Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

γεια σας!

απο που να ξεκινησω...

λοιπον...ο ιασωνας ενω ηταν απυρετος απο την δευτερα το πρωι που εκανε το τελευταιο πυρετικο κυμα σημερα το πρωι δηλαδη μετα απο 2 24ωρα παλι πυρετο(38,3)...τρελεθηκα...την δευτερα που τον πηγα στην γιατρο μου ειπε οτι μαλλον εχει γαστρεντεριτιδα....σημερα που μιλησα παλι μου ειπε οτι αν συνεχισει με πυρετο πρεπει να τον παω για εξετασεις...ουφφφφφφφφφφ...δεν μπορω αλλο...τι εχει παθει αυτο το παιδι;;;;

το σκυλι εβγαλε ενα εξωγκομα στην πλατη του...τι να πω πια...πρεπει να του βαζω μια αλοιφη για 2 μερες και αν δεν υποχωρησει να τον παω στο γιατρο την παρασκευη...

αυριο εχω και ραντεβου με τον ομοιοπαθητικο το βραδυ στις 9...

μου ηρθε η ΠΕΡΙΟΔΟΣ σημερα το πρωι...επιτελους..μπας και ηρεμησω λιγο γιατι δεν ειναι καλα τα νευρα μου...ευτυχως δεν ποναω...

ειναι και ο ταλιμπαν με διαροιες..παλι καλα δεν εχει πυρετο και αυτος...

εκλεισα και ραντεβου για την κυστη κοκκυγος που εχω...ολα μαζι....ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!1

α!ο ιασονας τα 3 τελευταια βραδια μου κοιμαται στις 10 το βραδυ....γιατιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ας μου λυσει καποιος την απορια!

οσο για τα απλυτα σε λιγο δεν θα μπορω να μπω στο μπανιο...χαμος γινεται...αλλα που να πλυνεις με αυτον το κωλοκαιρο....γκρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!!

λενακι καλως ηρθες και παλι....εχει ταλιμπανεψει ο μανος σου;;;χαχαχα!και που εισαι ακομα...

κατερινακι μακαρι να τα καταφερναμε να πιναμε ενα καφεδακι και ας μην ειχε κουλουρακια!

σοφακι...εγω ειμαι υπερ του μαυρου....και εγω μαυρα τα εβαψα...να μη με τρωνε και ολη μερα τα κομμωτηρια....μια χαρα....ειναι το αγαπημενο μου...

μαγδα εισαι μια ανεπροκωπη μαγειρησα...χαχαχαχα!!!!!!!!!!!!φτου σου!!!!!!!χαχαχα!!!!!!!!!!!!!

νασια μην αγχωνεσαι δεν ειναι κατι η ραγαδα πρωκτου....μπορει να συμβει πολυ ευκολα....!

χρυσα πολυ γελιο η πεθερα...προνοει για τωρα που μεγαλωσε...με τον υπνοσακο....εγω παλι δεν χρησιμοποιησα ποτε στον ταλιμπαν....παρολο που κοιμαται ατσαλα...ο μικρος ομως δεν ξεσκεπαζεται...κανει και κατι σωστα αυτο το παιδι....

ολια φιλακια!!!!!!!!!!!!!!

πασχαλακι και εγω δεν πολυ καταλαβα τι εννοεις με το μπιμπερο... :roll:

κατερινακι κακγουρο φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πατσουλινι καλα ακομα με το γκλιτερ στα μαλλια...τσ...τσ..τσ...χαχαχα!!!!!!!!!!!!!!

βικακι...πραγματικα συμπασχω με το θεμα της δουλειας...

ευακι ουτε εγω ειδα νησι....απο την μια δεν προλαβαινα...και απο την αλλη ειμαι που ειμαι στις μαυρες μου θα με εκανε χειροτερα...οποτε καλυτερα ετσι....

αυτα...τα ολιγααααααααα.........φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρε κοριτσια εχετε δικιο δεν το περιεγραψα καλα.

