιρι! Ενα θα σ πω π μ το ειπαν ολοι πι γιατροι π εχω παει οταν τ μυαλο τα ψαχνει ολα δεν γινεται τπτ!!! Ηρεμια κ χαλαρα❤️
    • Πόσες μέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία είσαι; Πάντοτε υπάρχει ένα περιθώριο αστοχίας, κυρίως όταν υπάρχει μεγάλη χρονική απ΄όσταση από την ολοκλήρωση του κύκλου. Είναι μια ένδειξη αλλά όχι κάτι σίγουρο. Το επαναλαμβάνεις και αργότερα για να δεις με μεγαλύτερο βαθμό βεβαιότητας τι γίνεται.
    • Ναι το φαντάζομαι πως εκει υπάρχει το πρόβλημα αλλά κορίτσια εσεις θα αποφασίσετε τι θα κάνετε στο σπίτι σας και ειδικά με το μωρο σας γιατί θα ακούσετε διαφορά και πολλά από εδώ και πέρα για το μεγάλωμα των παιδιών όποτε όσο μπορείτε να ακούτε μόνο τους παιδιάτρου σας και το ένστικτο σας να μην επηρεάζεστε από τους γύρο γύρο γιατί θα πελαγώσετε στο τέλος ο καθένας θα λέει το μακρύ και το κοντο του από εδώ και πέρα..  εμενα ο αντρας μου με την πεθερά μου έχουν τσακωθεί πολλές φορές για το παιδί.. εγω ευτυχώς με την μαμα μου πάλι δεν είχα τέτοια θέματα..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...