λοιπον φανταστειτε πως ειναι οταν θηλαζει που αφηνει και πιανει τη θηλη συνεχεια ετσι και με το μπιμπερο. Δηλαδη του το βαζω στο στομα πινει λιγο γαλα αφηνει τη θηλη και μετα ξανα και ξανα.Δεν το κανει δυο τρεις φορες σχεδουν συνεχομενα μεχρι να πιει οσο γαλα θελει.και λεω κατι φταιει στη θηλη του μπιμπερο.τι ομως;;;θελει να τρεχει με μεγαλυτερη ροη το γαλα ή με μικροτερη;;;

το συγκεκριμενο μπιμπερο εχει μονο 2 νουμερα σε θηλες το 1 και το 2 εγω απο τον 7ο μηνα του εχω βαλει τη 2.Μηπως ομως θελει μεγαλυτερη;;;αυτο ρωτησα.ελπιζω να εγινα κατανοητη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κατι αλλο, ενα ενα τα θυμαμαι

ποσο σας κοιμουνται μεσα στην ημερα;;;

ΒΙΚΑΚΙ εσυ που λες οτι κοιμαται τοσο αργα μεχρι το πρωι, τι ωρα τον κοιμιζεια το βραδυ;;;κοιμαται καθολου μεσα στην ημερα;;;

Γιωτα λες κοιμαται απο τις 10...συνεχομενα;;;;μεχρι τι ωρα το πρωι;;και μετα σου κοιμαται καθολου μεσα στην ημερα;

τα φωτα σας κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!!!Εμεις χτες πηγαμε στο Leroy merlin kai sto praktirer και πηραμε αξεσουαρ για το τζακι..Αλλα εβρεχε και δεν το ευχαριστηθηκαμε και πολυ .Ευτυχως ο Νικολας ηταν πολυ ησυχος..Τον ειχαμε βαλει στα καροτσια που εχουν και του αρεσε πολυ..Σε καποια φαση εκει που κοιτουσα πραγματα γυρναω και τον βλεπω ειχε βαλει στο στομα του ολη την αλυσιδα που εχουν γιατα κερματα.Επαθα ενα ψιλοσοκ .Αλλα ευτυχως δεν επαθε τιποτα..Αυτο το παιδι συνεχεια πρεπει να εχει κατι στο στομα του.

Πασχαλιτσα εγω απο την αρχη χρησιμοποιω τα φαρδια μπιμπερο της chico..

Κατερινακι μεγια τα ρουχα..Και γω θελω να ψωνισω αλλα ολο κατι βγαινει για το σπιτι οποτε συνεχεια το αναβαλλω..

Χθες εκανα εξεταση για το θυροειδη την tsh και ενω πριν απο 4 μηνες ηταν 8 τωρα πηγε στο 0,300.Πηρα το γιατρο τηλ αλλα δεν ηταν εκει..Μαλλον πρεπει να χαμηλωσει το χαπι αλλα και παλι να πεσει τοσο πολυ????

Νασια μου τι παθατε και σεις?Ευτυχως ολα καλα...

Αυτα απο μας ..Φιλακια !!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλιτσα εμενα κοιμαται απο τις 1000 εως τις τις 830 με 900 συνεχομενα..Κατα τη διαρκεια της μερας κοιμαται το πρωι μετα τα φρουτα και το μεσημερι κανα δυωρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.Νασια κι εγω εχω να κανω απο 1 μηνων στο λοιμωδων καθε μηνα μας βλεπουν για το αιμα στα κακα για την αλλεργια..φυσικα κ δεν ειδαν την ραγαδα γιατι πολυ απλα ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΙΣΤΟΙ!!!!!!!!!!!!!!γιωτου ασε.λουστηκα χτες για να μην με κοροιδευετε κ τωρα ειμαι σαν τρελη.περιμενω ν; ερθει ο μπαμπας μου μπας κ πεταχτω κ κανω κανα πιστολακι...αλλα παλι λεφτα για κομμωτηριο????περαστικα επισης στα μωρα....κ στο σκυλι...εγω ουτε σημερα την πηγα σχολειο αν κ δεν εχει πυρετο.ασε να περασει κ αυριο θα την στειλω....λοιπον.οσο για την βαφτιση.ο παπας ηταν τοσο μαλακας.το χτυπησε το μωρο στην κολυμπηθρα.εκει που γουσταρε ο καημενος το μπανακι αρχισε να κλαιει.τον πηρε αναποδα ο παπασ κ ηθελε να τον βαλει με το κεφαλι σρτην κολυμπηθρα.αυτο τσιριζε το καημενο....εμεις τα πηραμε κρανιο...εβαλα τυα χερια μου μεσα στην κολυμπηθρα μπας κ σταματησω αυτο το κακο.δεν φανταζεστε τι του κανε του μωρου μου....ο αρχιδας....ουρλιαζε...λεει ο παπας εγω το βαφτιζω.εβγαλα τα χερια που γινανε μεσα στα λαδια..ενας χαμος..τι να σας λεω....αφου χτες που εκανε μπανακι το μωρο εκλαιγε...ψυχολογικο του μεινε.///ευτυχως καταλαβε οτι δεν θα του κανουμε κακο κ μετα απο ωρα ηρεμησε αλλα παλι ηταν διστακτικος αν επρεπε να χαρει η να κλαψει...γιατι ο μπεμπακης παντα χαιρεται με το μπανιο.κατα τα αλλα ηταν ωραια περα απο το καθεαυτο μυστηριο που μου χαλασε ολη την διαθεσηηηη..........φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!τι κανετε;

εμεις καλα ειμαστε,μολις εφαγα κ μπηκα να δω τα νεα σας.ο αντωνακης κοιμαται κ ο αντρας μου πηγε στη δουλεια κ ολη μερα θα ειμαι μονη.ο καιρος ειναι μια μουντιλα σκετη,σφουγγαρισα κ εκανε 1 ωρα να στεγνωσει κ εβαλα μια πετσετα στη σκουπα κ κατι εγινε.ελεος πια.. 8-|

χθες ξυπνησε κατα τις 1 το βραδυ την ωρα που πηγα να κοιμηθω κ μεχρι τις 2.30 ηταν ξυπνιος.κ τον πηραμε διπλα μας κ ευτυχως κοιμηθηκε γρηγορα.δε ξερω τι παθαινει κ ξυπναει καπου ποναει γιατι ξαφνικα βαζει τα κλαματα κ μετα ηρεμει.σαν κατι να ειναι στιγμιαιο.

πασχαλια μου τον βαζω για υπνο κατα τις 11 το πολυ 11.30 κ αν δε ξυπνησει μεσα στη νυχτα οπως χθες,ξυπναει κατα τις 8.30 για γαλα με 9 κ αυτες τις μερες οπως σας ειπα κοιμαται μεχρι τις 11 περιπου.αλλα ειναι με τις μερες του.πιο παλια ξυπναγε 9 αλλες φορες 10,οποτε αναλογως.εχει τυχει να ξυπνησει κ 7.30.παντως οτι προγραμμα να κ να κανει θα ξυπησει κανα δυο φορες για πιπιλα. [smilie=binkybaby.gif] οσο για το μπιμπερο μηπως τον ενοχλει η πιπιλα γιατι αν εχεις παρατηρησει το νουμερο 1 με το 2 εχουν μεγαλη διαφορα ρε γαμωτο,εγω αργησα λιγο να του αλλαξω κ θηλες κ πιπιλες γιατι μια φορα που εκανα προσπαθεια δεν επινε το γαλα κ μου εκανε το ιδιο οπως εσενα.αλλιως δε μπορω να βρω αλλη εξηγηση.εκτος κ αν δε το θελει αλλα ειπες οτι πινει πολυ.τι να πω ρε γαμωτο..αυτο στο κανει μονο το βραδυ η γενικα;

ολια μου κ εμεις το εχουμε παθει αυτο με το καροτσακι οπως επισης πρεπει να εχω το νου μου γιατι αν ειναι κοντα σε ραφι μπορει να ριχνει πραγματα κατω.παντως του αρεσει πολυ οταν τον βαζουμε στο καροτσακι!

δημητρουλα εγω του δινω το frisolac το ΑC που ειναι ειδικο για παιδακια με αλεργεια κ οταν παει 1 ετους θα του κανουμε παλι κατι εξετασεις να παμε σε αλλο γαλα.

βρε κοριτσια εγω εχω μια αλλη απορια,μονο εγω κ η ολια ξεκιναμε δουλεια;οι αλλες τι θα κανετε;γιατι δεν ακουω να λετε κατι!ζηλευωωωωωωωωωωω!!!!!!!! [smilie=angry5.gif] [smilie=banghead.gif] =))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλια μαλλον πρεπει να ανοιξεις τις θηλες!

τωρα για το προγραμμα...ασε χαλια....το πρωι συνηθως κοιμαται μιση ωρα...το μεσημερι το πολυ 3 τεταρτα(ειναι οι καλες μερες)και μετα κοιμαται το βραδυ στις 8....και μεχρι το πρωι ξυπναει σιγουρα 3 φορες...

βεβαια τις τελευταιες μερες μου κοιμαται στις 10...και εννοειται οτι ξυπναει 3 φορες και βαλε....χαλια το προγραμμα μας!

πατσυ υπαρχουν πολυ ηλιθιοι παπαδες τελικα....παλι καλα αυτος που βαφτισε τον ιασονα ηταν απο τους πολυ σωστους και τυπικους...εκανε πολυ ωραιο μυστηριο!

ολια σε τρομαξε ο μικρος ε;;;;τα κανουν αυτα τα ζουζουνια...ειδικα τωρα που τα τρωνε τα ουλα τους...

επεσε πολυ ο θυροειδης...μαλλον πρεπει να σου χαμηλωσει τα χαπια!

εμενα ο μικρος εκανε παλι πυρετο...δεν του εχω δωσει αντιπυρετικο για να δουμε μεχρι που θα φτασει!...ελπιζω να πεσει μονος του.!!!

φιλιααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι εγω πηρα μια αδεια...που λεγεται αδεια ανατροφης τεκνου....ειναι φυσικα ανευ αποδοχων...και διαρκει 3μιση μηνες....οποτε ειναι να παω στη δουλεια στις 20 ιανουαριου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι ναι ξερω για αυτη την αδεια,ειναι αυτη που παιρνεις τις ωρες μαζεμενες;δηλ εγω τωρα που θα ξεκινησω θα πηγαινω 6ωρη κ νομιζω αν ηθελα μπορουσα να παρω τις ωρες μαζεμενες κ να κατσω κ εγω αλλους 3 μηνες.αλλα δυστυχως δε μπορω με τιποτα να το κανω αυτο.

α ξεχασα να πω οτι εμενα το μεσημερι κοιμαται ενα δυωρο.συνηθως 3 με 5.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βικακι δεν ειναι αυτη που λες!...αυτην την αδεια που λες εσυ την παιρνεις πριν το εξαμηνο...αυτη που πηρα εγω ειναι ανευ αποδοχων ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας, κορίτσια...

Για ύπνους βλέπω συζητάτε... Εμείς δεν έχουμε σταθερά ωράρια. Συνήθως 23:00 με 8:00. Όλα τα άλλα παίζονται...

Απο δοντάκια τι έχετε κάνει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!

Τι κανετε;

Βλεπω ολες σχετικα καλα!

Εμεις τα ιδια,ησυχια.

Πασχαλακι μαλλον θελουν ανοιγμα οι θηλες και ισως γιαυτο δεν πινει πολυ γαλα.

Εγω στο Μιχαλη που χα της νουκ γιατι τωρα χρησιμοποιω της κικο της ανοιγα με μια παραμανα η δοκιμασε να παρεις αυτες που ναι για χυλο κι οχι για γαλα.

Εμενα πια παντως κοιμαται συνεχομενα το βραδυ μεχρι τις 7 8 που πινει γαλα μετα εχει μερες που κοιμαται κι αλλες οχι.

Αν δεν κοιμηθει κατευθιαν κοιμαται μετα το φρουτο και το μεσημερι κανενα 2 ωρο.

Το απογευμα πιο μικρος νυσταζε αλλα δεν τονα φηνα να κοιμηθει ποτε.Εσυ τον κοιμιζεις το απογευμα;

Ισως φταιει κι αυτο παντως.

ευχομαι να βρεις μια λυση γρηγορα.

Βικακι μονο εσυ θα πας στην δουλεια;

Αχ απο την μια σε λυπαμαι κι απο την αλλη σκεφτομαι οτι κι εγω πρεπει να βρω δουλεια επιγοντως...

Σημερα μιας που λετε για ρουχα σκεφτομουν οτι κι εγω δεν εχω καθολου...

Ουτε παπουτσια ουτε μπουφαν και γενικα ρουχα αλλα δεν εχω μια οποτε θα την βγαλω με οτι εχει μεινει στην ντουλαπα προς το παρρον.

Αυτα κοριτσια δεν θυμαμαι αλλα μιας και γραψατε πολλα!

Σας φιλω ολες γλυκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Επιτέλους κοιμήθηκε το διαμάντι μου :x Μου έχει βγάλει την ψυχή σήμερα... Νιάου νιάου όλη μέρα... Είμαι και άυπνη γιατί ξυπνούσε μπορεί και κάθε μισή ώρα τη νύχτα και δεν άντεξα και της έβαλα τις φωνές :oops: ...λες και καταλαβαίνει... Κάθε φορά έτσι κάνω και μετά νιώθω πολύ άσχημα....

Πάτσυ πολύ μ@λ@κ@ς ο παππάς :evil: Κι ο δικός μας το ίδιο... Απαράδεκτος. Ούτε να τη θυμάμαι δε θέλω τη βάφτιση... Το μετάνιωσα πολύ που ενέδωσα και τη βάφτισα στην Ελλάδα. Εμένα της έπιασε με πολύ βία τα δυο χέρια με το ένα του χέρι -σα να έπιανε αρνί για σφαγή- και με το άλλο την έπιασε από το πρόσωπο και της κατέβασε το κεφάλι στο νερό :shock: Εγώ έπαθα σοκ κι έβαλα τα κλάμματα κι η Μαρκέλλα μετά δεν πήγαινε σε κανέναν εκτός από μένα - ούτε στο μπαμπά της από το σοκ... Μαλάκες...Για κάτι τέτοιους δεν την πάω την εκκλησία μας...

Όλια εγώ πολύ χαίρομαι που υπάρχει κι αυτή η αλυσιδίτσα στα καρότσια γιατί της αρέσει της Μαρκέλλας και παίζει και δε γκρινιάζει. Κι αυτή τη βάζει στο στόμα -εμένα δε με νοιάζει- αλλά στην ακρούλα τη δαγκώνει. Ο δικός σου πώς τα κατάφερε και την έβαλε ολόκληρη στο στόμα?

βΙΚΑΚΙ εγώ ξεκινάω δουλειά 15 Νοέμβρη. Η Μαρκέλλα θα μείνει με το μπαμπά της 10 εβδομάδες -εδώ παίρνουν κι οι μπαμπάδες άδεια- και μετά σταθμό. Έχω πάντως πολύ άγχος γιατί έχει συνηθίσει να είναι συνέχεια μαζί μου και πρέπει σιγά σιγά να μάθει κι ο άντρας μου τα κόλπα.

Ρούχα θέλω κι εγώ! Και παπούτσια! Και ένα δερμάτινο μπουφάν! Και λεφτάαααα! Ήθελε αλντεμαρ η μούρη μου τον Αύγουστο και τα χάλασα όλα...

Αααααααα ξύπνησε - σας αφήνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την ανέλαβε ο μπαμπάς :-p

Έτσι να μαθαίνει ;)

Λοιπόν...η Μαρκέλλα μες τη μέρα κοιμάται συνήθως 1 φορά το πρωί περίπου 1μιση άντε 2 ώρες - με 2-3 διαλείματα φυσικά - και μια το απόγευμα συνήθως 30-40 λεπτά.

Το βράδυ τη βάζω κατά τις 8.30 με 9 ...και μετά αφήστε τα καλύτερα.... :lol:

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μας κοριτσακια ;)

Σας είπα που κάνουμε παλαμάκια και όταν ακούμε παιδικά τραγουδάκια κουνιομαστε στο ρυθμό.

Εμείς κοιμόμαστε κατα τις 21:30 και ξυπνάμε στις 07:30 με δυο ή τρια διαλείματα για γαλατακι. Από τις 07:30 που φεύγω και την αναλαμβάνει η μαμά μου την κοιμίζει πάλι κατα τις 08:30 όπου κοιμάται για καμια ώρα και μετά το μεσημέρι κοιμάται αλλες 1,5 με 2ώρες.

Βικάκι εγώ έχω ξεκινήσει δουλεια από τον Μάιο και απο το Σεπτέμβριο δουλεύω κανονικό 8ωρο :(

Γιώτα πολλά περαστικά στον Ιάσωνα, γιατι ταλαιπωρείται έτσι το μικρούλη σου.

Νάσια ταλαιπωρηθήκατε και εσεις ελπίζω όλα καλά τώρα.

Α και για το νησί, θα είναι πολύ ωραία σειρά εγώ είχα δει το τρειλερ και πήρα και διάβασα το βιβλίο πριν δυο βδομάδες. Φοβερό βιβλίο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες!!

Κατερινακι οχι αγαπη δεν θελω συνταγη κ εγω παντα ετσι ο κανω αυτο σου ειχα γραψει!! σέυχαριστω πολυ παντως!!

λοιπον ανεπροκοπη ξενιτεμενη!! τα ψηνω στους 170 στον αερα κ τα ψηνω μεχρι να ροδισουν κ τα πιανω να δω αν εχουν στεγνωσει εντελως μετα απο κανα μισαωρο,αν δω οτι κρατανε ακομα τα αφηνω κ αλλο,ειναι τοσο ευκολη η συνταγη..πω πω ..τι τρωτε στο σπιτακι σας αγαπουλα?? πετρες?? =))=))=)) ααα θελω να σε ρωτησω καιρο τωρα ρε συ! εκανες αποκρυπτογραφηση τελικα??? μπουχαχαχαχαχα!!!

Πασχαλιτσα μου κ εμενα το προγραμμα υπνου ειναι σαν της Μαγδας με εξαιρεση μονο το πρωι που δεν κοιμαται τοοσο πολυ αντε το πολυ μια ωρα κοιμαται!

μωρε Γιωτα ξερεις τι σκεφτομαι?? τα ειχαα 7 χρονια μαυρο μπλε τα μαλλια κ παιδευτικα πααααρα πολυ να τα ανοιξω κ θελω να περιμενω λιγο ακομα πριν τα ξανακανω μαυρα διαφορετικα ειναι το αγαπημενο μου!! αν τα ξανακανω μαυρα θα τα εχω για παντα ετσι μετα!! εγω η Φιληνη κ η σαπουντζακη!!!

καλα Μαγδα το εχω ξαναπει η Νορβηγια ειναι πολυ μπροστα!! ο Κωστας με εχει φαει να ερθουμε να ζησουμε εκει!! τον κοιταει συνεχεια η μανα μου με ενα ματι γυαλιστερο γυαλιστερο!!!χι χι χι

για πες πως ειναι εκει απο δουλεις κλπ??? αχ κοιτα να δεις που θα αρχισω να το σκεφτομαι!!!

το ειδα κ εγω το νησι,πολυ ωραιο... αλλα οπως λεει κ η Πατσυ με την λεχου συγκηνηθηκα κ εγω!

παω κοριτσακια δεν προλαβαινω να σχολιασω αλλα!!

σας φιλω οοοοοοοολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!

λοιπον εμας το προγραμμα μας εχει ως εξης-κοιμαται γυρω στι;ς 9 πανω κατω ξυπναει αναλογα ή 2 ή 3 ή 4 οπου μενει 2 ωρες ξυπνιος και μετα ή ξυπναει 6.30 ή 7.30.ξανακοιμαται στις 11 κανα 2ωρο (ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΝ ΒΑΛΕΙς ΟΤΙΕΧΕΙ ξενυχτησει και εχει σηκωθει παρολα αυτα πολυ νωρις) και το μεσημερι παλι συνηθως -οχι παντα-2 ωρες περιοπου-θυμαμια κατι φορες μεσημερι που κοιμοταν 30 ωρα ή 40 λεπτα...φυσικα νυσταζει και θελει να ξανακοιμηθει απογευμα αλλα οπως ειναι φυσικο δεν τον κοιμιζω και περιμενω μια και καλη το βραδυ...αν συγκρινω με τα δικα σας που πινουν ξενο γαλα νομιζω κοιμαται στανταρ 2 ωρες την ημερα λιγοτερο ετσι δεν ειναι;;;

τεσπα σημερα φωναξα την παιδιατρο να τον ακροαστει γιατι ενω του επερασε ο πυτρετος βηχει εντονα και τον ακουω οταν αναπνεει μερικες φορες κανει χουρ χουρ...μου ειπε δεν εχει ακροαστικα αλλα εχει μεγαλο μπουκωμα και ας μην εχει μυξες και εχουν λιγο υγρο τα αυτακια.επισης μου πε ολη αυτη η κατασταση ειναι μαλλον αποτ δοντια...μου πε τα ουλα του εναι χαλια...δεν εχει δει πιο χαλια ειπε και οτι ο κακομοιρη; γι αυτο που τραβαει ειναι πολυ υπομονετικος.κια λεω ρε γντ αν ξυπναει απο αυτο πως γιεται να ναι μεσ την τρελλη χαρα;;;τεσπα,μου πε δεν τρωει απο τα δοντια και να του δωσω σιδερο για 20 μερες γιατι της φανηκε χλωμος..και προληπτικα σταγονες στα αυτακια του για 5 ημερες.και βλεπουμε...

Νασια μου τι περασατε και σεις!!ευτυχως ολα καλα τωρα ε;;;τελικα μαγιερ θα ξανακανετε;

Dimi και συ τα ιδια τραβας ε;;;;πως αντεχεις ρε συ;;;εγω ειμαι ολο νευρα,και του φωναζω και με τρωνε οι τυψεις μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το πιστευω τοση ωρα εγραφα και ενω ημουν μεσα μου εβγαλε οτι πρεπει να συνδεθω τα νευρα μου

κοριτσια μου τι κανετε;μου φαινεται φετος ειναι η χρονια μου να ασχολουμε με τα κοινα σημερα μπηκα υποψηφια στο τοπικο συμβουλιο και αν βγω που δεν το πιστευω θα ειμαι σαν προεδρος του χωριου μας,λεω σαν γιατι ο δημος Αιανης οπου και ανηκουμε ενταχθηκε στον δημο κοζανης,ηθελε να μπει ο αννωνης αλλα επειδη ειχε μπει ηδη ενας αντρας απο το χωριο συμφωνα με το νομο ηθελαν γυναικα και ετσι μπηκα εγω αντε να δουμε

πασχαλια μου περαστικα στον μακη σου να γινει συντομα καλα,εγω εχω τα μπυοκαλια της chicco τα χοντρα,οπως ειπε και η γιωτα πιστευω οτι θελουν ανοιγμα οι θηλες γιατι δεν τρεχουν πολυ καικουραζεται να ρουφαει,οσο για τον υπνο ο δικος μου κοιμαται το βραδυ απο 9 ως τις 8 το πρωι συνεχομενα,αποτις 11 με 1 και 3 με 5

γιωτα μου περαστικα και στον ιασωνακο σου

νασια μου τι περιπετεια περασατε παλι,ευτυχως ειναι ολα καλα

σοφακι μου οπως και να τα κανεις τα μαλλια σου κουκλα θα εισαι μονο να σε βολευουν κοιτα

μαγδα μου μην αγχωνεσαι και μια χαρα θα μαθει και ο αντρας σου τα κολπα

ολια μου και ο δικος μου το κανειν αυτο μετην αλυσιδα,και γενικως και στο σπιτι τα παντα τα βαζει στο στομα του και εχει και μια μανια με το χαρτι αν δει χαρτι να το φαει κατευθειαν του εχω βγαλει πολλες φορες χαρτι απο το στομα

δεν θυμαμαι να σχολιασω κατι αλλο πολλα φιλια μακιααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια πονεμενη ιστορια ο υπνος!

εχω να κοιμηθω σαν ανθρωπος πανω απο 7 μηνες...ναι ναι το ξερω υπαρχουν και χειροτερα...αλλα εχω και τον ταλιμπαν που ηταν που ηταν ζωηροτατος τωρα πια δεν υπαρχει λεξη για να τον χαρακτηρισεις....και απο νευρα αλλο τιποτα...αλλα πως να μην εχεις;;;πως να μην τους φωναζεις;;;αφου ουτε την βασικη αναγκη του υπνου δεν εχουμε...

ο ιασωνας ξαναεκανε πυρετο....το απογευμα..38,1....αν κανει και αυριο παμε για εξετασεις....κοριτσια πραγματικα εχω αρχισει και φοβαμαι που ειναι ολη την ωρα αρρωστος....ελπιζω να μην ειναι τιποτα!!!

σοφακι ναι το εχει αυτο το κακο το μαυρο....εγω και τις 2 φορες που αλλαξα χρωμα ηταν μετα τις εγκυμοσυνες που δεν τα εβαφα....αλλα παντα ξαναγυρναω στο μαυρο...μακραν το καλυτερο!

καγκουροκατερινακι σε ευχαριστω για τα περαστικα...οσο για αυτο που ρωτας...μακαρι να ηξερα!

φιλακια στην μικρη αγγελικουλα!

μαγδουλα ελπιζω να εμπεδωσες την συνταγη...μουρλοπατρινια!χαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι δουλεια κανεις;;;

αγγελικουλα!εμεις εχουμε μονο 2 δοντακια!!!πολλα φιλια στην φαιδρα σου!

χρυσα εγω προμιθευτηκα παπουτσια στις εκπτωσεις....πηρα 2 ζευγαρια μποτες και 3 ζευγαρια γοβιτσες για καθε μερα...καλα εχω ....ρουχα επειδη εχασα αρκετα κιλα μου κανουν ολα τα παλια μου που ειχα να τα φορεσω πολυ καιρο...οποτε ειμαι κομπλε...μονο κανα δυο μπλουζακια θελω...

αυτα...............φιλιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!

Τι μου κανετε;

Γιωτα καποιος σε ματιασε με το ν υπνο!!

Ευχομαι ο μικρος να μην εχει τιποτα!

Εγω ρε κοριτσια παντως λεμε για θηλασμο και φορμουλα και αντισωματα και εχω να παραθεσω το εξης.

Ο Μιχαλης θηλασε βαρια βαρια 40 μερες και δεν αρρωστησε ποτε παρα μονο οταν πηγε 2 χρονων.

Ο μικρος ενω θηλαζε μεχρι 8μιση μηνων εχει αρρωστησει πολλες φορες αλλα τις δυο τελευταιες που αρρωστησε ο Μιχαλης ενω κολλησε κι ο μικρος την εβγαλε πολυ λαιτ!

Πιστευω παιζει ρολο τα αντισωματα.

Αλλα παλι εχω μια φιλη που θηλαζει την κρη της εδω και 17 μηνες και ειναι τουλαχιστον μια φορα το μηνα αρρωστη...

Τεσπα το σκεφτομουν χτες αυτο και ηθελα να σας το πω :lol:

Εδω βρεχει γαμωτο κι οπως λετε κι εσεις τα απλυτα αρχισαν να μαζευονται επικυνδυνα..

Τωρα εβαλα να πλυνω το ριχταρι του καναπε γιατι εβγαλε μικρος χτες λιγο και λερωθηκε.

Να δω ποτε θα στεγνωσει :?

Καλα Κατερινα πλακα εχεις!!

Αντε και Δημαρχινα!!!! :lol::lol::lol:

ΘΑ κανεις και ρουσφετια;

Μπραβο σου παντως που ασχολεισαι με τα κοινα!!

Εδω εγω με τον αντρα μου σκεφτμαστε να παρουμε την διαχειρηση του συγκροτηματος και βαριομαστε να τρεχουμε :lol::lol:

Αυτα κοριτσακια,δεν θυμαμαι τιποτα αλλο

Α χθες που αλλαζα τον μικρο ειδα οτι σκιστηκε και το αλλο ουλο του πανω αλλα το δοντι ακομα δεν εχει φανει.

Πολυ δυσκολο αυτο ρε κοριτσια με τα δοντια...

Αντε φιλακια σε ολες!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!!

ο μικρος κοιμαται ακομα!φτου φτου να μην μας ματιασω.... :D:D:D:D:D:D

ο ταλιμπαν ειναι ομως ξυπνιος απο ωρα!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

σημερα εχουμε ομοιοπαθητικο..στις 9 το βραδυ...να δω τι ωρα θα ξεμπερδεψω...θα με παρει ο υπνος εκει~! (-|(-|(-|

αυτα..παω να πιω καφεδακι ~o) γιατι μετα εχουμε πολλες δουλειες...αυριο φευγω για το χωριο και εχω ενα σωρο μαζεματα :?

φιλιαααααααα :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια τι λαθος εχω κανει με τα τικερακια...την πρωτη φορα μια χαρα τα εβαλα τωρα με τιποτα ομως!!!HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.....

ειμαι κομματια.....αυπνη.....ξερετε εσεις.....για δοντι τη κοβω τοση γκρινια......

γιωτου,με τα τικερακια θα εχει φαει κολλημα το συστημα ισως.....

κατερινακι,ετοιμασου!!!!!!!!θα σου ζηταμε ολο χαρες!!!!!!!!!!! :D:D:D καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!

ολια,κι εμενα ολα μες το στομα τα βαζει.....αντισωματα.....

σε 10 μερες ερχονται τα προσκλητηρια!!!!!!!θα σας βαλω φωτο αν με αφησει η μικρη....σας αφηνω γιατι δεν καθεται πουθενα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...